Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

"ale zna metody ktore pomagaja przelamac narastajace w nas przez lata bariery... " Ja mam co robić w domu a nie szamanów szukać. "umieść swój nr gg w stopce, a gwarantuję Ci, że nie jedna dziewczyna do Ciebie napisze. Wtedy już wszystko zależy od Ciebie." Już miałem swój gg i @ w stopce. Miałem nieletnią fankę i jakaś zwichrowaną po 30-stce. "Po jakimś czasie takiego pisania spotkanie nie będzie stresujące." Facet, ja tu nakurwiam od trzech lat i to będzie stresujące bo mieszkam na zadupiu i wszędzie mam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Sesja bdsm :classic_cool: Prawda jest taka, że nic mi się robić nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano z okolic
Koco nic nie studiujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Spoko tak samo co pewniejsi siebie osobnicy w realu nie przepuszczają okazji by spróbowac poniżyc kogos takiego jak ja, normalka" Widzisz? Nawet żart odbierasz jako atak, musisz być bardzo wrażliwy i zamknięty w sobie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Doskonały pomysł, Darker zastanów się nad tym! Pomyśl tylko: będziesz PISAŁ z dziewczynami, tak jakby babskie forum już ci nie wystarczało." Rozjebałaś mnie tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytammmm
i jednak ten //Lomu// jest beznadziejny... :O jako facet, zresztą to nawet nie jest facet :O tylko pipa bez charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
I czytam was z lubością :D Po co jej studia, mądra jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Za to Darker ma charakter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytammmm
to samo pedal //sosssssss// :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
taka sobie Oni czytają między wierszami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytammmm
Darker przynajmniej widać jest inteligentny, tylko co mu z tego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak pewności siebie u faceta czyni z niego kalekę w ocenie wielu kobiet. Najgorsze jest to, że związki z takimi ludźmi którzy stawiają się w roli ofiary życiowej są najgorsze z możliwych. Frustraci rujnują nie tylko swoje życie, ale i swoich partnerów. Kiedyś kobiety tych niedowartościowanych prawików zapłacą za ich kompleksy, niech tylko tacy poczują się pewniej w związku...:) Jeśli musiałabym dokonać wyboru między bardzo przystojnym, ale mającym duże kompleksy, a dużo mniej urodziwym a pewnym siebie, wybieram brzydkiego.Zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzisz? Nawet żart odbierasz jako atak, musisz być bardzo wrażliwy i zamknięty w sobie. " Pytanie jaka Ty jesteś skoro celowo nabijasz się z kogoś bardzo wrazliwego i zamknietego w sobie? Niczym się nie róznisz od tych, którzy mi to robili gdy byłem dzieckiem, poza tym że nie masz wymówki w postaci szczeniackiego wieku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Tak jest, offerma też inteligentny. Tylko sami imbecyle mają kobiety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie pora gdyz wieczorem WYCHODZE! w przeciwienstwie do tych którzy wolą spedzić wieczor przed kompem i marnować życie! W kazdym razie, dzieki za rozmowe i wszystkim Wam zycze milego wieczoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano z okolic
Myslałem za na dwa fronty jedziesz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam czarnego nika:D
-> Lomu mialem tu kiedys swoje namiary to pisaly takie wiesniaczki ze mala bania, no ty chlopie masz pewnie mniejsze wymagania niz ja. ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
offerma Jeszcze masz Darkera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brak pewności siebie u faceta czyni z niego kalekę w ocenie wielu kobiet. " Niech sobie to pan Lomu przeczyta, a potem się zastanowi czemu wychodzenie do ludzi w naszym wydaniu nie ma sensu. 🖐️ "Widzisz? Nawet żart odbierasz jako atak, musisz być bardzo wrażliwy i zamknięty w sobie. " A i jeszcze jedno. Dla Was to niewinne żarciki, a dla kogoś kto musiał owych "żarcików" róznego rodzaju wysłuchiwać dziennie od kilku osób przestają nimi być. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano z okolic
wychodzenie z domu nie jest wymiernikiem marnowania życia.... Koco połamania nóg :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czemu wychodzenie do ludzi w naszym wydaniu nie ma sensu" ale jemu się wydaje ze ja to przesypiam dni w trumnie i tylko nocami z niej wyłażę polatać sobie trochę po pustych ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie obserwatorka "topik nie miał być o wyciąganiu facetów z kompleksów" To widocznie Twój temat się nie przyjął, no już, paszła mi stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na mnie pora gdyz wieczorem WYCHODZE! w przeciwienstwie do tych którzy wolą spedzić wieczor przed kompem i marnować życie!" A ja muszę wstać o 4.00 rano dlatego nigdzie nie wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
taka sobie Nie masz tu nic do powiedzenia, prawiczki opanowały temat. Dominujące prawiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×