Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlakobieta7

kochanek-zemsta

Polecane posty

Gość Klecka
I koniecznie draże o zapachu kokosa. Uchhhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigzag...
Oj tam... Trochę się posmialismy. Musisz się otrząsnąć i tyle i uśmiechni j się :) tak to niestety z boku trochę wyglada jak w tych naszych żartach :)czasem , gdy uswiadamiasz sobie absurd całej sytuacji lepiej się z tego śmiać. To nie smierć ani choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
kokosa? myslałam bardziej o czekoladowych symbolizujacych anala mmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klecka
Kaszanka z analem nie gra. Więc czekoladowe są do doopy! Nie to co kokosowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc ....
Ten twój kochanek to zawodowy wojskowy ? Wiecej pytań nie mam. Gdyby głupota mogła fruwac latalabys jak golebica. Odradzam serdecznie robienie mu pod górkę bo możesz zęby stracic niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
juz uspokoilam emocje....zadnych kwiatow, zadnych telefonow nie bedzie. mam go gdzies.A zona podejrzewam ma swiadomosc jak ja przerabia. Ale mnie juz nic do tego. Odcinam ten etap zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zlakobieta7
Przerobilas zlosc i dobrze ;) Wyplakalas ,wyzloscilas sie .Teraz czas dla Ciebie .Młoda jestes ,znajdziesz swojego kochanego. To co przezylas to jeden z elementow doswiadczenia .Nigdy juz nie nabierzesz sie na mile slowka ,trafiajace w to co akurat chcesz uslyszec . I tak to potrakaktuj .silniejsza ,bardziej swiadoma siebie . Kibicuje Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Trzeci
I WIDZISZ ZŁA KOBIETO 7. PAMIĘTAJ. NIE PODRYWA SIĘ MĘŻÓW ŻONOM, PRZYJACIÓŁKOM I KOLEŻANKOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
oj, przeraza mnie takie myslenie...a co z facetem? kiedy z zwiazku jest dobrze, powinien byc wierny swojej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jan Trzeci
mleko sie rozlalo wiec nie pieprz :) Nie doluj bo zdolowana jest .Raczej postaraj sie wspierac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co z facetem
No co ? nawet najnowsze suplementy mu nie pomoga :) Kiedys zostanie sam bez viagry :) i to nie bedzie jego najwiekszy bol .Zostanie sam ,zupelnie sam .A raczej z niespelnionymi marzenaimi co by mogł .Niestety nic juz nie bedzie juz mogł . Nawet do trumny sam sie nie polozy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunniva123
Wiesz co smieszna jestes dziewczyno.Naiwnie smieszna.Wiedzialas ze jest w zwiazku,spotykalas sie z nim....O.k,to twoja sprawa w jakie uklady wchodzisz.Lecz teraz nie licz ze mu zrobisz czymkolwiek przykrosc,a juz napewno nie jego zonie.Dziecinada to co chcesz zrobic,on szkoda slow,na jego niedojrzalosc.Zajmij sie soba,znajdz fajnego faceta,zamiast siedziec i wymyslac plany jakby tu mu zycie ;umilic;.Porazka to co chcesz zrobic.Nastepnym razem nie pakuj sie w zwiazek z zonatym bo to prawie zawsze sie tak konczy ze kochanka,odtracona,cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
gdybys uwaznie czytala, zrozumialabys, ze odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro....
survina- babeczka ma 47 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowy
zlakobieta7 ma 47 lat? zorro... to już nie jest śmieszne. Madafaka!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro....
no tak komorowy, przeczytaj cały topik. Autorka lat 47 ale zgrrabna gimnastyczka jak sama siebie określa, żona kochanka 52 lata oczywiście stara gruba raszpla a kochanek 50 letni pułkownik- młody bóg. ważne, ze autorka sie ogarnęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowy
To że się ogarnęła to ważne. Ważniejsze by było gdyby przy tej gimnastyce znów na ten pusty łeb upadła. A chudą dupą nadziała się na kozioł. Leżący do góry nogami oczywiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka67365
Ja byłam w podobnej sytuacji. Facet zonaty, dużo starszy. Nie ukrywał, że z żoną żyje normalnie, choć nie układa im się za dobrze. Ja byłam w roli kochanki. Kiedys bardzo mnie zranił. Do tego stopnia, że postanowiłam skończyć ze sobą, Bardzo go kochałam. Jednak nie chciałam tak po prostu się zabić. Chciałam przy okazji zniszczyć mu życie. Od miłości do nienawiści tylko jeden malutki kroczek. Jest zawodowym kierowcą busa. Kiedyś napiłam się, zaczekałam na niego w bardzo niebezpiecznum miejscu, gdzie jest bardzo słaba widoczność i weszłam mu pod koła. Nie zdążył wyhamować, ale na tyle zwolnił, że po 3 miesiącach w szpitalu i paru operacjach wróciłam do zdrowia. Teraz wszyscy powiedzą, że sobie zaszkodziłam. Nie. To było 7 lat temu. Teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Jak widać czasami zemsta popłaca. Chociaż nie radzę robić czegoś takiego. To było strasznie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż te baby
