Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredniak.

Kabina prysznicowa, a płytki za nią na ścianie.

Polecane posty

Gość klik30
lapnka klik30 OK.ale masz KREDYT ,a ja go nie mam i moge w kazdej chwili umrzec,wiuedzac,ze dzecko nie odziedziczy spłate długów." Ja może umrę, a może nie.. A twoje dziecko odziedziczy widok na kontener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 kanon piękna :-) widac jaki mas zkanon tego piekna,zamaist pospacerowa csobie po tak duzym terenie własnego domu,to Ty z e starą baba prowadzisz czcze dyskusje ,przekonując ją,że masz leszy zmysł piękna :-) Kobietko,ja tam nie muszę spogladac na tuje ,swierki karłowate za oknem,acxzkolwiek mam je przed domem,który remontuujemy,mnei wystrczy zycie beztresowe,bez zmartwien o spłate kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 moje dziecko odziedziczy mieszkanie i dom i to bez jakichkolwiek długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - moja droga, nie mogę spacerować bo jestem w pracy. :D I cały czas pracuję w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
on nie ma brudnej pracy:Oboze co za analiza:O wlasnie on w pracy musi byc sterylny:D cenie mieszkanie w bloku ze wzgledu na nasz styl zycia ale jak odwiedzam znajomych to zazdroszcze im przestrzeni,ciczy,stawku,ogrodu,w ktorym mozna posiedziec a aaa i kominka:) ale wiem,ze to kosztuje duzo pracy i pieniedzy lanpko nie kompromituj sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydraulik, 20 lat stażu
To może i ja się wypowiem... Jak jedna z pań napisała...Im więcej bajerów ( w sumie i tak mało użytecznych) tym kabina bardziej awaryjna Najgorsze są te z marketów, klient płaci za takie "cudo" 1200zł i myśli że kupił mercedesa, bo w sklepie zachwalali...W praktyce wiele elementów takich kabin nie bardzo do siebie pasuje przez co są ogromne problemy z uszczelnieniem. Syfony które są w komplecie z taką kabiną nadają się tylko do kosza. Przodują w tym kabiny z Chin i Czech.... no ale tak to jest jak sie ludziska sugerują wyglądem i ceną zamiast jakością Niestety doba kabina, czyli taka która spokojne posłuży kilka czy nawet naście lat musi kosztować min 2 tys Osobiście zawsze polecam ludziom proste choc nie najtansze modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 ach,w pracy jestes,no to jak masz własny interes,to nie jestes dobrą gospodynia własnej firmy,a jak pracujesz u kogos,to po prostu jestes zła pracownicą i nie pisz,ze masz wszystko zrobione i masz podzielnbosc uwagi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - dzisiaj bezstresowe życie, to chyba ma tylko patologia. Bo nie znam pracy, ani życia bezstresowego w XXI wieku. Może jako bezrobotna masz, ja tam jednak nie zazdroszczę. Nawet jeśli umrę wcześniej to ze świadomością że miałem to co chciałem, choćby przez chwilę. Wolę ryzykować, niż przez całe życie patrzeć na kontener ze śmieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
hydraulik, 20 lat stażu my wydalismy 1400 zł i nie kupilismy jej z powodu hydromasazu,tylko dlatego,ze w takiej najnizszej cenie mozna było kupic calkowicie zabudowaną kabinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
lapnka alez ty zlosliwa menda jestes:Ociagle atakujesz i plujesz jadem:O na codzien tez tak sie zachowujesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
stara,sfrustowana baba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 owszem,nei zyje sobie całkowicie beztresowo,ale nie musimy sie bac najwazniejszego,ze nie bedzie nas stac na spłate kredytu i obarczymy jego spłatą nasze dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka klik30 ach,w pracy jestes,no to jak masz własny interes,to nie jestes dobrą gospodynia własnej firmy,a jak pracujesz u kogos,to po prostu jestes zła pracownicą i nie pisz,ze masz wszystko zrobione i masz podzielnbosc uwagi" Bardzo sobie cenię ocenę mojej pracy przez bezrobotną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
hydraulik, 20 lat stażu - tak z pewnością. Moi fachowcy też tak mówili. W żadnym markecie niczego nie kupiłem, bo większość to takie badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka widzę,ze komus sie podwyzszyło cisnienie :-) Ja tam pisze co pisze i jakos nie denerwuje sie i nie wyzywam :-) A ciebie jakis sters dopadł czy co,ze tak sie odnosisz do mnie :-) Lubię takich ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 a Ty raz on ,raz ona jestes :-) zdecyduj sie wreszcie jaka masz płec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka klik30 owszem,nei zyje sobie całkowicie beztresowo,ale nie musimy sie bac najwazniejszego,ze nie bedzie nas stac na spłate kredytu i obarczymy jego spłatą nasze dziecko ." A skąd ty wiesz, że się boję? A nawet jeśli, to i tak rekompensuje mi to obecny komfort życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 nie bezrobotnąmtylko osobe niepracującą :-) Ja nie musze pracować i nie chcę :-) a Ty marnujesz czas i pieniadze klikając tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 nie,nie boisz sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
[zgłoś do usunięcia] lapnka klik30 a Ty raz on ,raz ona jestes zdecyduj sie wreszcie jaka masz płec" Dla ciebie mogę być bezpłciowy, bo jakie to ma znaczenie? Dla żony to jedynie istotne, jednak ona nie ma takich problemów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
bezrobotna udziela cennych rad ludziom pracujacym zawodowo:D gospocho spadaj do garow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 ale widac Ty masz problem ,bo prowadzisz z bezrobotna taka głupia dyskusje. Musze Ci podziękowac za umilenie mojego czasu,bo nudze się ogrommnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - masz małą wyobraźnię widzę. Czasami pieniądz sam zarabia na siebie. Wystarczy czekać.. Jako bezrobotna możesz tego jednak nie wiedzieć. Można pracować, a można zarabiać. Ja jakoś wolę zarabiać... Dziwny jestem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Ja też się bawię świetnie. W domu bawię się lepiej, ale w biurze też czasem muszę, aby nie stać się bezrobotnym obserwującym kontenery śmietnikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka :-) rad,a gdzie ja jakies rady udzielam? Po prostu pisze,że ludzie pracujący trwonią czas i pieniadze na klikanie ze starą,zrzedzącą ,bezrobotną babą :-) Mnie to zachwyca,ze tacy inteligentni,młodzi ludzie umilaja mi nudne zycie,.poswiecaja mi swój cenny czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 OK,pieniadz moze napedzac pieniadz nawet jak nic nie robimy . Ale zauwaz,komu Ty teraz posceicasz swój cas? Mnie :-) zamaist poklikac z jakas fajna laską jak facetemjestes,a jak kobeitą,to za jakims fajnym facetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lampka
przyjkladna gospocha poleciala obiad mezusiowi upichcic:P polak glodny to pola zly:D pewnie rosolek i kurczaczek poukladana czyscioszka bez kredytow,ktora umrze spokojnie bo jej dzieci nie beda musialy dlugow splacac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
poświęcasz swój czas*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Czyli wszyscy są zadowoleni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
do lampka I Tobie dziekuje za zainteresowanie sie moja osoba i dotrzymanie mi towarzystwa:-) Wiadac nie masz ciekawszych osób i tematów do poklikania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×