Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość hfhfggy
Niestety Lomu też nie jest w moim typie, nawet nie będę się tu wysilać żeby mówić czemu nie. A Ty Autorko nie wiem czemu tak masz, ja miałam trochę szczęścia, bo może w sezonie letnim jest łatwiej poznać, ja w lipcu właśnie tam byłam. Ale po 30 na pewno jest trudniej, ja mam mniej lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o wygląd Lomu ale
o poglądy i zwyczajnie zachowanie. jakie wy dziwne jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka ma 37
lat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Nastka miała wtedy już faceta a żelek chciała z każdym. Nawet z Offermą. Jakby jej nie odwaliło z tymi górami to kto wie co by wyszło." Nie zapominajmy, że kobiety lecą też na prestiż i sławę, a Offerma to prawdziwa legenda tego forum. Taki celebryta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to sa mężczyźni:D:D
a ja ci życze darker abys nigdy nie zaruchał bez kasy-żałosny dupku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mój wiek jest aż tak istotny to mam 33 lata. Teraz ludzie żyją do 100-tki więc jeszcze stara się nie czuję. Za parę tygodni jadę na 90-tkę mojego dziadka, tak dla potwierdzenia faktu, że ludzie żyją w dzisiejszych czasach długo . I jeszcze jedno. Nie jestem jakąś samotną szukającą faceta, bo go mam. A swoje zdanie na temat polskich mężczyzn podtrzymuję. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lomu w ogole jakąs kręci ??
z wyglądu ?? powiedzcie , bo czytam że nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfggy
Ja już napisałam, nie, ale popieram tę kobietę Ewę czy jakoś tak, która pisała o nim i o kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja ci życze darker abys nigdy nie zaruchał bez kasy-żałosny dupku" Po trzydziestce to za darmo dajecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Po trzydziestce to za darmo dajecie" I co, Darker, zgłosiła się do ciebie jakaś Pani po 30stce chętna na seks? Czy dalej czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I co, Darker, zgłosiła się do ciebie jakaś Pani po 30stce chętna na seks? Czy dalej czekasz?" Pomarańcza wyżej ma chęć na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Może i nie trzeba jej ciągle zabawiać ale na początku wypada gdzies zaprosić i umiec się zachować" To chyba potrafisz się zachować? Nie jesteś jakimś dzikim Murzynem z Zimbabwe. Ty masz po prostu blokadę psychiczną, której nie potrafisz przełamać. A co do nieznajomości miejsc, itp. to zawsze możesz się zapytać dziewczyny gdzie ma ochotę pójść, przecież możesz dać jej wolną rękę, nie musisz się bawić w żadnego organizatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Pomarańcza wyżej ma chęć na mnie" O, to nie pozostaje ci nic innego jak zaprosić ją na kawę, oczywiście po drodze kup prezerwatywy, no i miłej zabawy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To chyba potrafisz się zachować? Nie jesteś jakimś dzikim Murzynem z Zimbabwe. Ty masz po prostu blokadę psychiczną, której nie potrafisz przełamać. A co do nieznajomości miejsc, itp. to zawsze możesz się zapytać dziewczyny gdzie ma ochotę pójść, przecież możesz dać jej wolną rękę, nie musisz się bawić w żadnego organizatora." Czemu nie odniosłaś się do mojej listy? Czyżby jednak nie pozostawiała ona złudzeń? Tak myślałem :D NIE, NIE POTRAFIĘ SIĘ ZACHOWAĆ. Znam jedynie teorię ale nigdy tego nie robiłem, będąc zestresowanym zawaliłbym to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to zawsze możesz się zapytać dziewczyny gdzie ma ochotę pójść, przecież możesz dać jej wolną rękę" To go w końcu puści w trąbę bo zawsze będzie za niego podejmować decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Byłam ze znajomym na zakupach i sam mi powiedział, że jak patrzy na większość facetów to wstyd mu za swoją płeć." gejowizna spod znaku jacykowa czy jakiegoś innego "macieja zienia" święci triumfy. ja tego chyba nigdy nie zrozumiem i zawsze facet "śledzący trendy w modzie" będzie moim zdaniem pedałem (choćby i zakamuflowanym). przecież to się w głowie nie mieści żeby facet sobie jakieś "maseczki" robił i się depilował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys29
