Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

o napisali wynika z tego co wcześniej przeczytali oraz jakiego nastawienia do Ciebie nabrali. to mozesz sie tylko domyslac i gdybac gdybym byl normalny to by napisali ze bym sie nie przejmowal i ze nie mam powodow do narzekan albo ze moce byc chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy Tępak, jak dla mnie nie jesteś wk**wiający, trochę narzekasz i parę razy wyolbrzymiłeś pewne sprawy, ale ja osobiście Cię lubię Nieźle, ciebie tez lubię, a mało kogo lubię. Rhovanionn też jest dla mnie bardzo ciekawą osobistością, Rolling in the deep tez nawet, bo powidziala, ze jestem intrygujący :D. Ele ytyt i yughihgyi mnie wkurwiają ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny tępak Tylko , że ty to już ogóle, masz przej**ane. JA mam 180cm\71 kg, a jestem chudy straszliwie. 85 klata? Ja pie**olę, to nawet ja mam ponad 100cm. biceps 27, to ja miałem, po złamanie jak miałem zanik mięśni. Ale to było w gimnazjum, jak jesteś młody to jeszcze urośniesz jeszcze. A i penis 11 na 11...bez komentarza Hehe, nieźle ci pocisnąłem :D Przytyłem prawie dwa kg o tamtej pory. :D Ale to, żę masz przejebane nie przekreśla, twoich szans, twoje szanse przekreśla to że jesteś żałosny jak mało kto na tym globie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Daj już spokój 🖐️ Negujesz wszystko co ktokolwiek Ci powie chyba, że mówi coś negatywnego na Twój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępak mój drogi, powiedz mi co ze mną jest nie tak, że byś mnie nie chciał? przecież tak naprawdę mnie nie znasz, może byś mnie polubił Lubić to teraz cię lubię, ale nie chcę dziewczyny, a tym bardziej takiej pieknej jak ty. Piękniejsza dziewczyna=większe wymagania+ większe problemy Gdybym ja się przed tobą otworzył, to byś czym prędzej uciekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę się wtrącić .. .
Bounty - kilka słów do Ciebie... Pobieżnie prześledziłem wątek, a w pewnym momencie zerknąłem na twoje zdjęcie w stopce... Przyznam szczerze, że szczęka mi opadła i właśnie staram się ją zebrać z podłogi. Jesteś absolutnie uroczą, śliczną dziewczyną. Masz zniewalajacy, niewymuszony uśmiech. Coś niesamowitego. Wiem, że to tylko wygląd, ale dokłądajac do tego sposób wypowiadania się choćby na Cafe wyłania się obraz ładnej, ogarniętej dziewczyny... Gdybym na swojej drodze spotkał taką dziewczynę jak Ty - zamiast na kolejny obiektyw zacząłbym zbierać na pierścionek zaręczynowy, a zamiast wpatrywać się w ekran komputera wolałbym podziwiać Twój uśmiech. To tak gwoli wtrącenia. Szkoda, że reprezentujesz nie moje rejony :) W każdym razie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę się wtrącić .. .
Bounty - kilka słów do Ciebie... Pobieżnie prześledziłem wątek, a w pewnym momencie zerknąłem na twoje zdjęcie w stopce... Przyznam szczerze, że szczęka mi opadła i właśnie staram się ją zebrać z podłogi. Jesteś absolutnie uroczą, śliczną dziewczyną. Masz zniewalajacy, niewymuszony uśmiech. Coś niesamowitego. Wiem, że to tylko wygląd, ale dokłądajac do tego sposób wyowiadania się choćby na Cafe wyłania się obraz ładnej, ogarniętej dziewczyny... Gdybym na swojej drodze spotkał taką dziewczynę jak Ty - zamiast na kolejny obiektyw zacząłbym zbierać na pierścionek zaręczynowy, a zamiast wpatrywać się w ekran komputera wolałbym podziwiać Twój uśmiech. To tak gwoli wtącenia. Szkoda, że reprezentujesz nie moje rejony :) W każdym razie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytyt i yughihgyi mnie wk**wiają ostro. dlatego nikt nie chce ze mna gadac nie mam zadnych znajomych a w akademiku lezalem ciagle pod kocykiem kudzie nie lubia takich nieudacznikow jak ja w normalnym zyciu dlatego nie wychodze do ludzi bo po co mam ich wkurwiac dlaczego maja miec jakies niedogodnosci przeze mnie bo czasem jest im niezrecznie powiedziec zebym sie wynoisli nie chce ich stawiac w takiej sytutacji i sam do nikogo nie chodzwe anie nie zaczepiam ale tutaj wole pisac i sie nie p[rzejmowac innymi czuke sie tak jakbym smierdzial i sprawial swoja obecnoscia tylko nieprzyjemnosc przejabane tak myslec o sobie ale to prawda wole siedziec w domu i oszczedzic innym swojej obecnosci ile tak mozna zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GupiGupi
Ja tam zawsze sobie myślę, że jesteśmy tylko małpkami i ostatecznie liczy się żeby przeżyć i już. Jak ktoś myśli, że będzie miał wymarzone życie, to jest głupi. Jak ktoś myśli, że jak już będzie mieć wymarzone życie, to będzie szczęśliwy, jest podwójnie głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GupiGupi
Bauntyy ładna??? Gdzie tam, po prostu zdjęcie symetrycznej twarzy przeciętnej Słowianki. Na pierszy rzut oka to wystarczy, ale spędzać z kimś całe życie tylko dlatego, że ma super symetryczną twarz? To dobre dla jaszczurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalem sie zmienic bylem na studiach mieszkalem dwa lata w akademiku probowalem codziennie ludzie mnie odtracaja bo ich draxnie przeszkadzam nie maja zadnej przyjemnosci z rozmowy ze mna nigdy nie bylem lubiany nie chce sie naprzykrzac wiec siedze w domu jest to pewnego rodzaju nawet szlachetne ze nie chce innym sprawiac przykrosci soba ia swoim zachowaniem ========================================================== rhow jak bedziesz wejdz na lmaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Ja jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze zadawalem sie z takim ale juz na studiach nawet dla nich bylem za duzym przegrancem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ktoś myśli, że jak już będzie mieć wymarzone życie, to będzie szczęśliwy, jest podwójnie głupi." no nie przesadzaj, jakbyś miał wymarzone życie to na pewno byś był happy. każdy by był, możesz co najwyżej wypierać, bo wiesz, że takiego wymarzonego życia mieć nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GupiGupi
A jest tam gdzieś zdjęcie dupy? Czarnobiałe zjęcie to pierwszy minus, trochę plackowata twarz to drugi (źle się będzie starzała). Ale młoda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GupiGupi A jest tam gdzieś zdjęcie d**y? Czarnobiałe zjęcie to pierwszy minus, trochę plackowata twarz to drugi (źle się będzie starzała). Ale młoda jest. "dupa" to potoczne określenie używane prze mężczyzn na kobiety. Ale na pewno ma ładną pupe :p A do takich rzeczy co ty sie czepiasz...u każdego, nawet pozornie idelnego można znaleśc jakiegoś haka w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie przesadzaj, jakbyś miał wymarzone życie to na pewno byś był happy. każdy by był, możesz co najwyżej wypierać, bo wiesz, że takiego wymarzonego życia mieć nie będziesz Nie pierdol co by było gdyby było. Ludzie nie doceniają tego co mają i zawsze znajda jakis problem do narzekania. Chyba, że ktoś jest optymistą, a ty optymistą bynajmniej nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×