Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Gość rolling in the deep
Inteligentny u mnie się zdarzyło, chociaż w tym domu słowa ciągle sa rzucane na wiatr. Wszyscy są impulsywni i tak wychodzi. Skąd wiesz, że nie będziesz miał dziewczyny? Jak się czegoś nie chce i na to nie czeka to to najprędzej do nas przychodzi. Wiem po sobie. Chociaż mogę wywnioskować, ze nawet jak jakaś dziewczyna się zjawi to Ty ją zwyczajnie odrzucisz i nie będziesz jej chciał, ale może w końcu trafi się taka, którą byłbyś w stanie zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chociaz wejdz na maila i zobacz moje co z tego ze bylo na forum nie moglem wtedy byc na komputerze nie nalegam widocznie musisz dojrzec do tej decyzji albo nastepnym razem bede mial szczescie i wejde na kafe jak znow wstawisz swoje foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh wstydziłeś się jeść? Jakieś lęki przed tym, że inni Cię obserwują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie inteligentny dlaczego twierdzisz ze nie bedziesz mial dziewczyny jestes brzydki masz szeroka dupe i waskie bary tak jak ja nie masz zebow czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Przestań biadolić, nikt za Tobą nie będzie latał z centymetrem. NIKT nie ma idealnych proporcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pewno też
gdybym miała 20lat to jakoś inaczej, ale im starsza i mądrzejsza-) tym marniejsze szanse he, większośc facetów 25+ zajętych, dzieciatych, rozwiedzionych itp. A poza tym boję się, że będę szukac faceta na wzór mojego byłego, a myślę, że takich coraz ciężej znaleźc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh człowieku uspokój się z tym biadoleniem o proporcjach, sam sprawiasz, że ludzie będą się tego u Ciebie dopatrywali, a możliwe, że nikt nie zwróciłby na to uwagi. Rhv - "nie wszedłam" hahahaha :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie jadlem przy innych raz nie jadlem wogole przez trzy dni byl tu juz taki temat na kafe i okazalo sie ze nie tylko ja tak mam pamietam ze jak bylem w lo i siedzialem na dworcu pks glodny a z boku byl sklepik to mimo ze mialem zawsze pieniadz to nigdy nie poszlem sobie czegos kupic nawet jak mialem kanapke to jej nie zjadlem chyba rze bylo malo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh POjebany , jestes na prawde pojebany. Gdybym ja sobie wszystko mierzył i zadręczał się swoim wyglądem do takiego stopnia jak ty, to musiałbym pewnie leciec na psychotropach. Rozejrzyj się po ulicach ilu jest brzydkich ludzi z defektami, nie jestes kurwa jedyny, jestes tylko pierdolonym ziarenkiem piasku w ekosystemie. A twoja postawa i wynajdowanie sobie coraz to nowych chorób doprowadzi cię na samo dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh z tego co pamiętam Rhv nie wstawiła zdjęcia dla Tępaka tylko na moją prośbę :] nie zachowuj się jak dziecko, bo oprócz kobiecych wymiarów możesz mieć kolejny kompleks - zachowujesz się jak "baba". Przepraszam, że to mówię, ale uszanuj czyjeś "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling in the deep Przestań biadolić, nikt za Tobą nie będzie latał z centymetrem. NIKT nie ma idealnych proporcji wiem o tym ale jednak mimo wszystko kobiety maja kobiece proporcje a mezczyzni meskie a ja mam szeroka miednice i miedzy innymi od tego nabawilem sie skoliozy pamietam ze zawsze mimo ze bylem chudy jak szczypior to w jeansowych spodnich zawsze bylo mi ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh - może to, że sadzisz takie błędy ortograficzne, że aż mi słabo? Zamiast biadolić nad proporcjami, siądź chłopaku do książek, do słownika i popracuj nad intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh a jednak ma znaczenie jak się pisze, bo są jakieś zasady gramatyczne i stylistyczne, poza tym Rhv na to zwraca uwagę - chyba, że masz dysortografię etc to zwracam honor. Co do tego jedzenia - krępowało Cię jak ludzie na Ciebie patrzyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Boże, ja mam podobnie z jedzeniem. Może nie tak obsesyjnie, ale przestraszyłeś mnie w tym momencie... Nie jeść 3 dni? Mam nadzieję, że mnie to nie spotka, bo według mojego wspaniałomyślnego toku myślenia to byłoby nawet fajnie tak schudnąć. Powiem Ci, ze kiedy