Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawłowa Mama

Autyzm

Polecane posty

Gość ogryzekogryzek
gościu nie jest możliwe byś dzwoniła do sawanti i odmówili ci subkonta bo ja takowe posiadam i normalnie się do niego loguję jak ponad 100 innych dzieci, fundacja działa normalnie jak każda inna, składa się wniosek, wypełnia dokumenty, odsyła i tworzone jest subkonto, wypisujesz jakieś bzdury, nie wiem dokąd dzwoniłaś ale na pewno nie do sawanti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
inna sprawa to w wielu fundacjach refundacja jest jakby do przodu bierze się fv za którą płaci fundacja, w sawanti przedstawia się zapłaconą fv do refundacji co jest wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogryzku to ja dzwonilam do sawanti.wczoraj byl jakis problem na kafe i nie moglam ze swego konta dodac postu. Naprawde tak mi powoedziala pani,ktora odebrala telefon.dzwonilam na numer ktory jest na ich stronie.napisane przy nim zeby dzwonic miedzy 9-16.nie wiem dlaczego tak mi powiedziano.zapytalam tej pani gdzie szybko mge zalozyc subkonto i podala mi jasia i malgosie i sloneczko.o jasiu i malgosi mowiono mi juz wczesniej.ale nie wiedzialam,ze tak szybko zakladaja tam subkonta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
trafiłaś na jakąś dziwaczną osobę :D ja do nich pisałam maile i rozmawiam na FB, ale nigdy nic takiego mi nie powiedziano bo przecież to przeczy całej idei fundacji :D zwłaszcza że na stronie mają wypisanych ponad setkę dzieci z numerami subkonta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogryzku weszlam na strone sawanti.sprawdzilam numer pod ktorym rozmawialam.to ten numer ze strony.wczesniej nie czytalam wszystkich zakladek.skoro uzyskalam info,ze nie zakladaja subkont to dzwonilam dalej.ciekawe dlaczego pani,ktora odebrala udziekila mi takiej informacji?powiedzialam jej,ze chcialabym zalozyc subkonto u nich w fundacji i jaki jest czas oczekiwania na nadanie subkonta.powiedzialam ze dziecko ma autuzm.pani o nic wiecej mnie nie pytala i udzielila takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
to jakaś porażka kogo zatrudniają by odbierał telefony :/ aż weszłąm zobaczyć czy coś zmienili ale nadal jest zakąłdka http://sawanti.pl/jak-pomoc/ która kompletnie przeczy temu co C***owiedziała ta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zobaczylam ze maja 102podopiecznych.ja zadzwownilam na numer z ich strony.nie wiem dlaczego tak mi powiedziano.nic to,ogarnelam inna fundacje.tam w ciagu 2dni dostaje sie subkonto.moga tam zapisac sie rodzice,ktorzy nie maja jeszcze przeczen itp.bo dokumenty dostarcza sie dopiero w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt faktem,ze nie zaglebialam sie we wszystkie zakladki przed rozmowa.od razu weszlam w zakladke kontakt i zadzwonilam.rozumiem,jakby byla ograniczona liczba miejsc.albo rejonizacja.ale ona nic takiego mi nie powiedziala.nawet nie zapytala skad jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
no nie musisz się tłumaczyć :) ale to kolejny raz trafiam na takie "rewelacje", tak samo było ze stowarzyszeniem gdzie dzwoniłam i pani powiedziała mi ze to tylko dla znajomych stowarzyszenie, w innym mi napisali że nie przyjmują nowych osób, a w innym mimo adresu w Katowicach okazało się ze spotkania są w Oświęcimiu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gosciu,to ja pytalam o Ciebie:) Ja dzis ide do gina,mam 17 tydz,jak sie dobrze ulozy,to moze wypatrzy co sie świeci w kroku:P Gratuluje nastepnego siusiaka:):):) Mam nadzieje,ze z ciązą juz ok....? Ja tez zwlekam juz rok ze szczepeniem mlodszego mmr,kilka razy dzwonili,ale zawsze cos:katar,biegunka itp.Starszego powiedzialam,ze na nic nie zaszczepie i zrozumialy.Znaja Igorka od malego i cala sytuacje,wiec nie nalegały,ale