Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość Lomu a co się dziwisz przecież
facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomu a co się dziwisz przecież
owszem, facet, a Ty podszywie wyżej spadaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnie to żaba Letycja żelek t
pisze , jej mało kto pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhffjdj
żelek czesto pisze w orencz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko wtrącę_
Na ogólnym jest pewna "Rhoviannom" czy jakoś tak, która również stroni od towarzystwa, nie lubi wychodzić z domu, jest aspołeczna, ogólnie nie głupia dziewczyna i też jest dziewicą - myślę że by była idealna dla nieśmiałego prawiczka :D ps. i nieraz bywały tu podobne do niej, więc nie bądź taki pewny wiara że każda lubi towarzyskich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomu a co się dziwisz przecież
Popatrzcie na Lomu, jak się o Was wypowiada!!! "Niej", "Jej", zawsze pisze więlką litera, nie wyzywa, stara się ROZMAWIAĆ mimo Waszych szmacianych odzywek. I co? To ciota, a nie mężczyzna, nie? A pół kafeterii ryczy, że ich facet nie szanuje, że nie potrafi rozmawiać, że jest chamowaty i agresywny. A tu macie opanowanego mężczyznę KTÓRY NIE MUSI SIĘ WAM PODOBAĆ FIZYCZNIE, ALE WAS SZANUJE, BABY WREDNE! Doceńcie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomu a co się dziwisz przecież
coś mi tu śmierdzi starym żelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
Autorka tematu ma racje. Polscy mezczyzni, zwlaszcza w moim wieku (po 40-tce) wygladaja na niezadbanych i zuzytych. Zadko ktory odzywia sie odpowiednio albo uprawia sport. Nie ma na czym oka zawiesic! :( A wymagania? Oh, ho, ho! ;) Jak dla mnie zadbany facet w tym wieku to: 1. Nie pali 2. Zna sie na dobrym winie lepiej niz na wodce ;) 3. Chodzi do dentysty co pol roku na przeglad i czyszczenie zebow. Ma wszytkie wlasne zeby, wyleczone z prochnicy. 4. Czysci zeby kazdego dnia rano i wczorem oraz wtedy gdy zjadl cebule ;) 5. Chodzi do fryzjera co 3-4 tygodnie, rowniez kiedy lysieje. I myje wlosy kiedy tego wymagaja nawet jezeli to oznacza codziennie. Jezeli lysieje to ma zadbane, krotkie wlosy bez zadnych idiotycznych kucykow, "pozyczek'' z dugiej strony itd. 6. Goli sie codziennie, kazdego dnia rano a zwlaszcza w wolne dni ;) kiedy mamy dla siebie czas. Nie ma brody ani wasow! 7. Goli miejsca intymne (naturalnie rowniez pod pachamai) CODZINENNIE badz sobie je laserem wydepilowal. Nie chce swintuszyc bez potrzeby ale mam ponad 40-sci lat, swoje potrzeby i uwazam, ze seks oralny z jakims bujnym zarostem to nieporozumienie ;) 8. Bierze prysznic rano i wieczorem KAZDEGO DNIA a rowniez kiedy sie spoci. (Taki prysznic trwa raptem 5 minut wiec to chyba nic trudnego) 9. Zmienia bielizne kazdego dnia jak rowniez kiedy sie spoci albo pobrudzi. 10. Uprawia sport regularnie. Jest mi w stanie dotrzymac kroku na moich codziennych biegach ( miedzy 10km a 20 km). Jezdzi ze mna na wyprawy rowerowe (75km-150km). Gra ze mna w tenisa lasem i squasha zima. Chodzi ze mna na silownie. Zwykla higiena zycia ;) 11. Idealnie: ma psa ;) Jeszcze lepiej: charta ;) Poswieca psu duzo czasu i umie sie z nim obchodzic z miloscia i zrozumieniem. Nie wierzy w glupawe teorie dominacji. 12. Uzywa anti-perspirantow kazdego dnia jak rowniez wody kolonskiej po goleniu 13. Zmienia koszule kazdego dnia. 14. Dba o wage i nie ma brzucha dzieki sportom i wlasciwemu odzywianiu. 15. Odzywia sie zdrowo, umie zrobic dobra salate i odmowic sobie schabowego w imie zdrowia ;) Acha, i zeby nie bylo ze wymyslam ;) Moj partner jest rok mlodszy ode mnie. Ma 190 wzrostu, 80kg wagi. Biegamy kazdego dnia rano miedzy 10km a 20 km. Brzucha naturalnie nie ma ;) Prysznic lubi tak jak ja. Jestesmy obydwoje po 40-tce i mamy super zycie razem choc nam troche zajelo zeby sie spotkac :) Wypelnia wszytkie kryteria z latwoscia. W Polsce niestety mialam wrazenie, ze takich mezczyzn nie ma! :O A przynjmniej mi nie udalo sie spotkac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "ale jak z tego powodu trafiają na stół chirurga to już są próżnymi idiotkami." Bez przesady, jeśli ktoś ma potrzebę poprawienia swojego wyglądu, to w czym problem? Osobiście nie jestem za implantami w piersiach, ale odstające uszy, krzywy nos, itp. moim zdaniem można skorygować bez plakietki 'próżnej idiotki'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomu a co się dziwisz przecież
