Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawłowa Mama

Autyzm

Polecane posty

Gość west a
darciaa,napisalas o tych dziwnych reakcjach po szczepieniu na pneumokoki ( zupelnie nie rozumiem tego pędu do szczepienia na wszystko:O:O pneumokoki-po jaka cholere?) te reakcje swiadczą o tym jak negatywnie oddzialywuja szczepienia na uklad nerwowy twojego dziecka..zastanow sie, pogadaj moze z innym lekarzem czy w ogole kontynuowac szczepienia...sa tysiace dzieci nie szczepionych w ogole i maja sie swietnie, ty w przypadku podejrzenia autyzmu powinnas byc pierwsza do podjecia decyzji o zaniechaniu szczepien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
West a - na czym polegało odtruwanie u Twojego dziecka? TYLKO dieta? I w jakim wieku jest dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
Odtruwanie ze szczepień to bardzo żmudna sprawa. Nie wiem, jak odtruwała koleżanka, ale po pierwsze można/należy odtruć metodą homeopatii klasycznej - każdą szczepionkę odtruwa się osobno, lekami o różnych potencjach. Po drugie - chelatacja, czyli oczyszczenie organizmu z metali ciężkich odpowiednio dobranymi chelatorami. Skuteczna chelatacja u dziecka zatrutego rtęcią to ok. 100 cykli chelatacyjnych. Powiedzmy jeden cykl na tydzień, czyli ok. 2 lat. Jak dobrze pójdzie, bo cykli nie należy odbywać podczas infekcji, a wiadomo, że dzieci jednak czasem chorują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
Jestesmy pod opieka homeopaty,mala jest odtruwana metoda wg schematu tintusa smitsa,przyjmuje takie homeopatyczne granulki corka ma3lata i 4miesiace byla szczepiona do momentu ostatniej dawki dtp, pozniej trafilismy na madrego pediatre ktory pokierowalnas wlasnie do homeopaty oraz neurologa :)nie szczepilam juz na MMR na szczescie Jestem teraz w ciazy z drugim dzieckiem,ktorego nie zaszczepie na nic..dokladnie NA NIC:)zadej gruzlicy, wzw, dtp,mmr-nic Jezeli nie chcesz zrezygnowac ze szczepien to przynajmniej je odrocz-na rok, poltora, w synapsisie dostaniesz na pewno zaswiadczenie o odroczeniu dla pediatry/przychodni jesli ta nie chcialaby przyjac do wiadomosci twoje decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
U nas odtruwanie dotyczy DTP,pozniej moze bedzie potrzbny kolejny cykl dot. euvaxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pojde do przychodni i z nią porozmawiam... Czyli radzicie mi udac sie do lekarza zajmujacym sie homeopatia?przeprowadzi jakies badania w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
A powiedzcie mi, i pytam niezłośliwie ale z ciekawości, co zrobicie jak dziecko będzie wymagało nie daj boże operacji czy choćby prostego zabiegu a nie będzie zaszczepione na wzw b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
Mamo wspaniałej dziewczyny troszkę nieaktualne rzeczy wklejasz, proszę, obejrzyj to co wkleiłam wcześniej, czyli wypowiedzi Wakefielda Obecnie Wakefield jest oczyszczony z zarzutów a jego badania zostały potwierdzone. Proponuję: - zajrzeć na strone A Wakefieldzie - vaccinesafetyfirst.com/Home.html - obejrzeć wywiady z nim z czasu zaraz po publikacji w BMJ 2011 - youtube.com/watch?v=wH1obrIZ54k - przejrzeć dokładnie stronę dokumentująca proces pozbawiania Wakefielda praw do wykonywania zawodu lekarza 2007 - www.cryshame.com/ - obejrzeć film z perspektywy rodziców dzieci ujętych w publikacji z 1998 roku - www.viddler.com/explore/ziggy/videos/1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
darcia proszę Cię idź do lekarza i z nim o tym pogadaj. Nie ufaj nieznajomym z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
West a, który homeopata w Polsce prowadzi Was Tinusem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje drugiego dzidziusia;) Ja tez mam malego 4 miesiecznego i boje sie jak dam rade z tym wszystkim,zeby Go nie zaniedbac i nie mam z zadnej strony pomocy...ale cóz,"Co nas nie zabije,to nas wzmocni" Musimy dac rade dla naszych malych Skarbów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
W Polsce niema obowiazku szczepienia WZW b przed zabiegami operacyjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
west no nie ma obowiązku ale rozumiem, że po prostu podejmujecie wtedy ryzyko? Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadąrzam za Wami.Nie posiadam 1/3 Waszej wiedzy w tym wszystkim... Kto moze stwierdzic,ze dziecku zaszkodzily szczepienia? Szczepiac na pneumokoki mialam na mysli dobro dziecka, bo czesto mial infekcje górnych drog oddechowych, chcialam dobrze,nie przypuszczalam,ze to moze w tak duzym stopniu szkodzic, w ogole nie myslalam,ze szkodzi... teraz bym chciala cofnąc czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach, te szczepionki...
