Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Viviii
Witam dziewczynyto moze i ja dołacze :) termin mam 2.10 to moje drugie dziecko pierwsze juz duze bo juz 6 lat skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
cześć dziewczyny dziś o 6:00 zrobiłam test. Druga kreska bez żadnych wątpliwości. To mój 27 dzień cyklu. Jestem na maksa przerażona, bo mam już jedno dziecko ( 19 miesięcy), które do łatwych nie należy. To też było planowane, ale nie myślałam, że tak szybko zaskoczymy - 1 cykl. Teraz jestem zestrachana cała. Rano z tym testem poleciałam do łóżka mojego partnera informować. Cała dygotałam. On się cieszy, mówi, że damy radę, choć nie myślał, że tak szybko to pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivvi i Kukulka witam . U mnie nadal wiekszych objawow nie ma poza bolacymi i powiekszonymi cycuchami :) na to akrat nie narzekam bo moje to byly rozmiar B hehe :) Noi jesc mnie sie chce caly czas byl cos jadla ...burczy w brzuchu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii,kukulka witajcie:) Kukułko- ja mialam dokładnie takie same reakcje jak TY :) Mój mały ma 23 miesiące i też to żywe srebro a udało sie nam w 3 cyklu więc tez szybko.Ja do tej pory jeszcze drże jak to bedzie ale mój M się śmieje i twierdzi że co maja powiedzieć Ci co maja 5 dzieci więc czym my się mamy przejmowac. Fakt że teraz się modlę żeby tylko ciąza dobrze przebiegała i maleństwo było zdrowe a reszta sama się uloży:) Pozdrawiam niedzielnie wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlen107
Witam.... He nie wiem czy juz powinnam sie podzielić z wami ta radosna nowiną. 2 zobaczyłam drugą kreskę na teście(2 dni przed @)4 dni przed robiłam hcg i wyszło malutko 10,2 to tak 3-4-tydzień wg norm z laboratorium.poczekam jeszcze tydzień i wybiorę sie do gina. Troszkee brzuch mnie pobolewa.....:( Juz mam synia ma 6 latek i w pierwszej ciąży brałam na początku luteinę.zobaczymy...odezwę się jak będę coś więcej wiedziała.... ale fajnie że jest już takie forum... u mnie termin tak na oko byłby 15 październik :) Aż w szoku jestem z mężem pierwszy strzał "starań" i zaliczony.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Jestem mama z pazdziernika 2011 i ze wzruszeniem czytam Wasze poczatki:) Nawet nie wiem kiedy to minelo, rok temu my zakładałysmy temat pazdziernik2011. A teraz nasza znajomosc przeradza sie w prawdziwa przyjazn juz na prywatnym forum:) Trzymam za Was kciuki, zycze pieknych 9 miesiecy i pomyslnego rozwiazania:) Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem po wizycie u ginekologa, powiedział że to 4 tydz. i 3 dzień ciąży, pęcherzyk ma 1,25mm, jak na razie nie słychać było serca:(, za 10 dni mam kolejną wizytę na potwierdzenie prawidłowego przebiegu ciąży, strasznie się boję że ciąża się nie rozwija;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc dziewczyny :) Ja dzisiaj wieczorem ide do lekarza dam znac co powiedzial i kiedy dokladnie termin :) ja sama wyliczylam sobie 4-4 ale zobaczymy co lekarz na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte 22 lutego a ja sobie wyliczylam date na 8 pazdziernika. Niech ten czas szybko plynie do tego 22. Wczoraj mialam taki dzien pod tytulem czy my sobie poradzimy i takie jakis smuty mnie dopadly :( tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIANAKARINA, myślę, że to są zwykłe huśtawki nastroju i samo ci przejdzie. Ja akurat nie mam póki co żadnych objawów albo mam ale ich nie dostrzegam:) Nic szczególnego nie zauważyłam. Chociaż może, dzisiaj miałam dziwny sen. Śniło mi się, że biegam po całym mieszkaniu i szukam swojego dziecka i nie mogę go znaleźć. Jak się obudziłam to tak mi serducho waliło jakbym przebiegła maraton. Dopiero po ładnych kilku chwilach dotarło do mnie, że mi się tylko coś przyśniło i berbeć jeszcze jest w brzuchu:D Dziwne te hormony w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza .!! Co tam u was dziewczynki slychac jak sie czujecie manuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc i ja do was dołączę ...mam termin na 9.10 to moje trzecie dziecko mam już dwóch synków w wieku 6 i 2 lata teraz bardzo pragne mieć córcie ale mam przeczucie że znowu bedzie chlopiec...hehe zobaczymy najważniejsze by było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Witam nowe mamusie:) Szczesliwa Gosia -my się chyba znamy z topiku marzec 2010 (mój nik tam to nikamo) Dziewczyny ja umieram tak mi niedobrze że już nie wiem co robić.Wogóle nie moge patrzeć się na jedzenie ,jedyne co mi wchodzi to śledzie :) i od dzisiaj galaretka z kurczaka wszystko jest beeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moze zrobmy tabelke. Ja sie pierwsza wpisze a wy sie dopiszcie to bedzie wiadomo ile nas jest i kiedy ktora ma termin? Ja czuje sie super. Odrzucilo mnie od jedzenia bardziej ale nie ze mdlosci czy cos. Jem ale jakos mniej, staram sie jesc wiecej warzyw, owocow, jogurtow, chudego miesa. Odkas sie dowiedzialam o ciazy a jutro bedzie tydzien to nie jem slodyczy ani nie pije gazowanego. Wiecej wody pije. I zaczelam cwiczyc. SZCZESLIWE MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE DIANAKARINA1983....28 lat.....................Anglia............8.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWE MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE DIANAKARINA1983....28 lat..............Anglia...................8.10.2012 orzechoowa...........25 lat..............Wielkopolska..........1.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny? Mnie chyba dopadają powoli dolegliwości. Dzisiaj wieczorem tak mnie zemdliło, że przesiedziałam dobrą godzinę w łazience nad muszlą ale w końcu nie zwymiotowałam. Teraz mi trochę przeszło ale szczerze to wolałabym już chyba zrzucić wszystko z żołądka niż tak się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWE MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia...............8.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ec.....
