Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredniak.

Kabina prysznicowa, a płytki za nią na ścianie.

Polecane posty

Gość lapnka
klik30 w naszym bloku klatka schodowa jest czyusta,wymalowana,gdzie nieghdzie jakies tam roslinki. Nie musze miec klatki schodowej wymarmurowanej,z lustrami i innymi bajerami :-) Widac po Twoich wpisach,ze jestes tych nowobogackich i do tego zakredytowanych na parenascie lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Moje otoczenie będzie wyglądać tak jak sobie życzę. I mogę bez problemu siedzieć na tarasie w samym szlafroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 Ile Ty masz lat,ze takie głupoty piszesz?:-) Nie wiem na co moje pieniadze na fundusz remontowy ida:-) Kobieto,mamy zebrania wspolnoty,dostajemy kosztorysy do wgladu przed jakims remontem etc.Nie badz smieszna.Ty tez nie jestes pewna na 100 %,czy dany pracownik nie zawyzył swojej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - dlaczego zaraz z "nowobogackich"? Nic łatwo mi nie przyszło. Mam zupełnie inny gust i inne potrzeby. Blok nie jest w stanie zapewnić mi komfortu nawet częściowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 ja tez mam swobodę w swoim blokowym mieszkaniu i do tego śpie spokojnie po nocach.Bez kredytów,bez rat i jeszcze dom remontujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - napisz jeszcze, że wybierasz sama kolor elewacji i projektujesz zieleń wokół. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30--nie przyszło Ci nic łatwo,OK.ale niestety ,to co teraz masz,nie jest jeszczedo konca Twoje.Dopiero po spąłcie kredytu bedziesz mogła powiedziec,mam i to jest TYLKO moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - i pewnie masz równie bezstresową i niemęczącą pracę - dobrze płatną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30--owszem,wybieramy kolor elewacji i mozemy zaprojektowac zielen wokoło bloku.Po to sa zebrania wspolnoty,aby na nich ustalac rozne sprawy dotyczace bloku i otoczenia. A propos domu,juz wspomniałam,ze go takz emamy,remontujemy go i niestety(jak sama wiesz) nie mozemy nic bez zezwolen zrobic,więc nie mamy az 100 % wpływu na to co w domu i wokoło niego zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 i tutaj cie zaskocze.Nie pracuje od lat i nie posiadam zadnej renty,ani dochodów.Zyjemy z pracy mojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
[zgłoś do usunięcia] lapnka - zrezygnuj z "remontów" i nie płać za nie.. To zobaczymy jak długo Twoje mieszkanie będzie Twoje. Stracisz pracę Ty i mąż i już masz długi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
ale ty glupia jestes:Okogo interesuje,ze lubisz prac,myc?:O a juz napbardziej rozwalilas mnie tym,ze lubicie byc czystymi?:D a tak z ciekawosci ile placisz za wode?na ile osob? ja place 200zl-mozna powiedziec,ze 2 osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
To niech twój mąż straci pracę... to co "remonty odłożysz"? Nie da się! Dług ci będzie rósł. A ja remontuję, gdy uznam za potrzebne, lub gdy będzie mnie na to stać. Nie będzie kasy, to nic kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
do lampka - uznała, że "nowobogaccy" się nie myją, ani nie piorą. :D Na podstawie pani przywożącej pod jej okno śmieci. (notabene pozazdrościć widoku z okna) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka a my ,za 2 osoby mieszkające na stałe(dziecko przebywa co drugi weekend w mieszkaniu)płace nie mniej niż 230 zł,miesiecznie i mam ok 50 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Ja mam zdecydowanie inne widoki, jak i pewnie zapachy latem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 smietniki sa ustytuowane z dala od bloku,ale widze je z 2 piętra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
i tak jak klin30 domysla sie w bloku placi sie czynsz-nie tylko zuzycia a ty lapna na pewno placisz duzo bo mieszkasz wstarym bloku i duzo naliczaja na FR poza tym placi sie Co i inne nie chce mi sie teraz zagladac w skladniki czynszu ja place 350zl samego czynszu,woda wg zuzycia czyli u nas ok200zl,prad,gaz wg licznikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Ale widocznie brudasy wolą zapach kwiatów, zieleni... a czyści obserwują kontener na śmieci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 hm,no wiesz,u nas wywoza smieci codziennie ,nie wiem jak u Ciebie. Wiem,ze u mnei,w domu,ktory rmontujemy smieci wywoza 2 razy w tyg.bo taka umowę podpisalismy lata wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
wiec juz tak sie nie chwal,ze placisz duzo za wode:D moj partner ma taka prace ze przymusowo myje sie w pracy,w domu tylko na wolnym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka wybacz,ale wiem jakie jest zycie w domu i jakei w bloku i stawiam na zycie w bloku. No chyba,ze byłabym az taka bogata,ze miałabym dom nowowybudowany,bez kredytów i nie przejmowałabymsie w ogole jego utrzymaniem do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka klik30 smietniki sa ustytuowane z dala od bloku,ale widze je z 2 piętra ." A ja nie widzę żadnego kontenera. Z jednej strony mam drzewa iglaste (taki mini lasek) z tyłu wielki staw i mnóstwo barw. I nawet z poddasza nie zobaczę żadnego kontenera i nie mam też takiej potrzeby, aby je obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka wydaje duzo na wode i scieki,a Ty nie pisz bzdur,ze wydajesz wiecej ode mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 OK.ale masz KREDYT ,a ja go nie mam i moge w kazdej chwili umrzec,wiuedzac,ze dzecko nie odziedziczy spłate długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
i smieci codziennie nie wywoza:Oprosze nie kompromituj sie juz:O nie tylko Ty mieszkasz w bloku:D ja tez cenie sobie mieszkanie w bloku poniewaz jedyny plus wygrywa z minusami tym plusem jest to,ze w domu jestesmy tylko goscmi dom sluzy nam tylko do przespania,wychodzimy rano,pozniej wpadniemy,mamy inne zajecia i wracamy na noc takimi ludzi jestemy drugi plua,ze mieszkamy w samym centrum na starowce-za oknem sa wszystkie urzedy,basen,kolejne szkoly dla syna ja nie jezdze samochodem wiec to mi ulatwia bardzo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
ja wydaje 200zl za wode-wiec chyba mniej od Ciebie pani czyscioszko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka akurat u nas wywoza smieci codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - nie wątpię, że wolisz w bloku mieszkać. To czytelne i wynika z twoich potrzeb i poczucia piękna. U mnie kanon piękna jest diametralnie inny, jak i potrzeby bardziej rozbudowane. np. lubię sobie popływać łódeczką, albo czytać książkę na tarasie. Lubię zajmować się moim kolorowym ogrodem. A ty lubisz obserwować kontener z drugiego piętra. Jakby nie było, każdy ma to co lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka ale z kalkulacji wychodzi,ze wydawałabys wiecej gdyby Twoj partner nie kąpał sie poza dome,ze wzgl na brudna pracę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×