Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

09:57 [zgłoś do usunięcia] dominika45 Glupota jest wyjatkowa irytujaca, szczegolnie w wydaniu kobiecym Odezwała się skarbnica mądrości życiowej i głębokie źródło wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
To mile, ze zgadza sie ze swoja druga czescia umyslu :) to juz nawet nie rozdwojenie, a rozczworenie jazni, co zaprezentowal wczoraj, wiec wez sie w garsc dzem, dominka, czy jakies tam nastepne nicki i zrobcie dla siebie cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
A kończąc tę beznadziejną dyskusję, w której niestety nie umiesz być stroną, mogę tylko podsumować: zawsze sie znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi, nie masz arguemnetow wiec podkulilas ogon i uciekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Dobrze was podsumowa oferma, ktory znas was duzo lepiej. Widocznie od dawna takie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
copy, paste copy, paste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten facet...
ale się uśmiałam, :D dżem jesteś zajebisty, powinni nakręcić o tobie odcinek trudnych spraw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba mieć nie wiem, jak wielką fantazję i mega kosmiczne podejście /haha, chociaż dotąd sądziłam, że moja wyobraźnia jest totalnie wielka/ ale chylę czoła przed twoją fantazją i życzę Ci, żebyś znalazł taką kobietę, która cię w pełni zadowoli /cokolwiek by to miało znaczy dżentelmenie/ :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
"zauważmy że temat zaczął się od "nierealnych i sprzecznych wymagań kobiet" a nagle harpie rzuciły się na facetów "jak oni śmieją na coś się skarżyć" przecież skarżyć się mają prawo tylko kobiety, nie? facet jak ma jakieś pretensje to jest "loserem, mięczakiem, nieudacznikiem". i na to przyszedł taki gentelman czy jak tam wy go nazywacie, i powiedział wam prostą rzecz: skoro niby jesteście takie "zaj**iste" to gdzie są tego efekty? nie ma. jedyne co sobą reprezentujecie to niesłychaną arogancje i "rzucanie się kupą" na każdego kto ośmiela się mieć inne zdanie. i jak nie potraficie znaleźć argumentu to zaczyna się "przekręcanie słów" szczególnie łatwe gdy realizowane w kilka na jednego." idealnie podsumowanie waszej "dzialalnosci" w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Nadzieja8 Pisalem Ci juz zebys nie indywidualizowala problemu Czy ja gdziekolwiek napisalem ze kobiety maja wobec mnie sprzeczne wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Nadzieja8 Osobie ktora ucieka z podkulonym ogonem nadmiar odwagi raczej przypisac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a nagle harpie rzuciły się na facetów...." :D:D:D:D:D:D Nie trać czasu na harpie, tylko idź szukaj kobiety, która będzie miała realne, niesprzeczne i nierosnące wymagania:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżentelmen, mówiłam to wielokrotnie, ale powtórzę specjalnie dla Ciebie. Nie uciekam się do zniżania poziomu wypowiedzi takiego, jak prezentują niektórzy rozmówcy na kafe, wolę odejść z godnością albo przemilczeć. Powiem jedno: nie pasuje Ci twoja kobieta, to się rozstańcie, szukaj innej :) Masz jakiś problem ze znalezieniem innej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Nie trać czasu na harpie, tylko idź szukaj kobiety, która będzie miała realne, niesprzeczne i nierosnące wymagania Ale dlaczego to mam szukac? Kobieta mi robi łaskę ze sie ze mna zwiaze? Nie potrzebuje takiej laski, jest rownouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i "rzucanie się kupą" na każdego kto ośmiela się mieć inne zdanie" ok. dawaj te swoje argumenty, ale w skrócie i się nie plącz, tylko pisz konkretnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Powiem jedno: nie pasuje Ci twoja kobieta, to się rozstańcie, szukaj innej Masz jakiś problem ze znalezieniem innej? Ilez razy mozna pisac. Nie indywidalizuj problemu! Nie rozmawiamy o mnie, tylko ogolnie o sprzecznych wyamganiach kobiez wzgledem facetow! Zrozumialas czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale dlaczego to mam szukac? Kobieta mi robi łaskę ze sie ze mna zwiaze? Nie potrzebuje takiej laski, jest rownouprawnienie" :D:D:D:D no proszę Cię, nie mam już więcej sił na śmianie :D To nie szukaj, siedź i płacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