Witam! nieśmiało dołączam-domyślam się od tygodnia,w sobotę i niedzielę zrobiłam 2 testy oba pozytwne.Cieszę się bardzo, ale też boję-mam za sobą jedną podwójną stratę.Mój termin 13 .10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Koleżanki !!! muszę się z wami podzielić wspaniałą wiadomością - jestem w ciąży (po raz trzeci ) z tym , ze te dwie ciąże to bylo dużo pracy przy nich. Tym razem tylko raz pozwoliłam sobie z mężem na chwilę zapomnienia i co z tego wyszło - ciąża!!! bardzo chciałam mieć trzecie dziecko - tylko nie wiedziałam ze mozna tak łatwo zajść w ciążę. co o tym myślicie ??? chyba TYLKO SIĘ CIESZYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
hej :-) ja jeszcze się do lekarza nie zapisałam. Jakoś się z tym nie śpieszę. Wiem, że za wcześnie nie ma co iść. Chciałabym już tak iść na wizytę, żeby serduszko zobaczyć :-) ja już mam mega mdłości a to dopiero 30 dzień cyklu. Nie wiem co będzie dalej. I w drodze do pracy kupiłam pół kg kapusty kiszonej. Zaraz wszystko zjem :-) Teraz mój problem to moja córka, zastanawiam się na ile mogę ją nosić. Ona jest jeszcze mała ( 19 miesięcy) Już się nauczyła schodzić i wchodzić na 4 piętro, ale w domu wiadomo - wyjąć z łóżeczka, wsadzić do fotelika i jak płacze też trzeba ponosić. Trochę się tym niepokoję czy mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukułka - moja córka ma 10 miesięcy, noszę ją nie mam wyboru. Myślę że nic się nie stanie, organizm kobiety jest przystosowany:) Ja juz wyleczona z tego przeklętego przeziębienia ale za to melduje straszny ból głowy! Mdłości mam nadal i nie mam ochoty jeść... SZCZESLIWE MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia...............8.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! To i ja dołączę. Według różnych kalkulatorów mam termin na 6-8 października. Mam 29 lat (w dniu porodu być może już 30!) i jest to moja pierwsza ciąża. Jestem przeszczęśliwa bo staraliśmy się z mężem już 8 miesięcy i zaczynałam już troszkę bzikować.. Najpierw jeden test negatywny, kilka dni później drugi już z drugą kreską, potem badanie krwi no i.. jestem w 6 tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do uciążliwych objawów ciążowych - nie stwierdzono ;) Mam trochę wrażliwsze sutki no i czasami brzuch zaboli mnie tak jak na okres, ale to bardzo szybko mija. Oby tak dalej, bo mam zamiar popracować do końca czerwca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jordan, ja mam synka w tym samym wieku co twoja córa! :) i szczerze mówiąc jestem przerażona co to będzie, dwa takie maluszki w domu... na razie jeszcze się nie dopisuję do tabeli, byłam u lekarza, widoczny pęcherzyk, ale jeszcze bez echa zarodka. 24.02 wizyta, wtedy się okaże :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
dziewczyny - ja jestem z lekka przerażona jak sobie dam radę z dwójką dzieci. Moja córka jest bardzo wymagająca, ma różne takie swoje... mamy problemy z jedzeniem i takie tam. A teraz to się boję tego noszenia, żeby sobie nie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukułka, głowa do góry! Na pewno będzie dasz sobie radę:) za to między Twoimi dzieciaczkami będzie fajna różnica wieku! Taka w sam raz. Nie będziesz mieć komunii, pierwszego dnia szkoły, matury etc. rok po roku, a jednocześnie różnica będzie na tyle mała aby dzieciaki znalazły wspólny język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
dzięki :-) fakt, musi być dobrze :-) a Ty świadomie się zdecydowałaś na drugie dziecko tak wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dopiero w pierwszej ciąży :) Ten komentarz wyżej to tak ze swojego doświadczenia z dzieciństwa- mam młodszą o 2 lata siostrę, jestem z nią bardzo blisko, to moja najbliższa przyjaciółka. Uważam że tak 2-3 lata to fajna różnica wieku dla rodzeństwa. Na marginesie moja siostra właśnie 2 tygodnie temu urodziła więc mam temat ciąży na bieżąco, heh. A tak wracając do tematu, to sama zaczęłabym się starać o drugie dziecko gdy pierwsze skończy ok 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
przepraszam za pomyłkę ja to ciągle jestem w szoku, dopiero parę dni wiem o ciąży. Muszę się oswoić. W tej ciąży jednak zamierzam się niczym nie martwić i cieszyć nią bardzo, bo więcej dzieci nie planuję. W poprzedniej ciąży każdą pierdołą się martwiłam a wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×