Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Ja chcę mieć dzieci, nawet bardzo, zwłaszcza córkę - będzie ona moim takim zadośćuczynieniem. Nauczę ją wszystkiego, przekażę ważne wartości, choć łatwe to pewnie nie będzie bo dzieci działają na przekór. Nie chcę jednak wpadki, dla mnie to musi mieć swoją kolejność i porządek, najpierw muszę zadbać o warunki dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby byłam dzieckiem chcianym i wyczekanym, a jakoś szczęśliwego dzieciństwa nie miałam. Sama nie chce mieć dzieci, bo to nie moja bajka. Z resztą, nie mam nawet powodów by o tym myśleć, bo seks to ja znam tylko z opowiadań koleżanek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
baunty i z takim podejściem można się brać za potomstwo :) Rhov ja też jestem żelazną dziewicą, ale coś ostatnio faceci mnie zniechęcili do siebie, więc w najbliższym (ani trochę dalszym) czasie się to nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, ja jestem żelazna dziewica z konieczności. Gdybym miała szansę, to już dawno bym się "wianka" pozbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling in the deep Mnie wkurwia nadmierny egoizm, w sprawie dzieci. Np matka z chorobą genetyczną...jest duże ryzyko , że dziecko nie będzie w pełni zdrowe, ale nie kurwa, przecież ona tak bardzo chce mieć dzieci, to było zawsze jej marzenie... MOja matka nie potrafiła się zabezpieczać i wieku 19 lat zaszła w ciążę z pojebanym skurwielem, jakim jest mój ojciec, który na początku był okrpny, potem zdradzał ją, a na końcu zostawił z dwójką dzieci. Często matka martwi się , że jestem taki, a nie taki, ale odpowiadam jej że gdyby była odpowiedzialna,to w ogóle by mnie tym świecie nie było i by miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Dla mnie twoje życie w porównaniu z moim jest wspaniałe, tyle, że ja jeszcze jestem gówniarzem, w porównaniu z tobą raczej, też dostaję pensję 1300-1800 zł,tyle, że mieszkam jeszcze z matką i dokładam sie połowę do rachunków, a resztę wydaję na istne głupoty, ale praca jest niezwykle jak dla mnie wyczerpująca fizycznie i mentalnie. Życzę ci byś znalazła pracę w tym zawodzie w jakim chcesz,a le życie nie zawsze układa się po naszej myśli. Ale ciekawa musi być praca związana z tymi sprawami, może gdybym nie był głupi byłbym teraz w toku studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Inteligentny, właśnie tak wygląda sprawa i to jest przykre. Jeśli się uprawia seks trzeba liczyć się z tym, że istnieje ryzyko wpadki (jak się uważa nigdy się to nie stanie, mamy tyle metod antykoncepcji, że głowa mała, zawsze można używać pigułek po, a jeśli jest się na prawdę mało myślącym to polecałabym podwiązanie jajowodów). Zawsze jak komuś powtarzam, ze nie będę miała dzieci słysze te wieczne ,,poczekaj, aż zmienisz zdanie" :o akurat. Nie dziękuję, niektórzy na prawdę mogą się do tego nie nadawać. Z moją psychiką tylko niszczyłabym własne dzieci. Ja nie raz byłam w takiej sytuacji jak Ty, że matka mi powiedziała, ze nikt mnie nie zechce, bo mam okropny, obrzydliwy charakter... wtedy zawsze płaczę, ale w takim razie po kim jestem taka okropna? Po niej i po moim ojcu, którego nawet nie znam. Jestem już praktycznie dorosła, a moja psychika jest w strzępkach. Pozdrawiam odpowiedzialnych rodziców 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roling, na razie nie mam tych warunków, oby w przyszłości zaczęło się to zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Rhov, ja też jestem dziewicą z konieczności, bo nigdy nie byłam w związku. Jakbym chciała to mogłabym oddać się pierwszemu lepszemu na imprezie, ale nie interesują mnie takie zabawy :) baunty jak jeszcze chciałam mieć dzieci to wiedziałam, ze dopiero wtedy kiedy będzie mnie na nie stać i będę w stanie im zapewnić dobry byt. I tego właśnie Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny tępak - no widzisz, a ja jestem sama, nie stać mnie na nic poza rachunkami. Nikt mi nie pomaga i nikt się mną nie interesuje i muszę sobie radzić. Pomyśl sobie, jakbyś miał 400 zł i musiał za to żyć przez miesiąc, kupić ciuchy, jedzenie, jakąś chemię do domu, kosmetyki, plus jakieś tam przyjemności. Dałbyś radę przeżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny tępak I ja jestem. yyughiuh się napalił na Rhovanionn świadomość moich szans skutecznie uniemozliwia mi podniecanie się pozatym jej nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling - ja nawet na imprezie nie miałabym się komu oddać. No, chyba że podeszłabym do faceta i powiedziała wprost "chodź mnie bzyknąć, teraz, w tej chwili, gdziekolwiek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępak, poruszyłeś bardzo ważną kwestię co do egoizmu przyszłych rodziców - ona chce dziecko i koniec. Dużo czytałam o kobietach, które mają raka a świadomie decydują się na dziecko - bo się boją, że nie zdążą, a gdzie kurwa jest jakaś logika? Gdzie świadomość, że dziecko może urodzić się upośledzone, matka