Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yyughiuh

Czy facet z szeroką dupą ma szanse?

Polecane posty

Jaki Ty jesteś durny:/ szok dosłownie:/ jeśli dziewczyna Cie pokocha to nawet jak masz śmieszna dupe to zaakceptuje to:/ chudy,a biodra jak kobieta to fakt, poza tym ktoś kto ma troche oleju w głowie nie wrzuca do neta takich zdjęć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManEk
Jak dla mnie pazdzioch jestes i najlepsza jest ta napinka pleców. Hehe nie obrazaj sie. Kazdy kiedys i tak znajdzie swoja połówke, a jak bedziesz myslał o tym i nie akceptował siebie to od innych możesz wymagac niestety tego samego. Nigdy nie krytykuj siebie, bo inni z checia sie dołączą do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaNeK Ty też się będziesz napinał:D hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda mój facet jest przystojny ale to nie zmienia faktu, że kiedy sie poznaliśmy wygląd nie miał dla mnie żadnego znaczenia, po prostu bardzo dobrze sie przy nim czułam. Gdyby wyglądał inaczej nie robiło by to różnicy. Garba nie masz, Łysy nie jesteś, Masz 2 nogi i ręce. Niczego Ci nie brakuje. i uwierz mi, że dupa nie ma takiego znaczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze szerokie bioderka jak u kobiety nie przekreslaja jeszcze szans u wszystkich kobiet. Co nie zmienia faktu ze i tak beznadziejnie sie z tym czuje nawet jak jestem gdzies wsrod ludzi to patrze teraz wszystkim na szerokosc bioder i znaczna czesc kobiet ma bardziej meska sylwetke niz ja a faceci maja waziutkie biodra w porownaniu do mnie nawet ci wyzsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddgfhgjhkjjl
nie masz skoliozy. przede wszystkim zmądrzej i nie dawaj takich fot na neta. dziewczyny odstrasza bardziej glupota a nie wyglad. nie wygladasz tak tragicznie, ciesz sie ze masz dwie rece, dwie nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddgfhgjhkjjl
Powiedzcie gdybym był normalny z charakteru i ogarnięty życiowo miałbym przeciętną inteligencję i normalna twarz to z taką budową ciała miałbym szansę na dziewczyne cz raczej już przez sam wygląd jestem skreślony a reszta nie ma znaczenia i nie warto się starać zmieniać inne cechy które mogę? oczywiscie ze tak! zaobcz jakie brzydale maja dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam stwierdzili mi na komisji poborowych pozatym sam widze a niedawno bylem u rodzinnego i tez stwierdzil ze mam boli mnie kregoslup chociaz faktycznie tutaj prawie nie widac staralem sie stac prosto ale wprawne oko zobaczy to nie sa zadne wymysly mierzylem sobie obwod klatki 85 i bioder 86 zobaczcie http://kulturystyka.bajo.pl/825,tabela,idealnych,proporzji,ciala.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddgfhgjhkjjl
daj sobie spokoj, poza tym polecam psychologa... bo to ze masz jakies urojone kompleksy to jedno, a to ze dajesz takie zdjecia na neta publicznie to juz cos nie tak.. masz dopiero 22 lata!! jeszcze masz czas na dziewczyny, narazie skup sie na nauce, pracy, dorob sie czegos a dziewczyna sie znajdzie. masz prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ale co z teko ze sie ogarne i wyjde na prosta skoro przez ta dupe i waskie barki nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddgfhgjhkjjl
jak bedziesz miec kase, mieszkanie i auto to kazda poleci i nie bedzie patrzec na tylek i barki ;) tylek masz dla mnie ok, nie uwazam ze jest szeroki, przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inni uwazaja ze jest za szeroki nie iwdzialas mojej twarzy i mini penisa pozatym mam juz tak niskie libiodo od roku ze nie wiem czy jaka kolwiek by byla zadowlona mamy chyba zero testosteronu i przez to jestem taka pizda uzalajaca sie na kafe nad swoja dupa co z tego ze poleci na kase jak bedzie dawac po kryjomu dupy wszystkim innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddgfhgjhkjjl
pomodle sie do boga zeby wrocil ci rozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozum moze i wroci ale zebra sie nie wydluza a samym rozumem kobiety nie zatrzymam i nie zadowole jesli naprawde sie pomodlisz to jestem wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteśprawiczkiem pewnie.
I teraz winisz dupe za ten stan. A pisałes że niedawno na to zwróciłes uwage (na te dupe) to wykręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to prawda wczesniej sie tym nie przejmowalem ale inni mnie widzieli przeciez codziennie i kobiety zawsze jakos oceniaja po wygladzie po cechach meskich widac czy facet sie nadaje czy jest pociagajacy a szeroka dupa i waskie barki to cechy kobiece atrakcyjnosc to meskoc lub kobiecosc w glownej mierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×