Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

Powąchaj i spróbuj kroplę, jeśli UHT to może się nie zepsuło przez jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę:) Czyżby piątek 13 wszystkie gdzieś zmiótł? Jak tam u was pogoda, bo u mnie super, ciepło, zaraz idę do ogrodu popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchomanka, nie przejmuj się, mi w tym tygodniu też w ogóle dieta nie idzie i ani grama w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejmuje się Aga bo mi ten brzuch tak wystaje, że nawet żadnej fajnej bluzki nie mogę ubrać ;( ale mam mnóstwo pracy w tym tygodniu, dużo roboty papierkowej, umysłowej i do tego egzaminy, więc dietę muszę przełożyć, bo nie będę miała czasu gotować i szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie cię rozumiem, ja wczoraj miałam brzuch jak balon, dzisiaj już się pilnuję, to trochę się zmniejszył. Kupiłam dziś na próbę 2 saszetki aqua slim i popijam od rana, trochę moczopędne i apetyt jakby mniejszy. Nie ciągnie mnie tak do węgli, a po nich najbardziej brzuch wysadza, przynajmniej u mnie. No i świetnie zastępuje kawę, mam sporo energii. Kupiłam w aptece za 1,50 za saszetkę i trochę żałuję, że tylko 2 wzięłam. A może jednak skusisz się na moją dietę, wstawiam ci link do poczytania, jest to chyba najłatwiejsza dieta jaką znam. http://www.4slim.pl/porady-dietetyczne/39-porady-dietetyczne/46-porada1.html Spróbuj, trochę podobna do pierwszej fazy SB, no i świetna na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i najważniejsze, że wcale nie musisz gotować, możesz kupić kurczaka z rożna na przykład, albo gotowe kotlety i tylko podgrzać, ja dla siebie wcale nie gotuję, czasem usmażę sobie wątróbkę, a tak to podjadam tylko mięsko z obiadu. I pamiętaj, żeby nie łączyć białek z węglowodanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać, żebyś nie sugerowała się moimi słabymi wynikami w tej diecie, bo jak pisałam, przez ostatni tydzień dietowo nie było, wyjadałam ciasta świąteczne :) Ale jak udaje mi się kilka dni dietę trzymać, to efekty są natychmiastowe. No i pomyśl, że na grillu nie będziesz sobie odmawiać kiełbasek ani mięska :) Piwko też można wypić, ale lepiej wódkę, bo nie ma węgli;) Oczywiście nie za często. Nikt ci nie uwierzy, że jesteś na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga faktycznie brzmi nieźle, poczytam tego linka jak tylko będę miała więcej czasu. Ile mniej więcej można na tej diecie schudnąć? Mam pracujący weekend, tyle tego, że od rana jeszcze nie wstałam od komputera, więc nawet wbrew wszystkim zasadom nie jadłam śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed świętami przez 5 dni schudłam 1,5kg, ograniczałam węgle, tylko potem przed świętami wróciło, bo znowu węgle przekraczałam. Ale na brzuch ta dieta jest super, naprawdę. Jestem jak na razie zadowolona z tego aqua slim, wcale mnie do słodkiego nie ciągnie, nawet mam ochotę na ciasto, ale wiem, że go nie dam rady zjeść. Zobaczę jeszcze jutro, jak będzie tak samo, to kupię 30 saszetek na cały miesiąc, bo skoro silna wola nie daje rady, to trzeba jakoś się wspomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak przetrwam te ciężkie dni to obiecuje, że wracam do diety. Do SB albo do Lutza, ale napewno wracam. Teraz nie zaczynam bo muszę skupić się na innych sprawach, a ciągłe myślenie o diecie i jedzeniu wytrąciłoby mnie z równowagi. A jak mija sobota Aguś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet miło, mieliśmy z mężem i dziecmi ognisko, takie z kiełbaskami, nawet trochę piwka wypiłam. Ale zaczął padać deszcz i trzeba było iść do domu. Ale mam tyle gałęzi w sadzie, że na niejedno ognisko wystarczy. Jeśli chodzi o dietę, to było idealnie, nawet brzuch mi zmalał, tylko na rolkach nie pojeździłam przez ten deszcz. Zauważyłam, że święta mi poszły w cycki i brzuch i teraz myślę, jak tu zrobić, żeby tylko z brzucha stracić :) Podobno na dietach niskowęglowodanowych traci się tylko zbędny tłuszcz, więc może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to nawet dobrze gdyby trochę i z brzucha i z biustu zleciało. Przy wadze 52kg mam ładne, wymiarowe C. Gdy przytyje piersi robią się większe i okropnie wygląda to w bluzkach koszulowych, które się rozchodzą. Ogniska zazdroszczę, u mnie pogoda też była dziś ładna. I obeszło się nawet bez deszczu. Ja właśnie zakończyłam pracę przy komputerze na dzisiaj. Dobranoc kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pataaa zdesperowana
Dziewczyny jest po 13 kwietnia startowałam z 72kg a może i więcej. Waga pokazuje 66 lub 67 kg ;D Jestem happy;) Mój chłoptaś mówi, że więcej schudłam niż 5kg... ech jak dobrze ale dziewczyny ćwiczę dalej. no i trzymam się moich ustaleń;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pataaa zdesperowana
Dokładnie nie wiem ale może 13 luty... musiałabym obliczyć jutro to zrobię i napisze dziękuję kochaniutkie i trzymam kciuki za was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pataaa zdesperowana
Nieeee jednak nie luty. marzec dziewczyny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładny wynik:) Ja od dziś zaczynam picie herbatek z mlecza i pokrzywy, żeby oczyścić organizm. Podobno korzeń mlecza rewelacyjnie oczyszcza, a pokrzywa poprawia cerę. Mam tego zielska pod dostatkiem, to co mi szkodzi spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak Aga smakują te Twoje herbatki? ;-) ja jedynie z czego jestem zadowolona to ze swojej przemiany materii. Pamiętasz jak dołączałam do Was to miałam z tym okrutne problemy, a teraz w ogóle. Codziennie chodzę do wc przez co chociaż trochę czuje się lżejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga jak po?
