Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość pytający dzentelmannn
nie trzeba uprawiać seksu, żeby być seksuologiem". Ale to jest prawda! Jak najbardzije prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie trzeba grac w pilke nozne, by sie znac na pilce noznej. Wielu dziennikarzy nie gralo w plilke, a sie na niej znaja!" Guzik prawda. To, ze ktos nie gra zawodowo w pilke, nie oznacza, ze nie gra w nia w wolnym czasie gdzies na boisku. To, ze ktos nigdy nie gral w pilke wyczuwa sie po kilku minutach rozmowy (np. z wiekszoscia kobiet) nawet jak ma wiedze teoretyczna. To po prostu trzeba CZUC, a czuc mozna tylko wtedy kiedy sie gralo chocby dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba nie rozumiesz, że znać zasady piłki nożnej = znać teorię. Tylko, że jak taki teoretyk zacznie kłócić się z piłkarzem o podbijanie piłki i wyzwie piłkarza od debila to jak myślisz, jaka będzie reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Tylko jak to się ma do argumentu, że seksuolog nie zajmuje się praktyką więc mu niepotrzebna? Ale gdzie ja napisalem taki arguemnt? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off bedziesz teraz bronil dzordza? chetnie zobacze te obrone i co to znaczy "znac sie na seksie"? w pilce noznej czy skokach narciarskich sa dosc proste mierniki oceny, nie ma tutaj specjalnego pola do emocji, jest oczywiscie uznaniowosc w postaci fauli czy jakosci skoku ale specjalnie skomplikowane to nie jest lekarz seksuolog nie uprawiajacy nigdy seksu moze znac sie na procesach fizjologicznych, na sposobach leczenia, na psychice osob z jakimis problemami, no niestety nie wie jak sie przezywa orgazm jednoczesny, bo jak ma wiedziec? tak jak psychiatra nie wie co czuje osobe ze schizofrenia skoro sam na nia nie choruje to dosc OCZYWISTE podobnie najwiekszy na swiecie specjalista od zeglarstwa moze sie wypowiadac o technice zeglarskiej, o zmianach pogody i silach dzialajacych na wanty, jednak na dluzsza mete to z deka smieszne jesli by go posadzic do rozmowy z kolesiem czy kobieta, ktorzy samotnie oplyneli caly swiat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem - tak, to jest prawda. Bo seksuolog zajmuje się stroną psychiczną seksu, nie praktyką. Tylko, że w podanym przykładzie BSA napisał to tak, jakby z samej teorii ktoś mógł się wykłócać o praktykę z kimś kto tą praktykę ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Ty chyba nie rozumiesz, że znać zasady piłki nożnej = znać teorię. Tylko, że jak taki teoretyk zacznie kłócić się z piłkarzem o podbijanie piłki i wyzwie piłkarza od debila to jak myślisz, jaka będzie reakcja? Ja pierdole, ale ty zes tepa. CZy Ty wiesz ze najlepsi trenerzy w dziejach pilki noznej, nie byli nigdy pilkarzami albo byli slabymi pilkarzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
w pilce noznej czy skokach narciarskich sa dosc proste mierniki oceny, Proste mierniki oceny hahahaahahahahaa no nie moge zart roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po cholerę to napisałeś? Ja tylko zwróciłam uwagę, że seksuolog zajmuję się psychiczną stroną seksu, nie praktyką. Ty mi wyskoczyłeś z argumentem, że są seksuolodzy po medycynie i po psychologii. Więc starałam się ustalić jak to się ma do całej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste mierniki oceny hahahaahahahahaa no nie moge zart roku porozmawiamy o tym czekam na argumenty, ze to trudne mierniki oceny dajesz dzordz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Kolejny przyklad Nie trzeba samemu swietni spiewac, by byc specjalista od spiewu, uczyc kogos jak ma spiewac! Przykladem jest Zapendowska! Ilez przykladow mam podasc byscie durnie zrozumeili, ze nie trzeba uprawiac seksu by sie znac na seksie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem - a wiesz, że zazwyczaj są to ludzie po psychologii sportu? I, że o ile mogą coś pokazać to sportowców zachęca się do tworzenia własnego, najbardziej produktywnego stylu. Trener nie powie swojemu podopiecznemu, że ma piłkę odbijać tak i tak, nawet jeżeli sam piłkarz twierdzi, że w inny sposób mu wygodniej i są lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, widzę że ciabuś już wie na czym polega zabawa z dżemem a zs sie właśnie dowiaduje :) trzeci dzień tej rozrywki... ktos pokusi sie o resume?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
