Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

"I jeszcze raz napiszę. Nie znam kobiet które lubią nietowarzyskich facetów nie umiejących zachować się w grupie ludzi. " Moja była nie lubiła wypadów grupowych. Wolała iść na spacer, czy obejrzeć film we dwoje. Są dziewczyny, które, podobnie jak Ty, nie przepadają za towarzystwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland "Bielyje Rozy - wydaje mi się, że masa osób nie do końca rozumie jak silny jest związek między chęcią podobania się i robieniem operacji dla samego siebie. Są tacy którym dużo do ideału brakuje, a mimo to dobrze czują się w swojej skórze, drugim cały czas coś nie pasuje i cały czas o tym myślą - wszystkie niepowodzenia zaczynają sprowadzać do wyglądu i w pewnym momencie ta operacja plastyczna może na nich podziałać jak plaster przyklejony dziecku na ledwo co zdarty naskórek." To wszystko zależy od własnej akceptacji. Jeśli ktoś ma niską samoocenę to będzie się obwiniał i szukał winy, np. w swoim wyglądzie, ubzdura sobie, że jak będzie miał przyjemniejszą aparycję to jego życie się diametralnie zmieni. Na szczęście teraz gdy operacje plastyczne stały się modne, chirurdzy częściej zagłębiają się w problemie danej osoby i jeśli zauważą, że problem jest urojony to odsyłają taką osobę do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoleen hej Yoleen
Offerma a jeśli ktoś wygląda jak jakieś straszydło? Też jesteś w takiej sytuacji na 'nie' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co innego jest sobie poprawić jedną, dwie części ciała" nie, to nie "co innego". to próżność idiotyzm i w ogóle brak słów. a ci co sobie wszystko przerabiają to się w ogóle do psychiatry nadają. nie mówiąc już o operacjach zmiany płci czy innych bzdurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moja była nie lubiła wypadów grupowych. Wolała iść na spacer, czy obejrzeć film we dwoje. Są dziewczyny, które, podobnie jak Ty, nie przepadają za towarzystwem." Ciekawe gdzie niby można je poznać kiedy nie umie się gadać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielyje Rozy - też zależy. Jeżeli ktoś ma jakiś mały kompleks który "wyłazi" jak ma się zły humor i pogarsza samopoczucie to można ten nos wyprostować, biust powiększyć czy podnieść powieki. Jak ktoś chce zatrzymać starzenie się bo akurat ma takie widzi-mi-się to też kombinować nie będą...ale jak człowiek ma jakieś głębsze zaburzenia to to niemal od razu wychodzi już przy konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Offerma a jeśli ktoś wygląda jak jakieś straszydło? Też jesteś w takiej sytuacji na 'nie' ?" oczywiscie. jeżeli nie jest zdeformowany to nie ma powodów do interwencji chirurga. to jest jakiś absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfff
Bielyje rozy obgadują bo to jebnięta femina i szmacior co spał z wieloma facetami:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma - nie ma nic złego w pozwalaniu sobie na trochę próżności od czasu do czasu, zwłaszcza jak ma się mieć potem dobry humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma, chyba trochę przesadzasz. Przecież kobiety się malują, farbują włosy, stosują diety itd po to, żeby poprawić swój wygląd. Faceci z tego samego powody chodzą na siłownię. Poprawiając swój wygląd, nabierasz pewności siebie. A operacje... Cóż. Są dla ludzi, tylko trzeba znać umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie ma nic złego w pozwalaniu sobie na trochę próżności od czasu do czasu, zwłaszcza jak ma się mieć potem dobry humor" jeżeli idzie się pod nóż chirurga to jest to coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anete rozy obgadują różni
:Obo prawie nikt tu jej od dawna nie lubi :O i nie dziwię się zresztą patrząc na jej posty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma - lekarzy się boisz? Dla mnie to nie jest jakaś wielka sprawa, niech się ludzie poprawiają. Jedni sobie wstrzykują wypełniacze, inni łamią chrząstki - część zabiegów nie wymaga nawet pełnej narkozy więc jak ktoś bardzo chce niech sobie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecie sraka rozy to dawna aneta 90210" Przecież wszyscy o tym wiedzą, ale jak ci to ulży to powiedz sobie 'eureka'. "gdyby wiedziala kto ja obgaduje na priv,moze by przejrzala na oczy." A co mnie obchodzą obce mi osoby, które o mnie piszą? Jeśli to ich jedyna rozrywka to niechaj tak będzie. "i uwazaj dziewczyno z kim piszesz poza kafe,bo masz wielu falszywych znajomych na kafe" Ale ja nie mam żadnych znajomych z Kafe, przygłupie. "ale to juz nie moj problem." No właśnie widzę, mało co nie zrobiłeś pod siebie z tego braku zainteresowania moją osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezawł się właśnie jeden z
