Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yyughiuh

Czy facet z szeroką dupą ma szanse?

Polecane posty

Okropny, to jest wielki brzuch, i ginekomastia, ale nie takie coś. Tak jak już pisałam, jak masz spodnie i koszulke to nie widać proporcji-talia-biodra. Na forum jest wielu zkompleksionych którzy będą ci pisać że to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz urojone kompleksy. dupa jak dupa. bardziej martwilabym się tym niskim libido, może brak Ci faktycznie testosteronu? ale z tym to raczej do lekarza, a nie na kafe aha i jeszcze jedno, nie wiem jakie są Twoje preferencje seksualne (nie chodzi mi o orientacje:)), ale o ile nie jara Cie to, zeby to dziewczyna bawiła się Twoim tyłkiem, to nawet podczas seksu tyłek faceta raczej w oczy sie nie rzuca :P tak to ujme. kobiety bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmetaxa okropna figura, współczuję.... cisze sie ze ktos mnie rozumie Laura C.P i I. Okropny, to jest wielki brzuch, i ginekomastia wlasnie rosnie mi ginekomastia ibrzuch i sa to typowe objawy niskiego testosteronu o ile z brzucha mozna sie odchudzic to ginekomastie mozna usunac tyko chirurgicznie wyczuwam takie male grudki w kazdej z piersi po okolo 9 takie 0.5-1cm moze zrobie zdjecie i pokaze chociaz zbytnio tego nie widac i zlewa sie z tluszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski
To może nie rób tego zdjęcia, tylko idź do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i bym poszedl ale rodzice pomysla ze mam glupoty w glowie i wymyslam sobie choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi ile tematow mozecie zalozyc na dzien bo ja jeden zbacazajc od tematu chyba za bardzo sie przejmuje tym co mysla inni mam w glowie to ze od niektorych ludzi duzo zalezy w moim zyciu tylko ze u mnie takie przejmowanie jest nadmierne i prowadzi do tego ze nie walcze o swoje szczescie ( nawet nie wiem czy powinienem i chce) np chialbym zalozyc sobie konto na portalu randkowym ale sie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh no ...ten tyłek jest bardzo... kobiecy?:O jedyne co możesz zrobic to rzeźbic ciało ( rozbudowac plecy i ramiona) ale na pocieszenie powiem, ze lepsza taka budowa niż "miśki" z wielkim brzucholem i cyckami :O:O to jest dopiero tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za pocieszenie jak mam malo testosteronu i rosnie mi brzuch i piersi takie grudki pod sutkiem wiec niedlugo bede takim miskiem jak myslisz czy to mi porzeszkodzi czy mam szanse mimo tego jesli w innych elementach niz cialo bede ogarniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh co to za pocieszenie jak mam malo testosteronu i rosnie mi brzuch i piersi takie grudki pod sutkiem wiec niedlugo bede takim miskiem jak myslisz czy to mi porzeszkodzi czy mam szanse mimo tego jesli w innych elementach niz cialo bede ogarniety lepiej chłopaku to Ty idz do dobrego endokrynologa a czy Ci przeszkodzi ? nie wiem, z pewnością niczego nie ułatwi. Nie będę Ci tu pociskac bzdur, ze wygląd nie ma znaczenia, bo ma ...Poza tym nie oszukuj sie, jeżeli nie bedziesz pewny siebie ( a nie bedziesz mając kompleksy i świadomosc tego jak wyglądasz) to " ogarniecie się " cudów nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak lepiej ogarnac sie choćby dla samego siebie a do endokrynologa nie pojde bo sie wstydze zazdroszcze innym ze wygladaja lepiej a w szczegolnosci mojemu bratu wysoki blondyn 180 kilka cm wzrostu umiesniony z szerokimi plecami z zawadiackim usmiechem pewny siebie powszechnie lubiany zawsze wszyscy koledzy do niego przychodzili a do mnie nikt niski glos szerokqa szczeka prawdziwy facet a ja taki dzieciak ze zniewiesciala sylwetka i malym penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkieHMMMM
