Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Dla mnie zarówno Moor, jak i off czy zs są inteligentnymi ludźmi, różnica jest tylko taka, że z Moor mogę porozmawiać, nawet jeśli mam z nią różną opinię (a tak było wiele razy) i jest to rozmowa na argumenty, z offem mogę porozmawiać chociaż momentami jest chamski, ale potrafi to kontrolować, a z zs nie mogę porozmawiać, bo rozmowa z kims , kto ma inną opinię niż on, go przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze inaczej: -Nie trzeba uprawiać seksu żeby znać się na teorii i być seksuologiem który zajmuje się psychiczną stroną seksu. -Trzeba uprawiać seks żeby wypowiadać się na temat praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Ty masz chyba z tym prostym rozumowaniem problem. Ja pierdole Powatrzamn jeszcze raz, nie trzeba uprawiac seksu by sie znac na seksie, nie trxzenba ladnie spieac by znac sie na ladnym spiewaniu? Rozumiesz czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem - ładnie śpiewać, a śpiewać poprawnie to też nie to samo. Można mieć po prostu brzydki głos, ale mieć do perfekcji opanowaną jego emisję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Trzeba uprawiać seks żeby wypowiadać się na temat praktyki. hahaa Czyli lekarz ginekolog, musi rodzic dzieci by wypowiadac sie o praktyce rodzenia dzieci? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem, jak napisałam: "nie, nie trzeba ale dobrze by było" to napisałeś: "bzdura" cos na stykach ci sie luzuje chwilami, mozesz to poprawić? bo tracimy zasięg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Dzem - ładnie śpiewać, a śpiewać poprawnie to też nie to samo. Można mieć po prostu brzydki głos, ale mieć do perfekcji opanowaną jego emisję. Trener pilkarski nie musi sam dobre grac w pilkem by uvzyc mlodnych pilkarzy gry w pilke. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, lekarz musi mieć praktykę w odbieraniu porodów. Kobieta która nie rodziła też może być lekarzem, ale samo to, że urodziła dziecko nie daje jej potrzebnej wiedzy i umiejętności żeby przyjąć cudzy poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Trener maratonczyka nie musi biegac maratnow by uczyc trenowac maratonczyka! Rozumiesz czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli lekarz ginekolog jest kobietą to urodzi dziecko, jeśli nie jest, to sprawa ma sie gorzej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem - tak, ale też nie wmawia im, że jakaś technika jest lepsza, jeżeli im jest wygodniej z inną :) ZS - RETORYCZNE! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Trzeba uprawiać seks żeby wypowiadać się na temat praktyki. Kur,,,,, Ja pisze o mowienie u rodzeniu dzieci, a nie o odbieraniu porodu! Widzisz roznice? Czy lekarz nie moze mowic o rodzeniu dzieci, bo nie rodzi, bo nie ma praktyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem - to ty nie rozumiesz, a ja niestety nie mam czasu ci tego tłumaczyć, bo muszę zabrać swoją chudą dupę i wyjść z domu :) Tobie też czasem radzę. Trzymajcie się wszyscy. Papa Njun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. - żeby mówić o rodzeniu dzieci też trzeba mieć praktykę przy odbieraniu porodów, inaczej bladego pojęcia nie masz jak co o czym czytałeś wygląda "na żywo". KONIEC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs, nie potrzebuję twojego potwierdzenia- jest to moja opinia o tobie i komentarz jest zbędny. tym bardziej zbędne są niekulturalne odzywki, ale skoro musisz, bo się udusisz, no to cóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to moja opinia o tobie no ok, nie tylko jestes glupia ale rowniez ograniczona o mnie? a kim jestem niunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jesteś zs i do twoich zs-a, wypowiedzi i sposobu bycia na forum sie odnoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ładnie śpiewać, a śpiewać poprawnie to też nie to samo. Można mieć po prostu brzydki głos, ale mieć do perfekcji opanowaną jego emisję. " a można nie mieć a jednak się na tym znać. tu musicie chyba przyznać gościowi rację. nie trzeba być muzykiem żeby znać się na dobrej muzyce, krytyk teatralny nie musi być ani aktorem ani reżyserem ani autorem sztuk itd itd. no ale ja wciąż nie wiem o co wam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja wciąż nie wiem o co wam chodzi. wiec kurwa wypierdalaj i sprawdz jaki jest poziom dlugu publicznego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ja przyznałam, nawet podałam przykład ojca Knotza, ten fakt, to dżem napisał , że bzdura, rozumiem że dżem nie zaczaił ale resztę odsyłam do moich wypowiedzi i proszę mnie tutaj w liczbę mnogą nie wsadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale resztę odsyłam co ty bredzisz, moze jedynie babochlop moorland ma ochote czytac twoje wypowiedzi, wiec jaka reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że jak przestaniemy pisać to dżem też sie zamknie (najpierw jeszcze zrobi 5 kobiecych nicków, ktore go pocałują w dupkę) ale mi chodzi o zabawną przerwę na kawę i tu to mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjj
A wypierdalaj psia koncowo. Jeszcze sie bede moze spuszczac z nikiem dla starej rury jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs skad wiesz, czy reszta osób ma czy nie ma, ochoty czytać moich wypowiedzi? nawet gdyby, to nie zmienia sensu odsyłania do moich wypowiedzi, bo tam są inne treści niz między innymi mi przypisywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kogo to interesuje, wypowiadam sie o tym o czym chcę sie wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjji
Njunj olej niespelnionego dziada,to go najbardziej zaboli.Ja cxytam twoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×