nich :O prawiki i imo są fałszywi , inni też nie lepsi :O jak mnie ktoś przesłał maila o mnie to mi ręce opdły :O🖐️ ale na kafe to widocznie norma teraz nikomu nie wierze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No właśnie widzę, mało co nie zrobiłeś pod siebie z tego braku zainteresowania moją osobą." Zabawne te ludziki, które zarzucają innym, że marnują życie na Kafe, ale potrafią przytoczyć Twoją wypowiedź sprzed kilku tygodni, czy miesięcy :P Oni tu przecież od czasu, do czasu na minutkę wpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO jest falszywy
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci z tego samego powody chodzą na siłownię." i odnoszą dzięki temu wiele różnych korzyści ale jeżeli ich próżność i parcie na wygląd jest tak wielkie że zaczynają walić sterydy to już postępują jak kretyni. tak samo z kobietami. dopóki się malują, stroją, czeszą i inne takie rzeczy robią to wszystko jest OK. jak to napisał james clavell w "królu szczurów": "naturą kobiet jest przecież kusić, być pożądanymi ich wielką potrzebą". ale jak z tego powodu trafiają na stół chirurga to już są próżnymi idiotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland "Bielyje Rozy - też zależy. Jeżeli ktoś ma jakiś mały kompleks który "wyłazi" jak ma się zły humor i pogarsza samopoczucie to można ten nos wyprostować, biust powiększyć czy podnieść powieki. Jak ktoś chce zatrzymać starzenie się bo akurat ma takie widzi-mi-się to też kombinować nie będą...ale jak człowiek ma jakieś głębsze zaburzenia to to niemal od razu wychodzi już przy konsultacji." Jeśli ktoś chce po prostu poczuć się lepiej to ja nie mam nic przeciwko, wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Wiadomo, że i od operacji można się uzależnić, bo jak się poprawi jedną część ciała to reszta nie będzie do niej pasować i chce się przeprowadzić na swoim ciele prawdziwą rewolucje, a to już zdrowe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomu a co się dziwisz przecież
Te biełyje rozy i ewka ma rację to jakieś napuszone, głupiutkie lale, które NIE WIDZĄ SWOJEGO ZACHOWANIA, będą się niby popisywać i odpisywać, że niby nic sobie z tego nie robią, a i tak będą tu na kafe po koniec świata:D takim jak one to nie ma gadać na roum, bo one się nigdy nie nauczą patrzeć na siebie. nie wiesz, że baba ma zawsze rację?:D zaślepione, to i niech sobie dalej żyją w swoich urojeniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z kafe to naiwniaczki
i tyle :D:D:D:D w temacie OBGADYWANIA ich na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z kafe to naiwniaczki
Lomu a co się dziwisz przecież a ty facet czy kobita ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz jestem w tym samym temacie, co Bielyje Rozy, więc jeszcze zdania nie mam o Niej wyrobionego. Ale dzięki za ostrzeżenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interwencja chirurgiczna zawsze jest ryzykowna a implantowanie obcych ciał tym bardziej. chirurgia plastyczna jest taką samą chirurgią jak każda inna i niesie takie same ryzyka. nie opowiadajcie ze to takie nic. znacie historię hanny bakuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak mnie ktoś przesłał maila o mnie to mi ręce opdły" Nic się nie dzieje bez powodu, skoro teraz siedzisz na pomarańczowo i trollujesz to ci się należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezawł się właśnie jeden z
jestem prawiczkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland "Bielyje Rozy - podziwiam za wytrwałość w odpisywaniu." Ano, dzisiaj jestem wyjątkowo łaskawa dla tych pajaców, moje zainteresowanie to dla nich prawdziwy afrodyzjak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma - kusić można z fryzurą zasłaniającą odstające uszy, garbem na nosie i małym biustem. Większość osób tak naprawdę trafia na stół chirurga plastycznego żeby z zadowoleniem widzieć to, czego inni pewnie nigdy nie zauważyli bo było ukrywane. Są zabiegi i zabiegi - wstrzyknięcie botoksu w dobrej klinice nie zrobi Ci krzywdy. Tak samo jak korekta uszu na "głupim jasiu". Z implantami masz trochę racji - chociażby dlatego, że ostatnio ukarano firmę używającą zwykłego silikonu do produkcji implantów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×