jak po aqua slim? jak na Ciebie działa? tak szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pataaa zdesperowana
dziś jest 33 dzień diety więc ładnie zeszło. polecam 6 weidera i silną wolę;p dziękuję za wsparcie dziewczyny trzymam za was kciuki!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka, ta z mlecza trochę mdła, a z pokrzyw dziś nie robiłam, ale kiedyś piłam i nawet w porządku smak. Ja w ogóle lubię ziołowe herbatki. Nie mogę się doczekać, jak mi mięta i melisa wyrośnie, kiedyś piłam taką mieszankę i ładnie schudłam bez diety. A na razie popijam herbatę zieloną parzoną razem z czerwoną. Wagę wyniosłam i przyniosę dopiero w niedzielę rano, w tym tygodniu odchudzam się bezstresowo :) Z kupna aqua slim jednak zrezygnowałam, wolę bezpłatne zioła. Jak ma się udać to i bez wspomagania się uda, tym bardziej, że w niedzielę piłam a i tak pojadłam ciastek. Ale te ciastka to z nerwów, bo waga poszła trochę w górę, dlatego teraz ją wyniosłam. Teraz dopiero poszła w górę, bo na szafę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłam pytania o aqua slim, więc odpowiadam teraz. Piłam w sobotę i w niedzielę, w sobotę było super, nie miałam ochoty na nic słodkiego, apetyt też jakby mniejszy, siku często chodziłam, a mimo to w niedzielę prawie kilo więcej na wadze. Tak mnie to wkurzyło, że z nerwów zjadłam pół paczki pierników. Ale myślę, że gdyby nie te nerwy, to byłoby ok. Wzrost wagi mógł być chwilowy i absolutnie nie związany z aqua slim. Jeśli do niedzieli nie uda mi się utrzymać diety, to może znowu kupię, na razie przestawiam się na ziołowe oczyszczanie. Moja koleżanka używa teraz simpliq, więc za jakiś czas napiszę też, jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam aqua
pije od 3 dni i dla mnie rewelka!!!!! nie moglam jednego dnia wytrzymac bez slodyczy a po tym odrzuca mnie na sama mysl! I jedzenie syci bardziej, wiec ja jestem mega zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja tak w sobotę się czułam, a w niedziele wkurzyłam się, że waga poszła w górę i z tych nerwów zjadłam te pierniki. Taki mam głupi organizm, że nerwy zajadam, niestety. Dlatego wyniosłam wagę, żeby się nie stresować. Pisz dalej jak ci idzie, to może się skuszę też, tym bardziej, że na allegro można bardzo tanio kupić. A powiem ci, że jak przez cały tydzień ciasta podjadałam, to w sobote mnie odrzucało od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie waga stoi, ale wcale się nie dziwię bo od ponad tygodnia nie ćwiczę. Dzisiaj ruszam tyłek i jadę na basen. Muszę w końcu zgubić ten 1,1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pataaa zdesperowana
Chciałabym przyspieszyć @ czuję się wzdęta. Mama taki odstający brzuch na dole...czuję się jak w ciąży ;/ @ wypadnie mi na testy z czego jestem strasznie niezadowolona. mogłoby być w terminie i już. Ech nie jestem zadowolona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, ale jestem padnięta, prawie cały dzień byłam poza domem, jutro też cały dzien spędzę pracując przy truskawkach, może te moje kilogramy polecą wreszcie. Przeprosiłam mój twister i kręcę codziennie po 10 min, na inne ćwiczenia nie mam czasu, ale na brak ruchu nie narzekam :) Mniejszabyc, ale ci zazdroszczę tych 61kg Pataaa, niestety takie nasze babskie życie, że co miesiąc puchniemy na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dawno mnie nie było. Taka mini -deprecha mnie dopadła i przeciągnęła mi się bardziej niż myślałam, ale dziś wracam. Przymierzyłam rano sukienkę, którą miałam wziąć na tegoroczne Castle Party i okazało się, że jest 9 cm za ciasna w talii. Ładne rzeczy- w rok przejść z rozmiaru 36/38 na 40/42. Beczeć się chce. Ostatnie półtora miesiąca zmarnowałam. W prawdzie trzymałam dietę 1300-1400 kcal, ale nie schudłam ani grama- jeszcze przytyłam znów z 62 do 66 kg. Porażka. Teraz musi się udać na 1000- 1200 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×