Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podkladypodklay

podklady do przewijania

Polecane posty

Gość Podkladypodklay

mam zakupiona podstawke do przewijania, jest powleczona ceratka i teraz nie wiem czy kupowac jeszcze podklady do przewijania czy nie? czy wystarczy tylko klasc pieluszke tetrowa a kupic tylko kilka podkladowna wypadek wyjazdow czy wyjsc do znajomych? czy jak bede przewijac na lozku to starczy cerata i pielucha tetrowa? jakiej firmy podklady polecacie? czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikati
ja uzywam golego przewijaka ktory klade na lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkladypodklay
warto kupowac te podklady czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda pieniędzy , normalnie pieluszke kładź. Jeden podkład ok 1 zł wiesz ile byś wydała w miesiąc ? możesz mieć kilka awaryjnych do lekarza czy do koleżanki ale w domu normalnie pielsuzkę kładź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa takie podkłady - z jednej strony pielucha a z drugiej ceratka, i to jest wielorazowego użytku ,można to prać w pralce .Ja osobiście używałam pomimo że w domu miałam przewijak koło łóżeczka i kładłam na ten przewijak zwykłą pieluszkę. to takie podkłady miałam 2 szt . To super sprawa szczególnie przy wyjściach z domu, a firma to bez różnicy, ja miałam jeden sztywniejszy drugi taki już wiotki, ja osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z prostej
na przewijak wystarczy pielucha tetrowa. Podkłady na "wyjścia". Możesz też na pozadomowe przewijanie kupić taki ceratkowy podkład i tez uzywać z pieluszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
wg mnie niezbędne - zawsze dawałam pod dupke synkowi bo przewijałam go na łóżku to albo łóżko albo jego ubranie było zesikane - zwłaszcza w nocy synek uwielbiał sikac akurat jak zmieniałam pieluche i bywał cały do przebrania plus rożek utd - przewijak mam ale nie pasował mi stać nad nim - a podkłady miałam z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkladypodklay
chyba macie racje, kupie pare sztuk na wyjscia do lekarzy i tym podobnych jaka firme polecacie? czy to ma wogole znaczenie? czy te z Hartmann sa dobre? czy lepsze z Rosmana? jakto cenowo wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam z rosmana byly
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
My tez uzywamy tych z rossmana sa swietne! ja podkladam pod kocyk chlopcom jak leza w naszym lozku i wtedy nawet jak uleja to lozko mamy czyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży obwod
Na przewijak mam prześcieradło frotte z gumką. Na wyjścia kupiłam w Ikei świetny przewijak: w jednej strony materiał z doszytą głową pieska, z drugiej ceratka. Podkłady kupiłam i leżą. W ogóle ich nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przewijak raczej nie, ja nie mialam przewijaka, tylko same podklady do przewijania akuku, powleczone byly ceratka, to nic nie przesiakało, przewijam na łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
=Znalazłam podkłady do przewijania (zmiany pieluszki) w sklepie medycznym www.medyczny-sklepik.pl za cenę tak niską, że nawet na allegro tak tanio nie można tego kupić. Podkłady jednorazowe, z warstwą chłonną, firmy (bodajże duńskiej) Abena. Podaję bezpośredni link do działu podkłady jednorazowe (http://medyczny-sklepik.pl/c/1630/podklady-higieniczne-i-przescieradla-jernorazowe.html) i polecam szczerze pozostały asortyment, bo naprawdę można nieźle zaoszczędzić…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H helix