podałeś wyłącznie swoje wymiary, a następnie zacząłeś nagminnie na nie narzekać i myślałam, że jesteś jakiś szpetny/niezbyt męski, ale jak zobaczyłam foty to uznałam, ze masz w miarę męską sylwetkę, więc się w końcu zamknij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie wysylaj (chociaz nie wiem dlaczegoby nie) ale chociaz wejdź moze wlasnie dlatego zachowuje sie jak baba bo mialem chore jadra w dziecinstwie i najzwyczajbniej w swiecie mi nie urosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling in the deep Inteligentny u mnie się zdarzyło, chociaż w tym domu słowa ciągle sa rzucane na wiatr. Wszyscy są impulsywni i tak wychodzi. Skąd wiesz, że nie będziesz miał dziewczyny? Jak się czegoś nie chce i na to nie czeka to to najprędzej do nas przychodzi. Wiem po sobie. Chociaż mogę wywnioskować, ze nawet jak jakaś dziewczyna się zjawi to Ty ją zwyczajnie odrzucisz i nie będziesz jej chciał, ale może w końcu trafi się taka, którą byłbyś w stanie zaakceptować Jeżeli jakaś się zjawi(jakimś cudem), to pewnie się przed nią nie otworzę i zakończę znajomośc, dla dobra mojego i potencjalnej partnerki. Zawsze tak było, że albo zostawałem z dziewczyną "przyjacielem", albo zrywaliśmy kontaky. Często ja mimo tego, że niezbyt urodziwy, zrywałem kontakt z naprawdę ładnym dziewczynami.A poza tym moja przyszła dziewczyna musiałaby, miec naprawde najebane pod kopuła,by pchać się w związek ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego jedzenia - krępowało Cię jak ludzie na Ciebie patrzyli? poprostu nie moglem moze ukrywalem swoje pragnienia tak samo jak nie potrafilem wyrazac emocji przy innych tylko przy tych ktorych dobrze znam i przy rodzinie moglem byc bardziej spontaniczny jak bylem mlody to bylem dobry z ortografii oprocz interpunkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy - dysortografię to mam ja. Nie przeszkadza mi ona w niczym, jak pewnie zauważyłaś :) Skończyłam z nią polonistykę, ze znakomitymi wynikami :) Po prostu trzeba sprawdzać to, co się już napisało. Każda przeglądarka teraz poprawia ortografię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh no wlasnie inteligentny dlaczego twierdzisz ze nie bedziesz mial dziewczyny jestes brzydki masz szeroka d**e i waskie bary tak jak ja nie masz zebow czy co Jestem brzydki, ale nie w tym problem. No bo zawsze byłem brzydki, ale jako nastolatek, coś tam się działo. Na świecie jest w chuj brzydkich ludzi. Bardzo często widze naprawde brzydkich facetów, z niesamowitymi "dupami" u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligentny z tego co ty muwisz wynika ze masz powodzenie tylko nie chcesz byc z kims bo twierdzisz ze z taba byloby jej xle tylko pomysl skad wiesz ze zkims innym bylo by jej lepiej a co jak trafi na mnie bo ja nie przegapie takiej szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnam tego mówić, ale widziałam twarz yyughiuh, tym bardziej drażni mnie jego marudzenie, bo z jego opisów spodziewałam się jakiegoś monstrum, a tu zwyczajny, normalny facet z dużymi niebieskimi oczami yyughiuh z góry uprzedzam - nie martw się, dotrzymam słowa i nie przekażę nic nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet moze byc brzydki wazne by byl meski a ja ztymi proporcjami i z tak slabymi miesniami i niskim wzrostem i charakterem jestem nie meski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy - też widziałam i też uważam, że przesadza jak baba przed okresem. Naprawdę, mógłby sobie darować świecenie penisem w necie i opowiadanie o problemach intymnych, a na pewno by kogoś znalazł. No, ale z takim podejściem, płaczami na forum i ortografią to nie zazdroszczę szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Mój brat też miał jakąś chorobę jąder w dzieciństwie, miał wiele operacji, ale nadal tego nie wyleczył i jakoś jest normalny. Przestań się nad sobą użalać, sam sobie stwarzasz problemy! Bo facet nie ma być pięknością tylko ma zapewniać kobiecie bezpieczeństwo i stabilność, Ty nie jesteś w stanie tego zrobić ze swoimi "wielkimi problemami". Inteligentny oj nie wiesz jakie dziewczyny potrafią być bezmyślne ;) Może Cię w końcu coś weźmie, że nie jakaś nie będzie mogła się od Ciebie odpędzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×