Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Probuje cos na Ebay-u znalezc ale za slaba jestem z angielskiego :P BLackRosssa a ten sklep ma jakas stronke w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze nie wkleili chociazby probki asortymentu :P Chetnie bym podejrzala :) I tak mam za daleko do obydwoch tych miast a szkoda, bo moze chociaz jakis kocyk by sie kupilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam pochwalic kontynuacja swojej ksiegi :P Taka jestem posekscytowana, ze juz tyle stron... http://tinypic.com/view.php?pic=p38xx&s=6 1 ta stronka jest nie dokonczona bo musze wywolac zdjecia swojego brzuszka i tu powklejac :) http://tinypic.com/view.php?pic=1j3x1s&s=6 2 http://tinypic.com/view.php?pic=2zyeou8&s=6 3 http://tinypic.com/view.php?pic=sy6pnr&s=6 4 http://tinypic.com/view.php?pic=2zxms6u&s=6 5 Nie moge sie doczekac kiedy bede mogla dokonczyc ten album :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa kiedys bylam w TkMaxx jak jeszcze studiowalam. Teraz mam neistety za daleko, ale jesli nadarzy sie okazja to pobuszuje :) Plotka super dzielo! Moj Jas chyba poczul, ze sie rozczulilam bo zaczal kopac jak ogladalam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale właśnie Amefa w tym TKMaxx są rzeczy podobne do tych kolekcji z Babysrus. Warto pobuszować przy okazji. Ja tam lubię zaglądać, ale wiadomo, że nie wszystkie ceny mi odpowiadają i też trzeba trafić :) Plotka - tak mi się to podoba co zrobiłaś. Od razu pokazałam mężowi. Powiedział, że świetne i zaproponował, żebym też spróbowała. Zobaczę jutro w mieście, może uda mi się upolować coś podobnego. Kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać, więc jakbyś znalazła chwilkę, to proszę napisz mi w skrócie jak to ogarnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa z Ty jestes kolejna utalentowana mamuska na forum i na pewno sobie poradzisz :) Kiedys widzialam na Allegro rozne akcesoria do scrapbooking (nie wiem jak sie to pisze :P ). W dziale rekodzielo chyba :) Zazdroszcze Wam tego talentu. U mnie w wyobrazni cos wyglada pieknie, ale jak juz zrobie to klapa hehe :) Chociaz ostatnio namalowalam obrazek mezowi :P Wybralismy posciel :) http://allegro.pl/baby-raj-urocza-6el-posciel-haftowana-135x100-i2322117894.html Z pewnego powodu maz wybral misia na ksiezycu (kojarzy sie to z naszym nazwiskiem) w kolorze bez lub niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa, Taki album to cudowna pamiatka na caaaaale zycie. Tu w stanach scrapbooki sa bardzo popularne. Moja siostra zrobila sobie scrapbooki z wlasnego slubu i wesela i z kazdych tropikalnych wakacji. Zrobilysmy tez naszemu tacie z jego 50 lat zycia. Szwagrowi na BozeNarodzenie tez. Czasami bardzo trudno jest trafic w czyjs gust z jakims prezentem, a takiego prezentu nie kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - pościel cudna. Ta z misiami na księżycu bardzo mi się podoba :) Są słodkie. Plotka - napaliłam się na to :) Jutro wyruszam na polowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie do tego zabrac... album to podstawa! Tutaj sa takie specjalne albumy ktore maja biale lub czarne kartki w foliowych koszulkach. Wyjmujesz te karte, robisz jakies tlo(wycinki z gazet, jakies kolorowe materialy czy cos wydrukowanego z netu) pozniej na tlo naklejasz fotki podpisujesz naklejanymi literkami i doklejasz jakies dekoracje :) Mozna uzyc tez brokatu :) Wyciac mozna przeciez absolutnie wszystko. Wezmiesz w kiosku kilka kolorowych gazet z kwiatami i czy jakis dzieciecych i pozniej nozyczki klej i do dziela. Mozesz wskoczyc do jakiegos papierniczego i kupic przerozne naklejki. Sa przeciez takie albumy z ta folia samoprzylepna... mysle ze taki zdalby egzamin a jak nie to pamietam ze moi rodzice w PL mieli takie prostokatne(starodawne) albumy w ktore trzeba bylo wklejac zdjecia. Naprawde warto sie pobawic! Saaaama przyjemnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosska, Amefa ma racje... wlasnie weszlam na Allegro i prosze... Masz albumy i wszelkie akcesoria! Kup naklejki! http://allegro.pl/scrapbooking-bazy-albumy-i-bindowanie-76699 Amefka, Do tego nie trzeba talentu, uwierz mi. Ja jeszcze nigdy nic nie narysowalam tak zeby od razu ktos wiedzial co to jest hahaha! Konie i psy zawsze lezaly bo nie umiem za chole.. nog niczemu narysowac :) Ludzie mieli zawsze wodoglowie itd. :P Trzeba tylko checi i troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, Masz przeciez moja na wzor! Kazda strona jest inna wiec jest skad odgapiac :) Nasze dzieci i tak sie pewnie nigdy nie zgadaja! hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amefa....