do błędu tez nikt sie nie przyzna. Przy jednym szczepieniu lakarka powiedziala;ze katar nie jest przeciwskazaniem do szczepienie, zielona wtedy byłam w tych sprawach,wiec zaufalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.to nas chociaz do stowarzyszenia przyjeli bez zadnych problemow.zalapalismy sie w ostatniej chwili,bo podobno jie przyjmuja juz nowych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajsad- alergia!!!! Poczytaj na stronie VegaMedici o alergi i autyzmie....podobno ma wpływ. Ktoras pytalam o badanie na kazeine.Jest to badanie na peptydy w moczu. Pobiera sie ranny mocz, dzien wczesniej na wieczór trzeba zrobic prowokacje:Dac dziecku bułeczke i jogurt. Pobrany ranny mocz trzeba zamrozic i zawiez go do VegaMedici w wawie. Oni wysylają to do stanów.Wychodzi czy dziecko trawi gluten i kazeine.Koszt to ok 450zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogryzku - mam pytanie do Ciebie z innej beczki. Wczoraj trafiłam na wyprzedaż w C&A i chciałam kupić parę rzeczy. Miałam je w koszyku, ale zanim doszłam do kasy to one zniknęły :O Każdą rzecz z osobna trzeba od razu zapłacić czy jak? Potem próbowałam znowu z innym kolorem, bo nie było już rozmiaru i udało mi się donieść do kasy 3 rzeczy. Jak dałam odśwież to miałam komunikat, że jednej już nie ma na stanie i kurcze wkurzyłam się :P Musiałam usunąć. Jak coś mam w koszyku to chyba już jest moje a nie że ktoś mi to wydziera? Jak Ty robisz tam zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
zakupy na wyprzedazy w CA trzeba umiec robic :D trzeba bardzo szybko zamwiac jak cos jest innaczej inni ci to wykupia, jak masz w koszyku to cos jakbys obserwowala przedmiot, kazdy moze to kupic zanim nie zaplacisz :D w takich cenach ajk na wyprzedazy to ludzie kupuja wszystko jak lec****oza tym jest tak ze jak zaplacisz to i tak czy dostaniesz te zreczy dowiesz sie dopiero wtedy gdy potw ci wysylke i napisza ze to i to i to idzie w twojej paczce, nadal mzoesz te rzeczy kupic dzis jak sie pojawia jesli wejdziesz w historie ogladanych stron lub masz te rzeczy w schowku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
rozwiazanie jest proste na wyprz zamawiasz za pobraniem i zamawiasz powiedzmy to co ci sie podoba i wrzucasz do paczki byle co byle aby bylo 59zl i zamawiasz, a potem w razie czego nie odbierasz paczki lub zostawiasz ta rzecz co chcialas a reszte odsylasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogryzku- aaaa nie wiedziałam :D Dzięki za porady ;) Następnym razem tak zrobię. Myślałam, że chodzi o to, że nie jestem zalogowana, dopiero po transakcji założyłam konto. Na dzień dobry dostałam 10% rabatu :) Zapłaciłam z góry, bo w domu nie zawsze mam kasę ;) Poza tym może ktoś inny odebrać ;) Albo i nie haha Buty zimowe dla dzieci na pniu poszły eh fajne były, ale ktoś mi gwizdnął z koszyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfsf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jak Wy możecie dyskutowac z panią ogryzek? Zachowuje się jak wszystko wiedząca wyrocznia. Jedna jej pisze że nie może założyć subkonta a ta i tak twierdzi ,ze jest inaczej. Podziwiam za cierpliwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
no widzisz tak się składa że mam w tej fundacji konto więc wiem że można, zakładałam ze 2mce temu nie x lat temu :P Mama Aspika 10% możesz mieć przy każdej transakcji tylko trzeba podawać na początku inny mail :) wysyłka jest teraz płatna więc dużo rzeczy wychodzi drogo ale i tak można coś upolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu,to ja pisalam o subkoncie w konkretnej fundacji.ogryzek napisala prawde,to mnie wprowadzono w blad.dlaczego tego nie wiem.ale fakt,faktem ze fundacja zaklada subkonta.102dzieci je posiada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Subkonto