Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracuje i co z tego

Jak wyjechać za granicę bez znjaomosci

Polecane posty

nikogo nie zniechęcam ale uważam że naprawdę trzeba mieć jaja żeby teraz przyjechać do Uk bez języka, dobrego zawodu czy doświadczenia (i nie mówię tu o doświadczeniu w obsłudze klienta, sklepie itp). W życiu bym tak nie zrobiła stawiając wszystko na jedna kartę, musiałabym wiedzieć że w razie czego mogę wrócić i mam gdzie mieszkać, pracować czy tez mam jakieś oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.z
Hehe a pozniej babo-chlopy obsluguja wozki widlowe albo wylewaja asfalt na drodze z facetami lol:]czy widzieliscie te kobiety jak one wygladaja?????zero kobiecosci,delikatnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego piszecie ze na wozku to babochlopy? u mnie bylo po polowie, faceci i kobiety jezdzili ale kobiety byly normalne jak to kobiety, niektore ladne, niektore nie, chude grube itp wiec co to za pisanie ze to babochlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ty sie laska nie tlumacz glabom co ci znalezli powod do dojebki. Takie wozki to nie jest takie hop siup - niejeden ci zazdrosci takiej pracy, lekka ona i niezle platna. Niejedna lska sama dzwiga skrzynki na magazynie w tesco i taka juz mie bedzie wyzywana od babochlopa bo nie obsluguje pojazdu o ktorym obsludze wiekszosc facetow nie ma pojecia. Smieszny ten najazd na ciebie z tego powodu. Brakuje ci delikatnosci? haha. Delikatnosc to zaden pozytyw. Pierdolic konwenanse i delikatne baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.z
Taaaa strasznie zazdroszcze pracy na brudnym obskurnym magazynie taaaa czys Ty na glowe upadla/upadl???????bleeeee hehe agus sweetusna focia skas twoja twarz wydaje mi sie znajoma;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.z
Zono z komorki( wow coz za nick) mnie przerazaja takie babo-chlopy splunie to zaklnie ja chlop, klaki fryzjera nie znaja,pod paznokciamo brud,a feeeeee;)tak nizszy sort czlowieka..zreszta I don't care to nie ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.z
Agus ja wiem;)tak tylko pisze z mojej wlasnej obserwacji;)co spotkalam u siebie;/kiedys bylam zmuszona pracowac w fabryce przez miesiac I bylam gnebiona przez takie baby Bo bylam ladna duzo ladniejsza od tamtych a ten margines byl zazdrosny::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.z
Bylam tak wystraszona ze poszlam do szkoly I nigdy wiecej nie mialam do czynienia z Takimi ludzmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca na wozkach nie ma nic wspolnego z kobiecoscia...sa kobiety co lubia prace meskie co w tym dziwnego??? ja pracuje na suwnicy a mysle zrobic sobie prawko na autobus:) i jak ktos slyszy gdzie pracuje robi gały wiec czas wyzbyc sie stereotypow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pracujac na wozku widlowym, nie trzeba byc meskim, silnym, dobrze zbudowanym :o przeciez tam sie siedzi, uzywa sie nog do pedalow, lewej reki do "skrecania" a prawej do guzikow do widel ot cala meskosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie do czego przyczepic to sie do nicka doczepi.. Wyjasnij nam julko co ma praca na wozkach wspolnego z fryzjerem? Pojdziesz do szkoly i bedziesz czula sie kobieca? Bo wiesz to ze ja jestem w domu glownym operatorem wiertarki nie sprawia ze musze spluwac na dywan, to ze siarczyscie zaklne nie sprawia ze nie dbam o swoja 'kobieca' strone. A fakt ze znam sie na komputerach lepiej niz niejeden facet nie ma wplywu na moja zrecznosc w lepieniu drozdzowych paczkow. Ani facet ani kobieta nie rodzi sie z umiejetnosciami wiec to od ciebie zalezy gdzie sie chcesz szufladkowac.. Twoje argumenty sa z dupy wziete... A poza tym nie rozumiem twojego zainteresowania cudza kobiecoscia. Adolf - milo mi widzec twoj kafe kome bak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.z
No strasznie sie wstydzem ze poszlam do szkoly zdobylam degree I nie musze kopac" przyslowiowych rowow" Bo mam edukacje! Jak juz wspomnialam kiedy pracowalam w fabryce myslalam tak" chyba oszaleje pracujac z tym marginesem dluzej musze cos zrobic aby sie stamtad wyrwac! I zrobilam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwttff????
julka odnosze wrazenie ze piszesz tutaj na kliku tematach i na kliku nikach..kosmetyczka wjueseju tez bylas.i dokladnie tak samo opisalas prace z kosmetyczkami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwttff????
tak julko gnebily cie tez wlssnie kosmetyczki w usa..i poszlas do szkoly medycznej ,bo bedziesz teraz pielegniarka buhahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka z.
a ciebie widze prawda w oczy kole. pewnie jezdzisz na miotle i zazdroscisz ludziom ktorzy cos osiagneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwttff????
tak kurwa tobie zazdroszcze. prosze cie, jestes takim prostakiem ze az zal. nie wiem po co tu przylazisz i wypisujesz bzdury. daruj sobie te twoje wypociny bo sie nie znasz na niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka z.
hahahahahahaha! wiesz , gdzie ja mam twoje zdanie na moj temat???? Poza tym ,kto tu jest prostakiem? To nie ja uzywam wulgaryzmow w moich wypowiedziach, tylko ty...jak typowa polczyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwttff????
----Bylam jedyna polka doznalam tyle zawisci zazdrosci upokorzenia od hamerykanek! Tam w spa biznesie gryza sie jak psy o padline kto 1 ten lepszy a I kultura u takich slabo wyedukowanych osob pozostaje duzo do zyczenia.ja studiuje teraz nursing I w zyciu nie popelnie tego bledu ponownie! ----alez co ty opowiadasz!.Nie wiem gdzie sa takie salony jak ty to opisujesz bo ja pracowalam w 3 i w kazdym bylo do d**y pisze o NY! poza tym bedac na studiach dostrzeglam ogromna roznice mentalna pomiedzy dziolszyskami w Spa a w szkole medycznej!niebo i ziemia!te pierwsze ledwo skonczony GED(high school)a madre to z nosem w chmurach ze hoho!wredne,dumne z siebie ze robia komus syfiaste stopy albo dotykaja otluszczone kudly tak to juz jest im gorsza edukacja tym to wredniejsze! zdecyduj sie w koncu bo masz rozdwojenie jaznii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwttff????
to byl podszyw. :D a pochwal sie jeszcze co ty potrafisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.z
Pierd...isz to nie bylam ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwttff????
Dziekujemy pani za uwage. Pokzalas walsnie kim jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka.z
Get lost fuck face!nie jestem zadna kosmetyczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwttff????
tAK TERAZ BEDZIEZ PIELEGNIARKA U JESTES W SZKOLE MEDYCZNEJ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka z.
ale ty jestes tepa. wpadlo ci do glowy ze to moze byc tylko zbierznosc nickow??!?!?!!?!??!??!?!? idiotka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwttff????
nie mowie tepa ruro o niku,tylko o tym ci pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×