nie przeżyć i kto zajmie się tym dzieckiem? Albo wspomniane przez Ciebie wady genetyczne - takim dzieciom, które dziedziczą później takie wady jest cholernie ciężko, zwłaszcza, gdy kwalifikują się do szkoły z normalnymi dziećmi, ich życie nie jest normalne. Też chciałabym dziecko, budzą się we mnie instynkty macierzyńskie, ale rozsądek je rozwiewa, bo co mam skazać tą niewinną istotę na życie bez ojca? Na to, żeby męczyło się razem ze mną puki jako tako się nie ustatkuję? Nie miałabym sumienia na tak nieodpowiedzialny krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Rhov może lepiej się ciesz, że się do Ciebie nie przystawiają jacyś obrzydliwcy, bo ja niby mogłabym komuś się oddać, ale naprawdę przebierać w czym to nie było Z resztą co to za frajda? Patologia wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcę mieć dziecko ale kto mi je urodzi tępak zaluje ze poszlem na studia to moje najgorsze lata w zyciu zreszta lo i gim tez mieszkalem w tym akademiku a nie mialem sie do kogo odezwac bo mam taki charakter ze ludzie nie chca ze mna przebywac nie mialem zadn7ych znajomych ciezko mi sie bylo doprosic o jakiekolwiek notatki pozatym nie chcialo mi sie uczyc bvo wogole nie chcialo mi sie zyc i do tego balem sie jesc przy ludziach studiow i tak nie skonczylem stracilem dwa lata i dalej nie wiem poco zyje rhow wszedlas na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy Widzisz bauntyy, obalasz stereotypy, ładna to nie znaczy głupia i pusta :) yyughiuh Oj tam zawsze możesz pomarzyć, jakbyś się ogarnął, to może taka dziewczyna jak Rhovanionn by cię zechciała, tym bardziej za parę lat , jak będzie w większym stopniu zdesperowana. ja widziałem jej zdjęcia ze 4 tutaj i powiem, że nie jest zła, ale też nie miałbym szans u niej ze wględu na całokształt mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Dziecko powinno być przemyślaną decyzją. Jeśli decydujemy się wydać człowieka na świat to należałoby zadbać o jego życie. Rodzice są odpowiedzialni za swoje dzieci, (poniekąd) za ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Przykre, że tak często potrafią to nieźle spierniczyć. Miło, że w końcu kogoś to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh No to już w ogóle tragedia z toba jak w akademiku nikt z tobą nie chciał gadać, ja tam zawsze miałem jakichś znajomych, ze względu na to , że jestem pojebany :D Ale i tak nie lubię się z większościa zadawać Nie wysyłaj mu zdjęcia , bo będzie się masturbował!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w dodatku w tym tygodniu otkrylem ze mam szeroka dupe i kobiece proporcje 85 70 86 to moje drugie najgorsze odkrycie pierwsze bylo jak mialem 16 lata izalozylismy internet wtedy odkrylem ze 99,9% facetow ma dluzszego i grubszego penisa niz ja co teraz rak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Jesteś juz nudny z tymi proporcjami. Widziałam zdjęcie i wcale nie wyglądałeś mi na kobiecego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling in the deep Moja matka , aż tak agresywnie się do mnie odnosi. Z resztą, jak mi zaczyna wjhężdać na psychę to się rewanżuje, jak rozmawiałem z nią w piątek o moim życiu, to powiedziała, rano na drugi dzień, że miała koszmary. Mi to własnie matka cały czas mówi, że na pewno znajdę dziewczyne i czemu nie szukam. A ja jej mówie, że nie chce dziewczyny i jak mi się nie odmieni to nigdy , przenigdy jej nie będe miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolling in the deep mam nowe zdjecia gdzie jest Rhow niech wreszcie wejdzie na tego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Nie mówię , że twoja sytuacja jest łatwa, ale wolałbym ją stokrotnie od swojej, ja tylko marze żeby się usamodzielnić i mam bardzo ciężką pracę która mnie wykańcza. Prawie nikomu nie jest łatwo w tym kraju, ale niektórzy to w ogóle mają przejebane. Może gdy będe w twoim wieku, to też już bede miał cokolwiek wartościowego w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja im jestem starsza, tym mniej we mnie desperacji. Ostatnio sobie uświadomiłam, że facet mi do niczego nie potrzebny. yyughiuh - nie, nie "wszedłam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulek007
Na samotność polecam: http://ogladajonline.eu/ Wszystkie filmy i seriale za darmo online. Włącz przeglądarkę i oglądaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja musze sie uczyc
bo jest taka opcja jak bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhov ale zaimponowalas mi tym doktoratem jak to brzmi wejdź i odbierz maila w czy,m jest tepak lepszy ode mnie ze mu pokazalas foty ja ich na pewno nie rozpowszechnie bo wstawialem swoje zdjecia nago i zdjecia swojego penisa i pisalem najskrytsze swoje problemy a tobi wyslalem zdjecie z twarza wiec masz mnie w garsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak Ci nie pokażę. Przestań smęcić. Było na forum, już nie ma i musisz jakoś z tym żyć. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×