Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredniak.

Kabina prysznicowa, a płytki za nią na ścianie.

Polecane posty

Gość lapnka
klik30 no i tak ma byc :-) kazdy z Nas jest kontent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
a wogole gdzies wyjezdzacie?Ruszacie sie z tego bloku?Jakies wakacje? Czy tylko w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
do lampka - i będą dalej kontynuować tradycję obserwowania kontenerów. Cudowna perspektywa. :D Aczkolwiek, czy to nie dziwne że daleko kontenery stoją, a kobietę podrzucają śmieci dała radę złajać? Może używa mikrofonu, lub tuby? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka a gdziez ja bym mogła wyjezadzac.Ot po prostu patrze przez okno na kontener na smieci i wypatruję nowobogackich podrzucajacych smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
do lampka a wogole gdzies wyjezdzacie?Ruszacie sie z tego bloku?Jakies wakacje? Czy tylko w domku?" Po co wyjeźdzać, skoro tyle widać z okna? :D Tyle się dzieje za tym oknem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
pytalam powaznie;) zaciekawilo mnie twoje zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 :-) oj,bo zacznę myślec,ze nas zaczyna coś łączyc :-) ja o kontenerach i podrzucających smieci pisałam w ostanim poscie i Ty o tym wspomniałes :-) Dobrze,ze daleko od siebnie mieszkamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
do lampka pytalam powaznie zaciekawilo mnie twoje zycie" A kogo by nie zaciekawiło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka :-) a co,chesz mnie do siebie zaprosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka klik30 oj,bo zacznę myślec,ze nas zaczyna coś łączyc" Cóż, to było przewidywalne. Nie wymaga żadnych więzów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
Ej ja jeszcze nie spie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
:-) naprawdę czuję się zaszczycona takim zainteresowaniem z Waszej strony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
Ale cholercia,muszę zająć się garami,bo dostanę wpierdziel jak obiadu na czas nie zrobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
a co tam pichcisz? ja mam kurczaka:Di pomidorowe:) taka pyszna mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - a my dziękujemy, że nas informujesz co należy czuć odnośnie kredytu i życia w standardzie. Chyba myślisz, że każdy bogaty spędza noce na płaczu i zgrzytaniu zębów o swoje dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Uprawiając jakikolwiek sport też się wiele ryzykuje, a jednak ludzie to robią. Dziwne, prawda? Lepiej przecież rozłożyć się w oknie i przeżywać sensacje w związku z kontenerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 wybacz,ale bogaty to jest ten,kto ma dużo,ale nie ma kredytów. Bo to,ze zarabaisz wystarczająco,aby otrzymac kredyt nie robi cIę od razu bogatym,tylko bogatszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
Lepiej przecież rozłożyć się w oknie i przeżywać sensacje w związku z kontenerem klik jestes bezbledny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 ryzyk,fizyk jak to mowią :-) Ja tam wolę nie ryzykowac,a i nie narzekam na swoje zycie. I dalej utrzymuję,że wiele osób majacych wypasione łazienki nie korzysta z nich tak jak korzystac z nich powini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka :-) a Ty,robisz coś w tej chwili lepszego ode mnei,gdy stoje sobie na balkonie i wdycham dosc czyste poeiwetrze? Klikasz ze mną,o mnie,jestes zainteresowana mną :-) Widzisz,jaki mam wpływ na Ciebie :-) nawet wirtualnie zaprzątnełam Twoimi myślami i Twym terażniejszym czasem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - aby też nie ryzykować - nie uprawiasz sportu. Ja wyznaję jednak zasadę, albo żyję się pełnią życia, albo wegetuje. Leżenie na parapecie jak paprotka, to dla mnie żadne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
DZiękuję bardzo za mile spędzony czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka klik30 ryzyk,fizyk jak to mowią Ja tam wolę nie ryzykowac,a i nie narzekam na swoje zycie. I dalej utrzymuję,że wiele osób majacych wypasione łazienki nie korzysta z nich tak jak korzystac z nich powini." Wiele takich wypasionych łazienek obserwujesz z okna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
ja Tobie rownie dziekuje a tak sobie siedze i sie wciagnelam obiad mam zrobic dopiero na 16ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka do lampka a Ty,robisz coś w tej chwili lepszego ode mnei,gdy stoje sobie na balkonie i wdycham dosc czyste poeiwetrze?" Poczekaj do lata. :D Ten kontener już nie będzie tak czysto pachniał. U mnie to pachnie lasem cały rok. Latem i wiosną kwiatami. Czasem jedzonkiem, gdy robimy imprezę na tarasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Nie piszcie mi o tych obiadach, bo zaczynam być głodny, za pół godziny wychodzę przez was na obiad. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
wyskoczylam na zakupy widze,ze towarzystwo ucichlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×