amefa, jaka cena za Ovitrelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovitrelle 50zl. Jesli chcesz wiecej informacji podaj maila ;) Plotka moze kiedys sprobuje :) Chetnie zrobilabym ze wspolnych zdjec z mezem, moze z nastepnych wspolnych wakacji... Dla Jasia mam albumik ale sprobuje kiedys na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Plotka ale Ty cuda robisz, może faktycznie sama też coś zrobię:) Ja wczoraj posegregowałam część ciuszków dla małej zeby ogarnąć co mam a co dokupić i oczywiscie obudziłam się w nocy i się ciseszyłam z tego faktu jak głupia.....:) U mnie zapowiada się super pogoda, mój M dzisiaj wolne ma więc coś razem wykombinujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka robisz cudo!:) naprawde to jest pieeeekne....:) utalentowana nasza forumowic zka :):) Ja dzis dziewczynki lece do lekarza dopiero na 14:10 i juz sie nie moge doczekac:P i chce zeby mnie przy okazji zbadal bo dalej mam te bole i jakies dziwne uplawy...ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj od rana prace pisze :) Nawet dobrze mi idzie, bo wymyslilam dodatkowy podrozdzial i jestem dumna z siebie :) Dzisiaj mi sie snilo, ze zamiast synka urodzilam pieska... Co za glupoty sie w tym mozgu dzieja :P Marti ale Ci zazdroszcze :P Tez juz bym chciala ubranka segregowac i w ogole :P A musze czekac na remont ;/ Bedziemy sciany wyburzac i stawiac nowe i narazie sie glowie co zrobie z wszystkimi sprzetami hehe :) Malentka powodzenia na wizycie :) Chodzi Ci o te klucia w pochwie? Daj znac, co powiedzial gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh amefa to gratuluje ze tak ladnie praca idzie ja to stoje w miesjcu od miesiaca a a mialam pisac....mi sie snia same zboczone rzeczy...:P nic wiecej...:P Mam klucia w pochwie czesto i bol podbrzusza ale nie taki jak na miesiaczke taki dziwny jakby ciagnacy w dol tak jakbym miala bardzo ciezkie cos na dole i to az boli....dziwne uczucie i zaraz po tym mam zolte uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ja dopiero przed chwilą się obudziłam. Fakt, że wczoraj sporo porobiłam w domu, ale dawno nie spałam tak długo :D Ploteczko - dziękuję jeszcze raz za te linki, szukałam wczoraj czegoś na allegro, ale na te akurat nie trafiłam :D Malentko - trzymam kciuki za gina. Amefa - hehe fajny sen. Mi też takie pierdoły czasami się śnią, że dziwię się co w tej głowie siedzi :D Gratuluję weny pisarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamauski! ja wlasnie wrocilam z badan i jestem mega glodna robilam morfologie, mocz, hiv, i ta nieszczesna glukoze okropne to bylo do wypicia ale da sie przezyc nie zwymiotowalam:p Plotka naprawde mega sliczny ten Twoj album Filipek bedzie mial super pamiatke :) lece z mezem na zakupy musze sobie lezaczek na ogrod kupic wiec do uslyszenia milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł :) amefa ja tam też Twojej siostrze nie wierzę ;D a ja już 30 tydz dzis zaczynam :) i powiem Wam że nic nie mam! w sensie komsetykow dla dziecka pampersów itp :O musze zaczac kupować, w sumie to najwyzsza pora :) Doti to lekarz chyba by wiedzial najlepiej gdyby mialo byc cos nie tak, nie przejmuj sie :) 🌼 Dziewczyny wiecie co ja chwile grozy przezylam we wtorek :O wiem ze niektore juz dlugo przed tym 30.tyg mają siarę. ja z ciekawosci (bo mi nic nie lecialo) wieczorem przed kapiela zaczelam przyciskac piersi... no i troszkę się polalo takiego przezroczystego plynu ale z lewej piersi tez krew :( myslalam ze nie usne i dlatego zadzwonilam po 23 do poloznej i mowila ze moze to jakis brodawczak, ze to bardzo rzadko sie w czasie ciazy pojawia jesli juz to po porodzie ale moge nie moc karmic jesli tak bedzie :( bo bede musiala leczyc, zreszta i tak już po porodzie. W sumie nie wiemy czy to to bo bede miec usg piersi robione ale nie wiadomo skad krew :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........29..........17.07.2012......SYN EK Antek p.KwiatPolny...20.........30.........17.07.2012.......córcia ? przyszlamama.25.........28..