Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ufff, to nie jestem jedyna bo już myślałam, że zaczynam fiksować na punkcie artykułów dziecięcych:D My mamy trzypokojowe mieszkanie. Były to tylko dwa pokoje ale jeden był tak duży, że postawiliśmy ściankę działową i tam sobie urządziliśmy sypialnię a solonik jest przejściowy. Ten drugi pokój z oddzielnym wejściem to służy za przechowalnię:D Od razu planowaliśmy, że jak się dziecko pojawi to będzie to jego pokój. Ciekawe tylko gdzie my teraz poustawiamy biurka z laptopami i gdzie będę rozstawiać suszarkę i deskę do prasowania. Ciężko będzie zrezygnować z takiego "składziku". No ale jeszcze się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
to fakt, jeszcze wcześnie i mamy dużo czasu a ja też już zaczęłam myśleć jak przerobić pokój córki, żeby był dla dwójki i to jak najbardziej poręczny A co do ciuszków to ja mam do tego luz totalny. Mnie już nie rajcują body i takie tam. Może mam za małe dziecko, żeby się tym podniecać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
My niedawno wybudowalismy dom teraz jestesmy na etapie wykonczeniowym wiec ja juz sobie rysuje kreda i mierze na podlogach co gdzie bedzie stalo a mebelki sobie wypatrzylam w tamtym tygodniu ;) teraz ogladam wozki wybieram imiona itd hehe z doswiadczenia wiem ze te 9 miesiecy bardzo szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki1
Witam jestem marcówką 2012, Po pierwsze gratuluję Wam ciąż i życzę jak najszybszych porodów. Mam do sprzedania: Detektor / monitoring tętna płodu Summer (2116891048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Płaszczyk / trencz ciążowy 'L' zimowo-wiosenny (2116891695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja się trochę niepokoję, bo zauważyłam dziś u siebie dziwny śluz i trochę mnie swędzi... pewnie jakaś infekcja :/ Mam nadzieję, że nie zaszkodzi to dzidziusiowi. Całe szczęscie, że jutro wizyta. Ja mam humor trochę kiepsko. Widziałam się wczoraj z kuzynką, kiedys miałyśmy super kontakty ale dawno się nie widziałyśmy. Chciała postawic winko, ale ja oczywiście odmówiłam i domyśliła się, że w ciązy jestem. Wyznała mi, że ona z mężem stara się już rok i bardzo pragną dziecka i nic z tego nie wychodzi... Prawie się popłakała i mówiła, że strasznie mi zazdrości. Kurcze, tak mi się szkoda jej zrobiło... Cały czas była potem smutna i jakieś dziwne to spotkanie było do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride, faktycznie, że przykre są takie sytuacje. Później człowiek nie wie jak ma się zachować bo ani dobrze nie pocieszy ani sam się za bardzo nie chce cieszyć żeby przykrości nie sprawiać. Nie wiadomo jakich słów użyć. Mi bratowa żaliła się, że najbardziej irytowały ją dopytywania rodziny "kiedy dzidziuś" a później jak po latach starań udało jej się zajść i poroniła to "nie martw się jeszcze urodzisz dziecko". Całe szczęście w końcu im się udało i miesiąc temu urodziła się Wiktoria:) Ale też kiepsko by było w sytuacji gdybym ja zaszła a oni by się ciągle starali. Ja też jutro mam wizytę z samego rana na 8. Idziemy razem z mężem. Tak bardzo nie mogę się już doczekać tej wizyty, aż mną telepie z wrażenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się już doczekac nie mogę, ale Ci fajnie że masz z samego rana. Ja dopiero na 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazMama
hej dziewczyny, dolaczam do Was, tydzen temu robilam test, wyszlo ze jestem w 3-4 tyg ciazy. W poniedzialek za tydzien mam wizyte...zobaczymy:) Obecnie mam prawie 10 miesieczna coreczke i juz tysiac mysli w glowie jak bedzie wygladal nasz plan dnia z dwojka dzieci o malej roznicy wieku o wozku nie wspomne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pazMama - też mam 10 miesięczną córkę, myślę że to będzie dobra różnica wieku :D dzisiaj mam w końcu lekarza! dopiero na 20,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazMama
wiatj jordan.pl my sie znamy:) napisalam tak szybko czerwonego nika ale to ja oliwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, właśnie pisałam na kwietniówkach żebys tu się odezwała :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wiec bedziemy sie tutaj wspierwaly wszystkie, nie zawsze mamy czas a teraz pzry dwojce??? moze ktoras z mam ma juz takie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara.klara
