Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yyughiuh

Czy facet z szeroką dupą ma szanse?

Polecane posty

Gość Gumowy Joe
To trzecie zdjecie jawnie wskazuje na preferencje seksualna... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
ale ohydny tylek. bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Nie gancie chlopaka, widzicie ze ma problem. W jego przypadku jest tak, ze jakby sie nie obrocil to z tylu duupa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan typu Bears, 49 lat
Mi się podobasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalna zuleria
no i tydzien zje­bany:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr xxx..
tez mam i nie przeszkadza mi to w pozyciu seksualnym. wypierdalaj na silke i rozbuduj górę a nie taki szkielet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wszyscy mi to mowia przez ta szeroka dupe mam skolioze i boje sie silki pozatym to sa kosci tego juz nigdy nie zmienie juz zawsze bede mial waska klatke i barki a szeroka miednice i biodra wysylacie mnie na silke czy to znaczy ze teraz z takim wygladem nie mam szansy dopiero w tym tygodniu to zauwazylem nigdy sie nie przejmowalem wygladem zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to witaj chyba ze jestes podszyw ale masz wypieta i szeroko czy tylko wypieta ja mam lejkowata klatkei przez to tez troche okragle plecy mam jakos szanse czy jestem calkiem aseksualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewrf
niestety to nie podszyw.. wierz mi, ze przez siedzenie pare lat przed kompem strasznie mam zjebaną postawę.. mam dosyc szeroką ale przede wszystkim mocno wypięty tyłek-wygląda to jak kaczka.. do tego GARB i to konkretny no i ta kurza klatka.. oczywiscie jestem tez wąski w barach i niski nie ma dla mnie szans, jestem juz przyzwyczajony ze do konca zycia bede sam.. mam juz 24 lat i nigdy nie mialem kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta i siłka
bez przesady tak żeby dość do ładu i składu, może nie naprawi wszystkiego ale może tylko pomóc, zrobić łapy barki, nogi bo masz chude, od narzekania i dobijania się jeszcze nic dobrego nie wyszło ja też byłem strasznie chudy może nie miałem jakiejś złej budowy poza płaską klatką jak deska 188cm i tylko 70kg :) 1,5 siłki i diety i mam 88 a mógłbym więcej ale nie szłem po bandzie, ładnie się pojawiły mięśnie klatka większa +100 do pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę codziennie
nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weewrf ja mam 22,5 i tez nie mialem zadnych kontaktow z kobietami i tez jestem niski 170 ale do tego dochodza jeszcze inne problemy jeszcze nie dawno temu bylem pewien ze kogos znajde ze jestem calkiem normalnym facetem coraz bardziej dociera do mnie ze sie jednak mylilem nie jest tak ze jestem troche gorszy od innych facetow jestem duzo gorszy no wiem czy silka tylko sie boje tej skoliozy tylko czy jesli nic nie zrobie, czy taki jak jestem teraz mam szanse? czy jesli nic nie zrobie ze soba to na pewno nie mam szans i musze sie zmienic zeby miec kogos a zadna nie zakceptuje mnie takiego jak jestem po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yughiuh
znowu jestem zależy mi na szczerych opiniach kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amfutbolistka
Razem bylibyśmy fajnym obojniakiem. Jestem dziewczyną, a bary mam szerokie przy wąskich biodrach i też nie mam na nikogo szansy :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amfutbolistka
Razem bylibyśmy fajnym obojniakiem. Jestem dziewczyną, a bary mam szerokie przy wąskich biodrach i też nie mam na nikogo szansy :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi by to nie przeszkadzało zresztą musiałbym zobaczyć. Powiedzcie gdybym był normalny z charakteru i ogarnięty życiowo miałbym przeciętną inteligencję i normalna twarz to z taką budową ciała miałbym szansę na dziewczyne cz raczej już przez sam wygląd jestem skreślony a reszta nie ma znaczenia i nie warto się starać zmieniać inne cechy które mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wygladasz normalnie. Nie zakładasz obcisłych topów więc raczej tali i szerokich bioder nie widać. Masz urojenia, a nie realny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura milo mi ze tak twierdzisz poprostu boje sie ze przez ta szeroka dupe nie bede mial dziewczyny nawet jak wszystko inne bedzie w porzadku tez zawsze myslalem ze jestem normalny dopiero w tym tygodniu to zauwazylem nawet nie wiem jak sie uberac zeby tego nie bylo widac a troche widac szczegolnie waskie barki widze jak na mnie bluzki leza u gory sie faluja a u dolu sie rozciagaja albo renkawy mi sie zwijaja pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wklejalem bez cenzury to niektorzy pisali ze przegiolem albo ze nie chca go ogladac a i tak nie ma sie czym chwalic pozatym chcialem opinii na temat szerokich bioder a penis odwrocilby temat milo mi ze twierdzisz ze nie jest tak zle od razu rzuca sie w oczy ze klatka jest waska a biodra szerokie mam podejrzenia ze moglem miec zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodziak18
Siema.Wczoraj nakryłem moją starszą siostre która ma 21 lat na masturbacji ogórkiem podczas nieobecności rodziców w domu, chyba zapomniała ,że miałem lekcje na popołudnie i dlatego udało mi się ja zfilmować. Podnieca mnie bardzo ale bałem się co kolwiek zrobić w tej sytuacji pozostaje mi tylko zapytać was co robić dalej jeżeli ta sytuacja sie powtórzy, ja mam 18 lat. Macie jej pare zdjęć które udało mi się zrobić z ukrycia : http://www.tnie.pl/tv_k1m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManEk
Chyba down...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym ze przez taka budowe ciala zadna mnie nie chce nawet jak sie zmienie z charakteru i ogarnę sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×