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........28........ .03.08.2012......córeczka Amelia Igieleczka......21.........26....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........26..........03.08.2012 Talusia...........20.........26.........10.08.2012 Izka.............26..........27.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........26.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........26.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........26.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........25.........17.08.2012 Maniusia89......23.........24.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........24....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........25........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........24........24.08.2012 Marti884.........28.........25........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........25........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........24........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........24........30.08.2012 MEGAN86.........25.........24 ........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........24.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........24.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........24.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........23.........05.09.2012 Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........22.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Malentka...........24.........22....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........22........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........22....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........21....... 16.09.2012........córcia/ Invictia............24.........22...... .11.09.2012........córeczka Kasiulek91.........21.........21.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......27.........21..... ...22.09.2012.......córcia/80% Ulci.................26.........21........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka fajne naklejki :D Hmm jeszcze wczoraj udało mi się pogadac chwilę z Kuba, zadzwonilam do niego bo nie wytrzymalam i nawet ok bylo zdziwilam sie ze odebral... Pytal sie o maluszka i ja jak sie czuje w sumie to glownie o dziecku rozmawialismy ale i tak przynajmniej bedzie cos wiedzial. Sam jest strasznie dumny i pieron wie czy by sam z siebie zadzwonil... A dzis bylam u dentysty bo potem to kiedy pojde :) dwa zeby od razu mi zrobil te ktore byly nie halo i na razie jeszcze jesc nie moge ;/:D Ale bez znieczulenia, jestem dumna z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański Kwiatku - 30 tydzień - to brzmi bardzo dumnie :) Jeszcze troszkę i będziesz miała ze sobą Maleństwo :D. Z tą krwią... może tak tylko wyszło na początki i okaże się, że wszystko w porządku. Tego Ci życzę. Dobrze, że się zdecydowałaś zadzwonić. Najważniejszy pierwszy krok. Może teraz on będzie miał więcej odwagi, żeby zrobić drugi :) Ja też byłabym dumna z dwóch zębów bez znieczulenia. Jestem straszną panikarą w tym względzie. Słabo mi jak słyszę wiertarkę... Postanowiłam zapisać się w przyszłym tygodniu. I wytrwam w postanowieniu twardo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wczoraj miałam wizytę u gina i wszystko jest ok, jak na razie potwierdził dziewczynkę :) Poznański kwiatku ja tez dzis byłam u dentysty ale miałam tylko jeden ubytek i robiłam również bez znieczulenia, da się przeżyć :) U mnie pogoda coś sie psuje mam nadzieję ze nie będzie deszczowego weekendu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa no wlasnie ale z drugiej strony jak myslę o tym to jakoś tak... dziwnie, heh 30 tydzień :) 3 na poczatku :) nooo już niedługo :) oj mam nadzieje ze okaze się że wszystko w porządku :) aha i życzę wytrwania w postanowieniu:D potem nie będziesz mieć już tak dużo czasu :) alcia no to witam w klubie :) pewnie że się da, zresztą kiedyś będziemy musiały przeżyć poród :D hehe :) no a z Kubą to też się cieszę że zadzwoniłam, choć myslałam że nie będę mieć tyle odwagi żeby to zrobić ale teraz przynajmniej wiem że probowałam i jakąś taką ulgę czuję :) poza tym miło było choć jego głos usłyszeć... ale ja jestem beznadziejnie zakochana, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×