Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawłowa Mama

Autyzm

Polecane posty

Gość Mama nie autystyka.
Czy ja napisałam, że każdy ma wziąć sobie to do serca? NIE!! Napisałam, że czułam ,że diagnoza jest zła i że z synkiem nie jest tak źle. Podobno intuicja matki jest najważniejsza tak?? Czy jak już komuś sie uda to nie mozna tego opisać? Uważam, że w naszym przypadku w dużej mierze szkodę wyrządziły nam właśnie szczepionki, ale Ty wierz nadal szklanemu ekranowi i w to co ci powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
A myślisz, że musisz napisać, że "każdy ma sobie wziąć do serca", by tak się stało? Wierzę w naukę. Ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama nie autystyka.
Cos o przetrenowaniu https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:Ua-0gVXCaCEJ:spdp.zssopole.pl/programy/metodyczne/knillwarmuzek.pdf?phpMyAdmin%3Do0Ztr%252C1R5%252CLYH4R%252CozVByh1mxUe+przetrenowanie+dziecka+autystycznego&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESiqerD7zdjUEi2mhLEQiJzxfhkn-aypK8A0OenlNU_uwa-XFBpxoMlA2qGczDkTCC9d_-Spxk9L-f8JGN9mrOVATzbRugVU3UZca0OF5neb0X2IZW5AfFHwfuz1iCjwy-TBT05j&sig=AHIEtbSj1KnKr-QQZ0KZhYwfxOULlggjTg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama nie autystyka.
A czy Ty masz chore dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
Widzisz teraz rozumiem o czym mówisz z tym przetrenowaniem. Tu chodzi nie o to, że dziecko, które się terapeutyzuje może się przez to cofnąć jak wcześniej sugerowałaś ale że zbyt nachalna terapia może sprawić, że dziecko nie chce w niej uczestniczyć. To zasadnicza różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama nie autystyka.
Tu dałam ci tylko przykład skoro nawet nie wiedziałas co to przetrenowanie, poczytaj także o skutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
Hm, profesor Majewska to naukowiec. Tego akurat nie można kwestionować. Na szczęście każdy ma swój rozum i sam decyduje, ja na pewno swojego synka już nie zaszczepię, a jak robią inni to nie moja sprawa. Kulisz ma świetne wyniki w leczeniu dzieciaków autystycznych! Głównie w USA, ale leczy też kilkanaście dzieci z Polski. Oczywiście jest przeciwny szczepieniom (ale co z niego za naukowiec ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
"Skoro nawet" wiem czym jest przetrenowanie. Buntowałam się przeciwko Twoim wnioskom jakie wysnułaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama nie autystyka.
Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
Niepotrzebna ta płytka ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
Dobra kończę już bo Wy wiecie najlepiej z tajnego źródła tajemnej wiedzy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUTRO MAM SZCZEPIENIE Z MLODSZYM...POJDE,ALE NIE WIEM CZY ZASZCZEPIE....GLOWE MAM JAK SKLEP! Z IGOREM MAM ISC W PONIEDZIALEK,ALE JEGO RACZEJ NAPEWNO NIE ZASZCZEPIE...ZDANIA SĄ TAK PODZIELONE,ZE JUZ NIE WIEM W CO WIERZYC...ALE JEDNAK TO SRODKI CHEMICZNE, KTORE ZATRUWAJA ORGANIZMY MALYCH DZIECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYPUSZZCAM,ZE PO SZCZEPIENIU NA PNEUMOKOKI, IGUS TAK SIE WTEDY ZLE CZUL,ALE JA TEGO NIE SKOJARZYLAM, PEDIATRA TWIERDZILA, JAKIS WIRUS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJJ, CIAGLE SIE SPRZECZACIE, A PRZECIEZ KAZDA Z NAS TU JEST BO SZUKC POMOCY,JAKIEJS PORADY...KAZDA Z NAS MA SWOJE ZDANIE NA DANY TEMAT I NIECH TAK ZOSTANIE..TYLKO JA NIE MAM W KWESTII SZCZEPIEN:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
Matko wspaniałej dziewczyny - każdy ma prawo do swojego zdania. Ok, fajnie, wierzysz w szczepienia, twierdzisz, że nie ma dowodów naukowych (mimo, że są, owszem, nawet jeden dokument został tu przytoczony), ok, twoje prawo. Nawiasem mówiąc warto poczytać też o skuteczności tych wspaniałych szczepień. Jedyny przypadek polio w Europie okazał się polio poszczepiennym :D Dziecko mojej koleżanki spędziło 2 miesiące w szpitalu - krztusiec poszczepienny z powikłaniami. Wiem, wiem, są to tylko "jednostkowe przypadki", liczy się "dobro ogółu". Dla mnie liczy się moje dziecko. Większość moich koleżanek szczepi dzieci i ja im nie mówię ani słowa na ten temat, ich sprawa. Tak więc może zakończymy dyskusję o szczepieniach, bo nawet chyba są tu gdzieś na forum takie wątki... bo jakiś ferment się robi niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
napisze ci tylko tyle-nie szczep!!!! nie szczep i ratuj dziecko!!! moje dziecko w zupełnym regresie po DTP, dopiero w trakcie odtruwania ruszyla z rozwojem, wczesniej nie mowila, teraz zaczyna sypac zdaniami jak z rekawa, o innych stronach rozwoju moglabym napisac tu 10 stron nie zaszczepie dziecka juz na nic,kolejnego w ogole nie bede szczepic, nie dam traktowac moich dzieci jak krolikow doswiadczalnych i zrodla zarobku dla koncernow farmaceutycznych!!! nie szcze,zrob to dla dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
darcia to, że masz wątpliwości to jest sukces właśnie takich sporów, bo możesz sobie sama zdanie wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
A pod tym zdaniem podpisuje sie i ja :) "...liczy się "dobro ogółu". Dla mnie liczy się moje dziecko." Amen i tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialam sprowokowac sporu, chcialam znac tylko Wasze zdanie... bo na jakims tle, to swoje zdanie musze wyrobic. NIe wazne.zmieńmy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe chciałam doprowadzic do sporu, spytalam tylko o Wasze zdanie, bo na jakims tle musze to swoje zdanie wyrobic. Nie wazne.zmienmy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzzsa
West-ja rowniez nie szczepie.Maly -ma 3 lata,byl ostatnio szczepiony rok temu na cos zaleglego.Corka 6mies tylko na wzw-engerixem i na nic innego nie bedzie szczepiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
West a - na czym polegało odtruwanie u Twojego dziecka? TYLKO dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
West a - na czym polegało odtruwanie u Twojego dziecka? TYLKO dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
West a - na czym polegało odtruwanie u Twojego dziecka? TYLKO dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
West a - na czym polegało odtruwanie u Twojego dziecka? TYLKO dieta? I w jakim wieku jest dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzzsa
ja nie szczepie gania mnie sanepid wlasnie i sie ukrywam.. Syn ma diagnoze spektrum autyzmu.ostatnie jakies zalegle szczepienie mial rok temu.Corka ma 6mies,miala tylko wzw engerixem.Bcg nie bylo i tych nastenych tez.To wlasnie przez niewyrazenie zgody na bcg gania mnie sanepid bo zawiadomil ich szpital..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
West a - na czym polegało odtruwanie u Twojego dziecka? TYLKO dieta? I w jakim wieku jest dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×