... cały świat medyczny zaprzecza powiązaniom z autyzmem, szarlatan który przeprowadzał te badania dawno został zdyskredytowany, ale część osób i tak w to wierzy... darcia, jak ty się do czegoś przyczepisz, to nie ma na ciebie mocnych, godzinami na kafe. jak nie mogłaś zajść w ciążę, to wkręcałaś sobie milion chorób, niedoborów i zachwiań. teraz syn ci się trochę wolniej rozwija, a ty zamiast iść do specjalisty znowu szukasz na kafe chętnych do wałkowania w koło macieju tego samego i cudujesz z odtruwaniami, szczepionkami i nie wiadomo czym jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
jestesmy pod opieka dr lorenca z krakowa :) on prowadzi odtruwanie metoda tinusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
darcia daj spokój nie obwiniaj się. Nie ma ŻADNYCH dowodów, że szkodzi. Jesteś dobrą matką. Powtarzam-rozmawiaj z lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
Dzięki :) Myślałam, ze nie ma w Polsce lekarza, który prowadzi. Myślę sama, żeby odtruć przeklęty euvax, koreańskie gówno, które wszędzie już wycofane, tylko u nas ciągle tym szczepią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkrecalam sobie choroby,zachwiania???? hm...pierwsze slysze! I nie wmawiam mojemu dziecku nic..bylam u lekarzy,ktorzy nie zbagatelizowali moich podejrzen... a w ogole co ciebie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
jakie ryzyko? uwazasz ze w XXI wieku w szpitalach, w dobie zupelnej totalnej sterylizacji mozesz sie zarazic wzw b? jeszcze rozumiem zabiegi fryziersko-kosmetyczne,piercing czy nawet zabiegi stomatologiczne w zaiedbanych gabinetach-ale dziecko z takich uslug nie korzysta:P dla mnie wiekszym ryzykiem jest szczepienie i zatruwanie dziecka tym gownem polecamym jako cudowny specyfik na wszystko,pneumokoki,meningokoki:Onawet wirus ospy jawi sie dzieki szczepionkom jako smiertelnie niebezpieczna choroba i tylko szczepienie jest nas w stanie od niej uchronic...litosci, ja juz sie nie nabiore:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
Słuchajcie, naprawdę nie ma o czym dyskutować. Każdy niech zostanie przy swoim zdaniu, w końcu każdy jest odpowiedzialny za SWOJE dziecko. Jak dla mnie rodzice mogą sobie szczepić nawet raz na tydzień :P West A, a skąd bierzecie kulki na odtrucie? Z Londynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUDELSSSSS
matko wspanialej dziewczyny jaka ty jestes upierdliwa, nikt Cię nie słucha a Ty dalej swoje. Masz chore dzieci że tu siedzisz, czy tylko dobijasz innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
Kurcze, nie mogę się powstrzymać, powiedz Mamo Wspaniałej Dziewczyny, dlaczego tak ci zależy, że Darcia zaszczepiła tego dzieciaka = porozmawiała z lekarzami? Nie szczepi się dzieci z katarem, z kaszlem, z zapaleniem ucha, z wysypką to dlaczego zależy ci, żeby zaszczepiła dziewczyna z dzieckiem autystycznym? Radzimy Jej, żeby przynajmniej odroczyła szczepienie (dokładnie tak, jak się robi podczas kataru). Co widzisz w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
Sorki, że wróciłam do tego tematu, ale tak mnie naszło....natchnęło. Przepraszam, możesz nie odpowiadać w sumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
najczesciej zapatrujemy sie w iherb i homeopatycznych aptekach krakowskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
Mnie najbardziej bawi to co napisala Mama wspanialej dziewczyny, cytuje "Nie ufaj nieznajomym z internetu" :D:D Oczywiscie, z wyjatkiem ciebie i twoich swiatłych rad szanowna mamo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
Ja jestem upierdliwa? Haha pewnie dlatego, że przeszkadzam Wam potwierdzać się w Waszych przekonaniach. Już wiem też jak sobie tłumaczycie to wzw b. Dzięki za wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
Mi nie zależy by szczepiła. Mi zależy by nie słuchała Was a słuchała ludzi, którzy się na tym znają. Zrobi co zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry, że się wetnę
w dyskusje, ale czy DTP to jest nazwa szczepionki? Możecie mi wytłumaczyć na co ta szczepionka, bo ja takiej u mojego dziecka nie mam. A kiedy się szczepi MMR i czy to jest w podstawowych? Boje się tego powiązania z autyzmem i rtęci i tak odwlekam szczepienia synka co kilka miesięcy, ale nie co rok czy pól roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka wspaniałej dziewczyny
Mi też może nie ufać, gdzie napisałam, że z wyjątkiem mnie? Głupie jesteście i tyle a mnie żal tej darci, że tak ulega wpływom. Jeszcze raz radzę rzmawiać z lekarzami i mieć zaufanie do nich. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×