Dla mnie podkład na przewijak to absolutne must have. Używam Seni albo ewentualnie Tena z apteki. Te z Rossmana ślizgały mi się pod dzieckiem, ale może to kwestia materiału z jakiego jest przewijak. Hartmanna jeszcze nie próbowałam. Czasem kupuję te większe 60x90 i tnę na pół. Wychodzi taniej. Nie wyobrażam sobie kłaść dziecka na gołym (i w moim odczuciu zimnym) przewijaku a pieluszek nie nadążałabym prać, bo mój maluch po zdjęciu pieluchy lubi jeszcze sobie siknąć, puścić bąka z kleksem albo wręcz się posrać. Wyrzucam wtedy brudny podkład i mam luz. Nawet przy takim osobniku jak mój nie są to wielkie koszty. Paczka podkładów 5 szt. kosztuje u mnie ok. 7zł. Tnę je na pół, więc już ich mam 1o szt. Wychodzi 70gr za jeden. Używam póki maluch go nie zabrudzi. Zdarzają się dni, kiedy zmieniam podkład 2 razy, ale czasem nie muszę tego robić przez parę dni. Na wyjścia gdziekolwiek też nie ruszam się bez podkładu, ale biorę wtedy podkład "wyjściowy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa reklamującego sklep medyczny, skoro takie tam u Was wszystko najtańsze, to dlaczego gość podkłady Seni Soft 60x90 5 szt. macie za 8,50, a ja je w aptece pod domem kupuję za równe 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkłady bardzo się przydają jak dziecko jest jeszcze malutkie. Ja kupowałam z seni (te największe) i cięłam na mniejsze - z jednego podkładu wychodziło mi chyba 6 kawałków, takiej wielkości, żeby podłożyć pod pupę dziecka. Jednego kawałka używałam dopóki się nie ubrudził, więc bez przesady że to drogo wychodzi. Malutkim dzieciom często się zdarza zsikać wtedy, gdy akurat nie mają pieluchy. Moja córka na początku to regularnie sikała wtedy, gdy wycierałam ją chusteczką... Jak dziecko się zsika na przewijak to uwierz, nie wiesz czy najpierw łapać dziecko, żeby nie leżało w mokrym, czy wycierać siki, żeby nie spłyneły z ceraty na podłogę. Miałam też taki ochraniacz z frotty na przewijak, ale i tak, jak dziecko ubrudzi, to od razu musi iść do prania, podobnie jak tetra. Co kto lubi, ale moim zdaniem te "jednorazowe" podkłady sprawdzają się. Potem na szczęście dzieci wyrastają z takich niekontrolowanych sików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam bo urodziłam w styczniu i nie chciałam kłaść noworodka na ten zimny gumowy przewijak. I jakoś tak już zostało. Czasem zdarzy się niespodzianka i tylko raz dwa zwijam podkład i wyrzucam bez konieczności mycia całego przewijaka. Ja poluję na promocje w rossmanie bo mają fajne te podkłady. Planuję wypróbować też te biedronkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używałam podkładòw, ale takich niebieskich, kupionych na allegro. Teraz, a dziecko ma już 8 miesięcy, już ich nie używam, chyba że , pampku jest mega niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie podkłady powinny być atestowane itp aby nic nie odparzały dlatego w sumie odradzam kupowanie tego typu rzeczy na portalach aukcyjnych. Najlepiej kupić jakieś dobre podkłady dedykowane temu celowi. Np. Takie z Toruńskich Zakładów Opatrunkowych. Można je dostać w dobrych sklepach medycznych jak ten: http://abamedica24.pl/58-podklady-jednorazowe i moim zdaniem będzie to najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annakat1231
Ja polecam matę, świetnie się do tego nadaje. Kupiłam jedną na babydoro.pl, i świetnie się sprawuje, dla mnie lepsze niż przewijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnaaa

Może jakiś podkład chłonny lub prześcieradło jednorazowe? U moich maluchów sprawdzało się znakomicie. Wygodne i szybkie rozwiązanie. Zamówiłam większy zapas z blmedica.pl i mam spokój. Wybór spory, a i ceny konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

U mnie sam przewijak się nie sprawdził. Dziecko przy przewijaniu wielokrotnie się posikiwało i wszytko było mokre. U nas sprawdziły się podkłady na przewijak w rolce, https://potrzebujetego.pl/produkt/podklady-przewijak/. Są tańsze od tych z seni i rossmana, do tego można je kupić w różnych kolorach. Jak dla mnie super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×