Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja dzisiaj też się obijam. Właściwie to nie chce mi się wychodzić z łóżka :) O dziwo mdłości mam coraz mniejsze. Jutro wizyta i już doczekać się nie mogę, juppi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wczoraj miałam drzemkę w ciągu dnia i wieczorem też padłam na mordę około 20.00 a potem był problem, bo nie mogłam spać, przez cała noć wczoraj odebrałam wyniki betaHCG wyszło mi ponad 11 tys. jednostek a więc między 5 a 6 tc Ojciec Mojego Dziecko dopiero wtedy uwierzył a ja nie rozumiem co się dzieje, nie mam ochoty na jedzenie, wszystko mi stoi w gardle i mam okropną zgagę. trzymajcie się dziewczynki ja nie mam na razie siły na nic, muszę się położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, już jestem:) Ciąża jest dwukosmówkowa dwuowodniowa czyli jak mi to wytłumaczyła gin, z ciąż bliźniaczych ta jest najlepsza w prowadzeniu:) Dzieciaczki mają po 2,5 cm i mają się świetnie. Jeżeli chodzi o tą kosmówkowość to gin mi powiedziała, że ok 80% takich ciąż to ciąża dwujajowa a tylko 20% to są bliźniaki jednojajowe a z kolei jeżeli jest ciąża jednokosmówkowa to te ciąże wszystkie będą jednojajowe. Tak więc mam szansę na każdą kombinację jeśli chodzi o płeć. Kolejna wizyta za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piggy-zgaga to na wlosy , hehe. im wieksza tym beda dluzsze;) ( taaakie zabobony:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielska sielanka
Hej Kobitki ja tu zaglądnę od czasu do czasu pewnie ;) Termin wyliczyłam sobie na 21 października - wg dostępnych kalkulatorów. Wg kalendarza chińskiego wychodzi chłopak hehehe :) to tak w ramach zabawy, bo płeć jest mi obojętna. Tydzień temu byłam na 1 USG i był tylko pęcherzyk i pan lekarz mówi że wszystko jest ok - na tym etapie ciąży. W poniedziałek po 5 dniach znowu USG bo miałam plamienia - zupełnie niespodziewanie usłyszałam serducho :) Lekarz mówi że to normalne że przez pierwsze dni taki szybki rozwój, najszybszy w ciąży..... zaczynam 7 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu wszystkie moje ukochane potrawy straciły na smaku?? :( nie mogę dobrać sobie czegoś dobrego do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielska sielanka
świnka..ja na NIC nie mam ochoty...wszystkoe mdłe, słodkie...bez smaku. Właśnie dzwoniła Mama, jadę do Niej bo gotuje mi kapuśniak :) coś intensywnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielska, ja tez. fu, wszystko jest obrzydliwe. w pierwszej ciazy tak nie mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielska sielanka
oby nie było gorzej..... to jakoś to przeżyję, choć przyznam że lubię dobrą kuchnię i ucztę smaków, a tu guzik..nic mnie nie cieszy :( ale spoko...będzie dobrze :) wszystko w dobrym celu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i spieeeee.. spalaby non stop. a nie da sie bo szkrabin maly - jedne w brzuchu..ale drugi na swiecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechowa a jaki masz dzisiaj wiek ciazy ?? :) Fajnie czytac ze u kogos wszystko dobrze sie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
Moniś83 ten zastrzyk to z immunoglobuliny. Ja mam grupę ORh- a chłopak ORh+. Lekarz w szpitalu tłumaczył mi tak że jeśli matka ma grupę z czynnikiem zerowym, tak jak w moim przypadku to musi w ciąży dostać taki zastrzyk gdyż moje krwinki mogą niszczyć krwinki dziecka. nie zawsze jednak tak jest i ten zastrzyk to tak zapobiegawczo. Ja też o tym nie wiedziałam, tzn o tym zastrzyku, ale w szpitalu kazano mi go podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jutro wreszcie dowiem się czegoś więcej. zapisałam się na usg i już nie mogę się