Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

[cool] łooo wszystkim i o niczym

Polecane posty

Gość cOOle panamera
o co ci chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda sie niczym nie przejmuj
najważniejsze, że masz ciągle kliJentki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie proszeeee
prawda ty śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
noooo...wkręciłam się w obserwowanie jak z normalnej zdawałoby się dziewczyny,w wyniku jednej awantury zmieniasz się w fałszywą,zaciętą sunię;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjywreafr
prawda to manipulatka i robi z siebie na sile gwiaze,jest glupia i uparta jak osiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle panamera
ciamkam kupcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie proszeeee
jak ty wyzywalas i szmaciłaś kogos to BYŁO DOBRZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjywreafr
prawda twoj nick nie jest dobrze dobrany powinnas miec idiotka mitomanka czytam cie czesto i az wlos sie jezy jaka potrafisz byc okropna a jaka pewna siebie hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda sie niczym nie przejmuj
Prawda tłumoku, po co zamazywałaś na tych screenach inne zakładki, które miałaś otwarte? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjywreafr
wiem co znaczy mitomanka,udajesz tutaj jakas gwiazde a wcale nia nie jestes yyy nawet napisze ze jestes az zenujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie proszeeee
PRAWDA, WIDZISZ JAKIE ZYCIE JEST PODŁE, TAMTA DZIEWCZYNA TEMAT ZALOZYLA SAMA, NIE DO CIEBIE W OGOLE, NAROBILAS JEJ SYFU, OBORY, ZGNOILAS I WSTAWIASZ JAKIES STOPKI, KTORE CHOOYA INTERESUJA, MAMY WAZNIEJSZE SPRAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
prawda żyje urazami,kolekcjonuje je jak koraliki i nawleka na szyję będzie się teraz obnosić ze screenami żeby się wszyscy przekonali jakich ciężkich urazów doznała,jaka jest poszkodowana i biedna sens życia został przez nią szczęśliwie odnaleziony na czas jakiś-uff na szczęście;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kcukiem strasznie przypominasz mi kolezanke z katowic ;] ... juz wczesniej mialam ci o tym napisac;] moja randewu bedzie wieczorem ... mam kupe sprzatania,musze zakupy zrobic .. i nie wiem juz do czego mam sie zabrac noooo mysle ze nie raz ja wkurwiliscie ale never mind ja sie nie bede juz wpierdalac tam gdzie cos nie dotyczy mojej osoby bo potem wlasnie dziwne akcje wychodza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie proszeeee
KOGO CHCESZ I O CZYXM PRZEKONAC, chuyja mnie to obchodzi kto zaczął jakbys byla madrzeszja to bys kurwa nie przejmowala sie tak, nie gadala o tym, bo nawiazaujesz ciagle do tego TO NIE JA ZACZĘŁAM, ale jestes ponoc madrzejsza idiotko, wiec dalej drązysz temat, masakra. szkoda, ze tem o smierci byl tylko zartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjywreafr
prawda to idiotka,niczym nie rozniaca sie od noxeli czy jenny tak samo sie kompromituje i kolekcjonuje screeny i zdjecia porazka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×