a wiecie ze to nasz naturalny zapach? i facetow i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ejowizna spod znaku jacykowa czy jakiegoś innego "macieja zienia" święci triumfy. ja tego chyba nigdy nie zrozumiem i zawsze facet "śledzący trendy w modzie" będzie moim zdaniem pedałem (choćby i zakamuflowanym). przecież to się w głowie nie mieści żeby facet sobie jakieś "maseczki" robił i się depilował." Racja. Facet przesadnie dbający o swój wygląd to po prostu ciota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Czemu nie odniosłaś się do mojej listy? Czyżby jednak nie pozostawiała ona złudzeń? Tak myślałem" Po prostu podawałeś jakieś przykłady ze szkoły o samotnym siedzeniu w ławce. To już pisałam- byłeś nieśmiałym dzieckiem, ale teraz jesteś dorosłym facetem po studiach. Widać, że został Ci uraz psychiczny. Ja to bym Ci polecała jakąś terapię, bo sam sobie z tym nie radzisz. Darker "To go w końcu puści w trąbę bo zawsze będzie za niego podejmować decyzje." Prawiczek bez wiary "Ile to tu było tematów, że facet pantofel pyta się zamiast sam zdecydować." Są kobiety, które lubią przejmować inicjatywę i skoro do tej pory nic nie ugraliście, to lepiej żebyście oboje trafili na taką osobę, która zrobi za Was ten pierwszy krok. I następny. Co wcale nie oznacza, że zmienicie się w pantofle, może w końcu się przełamiecie i zniknie Wam ta chora nieśmiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlatego jestes starym 40 letnim kawalerem" i prawiczkiem. być może tak faktycznie jest. ktoś powiedział że gdyby każdy człowiek miał możliwość wybierać ze wszystkich "nieszczęść" świata to większość wybrała by swoje. i chyba faktycznie jakbym miał wybierać czy mam być 40 letnim prawiczkiem czy sterowaną przez telewizję małpą gotową sobie jaja urżnąć jak mu powiedzą że to "modne" to wole los prawiczka. do jakiego już absurdu doszliśmy to niesłychane. nie wiem czy słyszeliście ale teraz ileś tam tysięcy kobiet będzie sobie z cycek jakieś implanty wyciągać bo się okazało że są szkodliwe dla zdrowia. tysiące kobiet sobie tego nawtykało w cycki byle tylko zaspokoić swoją próżność. NIEWIARYGODNE po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "tysiące kobiet sobie tego nawtykało w cycki byle tylko zaspokoić swoją próżność." Albo zadowolić swoich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są kobiety, które lubią przejmować inicjatywę i skoro do tej pory nic nie ugraliście, to lepiej żebyście oboje trafili na taką osobę, która zrobi za Was ten pierwszy krok. I następny." jakoś zadnej chętnej nie było, a to już nie od nas zależne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są kobiety, które lubią przejmować inicjatywę i skoro do tej pory nic nie ugraliście, to lepiej żebyście oboje trafili na taką osobę" Samotna matka z dzieckiem co już się wyszalała a teraz potrzebuje faceta od płacenia rachunków. "może w końcu się przełamiecie i zniknie Wam ta chora nieśmiałość." W 40-ste urodziny. To ja już wolałbym się zabić niż w takim wieku zaczynać. Wstyd, wstyd, WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boematy
te kobiety sobie silikon daja i z proznosci i dlatego ze faceci chcieli miec w lozku wielkie wymiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo zadowolić swoich facetów." po pierwsze: co to kurwa w takim razie za faceci? a po drugie: zdaje się że obowiązującą obecnie "linią partii" jest że "kobiety chcą być piękne same dla siebie a nie dla facetów". czyżbym przeoczył zmianę w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale teraz jesteś dorosłym facetem po studiach. Widać, że został Ci uraz psychiczny. Ja to bym Ci polecała jakąś terapię, bo sam sobie z tym nie radzisz. " I nagle z tymi samymi cechami charaktery stałem się fajny, pomimo że wczesniej ludzie mieli mnie w dupie? Nie rozsmieszaj mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka ma racje
,,Racja. Facet przesadnie dbający o swój wygląd to po prostu ciota ,, I tym stwierdzeniem potwierdzasz tylko swoj brak powodzenia,, w realu,, ale ktos taki jak ty nogdy nie zrozumie jacy teraz faceci podobaja się młodym lsakom. ty jestes po prostu zwyklym, prostem chłopem, nie mającym do czynienia nigdy z pięknymi laskami, jak widać, tylko wieśniary z kafe ci zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don gardio fon
offerma poczyniłeś już jakieś postępy w kierunku zaruchania? czytam Cię od paru miesięcy. jakbyś miał jakiegoś dobrego, cwanego kolegę, który wziąłby Cię na imprezę to miałbyś spore szanse zakisić ogórka. może nie w Angelinie Jolie ale chyba lepszy rydz niż nic w Twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tym stwierdzeniem potwierdzasz tylko swoj brak powodzenia,, w realu," Czy ja kiedykolwiek narzekałem na brak powodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×