Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość kraskol
A te bursztynowe gowno do gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
Moi drodzy, Nie pisze tego przeciez zeby nikogo obrazic. Pisze tylko jakie ja mialam doswiadczenia. Zylam w USA, w UK, w Holandii, W Danii, w Niemczech. Mowie wam tylko, ze po prostu nasi panowie w Polsce sa bardzo wymagajacy a sami niewiele oferuja. Wielu wogole nie jest otwartych na zycie, tolerancyjnych, wielu ma poglady jak za krola cwieczka. No taka jest prawda :( Mojego obecnego partnera poznalam w Niemczech kiedy razem kupowalismy ten sam zegarek do biegania (firmy Garmin) ktory sluzy do pomiarow dystansu satelita. Nie wyobrazem sobie byc z facetem ktory sie goli co drugu dzien...fuj! Chodzio tu o prosta HIGIENE osobista. I moge wam zareczyc, ze moj partner nie ma powodow do narzekan, ze taki czysty chodzi ;) jezeli wiecie co mam na mysli ;) Az sie chce go pocalowac. To tu i owdzie ;) Ok, zbereznica jestem ale on taki apetyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"świat idzie do przodu" daleko nie pójdzie, nie bój się. to jest koniec cywilizacji, głupota i próżność są eliminowane przez naturę, tego się nie da przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu przeczy sam sobie i o dziwko ignoruje tylko to na co jego świetlany umysł odpowiedzieć nie może...no, ale czego spodziewać się po kimś kto cierpi na megalomanie dotyczącą nawet nicka. Rozy - teraz się zorientowałaś? To jest jeden z dwóch największych cymbałów na forum. Jak nie wie co powiedzieć to mówi "jesteś głupi" i koniec argumentu. Kto jest drugim pewnie wiesz (chociaż szczęśliwie go wcięło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam tą rozmowę i zastanawiam się, co w Offermie "strzeliło". Tyle czasu normalnie pisze, a teraz nagle wyzywać zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu - on tak zawsze, jak zaczyna brakować mu argumentów to po prostu atakuje i wszyscy są głupi tylko nie on. Na niego trzeba przymrużyć oko tak jak na Stev, Loooosera i BSA. To nie jest forum gdzie każdemu zależy na normalnej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
Smieszy mnie, ze ludzie sie oburzja, zwlaszcza panowie, ktorym sie im wprost mowi co kobietom sie podoba. Zamiast sie oburzac zastosuj moje rady i zobaczysz, ze zonie przejdzie bol glowy ;) Higiena osobista to numer 1 warunek udanego pozycia seksualnego w zwiazku. Ale hej, zawsze mozecie to zignorowac no bo przeciez wiecie lepiej ;) Ja jestem supper szczesliwa, mi tych rad nie trzeba, pisze tylko co na mnie dziala ale kazdy ma wolnosc wyboru. Mozna przeciez tez by zapyzialy, siedziec w dresach, karmic piwkiem brzusio, nie golic sie miesiac i czekac az szczescie cie samo znajdzie. Powodzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja nikogo nie wyzywam po prostu tę idiotkę mooreland to ja znam nie od dziś i naprawdę nie mam z nią zamiaru wdawać się w absurdalne pyskówki. a do niej to w ogóle nie dociera więc co tu przylezie to muszę jej o tym przypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Rozy...i masa innych osób która się z tobą nie zgadza. Jeszcze dodaj, że jestem głupia bo jestem kobietą...ale trochę mądrzejsza od innych, bo jestem aryjką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest z tego znany tu ba for
lomu bo on tak ma nerwymu szybko puszzcaja i zaczyna wyzywac jak ktos ma inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "mooreland to ja znam nie od dziś" A co byliście razem na Cafe Macchiato? Off, to ja mam teraz PMS, a i tak taka drażliwa jak ty teraz nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest z tego znany tu ba for
Moorland dobrze prawi on tak wszystkim od idiotek i idiotow wyzywa jak zaczyna brakowac argumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland "bo jestem aryjką" Ty też?! No to witaj w klubie! Teraz już wiem dlaczego tak dobrze się rozumiemy. :D A no i najważniejsza kwestia: jesteśmy piękne dla BSA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielyje Rozy - już sam fakt określenia, że zna się kogoś (znać na forum to można co najwyżej nick) to pamiętaj, że PMS to wymysł feministek i samo wspominanie o tym grozi kolejnymi 10 stronami awantury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie obecnie jest problem że "kobietom się podoba" (i wielu mężczyznom) wizerunek faceta wykreowany przez spedalałych jacykowów, zieniów i innych "dyktatorów mody". to oni kreują trendy a właśnie wykreowanym przez nich ideałem jest jakiś pedałek depilujący się, wcierający kremy i balsamy, dla którego wódka plus golonka to zbrodnia. no ale jak już wspomniałem to długo nie potrwa bo natura nie toleruje takich dziwolągów. po prostu przyszło nam żyć w chorym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy barany mozecie sprzeciw