podszyw podszyw o żelku pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ps. i nieraz bywały tu podobne do niej, więc nie bądź taki pewny wiara że każda lubi towarzyskich facetów" Jestem pewny, że wolałaby towarzyskiego, a ze mną jeżeli mogłaby być to tylko z braku laku. Mi natomiast podobają się ciche dziewczyny, nie marze o byciu z towarzyską. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara - myślałeś kiedyś, żeby zrobić karierę w show-businessie? Niesamowicie umiesz czytać w myślach ludziom których nawet nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma pije piwska
=>Wole bursztyn od diamentu Żartujesz prawda> ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek bez wiary po prostu
długo tu siedzi i wie, jakie ludzie mają myślenie, więc nawet tym proistym laskom nie trzeba w myślach czytać:D one są po prostu proste...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma pije piwska
Ma wszytkie wlasne zeby, wyleczone z prochnicy. "" A jak nie mógł wyleczyć i trzeba było wyrwać bo się nie dało uratować, to skreślony? :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łęee
zdefiniuj mi sprawny bo ja przykladowo mam 21 lat 130kg wagi glownie miesnie duzo sily mam troche tluszczu ale klata sporo wieksza od brzucha i 10 km bym nie przebiegl sa rozne rodzaje sprawnosci pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak dla mnie zadbany facet w tym wieku to:" naprawdę uważam że ta cywilizacja próżności i głupoty musi upaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma pije piwska
Przez jednego usunietego zęba u faceta 40 letniego byś skreśliła>? To marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bez przesady, jeśli ktoś ma potrzebę poprawienia swojego wyglądu, to w czym problem? " a w tym że to "potrzeba" wynikająca z próżności i głupoty, ot w czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma pije piwska
CODZINENNIE badz sobie je laserem wydepilowal. ''''''' Ja pierdolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oferma pije piwska CODZINENNIE badz sobie je laserem wydepilowal. ''''''' Ja pie**olę." Najważniejsze, że znalazła odpowiedniego kandydata i reszta facetów jest bezpieczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo to: "Zna sie na dobrym winie lepiej niz na wodce" przecie to takie pustactwo że szkoda słów po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wole bursztyn od diamentu
Wole bursztyn od diamentu ty w ogole masz faceta czy rzniesz głupa ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma, jeżeli ktoś korzysta z chirurgii estetycznej to nie powód żeby mu ubliżać. To, że ty nie poszedłbyś pod nóż to nie znaczy, że inni nie mają prawa tego robić tylko po to żeby poprawić swój wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
Coz moge powiedziec. Polacy w ieku 40-stu lat to doslownie skansen...Pewnie, ze chcialabym zeby bylo inaczej. Ale nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma pije piwska
Nie mogę, aż piwo mi się parknęło po przeczytaniu Wole bursztyn od diamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akapulko\n
pierdolnij sie w leb z tym idealnym facetem sama jestes zjebana jak gwozdz bez lepka kto by chcial taka klempe jak ty?HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"!offerma, jeżeli ktoś korzysta z chirurgii estetycznej to nie powód żeby mu ubliżać. " dla mnie powód. głupotę, próżność i życie jak małpa wytresowana przez jakieć "cosmo" czy inny "men's health" będę tępił i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×