Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

czesc dziewczyny ;) Ciasteczko bardzo sie ciesze ze sie wszystko ulozylo :) Widze walka z mroweczkami sie zaczyna hehe przekichana sprawa my na budowie mamy mase ale moj sypal jakims czyms i wyginely ale jak bedzie w tym roku to nie wiadomo ;) Nic trzeba sie zabrac za sprzatanie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek, super:) teraz wsparcie jest najważniejsze:) Co do różnych żyjątek w mieszkaniu to ja akurat z mrówkami nigdy nie miałam problemu, za to ostatnio udało mi się wytępić mole w kuchni. Zalęgły mi się cholery i nie było jak się ich pozbyć, no ale jakoś się udało. Dzisiaj jest u mnie piękna pogoda. Zaraz zabiorę męża na długaśny spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczyłam z cholernymi mrówkami cały ranek, teraz wietrzę cały dom. Dobrze,ze w miarę ciepło :) od zapachu muchozolu na mrówki i inne... to mi cały czas niedobrze :( mimo,iż zakryłam twarz,żeby nie wdychać tego gów.. jak pryskałam . No ale mam nadzieję,że już będzie ok. Muszę chwilę poleżeć no i sprzątanko po tym całym zamieszaniu. Słyszałam o takich specjalnych kratkach,ze stawia się je w pomieszczeniu i żujątek nie ma. Jak znajdę to i kupię, wypróbujemy. Bo nie zniosę takich gości u siebie na co dzień :D Miłego spacerku wszystkim, którzy się wybierają - pogoda extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj taka cisza caly dzien ;) halo halo ;)) wszystkie sprzataja czy leniuchuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zaglądam powiedzieć, że u nas sobotni dzień bardzo miło upłynął. jutro tezs sie tak zapowiada. kolorowych snów dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po wczorajszych wyczynach z mrówkami słabo się czułam, nerwy zapewne i troszkę wysiłku :( no i znów w nocy do wc a tam jasna krew - niewiele, ale była. No przypomniałam co lekarz powiedział,że tak kilka dni będzie. Już ze dwa dni nie było i wczoraj znów, całą noc prawie,że nie spałam, ciągłe wizyty w wc, ale krwi już nie było, za to znów plamię brązowym :( ja jużnie wiem, wizyta w czwartek, czuję się dobrze, brzuch pobolewa ale nie cały czas i nie mocno. Nie wiem co robić już czasami, czy czekać do czwartku czy lecieć dziś???? mówię wam, jakaś niemoc mnie dopadła :( no a jutro do pracy powrót i już też nie wiem, wracać czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia sprawfdzic nie zaszkodzi a nie bedziesz sie denerwowala!! a co do pracy to lepeij wez L4 bo w pracy wysilek nerwy itp a to najmniej jest Ci teraz potrzebne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia lepiej od razu sprawdzic co do tych kratek na zyjatka ja nie znosze ich zapachu, jest mi niedobrze od tego, na mrowki dostalam kiedy s taki bialy proszek z Bayera ale teraz moge zapomniec o nim bo corcia raczkuje i jeszcze bym sie tego nawdychala, najdala i nawet nie chce myslec co by bylo. ja wczoraj kolo godziny 15 umieralam, tak mi bylo niedobrze, bolala mnie glowa...ehhh nie poszlam z tego wszystkiego na spacer z dzieckiem a pogoda byla piekna, a dziaij szaro za oknem i planowany piknic nad morzem poszedl w niepamiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewvzyny nie mam zadnych objawow to chyba nie jest dobry znak... Bo zmeczona rano w pracy zawsze jestem wiec to chyba nie ibjaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poczatku ciazy jakos mi dobrze bylo a na wakacjach w egipcie to juz wogule super sie czulam jedynie cycki duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, każda ciąża przebiega inaczej więc może u Ciebie te objawy są tak niewielkie, że ich zwyczajnie nie zauważasz. Myślę, że najważniejsze jest czy lekarz powie, że z dzieckiem jest ok. Objawy są wtedy już mniej ważne zwłaszcza, że nie masz żadnych plamień ani bóli. Na następnej wizycie zapytaj też o to lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - leć koniecznie do szpitala/lekarza. Bo do czwartku to się nerwowo wykończysz. Mam nadzieję, że wszystko ok!!! Rzodkiewa - ja też nie mam mega objawów jak inne dziewczyny. Czasem tylko mam mdłości, wczoraj po jedyny raz wymiotowałam, gorsze trawienie może. Ale czasem mam dni, że czuję się wspaniale jak dziś :) Martwiłam się przed wizytą, a jednak było wszystko super. Nie każda z nas musi czuć się fatalnie :) A jeżeli się martwisz, to leć do szpitala tam bez niczego muszą Ciebie przebadać, zrobić USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ależ przepiękna pogoda.....:)Wiosna idzie do nas. Dziś Szymon jak wyjął hulajnogę to nie chciał do domu wracać:D "Mamusiu jak ja kocham słoneczną pogodę":D Mój M wyjechał już o 14 na tydzień-z jednej strony dobrze z drugiej źle.Ostatnio niby się bardzo stara jest bardzo wyrozumiały ale jakoś wszystko mnie drażni.Dobrze zrobi nam rozłąka:) Ja już siły nie mam ciągle wymioty-rano i wieczorem :( a w dzień potworny ślinotok:( chodzę i ciągle pluje....tylko jak śpię jest super...chociaż i sny ostatnio mam koszmarne.....koszmarne:( Wytrzymam wszystko byle z dzidzią było ok.:)Mój M nadał jej imię :MARYSIA :) -he liczy że to będzie córeńka. W sobotę miałam badania zestaw-wydałam 305 zł na wszystko.w tym różyczka,cytomegalia,toksoplazmoza ,wr,morfologia,mocz i jeszcze coś ...we wtorek odbiór aż drżę.bo jeśli nawet będzie cytomegalia to przecież nie ma na to lekarstwa..... eh...kiedyś nie było tych badań i żyłyśmy..... Co do stanu swojego to oprócz spania to ostatnio czuje jak wiązadła macicy mi się rozciągają....w spodnie stare ledwo sie dopinam niby schudłam ale co z tego jak zakupiłam nowy stanik 75 E miałam 75 C :) dwa rozmiary i czuję że rosną ciągle...:/mężuś zadowolony ale ja nie. he dziwne w wakacje byłam na diecie dukana -wypracowałam sobie idealna sylwetkę dla siebie teraz jak widzę że talia zanika szkoda troszkę....:) przytyłam 2 kg to raczej piersi tyle ważą :) i rozrastająca się talia:) teraz mam 62 przy wzroście 164 :( ale co to przy pierwszej ciąży ....na początku ważyłam 57 kg a 2 dni przed porodem 80 :0 WSZYSTKO STRACIŁAM W ROK :)Niestety gorzej było z kondycję moich piersi :( Mamusia :) koniecznie zadzwoń do gina!!!!!! Uważajcie z tymi płytkami na owady można się zatruć potwornie!!!!!! proszek do pieczenia też działał kiedyś u mnie....rozsypany na progu balkonu. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla piersi to chyba najbardziej dostaja w kosc:( ehh te uszy jamnika rzodkiewa ja np w pierwszej ciazy mialam ogromny pzryrost piersi a teraz nic:( a taka mialam nadzieje ze znow bede miala jabluszka:) niektore kobiety czuja sie sie swietnie w ciazy i uwazaja ze to byl ich najwspanialszy, aktywny okres w zyciu wiec ciesz sie kobieto :) ale do lekarza nie zaszkodzi, my mamy dobrze wiemy co to stress. ehhh my oglosimy szczesliwa nowine rodzince jutro po usg, tylko pewnie znow sie naslucham ze 2 dziecko bez slubu itd. my planujemy ozenek:) 8 miesiecy po urodzeniu sie 2 maluszka i od razu jego chrzest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie :) U nas caly dzien leje :( pazMama u mnie to samo. Kiedy slub bedzie. Slub bedzie za rok. Mamy inne wydatki :) Rzodkiewa ja tez czuje sie dobrze. Mdlosci czasami ale bez zygania wiec raczej nie moge narzekac bo niektore dziewczyny z kibelka nie schodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jade do Polski zeby sie zorientowac w miejscach gdzie moglibysmy wyprawic wesele, ja jestem z mala impreza, moj za wieksza:) ale zobaczymy mi sie tam nie spieszy:) wogole to pewnie czesc rodziny sie obrazi, ale nie zamierzam zapraszac osob z rodziny ktorymi nie mam kontaktu albo wiem ze moga popsuc innym nastroje, To nasz slub i za nasze pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jade do Polski zeby sie zorientowac w miejscach gdzie moglibysmy wyprawic wesele, ja jestem z mala impreza, moj za wieksza:) ale zobaczymy mi sie tam nie spieszy:) wogole to pewnie czesc rodziny sie obrazi, ale nie zamierzam zapraszac osob z rodziny ktorymi nie mam kontaktu albo wiem ze moga popsuc innym nastroje, To nasz slub i za nasze pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka - ciesz się dziewczyno, u mnie jest tak samo. początkowo mnie to niepokoiło, ale dziewczyny mnie uspokoiły,a mój gin to potwierdził. nie wszystkie kobiety w ciąży muszą wymiotować mieć mdłości i takie tam. ja teraz już drugi dzień walczę z przeziębieniem - znacie jakieś sprawdzone domowe sposoby jak się tego pozbyć, bo dłużej tak nie wytrzymam. w domu zrobił się ogromny bałagan, dwójka dzieci do opieki, mąż w pracy. POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara ja robiłam sok z cebuli, ginekolog pozwolił mi na ascorutical oraz kupiłam syrop dla ciężarnych Prenalen i jest lepiej. Ale miałam tylko kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara - na przeziębienie polecam (sama ostatnio walczyłam tymi sposobami z zapaleniem gardła i jest już prawie okej) a) sok z malin, ale taki domowy. w sumie jak są takie pseudo domowe sklepy tam też w słoiczkach można kupić. albo na rynku. b) herbata z kwiatu lipy z miodem c) sok domowy z czarnego bzu d) jeść dużo rzeczy z cebulą i czosnkiem (np grzanki z masłem czosnkowym, albo zrobić pastę z avocado i czosnkiem można - dobre i działa) e) jeśli masz gorączkę to możesz sobie łyknąć paracetamol f) ja na kaszel dostałam od lekarza stodal g) jeśli boli gardło to mozna płukać szałwią albo wodą z solą (szałwia lepsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na gardło uzywam w ciazy Propolki- z miodem i cytryna albo z dziką rozą :) czesc wszytskim ! zostawiam buziaki dla Was i znikam. do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potwierdzam to co napisla ciastekzkremem:) a tak wohole to mi polozna powiedziala ze paracetamol dopiero po 12 tyg ciazy. zmykam lulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) dzisiaj wizyta juz sie nie moge doczekac wedlug moich obliczen dzisiaj 10 tydzien sie zaczal ;) ciekawe jak tam bedzie ... :) Mamusia i jak tam ?? wszystko dobrze?? Rzodkiewka ja w pierwszej ciazy tez nie mialam objawow zadnych, nawet przez pierwsze 6 miesiecy nie milam brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii trzymam kciuki :) może zobaczysz jak dzidzia rusza rączką jak u mnie :)) daj znać jak już będziesz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta dopiero na 19 wiec jeszcze troche hehe ale ktoras ma na 14.30 z tego co pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×