ok. dawaj te swoje argumenty, ale w skrócie i się nie plącz, tylko pisz konkretnie pisalem wielkorotnie, przelec sobie temat to bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
no proszę Cię, nie mam już więcej sił na śmianie To nie szukaj, siedź i płacz ale dlaczego mam siedziec i plakac? Poradze sobie bez kobiety, nie jest mi ona do niczego niezbednie potrzeba, do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ilez razy mozna pisac. Nie indywidalizuj problemu! Nie rozmawiamy o mnie, tylko ogolnie o sprzecznych wyamganiach kobiez wzgledem facetow! Zrozumialas czy jeszcze nie?" To do czego to doprowadzi? Zamierzasz oceniać kobietę kumpla, sąsiada?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Ja mam szukac kobiety? A to niby dlaczego? Ksiezniczka ma siedziec i pachniec a ja mam jej szukac? To jest to rownouprawnienie o ktorej walcza kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Zamierzasz oceniać kobietę kumpla, sąsiada jak mozna oceniac czegos czego nie ma? Jeszcze nie zrozumialas, zacznij w koncu myslec, juz jest po 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przeleć sobie" no właśnie tam nie ma żadnych argumentów, w tym problem :) "ale dlaczego mam siedziec i plakac? Poradze sobie bez kobiety, nie jest mi ona do niczego niezbednie potrzeba, do niczego." A... czyli będziesz oceniał kobietę kumpla, sąsiada .... ewentualnie ich wzajemne stosunki, relacje,czy wzajemne wymagania, tylko pytanie, po co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja mam szukac kobiety? A to niby dlaczego? Ksiezniczka ma siedziec i pachniec a ja mam jej szukac? To jest to rownouprawnienie o ktorej walcza kobiety?" A.... ok. czyli Ty masz być tym księciem, który czeka na zwykłą kobietę z przeciętnymi wymaganiami :) realnymi, niesprzecznymi i nierosnącymi.... :D Fajny jesteś wiesz... rozbrajająco szczery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Widze ze jeszcze nie zrzumialas, wiec jeszcze raz Problemem jest to ze kobiety maja sprzeczne wymagania wzledem facetow, wzajmnie sie wykluaczajce czego efektem jest wzrastajaca szybko liczba singielek a co za tym idzie singli, liczba rozowdow oraz wzrastajce ogolne narzekanie kobiet na facetow. Kobiety narzekaja na faceto bo ci nie spelniaja ich oczekiwan, a nie spelniaja dlatego ze te oczekiwania sa sprzeczne, wyklucajace sie. Nie da sie zjesc ciastko i miec ciastko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Nadzieja8 jakbys nie byla tak ograniczona, to bys wiedziala ze miedzy szukaniem ksiezniczki a byciem ksiecem jest wiele rozwiazan posrednich, miedyz takie ze zadna ze stron nie jest ani ksieciem ani ksiezniczka Nie sluchasz sie, nie myslisz a o to Cie prosilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Nie ma arguemntow? Jak sie nie umie czytac ze zrozumieniem to nie ma. "Pisarz Inti Chavez Perez również jest zdania, że wielu mężczyzn czuje się przygniecionych istniejącymi stereotypami. Rola mężczyzny dusi nas i nie pozwala być w pełni człowiekiem podkreśla.Podobnie uważa Pr Strm, autor książki „Ucisk mężczyzn i władza kobiet". Od mężczyzn żąda się, by byli delikatni i otwarci na ideały równouprawnienia, a jednocześnie pielęgnowali cechy tradycyjnie uznawane za męskie. Nie sposób tego pogodzić" NIE SPOSOB TEGO POGODZIC! Zrozumiano czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Nie, ze nie masz sily, nie masz ARGUMENTOW. Latwo to bylo przewidziec. Taka jest dyskusja z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeronika65
Autorze daj sobie spokoj, idiotkom nie przetlumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×