w fundacji to był przykład z ostatniej dyskusji... Pisząc o wymądrzaniu miałam na myśli całokształt. Eeg komuś źle zrobili bo ona miała inaczej, diety nie działaja bo u niej bez rezultatów, koncentracje można wypracować nie zważając ile dziecko ma lat bo jej się udało. Boże masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a po co wysyłać aż do stanów? My mieliśmy robione z krwi jak nie miał roku robilismy prywatnie, żeby nie kłaśc go do szpitala i te szły do niemiec ale teraz we wrzesniu miał już powtarzane na oddziale gastrologicznym już na fundusz i normalnie w klinice były robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zgaga ale mówisz o nadaniu na peptydy glutenu i kazeiny w moczu? Czy masz na myśli badanie na alergie/nietolerancję ? Bo to dwie różne sprawy a z tego co wiem to teoria gliado i kazeomorfin nie jest chyba w ogóle znana "naszym" lekarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to badanie na peptydy tylko w Warszawie? Ja na stale mieszkam za granica, w tym roku bede w Polsce praktycznie cale wakacje, bo bede na urlopie macierzynskim, ale Warszawa cholernie daleko, bo ja z okolic Oswiecimia pochodze. Moze ktoras z was slyszala o innym osrodku? Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajsad Ty robiłaś małemu badanie włosa? Kto potem interpretował wyniki? Kiedy byliśmy w genetyce powiedzieli,ze bezsensu robić to badanie bo potem dostaniemy wyniki z których nic nie będziemy wiedzieć. A ja chciałabym jednak zrobić to badanie. Dziś byliśmy na SI u Pani która prowadziła z Kubą zajęcia przez 3 tygodnie 6ms temu. Powiedziała dziś,ze to nie ten Kuba co w tamtym czasie:) W szoku była jak się rozwinął. Od razu złapał z nią kontakt, polecenia wykonywał wszystkie od razu, zresztą w domu tak to wypracowaliśmy,ze faktycznie nie ma z tym problemu, poza tym odpowiadał na pytania, kiedy coś chciał np z półki pokazywał paluszkiem i mówił co chce. Pytała go szybko i na wyrywki o różne przedmioty w sali a on pokazywał i mówił TAM albo TU:) No super, mówię Wam:) Sama byłam pod wrażeniem:) Powiedziała też,ze jak na autystę zrobił zbyt duży postęp w krótkim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darciaaa. To trzymam kciuki za cos z biustem tym razem :) Ja mialam cien nadziei, ze moze tym razem trafi sie dziewczynka, ale wyszedl Leos :) Zreszta i tak najwazniejsze, zeby zdrowe bylo. Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, u mnie tez CHYBA 3 synus:P:P:P Jeszcze nie na 100%,bo szybko mu krok mignął,ale bylo cos na kształt jajek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
drogi gościu z 18.32 przykro mi że wiem nieco więcej niż ty, tak bardzo boli że wypowiadam swoje zdanie i pisze to co wiem? dziwnie się składa, że wiele rzeczy spróbowałam i przesiaduję po kilkadziesiąt godzin miesięcznie w ośrodku w którym spotykam setki rodziców, a ci opowiadają co działa na ich dzieci a co nie działa, jakie robili badania i jak były przeprowadzane... nie jestem wszechwiedząca o czym wielokrotnie piszę, że na tym czy na tamtym się nie znam ale nie pozwolę sobie wmawiać bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taka znowu nowa sorry faktycznie myślałam o alergii musiałam źle doczytać, nawet nie wiedziałam, że cos takiego jest Ogryzku nie przejmuj się mnie np pomogłas duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zaraz Was nadgonię od niedzieli, ale na razie mam pytanie do doświadczonych mam. Wczoraj byliśmy u neurologa. I dalej nic nie wiem. Pani stwierdziła, że neurologicznie jest wszystko w początku. Podłoża problemów (nie idealny kontakt wzrokowy, brak mowy) szukać na płaszczyźnie psychologiczno-psychiatrycznej. I co ja mam o tym myśleć? Na psychologa dopiero czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×