zawsze szczery Skoki narcarske - faza odbicia, i ulozenia po odbiciu, piersze sekuny lotu, Na jakiej podstawei ustala sie prawidlowe ulozenie skoczka po wybiciu - wymien mi te proste mierniiki oceny - jesli sa proste to nie bedzie dla ciebie problemem ich wymienienie - czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapendowska twierdzi, że ma brzydki głos, ale nie potrzebujesz ładnego głosu do nauki emisji śpiewu - najwyżej nie będzie to miłe dla ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njun ja sie pokusze o podsumowanie, to nie to samo co resume, doucz sie kretynko zatem podsumowanie jest takie: wypierdalaj niunia a ty dzordz, odpowiedz: znasz sie na seksie? (mnie niestety nie zagadasz glupimi tekstami jak te durne panienki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Moorland Nie masz zielonego pojecia o trenerach sportowych, zielonego. Prosze sie nawet nie osmieszaj Gdyby bylo tak jak wy mowicie, to najlepszym trenerem pilkarskim swiata bylbym Pele albo Marodona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem - jak znasz te "mierniki" to zasuwaj skakać, na bank się nie połamiesz, tylko dobrze przeczytaj poradnik i będziesz mistrzem skoków narciarskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Zapendowska twierdzi, że ma brzydki głos, ale nie potrzebujesz ładnego głosu do nauki emisji śpiewu - najwyżej nie będzie to miłe dla ucha Analogicxznie jest w seksie. Sekseulog nie potrzebuje uprawiac seksu, byc dobrym uprawianiu seksu, by komus pomoc w sprawach lozkowych! jeszcze tego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS za pół godziny to i tak muszę znikać, nie wyganiaj. Dzem - jeden z moich wykładowców był trenerem :) Praktyki ŻADNA teoria nie zastąpi, to musisz wyrobić sobie sam, więc niezależnie od tego co jeden piłkarz drugiemu powie, ten drugi SAM musi się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem - a jak myślisz, jak pomaga seksuolog? Doradza w praktyce czy stara się rozwiązać problem od strony psychologicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Praktyki ŻADNA teoria nie zastąpi, to musisz wyrobić sobie sam, więc niezależnie od tego co jeden piłkarz drugiemu powie, ten drugi SAM musi się nauczyć. Ale zrozum, ze trener ma nauczyc grac kogos w pilke, a nie sam sie nauuczyc? Tak samo jest w seksie., Seksulogoi ma nauczyc kogos seksu, co nie znaczyu ze sam ma uprawiac seks! Jak trzeba byc tepym by tego nie rozumiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA! To tobie się wydaje, że seksuolog UCZY seksu? :D Dobra, nie mam więcej pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie teksty ojca Knotza o seksie, byłam tez na wykładzie, Jest on zakonnikiem, więc z założenia seksu nie praktukuje, a jednak mówi o seksie, ale nie twierdzi że seks uprawia, że wie jak to jest czuć orgazm i że z jego praktyki pozycja od tyłu jest gorsza od misjonarskiej. więc juz się nie kłóćcie, czy psychiatra musi chorować psychicznie żeby mówić o schozofrenii, musi mieć bezposredni kontakt ze schizofrenikiem,. wiedzieć o nim od niego jak najwięcej- obserwować, eksperymentować, rozmawiać, stosować terapię, obserwować, itd. nikt nie bedzie dobrym psychiatrą czytajać książki, i nikt nie będzie dobrym dziennikarzem sportowym, czytajac ksiązki nawet filozof idzie do ludzi, by zobaczyć jak ta filozofia ma sie w praktyce, a ten co siedział w beczce, siedział tam dla praktyki. a o co chodzi? czy trzeba uprawiac seks, aby mówić o seksie? nie, nie trzeba ale dobrze by było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×