Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

"i tym samym żegnam" Stajesz się nudny, ile razy jeszcze napiszesz, że stąd idziesz? Nie możesz rozstać się z Kafe? "cały dzień tu siedzisz, a nawet tygodnie." A piszę do Was z piwnicy w której jestem zamknięta na trzy zdrowaśki, są tu jeszcze ze mną inni Kafeterianie, m. in. zwłoki śp. **Creama**.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko że on miał zapał żeby coś robić- jak nie w realu to z netu się umawiał na spotkania" Ja też się umawiałem i nic z tego. Wrzuć na luz bo się zaplujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka sobie obserwatorka
spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podawanie informacji(zwłaszcza o prawictwie w tym specyficznym miejscu jakim jest kafe) zmienia wiele, bo tak jak pisałam, ludzie wiedząc to będą sobie podcierali Tobą swoje wirtualne dupska tylko po to żeby podbudować własną samoocenę a to nigdy nie pozostaje bez wpływu na naszą własną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfggy
>taka sobie obserwatorka Gdansk, Gdynia, to fajne miasta i nieźli mężczyźni, znam te miasta, dziwne że nie znalazłaś tam nikogo dla siebie. Nawet w centrach handlowych widzę tam często zadbanych i przystojnych, nie wiem czemu tak tu smucisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko która celowo podkreśliłaś słowo WYCHODZĘ jak było by to wydarzeniem narodowym:)-faceci z mojego środowiska dbają o siebie. Ogólnie rzeczywiście Polacy wypadają słabo w tej kwestii, ale ja się tymi słabymi nie otaczam (póki mam wybór:) ).Dla mnie osobiście więc ten problem nie istnieje, czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to sa mężczyźni:D:D
Typu darker czy pzw..żalosne.pierwszy z nich mógł juz dawno stracić swe prawicto choćby z nastką lub z żelkiem które były chętne ale ona wolał to płakać za jakąś ze studiów co dała innemu...i tak czas leci a on biedak znów na forum nie da sie wejść na żaden z tematów by tych 2 nie spotkać,żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pbw zmieni, bo takie nawet tylko wirtualne "jeżdżenie" źle wpływa na Twoją samoocenę! To wszystko co dzieje się TU odbija się na nas mniej lub bardziej realnie.Inaczej się nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie stwierdzee
No i? To dalej się umawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pierwszy z nich mógł juz dawno stracić swe prawicto choćby z nastką lub z żelkiem które były chętne " Nastka miała wtedy już faceta a żelek chciała z każdym. Nawet z Offermą. Jakby jej nie odwaliło z tymi górami to kto wie co by wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta nastka to wyglada
na typowa swinie jak ona mogla stracic dziewictwo do dzisiaj zachodze w glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhehehe lasencje..
"refforma_... W TYM TEMACIE NIE MA KOBIET mnie Twoje słowa kompletnie nie ruszają, bo nie dotyczą" pewnie, że nie dotyczą, bo nie jesteś kobietą:D ale amerykę odkryłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfggy
>taka sobie obserwatorka Masz 30+ więc to może jest pewien "minus". Nie wiem, ale ja nawet w ''zwykłej' Galerii Bałtyckiej widzę niejednego fajnego w przedziale 25-35. I tam właśnie poznałam kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to sa mężczyźni:D:D
darker była chętna mogłeś skorzystać i najwyżej żałować że to zrobiłeś niż medzić w kazdym temacie że jesteś ok a inni (baby są fe) jestes po prostu kolesiem bez siły przebycia i nudnym może nawet ładnym ale NIC nie mającym do zaoferowania kobietom nic.I życze ci byś zakochał sie w lasce po 30 bo takimi gardzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "W realu zawsze byłem jakoś tym dziwnym i niefajnym" A skąd to wiesz? Jak zwykle to sobie ubzdurałeś i nie możesz przyjąć do wiadomości, że jest inaczej. Wiadomo, że nieśmiałe dziecko ma w życiu gorzej i tylko od jego motywacji i chęci zależy czy będzie chciało coś z tym zrobić czy nie. Ty jak na razie się tylko pogrążasz i tłumaczysz tym, że jesteś nietowarzyski i nie zapewnisz rozrywki dziewczynie, co jest głupotą, bo kobieta nie jest tylko od zabawiania i prowadzania jej po knajpach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ BABY CZEMU WY TAKIE