cicho !!! on wszystko najlepiej wie !!!!! nie sprzeciwjac sie naj inteligentniejszemu z calego form i calej polski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole bursztyn od diamentu Nikt się nie oburza. Mnie trochę rozbawiłaś tą depilacją laserową, ale skoro dla Ciebie to ważne, to fajnie, że Twój partner spełnia ten warunek. Tak, jak pisałem: Twoje wymagania wcale nie są wygórowane. Higiena i przyzwoita kondycja, to właściwie podstawa. Jeśli chodzi o znajomość win, to ja nie mam w temacie nic do powiedzenia, ale z kolei mój brat zna się na nich świetnie, więc to też nie jest coś niezwykłego. Jeśli chodzi o zarost, to są kobiety, które wolą facetów z zarostem, więc to też rzecz gustu. Grunt, że Ty znalazłaś swój ideał, bo aż miło się czyta takie radosne wpisy :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ktoś twierdzi, że zadbane dłonie to tylko cecha "pedałów" i Jacykowa...najlepiej iść wzorem wiktoriańskiej Anglii...perfum butelka, wody kropelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziady,.,
Wole bursztyn od diamentu Jesli to co piszesz jest prawda , to juz Ci zazdroszcze. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole bursztyn od diamentu A oburzają się i wyzywają Cię tylko zakompleksione osobniki, którzy za swój brak powodzenia obwiniają wszystkich wokół, zamiast zastanowić się, co w sobie zmienić, żeby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No jak ktoś twierdzi, że" dokładnie tak właśnie "ktoś" twierdzi. czyli ja. facet "dbający o dłonie" to pedał i tyle i niech mi nikt nie wmawia że nie. jakiś "krypto gej" co najmniej, próżny i głupi jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko jasne. Lomu - weź pod uwagę, że to internet i ludzie często mówią to czego nigdy nie powiedzieli by naprawdę, nie ważne jak bardzo mieliby na to ochotę. Tak odniosę się jeszcze do tej depilacji laserowej - moim zdaniem przesada bo to jednak wymagający powtarzania i bolesny zabieg, więc nie powinien być wymogiem. Jak ktoś chce to proszę bardzo. Natomiast rozumiem dlaczego niektórzy faceci latem się depilują, zwłaszcza pod pachami. Po prostu dla higieny. Oblepione potem włosy ani dobrze nie wyglądają, ani nic "przyjemnego" się na nich nie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego co tu widzę to rozmaite pedały w tv i innych mediach tak was wyćwiczyły że mało kto ma odwagę wyśmiać laskę za te jej idiotyczne "wymagania" w stosunku do faceta. a prawda jest taka że to idiotka z głową nabitą bredniami z gazet typu "men's health" właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziady,.,
Offerma myslisz ze baba sciemnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland "...pamiętaj, że PMS to wymysł feministek i samo wspominanie o tym grozi kolejnymi 10 stronami awantury" Hmm, może założą o mnie osobny temat? Nie ukrywam, że w głębi serca o tym marzę, ponieważ moja gwiazda ostatnio przygasła i mam nieodpartą ochotę lansowania się na Kafe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oblepione potem włosy ani dobrze nie wyglądają" no i właśnie to jest dowód na próżność i głupotę. mężczyzna jak nie jest pedałkiem to nie żyje po to żeby "dobrze wyglądać". nad tym to się zastanawiają kobiety i to nas od nich różni. i bardzo dobrze. ale pedalska propaganda narobiła już takiej wody z mózgu wielu osobom że szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz Offerma, które Jej wymagania są idiotyczne? Serio... Wydaje mi się, że wcale nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto każe ci patrzeć
na brzydkich? Fakt w życiu miałam tylko dwóch przystojniaków Jeden nie nadawał sie do życia drugi jest ojcem moich dzieci. Jak macie takie wymagania to zwracajcie uwage tych którzy wam się podobają,zamiast marwić tymi którzy sie wam nie podobają. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×