Przypomniała mi się pewna historia sprzed 3 lat. Mąż zdradził po ok 20 latach małżeństwa, 3 dzieci mieli -nastolatki. Kochanka zadzwoniła do jego żony, ona chciała szczegółów, umówiły się panie w domu zdradzacza, kochanka przybyła na rozmowę. Panie porozmawiały, nie wiem do czego doszły, ale przy wyjściu kochanki zaczęły się sceny. dzieci tego pana przygotowały swoją zemstę, umoczyły mop w czerwonej farbie i kiedy wychodziła tego mopa wsadzili jej pod spódnicę. Ubaw? owszem był ubaw, ale co ta kobieta przeżyła? Nikt im nie kazał, nikt ich nie prosił o wtrącanie się między dorosłych. Ta pani była na ustach całego miasteczka, a ojciec się opamiętał. Rodzina jest razem, ale kiedy ostatnio coś na ten temat ktoś wspomniał, on zdecydowanie oświadczył - zasłużyła sobie, po co gębą szczekała... O szczegóły nie pytajcie, ja tylko sąsiadka. Jeżeli mogę coś dodać od siebie - zawsze wydawało mi się, że to zgodne małżeństwo, on zajmował się dziećmi, pracowali na zmianę, nigdy nie słyszałam awantur w ich mieszkaniu, dzieci dobrze wychowane, odnosiły sukcesy w wielu dziedzinach, na ekranie telewizora też je widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro....
bosz.....nie wierzę że ludzie potrafią rzucic sie pod busa byle mieć swojego faceta...po prostu nie wierzę... ale ok, jak Ci z tym dobrze to ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro....
co do drugiej historii... samo zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka67365
Ja nie zrobiłam tego po to by go mieć. Ja naprawdę wtedy chciałam się zabić. Ale chciałam, żeby całe życie miał ten widok przed oczami. To miała być dla niego kara za to co mi zrobił. To co było potem to już inna bajka. Nie zmuszałam go do niczego. Najpierw myślałam, że jest ze mną, bo nie chce mieć mnie na sumieniu. Dużo czasu zajęło mi uwierzenie, że jest ze mną dlatego, że coś do mnie czuje. Nie chciałam, żeby był ze mną na siłę. Jego wersja jest taka, że kiedy byłam w szpitalu, kiedy on to wszystko przeżywał, to zrozumiał, że źle wtedy postapił. Nie wiem czy to prawda. Ale nie wygląda na nieszczęśliwego. Nie czuję, że do czegoś go zmusiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Trzeci
Zła Kobieto 7 Ciekaw jestem czy jest w Tobie choć odrobinę mniej zła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowy
Kanie Trzeci - mnej zła niż w tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma zrobic ?
Znowu mu sie pod auto rzucisz .Biedny facet :( a wiesz co ubezpiecz sie wysoko i zobaczysz czy cie tym razem uratuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka67365
Nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła drugi raz. Byłam młoda i głupia. Teraz tego żałuję, chociaż skopńczyło sie dobrze. Ale szkoda mi jego. Zasłuzył sobie na karę, ale mogłam wymysleć coś innego. Teraz jeździ tym busem góra 60/h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle zachodu dla kierowcy busa
???????? Dla Brada Pitta - może, dla Billa Gatesa - może ... ALE DLA KIEROWCY???????? świat schodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
niektorzy maja ubaw, ale rozumiem..patrzac z boku wyglada to inaczej niz bedac w takich relacjach. Nie rozumiem tylko tych komentarzy, ktore drwia, osmieszaja, potepiaja. Po co? Kazdy jest madry,gdy go to bezposrednio nie dotyczy. Z cialem gimnastyczki:)( nie widze nic zlego w tym, zeby kobieta w wieku 47, 50, 60, dbala o swoje cialo, owiem wiecej ....nie rozumiem zapasionych, zaniedbanych kobiet) ale..to nie ma nic ni do rzeczy....zostaje sie z przyzwyczajenia, gdy milosc jest zbyt slaba. Nie winie nikogo, nie zamierzam na nikim sie mscic. Zycie toczy sie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jednak
Ta zapasiona żona twojego kochanka o której się tak pogardliwie wyrazalas ( ze tylko kotlety schabowego dobre robi) wygrała z Twoim wygimnastykowanym 47 letnim ciałem... Nie oceniaj a nie będziesz oceniana bo np ze mną nie moglabys się równać ani uroda, ani wiekiem, ani rozumem. I co, fajnie ci teraz? Żyj swoim życiem i realizuj swoje pasje a nie oceniasz kobietę , o której nic nie wiesz. To twoj facet jest kawałem gnoja , jego żona jest Bogu ducha winna upadła gwiazdo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×