Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czarna_06

Jaki sprzęt AGD do kuchni - Samsung, Bosch, Mastercook??

Polecane posty

Gość Nic strasznego
Firmy się łączą drudzy wykupują tak jest nie nadążysz za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma tak, że
kupisz wszystko jednej firmy super, często np. płyta ind. jest dobra firmy A, ale już piekarnik lepiej kupić firmy B, a okap C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra 23456
Samsung jest z Korei, a robią go w Polsce. Amica, Indesit, Polar, Whirpoll też jest robiony w Polsce, Bosch/Siemens również, MAstercook dawny WROZAMET - jest robiony w Polsce. Electrolux także. Większość sprzetu AGD tych firm jest robione u Nas albo w Chinach, Turcji, Hiszpanii. Skończył się mit dobrego sprzętu z Niemiec. Dziś zostały już tylko nazwy, a jakość jest porównywalna. Bosch jest za to 2, 3 razy droższy za sprzęt o podobnej specyfikacji. Może i Samsung nie specjalizuje się w AGD do 50- lat jak AEG tylko powiedzcie mi gdzie AEG robi swój sprzęt ?? No gdzie ?? Czy robi na swoich częściach ???? Dla osób zachwyconych AMICĄ - to nic innego jak BEKO z naklejką AMICA skręcane w Polsce na częściach z Chin. Z reguły dostawców podzespołów jest kilku, zmienia się tylko design i naklejki z nazwami firm. A na dzień dzisiejszy pod względem jakości montażu - polskie fabryki są na jednym z czołowych miejsc wśród krajów 3 świata skąd jest większość sprzętu na Naszym rynku. Poprostu masówka - i wszystko zależy od szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upapat apapa
w góre! Niech sie ktos wypowie, ktos kto ma samsunga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore kure
t ]up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...K...
ja mam lodowke samsunga i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulcheria...
mamy pralkę samsunga, ogólnie jestem zadowolona a mogę powiedziec ze i serwis gwarancyjny jest extra:D strzelił nam w dom piorun, więc było spięcie w instalacji elekt. i spalił się jakiś moduł. Pan Serw2isant przyjechał, od razu wynalazł że bylo zwarcie (a przeciez takie rzeczy nie podlegają gwarancji) czesci wymagajace wymiany kosztowalyby tyle co poł nowej pralki. Ale chłop w porzadku, podciągnał to pod inna usterke i załatwił wszytsko w ramach gwarancji. Tak więc jeśli zdecydujesz sie na samsunga to pamiętaj że serwis mają w razie czego super:) Ja osobiście sprzety do zabudowy mam bosch i jak na razie (2lata) nic się nie psuło. lodowke mam sharp, jest niesamowita ale niestety też i droga. Ze swojej strony moge tylko odradzic zelmera 9nie wiem czy zajmuje sie duzymi sprzetami ale male które mam są akąs pomyłką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lodówke z sharpa chorował mąż :D Ale chcemy miec wszystko z jednej firmy i za samsungiem jestesmy. Fajnie, ze serwis u Ciebie sie sprawdzil, tym bardziej, ze opinie na ten temat sa niepochlebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulcheria...
Podpiszę się pod to co ktoś wyżej mówił że nie warto dobierać pod jedną marke. My mamy bosch piekarnik i zmywarke ( i tego akurat najwięcej używam- sprawdza się rewelacyjnie), płyta mastercook (gazowa, nie cierpie jej ale ze względu na to że jest szklana, okropnie ją się czysci- narzeczony wybierał, niestety nie było mnie przy tym i teraz mam za swoje)tak poza tym żadnych wad nie ma, a przynajmniej jeszcze nie zauwazyłam. Okap nie mam pojęcia w ogóle go nie używam, nie wiem po co go zamontowaliśmy. Tak poza tym jeśli chodzi o drobniejsze sprzety to jestem bardzo zadowolona z tefala (mamy opiekacz 3 w 1, wagę kuchenna, toster, frytkownice) i robota bosch professional moj przyjaciel największy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uoppuncnvkmcmnm
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uoppuncnvkmcmnm
hj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję poszukać czegoś na Magicznej Planecie, tam mają tylko sprawdzone i markowe produkty przy cenach na każdą kieszeń. Słowa złego na nich nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulcheria...
Podpisuje się pod wypoeiwedzia kolezanki wyzej, tez polecam magiczna planete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tadamm
elextrolux, nie kupuj mastercooka chodzi jak tramwaj głosno, lodówke mogę z czystym sumieniem polecic elextrolux jest zarąbista , ma mam to 210 cm wysoka jest super, kuchenke mam gazowa wiec nie doradze, a zmywarke mam indesita jets super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tadamm
u mnie z dostawą zamknęło się w 3600 , lodówka, zmywarka, kuchnia gazowa - pralke mam bez suszarki bo to bez sens jest, mam Bosha teraz , i jest najlepszy, wcześniej miałam dwie ardo ale padły po niecałych dwóch latach, bosh jest nieśmiertelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tadamm
mma kuchenkę AMICI nie wiem na jakiś częściach skreana i jest super, podpieta pod butlem z gazem, tylko ja mam 60 nie standardowa , bo zle kuchnie byla zaplanowana , mojej mamie wyszlo ze kucheni sa w standardzie 60 cm, i taka musialam juz kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widze
obecni prawie wszystkie wyroby elektroniczne tzw masówka projektowane i produkowane są tak zeby przez okres gwarancyjny pracowały bez usterek taka jest technologia i polityka koncernów po okresie gwarancji zaczynają sie awarie i problemy przewaznie po roku od konca gwarancji ,naprawy sa drogie wiec kupuje sie nowy sprzet i tak to jest ,większośc sprzetu produkowana jest w chinach ale to nie jest to samo bo jest tam tez produkowany sprzet w zakładach które produkuja drogi ale tzw sprzet z wyzszej półki mający doskonałe parametry i praktycznie bezawaryjny bo to wszys tko zalezy od technologii produkcji a z tym wiąża sie koszta dlatego jest drogi !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbbgvbb
b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez.czarna
Niedawno kupiłam lodówkę od LG i powiem, ze jestem mile zaskoczona. Pierwszy raz trafił mi się model,który nie hałasuje i mało pobiera prądu.W środku też niczego nie brakuje, od szuflad fresh zone po pojemniki na warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynnkaa
Ja mam kombi, model LG GB7143A2HZ, z dolnym zamrażalnikiem. Wybrałam klasę A++, żeby była energooszczędna. Mam dozownik na wodę, system no frost, ale tą wersję total, nie standardową, oraz komorę świeżości Vita Light Zone. Bardzo cicha i ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony
Warto ale zwróć uwagę, że klasy są już bardziej energooszczędne od klasy A o 10, 20 i 30 procent i oznaczone są np A-30% link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli idzie o lodówki z klasą energetyczną A+, staja się one powoli standardem. Dlatego przy wyborze urządzenia, warto zwrócić uwagę na inne funkcje sprzętu np. system no frost, automatyczne odszranianie, szybkie schładzanie napojów, pochłanianie zapachów czy dodatkowe funkcje takie jak np. program wakacyjny GonSave, program energooszczędny Eco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drovanna
Program wakacyjny jest świetny, pozwala zaoszczędzić sporo prądu. Jeśli zaś chodzi o klasę energetyczną to już częściej pojawiają się sprzęty A++ w lodówkach, a w pralkach to nawet niektóre modele LG mają A+++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×