doczekać. dziś po raz pierwszy od 2 tygodni wzięłam się za sprzątanie. wcześniej tylko same drzemki uskuteczniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z tym spaniem tonormalnie cos nie do uwierzenia, mój kiedy nie zadzwoni to ja ciągle śpię, wstaję po 7,wypawiam córkę do szkoły i spanko do 11 , potem coś zjeść i znów spanko, teraz wstałam cos zrobic na obiad ale juz się zmuliłam i znów się spać chce, popołudniu to samo, w nocy problemu ze spaniem też nie mam, no może gdyby nie ból pleców i boków od spania ciągłego to i spałabym 24 h na dobę. :) Orzechoowa to fajnie,że wszystko ok :) cieszę się razem z Tobą. A czy chłopak i dziewczynka czy dwie dziewczyneczki czy dwóch chłopców to zapewne Ci bez różnicy ,hihihihi aby zdrowe było ! świnkaPIGGY , jstynka -podzielam Wasze spaaaaać !! Mam nadzieję,że do poniedziałku z tym spaniem mi przejdzie :) bo do pracy wracam ,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smykowa mama- kojena spiaca krolewna :) witamy, hehe :) ja tez wlasnie biore sie za sprzatanieee... a nie chce mi sieee orzechowa- to dzidzius juz piekny dorodnby fasol na usg, nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczynki, Mój Pan dziś namawia mnie na spacery nie-spacery, a mnie się tak nie chce. Pogoda na dworzu przepiękna, zachęca niesamowicie, ale co wstanę to mi się słabo robi, ubrałam się więc w ciepłe galoty, bluzę z kapturem i otworzyłam szeroko okienko mmm jak pachnie... Pies chyba podzielił moją apatię, bo również śpi całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Angela nocowała dzis u babci - wraz z jej siostrą cioteczną, odrobinę starszą bo 2 letnią.babcia mało co spała :D a ja - wyspalam się anielsko :D u nas pogoda piękna,słonko świeci, wiosna w powietrzu - aż miło. dziś mam faze na swieżego ogórka - zjadłam juz 1,5 dlugiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ja dziś jeszcze nie wychodzę, leżę bo się boję kolejnych plamień większych, bo jeszcze mimo wszystko są. Więc się oszczędzam. Miłego spacerku Wam wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam właśnie na spacerze, jest pięknie, w parku już pachniało wczesną wiosną. troszkę lepiej się poczułam teraz idę też coś obejrzeć pozdrawiam trzymajcie się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my własnie wrociliśmy z wyprawy do lasu. wiosne czuć niesamowicie, słonko swieciło bajecznie. zero wiatru. dotleniłam się bardzo. Angela wybiegała się, wyszalała, jak padnie to wstanie jutro w południe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj odebralam bete wyszlo 849 ale z tych norm juz nic nie rozumie..to 5-6 tydzien tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia- wynik pewnie łapie Ci sie na kilka zakresów. a dokładnie na ktory oceni lekarz robiąc usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa potwierdzam wiosne juz czuc w powietrzu wiec mieszkanie wietrzeod 2 dni, posciel na oknach sie wyleguje a my zaliczamy z corcia 10 km spacery:) w srednim tempie, bo jednak jak sie rozruszam to jest mi lepiej i mdlosci przechodza...najgorzej jest w nocy no ale wtedy na spacery nie wypada:))) Viivii ja tez mam wizyte 5 marca o 14.30 jutro do pracy od 8 do 17...ehhh potem piatek i weekend mam nadzieje ze bedzie piekna pogoda bo az mi sie zachcialo spacerow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy spacerują, a ja chora siedzę w domu i męczę lektury na najbliższe 2 miesiące. dzisiaj pierwszy raz w życiu z własnej woli zabrałam się za gotowanie. bo mi się chińszczyzny zachciało. a jutro wpada chłopak i mam zamiar powiedzieć mu wreszcie o ciąży. trzymajcie kciuki, żeby nie padł ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×