Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredniak.

Kabina prysznicowa, a płytki za nią na ścianie.

Polecane posty

Gość lapnka
Mój maz parenascie temu chciał kupic wanne z hydromasazem,drogą i na szczescie przemówiłam mu do rozumu,ze to strata pieniedzy.Teraz,przy takich cenach wody i scieków nie opłaca sie miec czegos takiego.No chyba,że tos mega bogaty jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
U mnie nawet gdybym chciał, to takie coś zwyczajnie nie pasuje do mojej łazienki, która jest w stylu pałacowym. I mimo, że teoretycznie moja kabina jest dość prosta kosztowała duuużo więcej... nie wspomnę o baterii retro... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - moja droga cena wody i ścieków, to żadne koszty w porównaniu z czyszczeniem tego i naprawy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 ;-) ach,jaka bogaczka z Ciebie ;-) A ile wydajesz na wodę,na m-c i na ile osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Przecież te dysze itd. to wszystko zachodzi kamieniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - na razie tylko dwie osoby i teraz pewnie będę niewiarygodny, ale nie wiem ilę płacę. :D Serio.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 wszystlo zachodzi kamieniem,czy bedzie kosztowało 10 zł,czy 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 stawiam,ze mało płacicie za wodę i scieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Do bogaczki mi daleko, zważywszy że jeszcze calutki dom na zicher nie jest wykończony. :D Zaczynam np. dopiero kompletować galerię sygnowanych obrazów olejnych.. :O itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
[zgłoś do usunięcia] lapnka - tak raczej mało płacimy, bowiem inaczej pewnie byłbym świadomy.. :D Latem dużo pewnie idzie, zważywszy że nawadnianie ogrodu chodzi.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 ogród nawadniasz. A ja nie mam ogrodu,bo mieszkam w bloku i na wode wydaje wiecej kasy niz ci co maja swoj dom. Po prostu lubie prac,myc,i lubimy czysci byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
Wiele osób posaida wypasione domy,łazienki.Ot po prostu na pokaz. Ja wole skromniej ,a użyteczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
A ja lubię piękne wnętrza i w domu jest to możliwe. A praktycznie też jest, bo są dwie garderoby duże, jest stałe miejsce do prasowania, pralki itd. wszystko ukryte... uważam, że to wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
A łazienki, to jedna prawdziwa łazienka, a druga to właściwie pokój kąpielowy - takie domowe spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 ja tam nie narzekam,na to co mam. Tylko czasmi patrze przez okno i widze jak na do smietnika osiedlowego podjezdzają wypasione fury ,a z nich wysiadaja odpicowane damy i panowie i wyrzucają smieci :-) Wiem,ze mieszkają w wypasionych domach :-) jedną to keidys przez opkno wysmiałam :-) Spłoszyął sie i biedaczka jak mnei widzi wmiescie,to unika wzrokiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
I tak samo jak ze smiaciami,tak i jest z wodą :-) łazienki super,a rachunki za wode nie takie duze jak na takie wyapsione domy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Czy to nie użyteczne?? Nie muszę szukać ciucha po każdej szafie - wchodzę do garderoby gdzie wszystko wisi wg kolorów itd. i wszystko widzę jednocześnie. Nie muszę latać z deską do prasowania itd. ani też w popłochu chować prania, gdy zdarzają się goście niezapowiedziani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 a ile kredytu macie do spłacenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka I tak samo jak ze smiaciami,tak i jest z wodą łazienki super,a rachunki za wode nie takie duze jak na takie wyapsione domy" Tylko zapominasz, że ty masz opłaty stałe, które przy domach nie istnieją. Ja płacę tylko za to co zużywam i mam jak chce... Nie masz pojęcia jaki to raj, gdy rano w szlafrokach wśród bajecznych kwiatów i zieleni spożywasz śniadanko... Porównanie mam z mieszkankiem malutkim, bowiem 60m2 teściowej... A komfort bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka klik30 a ile kredytu macie do spłacenia?" - nie przeczę mam kredyt. Ale zauważ, że biednemu kredytu nie dają... Jak się chce coś mieć porządnego, to niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 jakie opłaty stałe?:-) Wszystko opłacamy na podstawie zuzycia. A poza tym ,mamy tez dom,który remontujemy ,wiec wiem jaki jest koszt opłat domowych . Wybacz,ale jezeli stac mnei na wypasiony dom,to stac mnei i na opłacenie większej kwoty za większa i częstsza wywózkę smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Tyle co teściowej mieszkanie to mają moje garaże, w których są ładniejsze płytki, niż u niej na klatce po remoncie. Nie oszukujmy się, nie ma nigdzie ładnych naprawdę klatek schodowych w blokach. Nie wspomnę, że słychać sąsiadów np. w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 A my nie mamy ani centa kredytu,nie mamy nawet żadnej raty.Zyjemy bez nerwów i mamy sie dobrze i nasze ,dorosłe dziecko nei bedzie martwiło sie o to,z ejakby nam sie cos stało,to bedzie musiało nasze długi spłacac.W kazdej chwili mozemy zejsc z tego swiata i wiemy,ze dzecko odziedziczy wszystko,bez długów. W razie powaznej choroby nie bedziemy sie martwic kredytami na dom,mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - nie znam się, bo nigdy w życiu w bloku nie mieszkałem, ale wiem, że teściowa płaci za mieszkanie mimo, że jest jej.. jakieś opłaty ma i to o ile wiem niemałe. Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
MIeskzam w bloku z koncowki lat 70 .Blok wybudowany z cegły.Nie słychac sąsiadó w łazience,nie słychac za scianą.Klatka schodowa jest normalna,nie obskórna. Jak juz wspomniałam,mamy dom,który remontujemy,ale i tak w nim nie zamieszkamy,bo wolę w bloku mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - takim myśleniem, to żadna firma nie miałaby prawa istnienia, chyba że jakaś osiedlowa. Wielkie firmy mają zupełnie inne myślenie. I ryzyko wpisane jest na stałe. Chyba, że się dziedziczy fortunę. Ja nie dostałem od rodziców nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapnka
klik30 gdy mieszkanie jest wykupione,to nie płaci sie czynszu,tylko wpłaca sie sumę(która ustala sie na zebraniu wspolnoty,my płacimy taką samą sumę,jak Ci co płacą czynsz)na fundusz remontowy. Po prostu odkłada się tak jakby na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
"Klatka schodowa jest normalna,nie obskórna" - wiesz zależy co dla kogo znaczy normalna. Mój kumpel mieszka w ekskluzywnym nowiusieńkim bloku, a klatka daleka od ładnej w moim mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
lapnka - czyli to samo co teściowa.. a co do remontów, to nie przesadzajmy, bo z tego jest opłacana cała chmara ludzi. A nie prawdziwe remonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik30
Ja wiem, co za ile i kiedy mi zrobi i za to zapłacę. Ty płacisz, choć do końca nie wiesz za co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×