*********E JESTEŚCIE????????????????? "taka sobie obserwatorka Jak już to w Sopocie można spotkać zadbanych i przystojnych, ale zazwyczaj to geje " i jak to rozumieć??????????????????? JAK ZADBANY, TO ZAZWYCZAJ GEJ, ALE JAK NIE JEST GEJEM, TO NA PEWNO CIOTA I METROSEKSUALISTA!!! KIEDY DLA WAS MEZCZYZNA ZADBANY NIE JEST GEJEM ANI CIOTA I LALUSIEM????? LOMU POWIEDZIAŁ, TO GO ZJECHAŁYŚCIE, ŻE TO NIE JEST PRAWDZIWY FACET. WY NAPRADE PUSTE JESTECIE, NIGDY NIE MACIE ZADOWOLENIA:D:D:D:D:D:D:D zawsze coś wynajdziecie hoipokrytki. a te biełyje rozy i inne to naprawde maja ze soba problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrgfjgh
"A skąd to wiesz? Jak zwykle to sobie ubzdurałeś i nie możesz przyjąć do wiadomości, że jest inaczej. Wiadomo, że nieśmiałe dziecko ma w życiu gorzej i tylko od jego motywacji i chęci zależy czy będzie chciało coś z tym zrobić czy nie. Ty jak na razie się tylko pogrążasz i tłumaczysz tym, że jesteś nietowarzyski i nie zapewnisz rozrywki dziewczynie, co jest głupotą, bo kobieta nie jest tylko od zabawiania i prowadzania jej po knajpach." taaaa, kobiecie trzeba kasy i seksu. po co jej torebki. ale niestety wiecej nie moze jej dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"darker była chętna mogłeś skorzystać" A co ja poradzę, że z innym kręciła jak ze mną? Kaliban skorzystał a i tak z resztą jest lepszy ode mnie. Ja przy nim to śmieć. "I życze ci byś zakochał sie w lasce po 30 bo takimi gardzisz. " Spierdalaj szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nawet w centrach handlowych widzę tam często zadbanych i przystojnych, nie wiem czemu tak tu smucisz." i dupę trujesz. właśnie byłem u jednego kolegi. no orłem intelektu to on na pewno nie jest. ale ma bardzo fajną żonę, ładną, bystrą i w ogóle. no ale jest przystojny. więc naprawdę nie mówcie mi że to ten "intelekt" tak kręci laski, to kompletna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem stary że
darker co jak co, ale jednak powinieneś się cieszyć że ci nie wyszło z tym zdesperowanym babo-chłopem żelkiem, ma strasznie gówniarskie podejście do wszystkiego i jeszcze te jej szczeniackie odzywki, 26 lat? buaha, mentalnie to 16 do niej pasuje... no i woli ruchaczy no chyba że chciałeś tylko zaroochać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni naprawdę byli gejami :). Zdarzało mi się, że jakiś koleś spodobał mi się, gdy siedziałam w kafejce w Sopocie i niestety okazało się, że to byli geje. Nie wszyscy ale bardzo często tak było. Ja nie piszę, że WSZYSCY faceci są zaniedbani, ale niestety bardzo bardzo wielu. Zacznijcie dbać o siebie i zwracać uwagę na to, w co się ubieracie. Tylko tyle. Spadam oglądać film :) Dobrej nocy życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A skąd to wiesz? Jak zwykle to sobie ubzdurałeś i nie możesz przyjąć do wiadomości, że jest inaczej. Wiadomo, że nieśmiałe dziecko ma w życiu gorzej i tylko od jego motywacji i chęci zależy czy będzie chciało coś z tym zrobić czy nie. Ty jak na razie się tylko pogrążasz i tłumaczysz tym, że jesteś nietowarzyski i nie zapewnisz rozrywki dziewczynie, co jest głupotą, bo kobieta nie jest tylko od zabawiania i prowadzania jej po knajpach." Po tym że: - gdy się przemagałem by zagadać ludzie mnie zbywali - nie byłem zapraszany przez innych - nie chceli przyjść do mnie - nie zapraszano mnie na imprezy urodziny itp. - 18stke spedzilem w samotnosci i nikt nie załozył mi zyczen poza rodzicami - ludzie nie chceli nawet ze mna siedziec w ławce, a w liceum koles z którym złapałem kontakt jako taki, w srodku roku przesiadł się do kogos innego bardziej cool - ludzie mieli niezłą rozrywkę z mojej niesmiałości, szczególnie grupki dziewczyn gdy spuszczałem wzrok Może i nie trzeba jej ciągle zabawiać ale na początku wypada gdzies zaprosić i umiec się zachować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×