Witam! Jestem kolejną mamą z terminem na październik 2012 Robiłam BHCG i USG gdzie wyszło że to 4t1d , mam nadzieję że tym razem mi się uda wcześniej dwa razy mi się nie udało, dzisiaj robiłam drugi raz B HCG. Jestem dobrej myśli..........((-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w szoku i to ogromnym. Nawet nie wiem jak to napisać. Byliśmy dzisiaj na badaniu i USG pokazało, że biją 2 serduszka. Rozumiecie? DWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa..... Gratulacje:) Teraz to się zastanawiam ile dzisiaj serduszek u mnie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ale sama nie wiem czy mam się cieszyć czy co? Póki co jestem w szoku za to mój mąż się rozbeczał jak usłyszał, że będzie dwójka. Ja patrzyłam się na ten monitor jak cielę na malowane wrota i do mnie nic nie docierało. Widzę, że dzisiaj jakiś dzień badań jest bo Borntoride też ma dzisiaj wizytę:) Czekam na wasze relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechoowa super news!!!! gratulacje, na poczatku pewnie bedzie ciezko ale dacie rade:) mam nadzieje ze maz plakal z radosci musisz teraz uwazac na siebie bo ciaza blizniacza jest wymagajaca. A powiedz mi macie w rodzinie blizniaki? czy jestes po tabl antykoncepcyjnych? jordan.pl pisz zaraz co tam po wizycie, ja niestety musze czekac do Poniedzialku:( klara klara badz dobrej mysli, zawsze musisz byc, nie wiem w ktorym tyg byly poprzednie poronienia ale jezeli kolo 10-12 tyg to takie rzeczy sie zdarzaja...ciaza to bardzo duze przedsiewziecie dla orgaznizmu, ogromna mobilizacja i czasem nasze organizmy odrzucaja to ciaze ktore np beda zle sie rozwijaly, wiec organizm przestje ja utrzymywac zeby byla sila na nastepna prawidlowo rozwiajacego sie KROPKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa GRATULACJE!!!!! teraz musisz dbać o siebie potrójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż płakał z radości:D Już ja bym mu dała popalić gdyby było inaczej:D hehe. Tabletki odstawiałam ale już kilka miesięcy temu więc to raczej nie to ale rzeczywiście u mnie w rodzinie zdarzały się bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa w takim razie dla meza medal:) w koncu do niego dotarlo:) teraz pewnie chodzi dumny jak paw. ja bralam tabletki dwa miesiace i od razu po zakonczeniu ostat opakowania zaszlam w ciaze:) kolezanki starsza mnie zebym czasem DWUKROPKA w brzuszku nie miala. a okreslili ci dokladny termin na usg? czy pisalas juz wczesniej na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 1 października ale ginekolog powiedziała, że mam się nie nastawiać bo jest większe prawdopodobieństwo, że urodzę wcześniej ale nic na razie nie jest przesądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam:) ja juz ogladalam wozki bo na daw nie ma szans spacerowac wiec musimy kupic od razu taki dla dwojga dzieci, mam juz swojego faworyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby Jogger city Select http://www.blizniaki.waw.pl/?253,baby-jogger-city-select-dla-blizniakow iCandy Peach Blossom http://www.youtube.com/watch?v=fSy1fNNwnXc z tego co czytala to ten piewrwszy jest lepszy od razu dla blizniakow, jezeli jestr roznica wieku miedzy dziecmi wiecej niz 18 miesiecy bo pozniej ciezko sie go pcha natomiast ten drugi lepszy bylby dla mnie bo lepszy ma "udzwig":) w pierwszym baby jogger jest fajne rowiazanie odnosnie budki ktora mozna nasunac az do pasa dziecka co chroni przed slonem doskonale( w udce otweirana klapak gdzie jest siatka), czytal jeszcze ze gondola nie jest za bardzo sztywna..co dla mnie ejst problemem bo na poczatku malenstwo bedzie spalo u nas gondoli pzry lozku nie chce sie zagracac kolyskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a nie chce podwojnego na szerokosc ze wzgledu na widy, pzrejscia w kasach, zapakowanie do autobusu a ty 2 wymienione wyzej sa krotkie( nie wygladaja jak tramwaj i szybko sie skladaja i maja wiele opcji:) tanie nie sa to prawda .... ogolnie polecam storne www.bobowozki.com.p gdzie znajdziesz moze cos co ci sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten drugi bo taki zgrabny. Jak patrzę po różnych stronach to przeważnie są takie wielkie landary. My ogólnie mieszkamy na 3 piętrze ale mamy windę i komórkę lokatorską na parterze gdzie zawsze mogę wózek zostawić i nikt mi go nie ukradnie. Tak myślałam właśnie nad wózkiem gdzie można wczepiać i zamieniać gondole, spacerówkę i foteliki bo to łatwiej potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
orzechowa moje gratulacje !! :) a jak tam wasze dolegliwości dziewczyny ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×