moze masz zespol klinefeltera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie to proste dla mnie nie jestem chorobliwie nieśmialy i boję się co pomyślą inni i nie chciałbym wyjść na hipohondryka ktory lata ze wszystkim do lekarza moze mam fobie spoleczna albo cos brak mi motywacji nie czuje ze powinienem dazyc do szczescia i poprawy losu mam tedy wyrzuty sumienia poczucie winy uczucie ze nie zasluguje na to i ze w zyciu nie moze chodzic tylko o to zeby dazyc do szczescia i zeby bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh chorobliwą nieśmiałośc i wszelkie inne sprawy "duszy" leczy się u terapeuty, sprawy ciała- u lekarzy. Ci ludzie po to są i niekogo nie oceniają w taki sposób o jakim piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedziec trudniej zrobic pozatym musialbym powiedziec rodzicom dokad jade i wziac pieniadze albo samochod oni raczej uwazaja ze mna jest wszystko ok i przesadzam znaczy myale ze tak uwazaja bo oczywiscie im tego nie powiemn wysmieliby mnie a jestem od nich jeszcze uzalezniony i ich zdanie dla mnie sie liczy no i jest czesc mezczyzn ktorzy poprostu sa brzydcy niemescy maja mniejsze jadra i mniej testosteronu a to nie znaczy ze powinni cos z tym robic nie wszystko sie leczy czesc facetow ma szerokie dupy i waskie ramiona a czesc nie denerwuje mnie to ze nie moge sie za cos zabrac na powaznie i na dluzej bo zaraz przesladuja mnie mysli czy to ma sens czy dobrze robie jak powinno wygladac moje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkiehmmm czytalem i nie wiem ale raczej nie raczej mam wade rozwojowa jader a nie chorobe genetyczna albo mialem jakis uraz w dziecinstwie jak bylem mlodszy to czesto mnie bolaly jadra ale wstydzilem sie o tym powiedziec mamie i lewe mam mniejsze niz prawe i prawie nie zwisa jest tuz pod penisem czyli inaczej niz powinno byc a prawe jest duzo nizej i tez lewe duzo roni sie w budowie i ma inny ksztalt bylem u lekarza z przepuklina i powiedzial ze jest ok ale to byl chirurg i tylko spojrzal dla mnie to jest dziwne ze nie mam prawie wcale miesni i ze inni maja takie grube i dlugie penisy a ja takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 lutego bede mial operacje przepukliny ktora mam juz ponad 4 lata ale watpie zeby od przepukliny mi sie rozrosly jadra zapytam sie lekarza czy wszystko jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkieHMMMM
jesli jądro nie chce samoczynnie zejść na dół we właściwe miejsce, to czyni się operacyjnie w wieku dziecięcym ( około 6 roku życia, max 7). Niskie libido to niski poziom testosteronu. Testosteron produkowany jest w wyniku działań hormonów podwzgórze przysadka i tworzy się w kanalikach Leydiga. Jeśli Ty masz coś nie tak z jądrem to być może testosteron po prostu nie wytwarza się w dostatecznych ilościach. Lub problem tkwi w przysadce, która nie produkuje lutropiny czy folikulotropiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkieHMMMM
Na Twoim miejscu szukałabym raczej na początku kontaktu z fizjologiem niż z endokrynologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna brac tabletek cale zycie tylko jak jest juz naprawde duzy problem to bierze sie zastrzyki ale to juz na cale zycie bo wtedy jadra przestaja produkowac wlasny testosteron juz duzo o tym czyatlem to nie jest takie proste prawdopodobine nie kfalifikuje sie do liczenia moze mam testosteron w normie tylko przemienia on sie nadmniernie w estradiol nie wiem nie badalem sie ginekomastie ma 30% mezczyzn wiec nie jest to cos nadzwyczajnego no chyba ze durza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jadro jest poza moszna to nie robi sie operacj a u mnie jest poprstu wysoko jak jest w brzuchu to inny problem i to sie powinno operowac do roku moze ja juz sie urodzilem z czesciowo nie wyksztalconym jadrem albo mialem nie prawidlowa budowe i to powodowalo niedokrwienie niedotlenienie i stad byly te bole nic nie wiem tylko ze dupa faktycznie jest zbyt szeroka i jakas przyczyna musiala byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglem miec zapalenie albo jakis uraz albo przez swinke wszystko moglo byc tylko czy z takimi ojawami mozna juz sie zglosic do lekarza bo zarost jednak mam radki ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga183
nie masz szerokiego tyłka człowieku ! zaakceptuj siebie, przynajmniej masz tyłek a nie tak jak inni faceci ... zupełny brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebnie masz kompleksy, popracuj nad pewnoscią siebei i polub siebie takim jakim jesteś nei mam pojecia gdzie ty widizsz szeroką dupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×