Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

ledwo żyję po imprezie , a wy? :P

Polecane posty

revolver - zawsze staram sie byc grzeczna, to ze nie wychodzi juz inna bajka.. hm czyli tylko grasz grzeczną? przynajmniej wiem , że jesteś kobietą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedulek, tylko nam nie zejdź na kafe jestem niewinny a ból nie daje mi spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha dokladnie, jak każda kobieta niektóre maja odwrotnie....ale ważne , ze kobiety grają....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowita szczerosc wobec faceta, to jak danie mu broni w dłoń przeciw sobie, wykorzysta słabości bez litości 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowita szczerosc wobec faceta, to jak danie mu broni w dłoń przeciw sobie, wykorzysta słabości bez litości szczerze? bardzo mało facetów potrafi wykorzystać cokolwiek dogłębnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revolver nie rób z
siebie cioty i idioty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev nie wiem czemu, ale działasz mi dziś na nerwy :D a nawet nic nie przeskrobałeś. dodaj do swojej listy "złośnica" 🖐️ faceci nei wykorzystują dogłębnei ale idą wtedy po najmniejszej lini oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wykorzystanie slabosci - sedno! jestesmy zbyt slabe, by nie grac przed WAMI! :) to instynkt samozachowawczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wykorzystanie slabosci - sedno! jestesmy zbyt slabe, by nie grac przed WAMI! to instynkt samozachowawczy gracie też , bo lubicie....cała ta początkowa scena w poznawaniu przypomina rodzaj filmu , w którym aktorki opierają się aktorom na swój sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie faceci moga sluchac konstruktywnej krytki w nieskonczonosc natomiast kobiety nie zniosą jej ani na chwilę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to miałam na mysli raczej to że nei interesuje ich jaka kobieta jest, tylko chcą by mieściła sie. w ich ramach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie są sfery życia -intymne np - gdzie nie zniesiecie najmniejszej dawki krytyki :) a nawet jesli, to nie pozostanie to bez "Echa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są sfery życia -intymne np - gdzie nie zniesiecie najmniejszej dawki krytyki a nawet jesli, to nie pozostanie to bez "Echa" jesli masz powód - krytykuj..... z tym , ze wy uwielbiacie krytykować faceta i jest to normalne. ...to my jesteśmy źli i musimy brać złe cechy na siebie i facet ma to rozumieć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znosze krytykować, szczególnie w zwiazku, konsekwencje sa trudne do "opanowania" ale jesli juz mus, krytyka musi byc konstruktywna i podana w "bialych rekawiczkach" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie tak kopać leżącego ? tak właśnie można liczyć na kobiety , dlatego mężczyzna zawsze znosi ból sam w sobie ...... a wy kobiety zawsze chcecie razem - z mężczyzną...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×