Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

eljotka mnie juz praktycznie nie bolą ogólnie mam mały biust i wszystkie siostry też i martwie sie jak to bedzie wszystkie karmiły krótko z powodu braku pokarmu..... ehhh... myslałam że chociaz w ciązy pocieszę się cyckami a tu nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka,
nie martw sie na zpas cycki dopiero pozniej sie uwydatniaja jak juz mleko beda produkowac , jeszcze nic straconego :) ja tam osobiscie wole zeby nie urosly to potem obwisle nie beda po karmieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzisiaj z rana zauważyłam na papierze totaletowym u siebie lekko czerwono - różowy ślad.. wpadłam cała w panikę.. od wczoraj mam takie chwilowe kłucia bardzo nisko w podbrzuszu i nie wiem czy to normalne.. jestem już przecież w 12 tygodniu ciąży.. a 2 dni temu skończył mi się duphaston i już lekarz nie kazał mi go brać.. zaraz jedziemy do szpitala. Martwię się potwornie. Jeszcze mam ten kaszel, który najbardziej mi dokucza wieczorami.. trzymajcie kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka,
natali ja tez biore duphaston i na ulotce pisze ze przy odstawieniu moga sie pojawic plamienia, to na pewno nic takiego , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ale ładny dzień, chyba jakiś spacerek ze starszym urządzę. Co do wielkości piersi. Ja mam małe piersi i starszego karmiłam ponad 5 miesięcy. Fakt, że skończyłam karmić, bo mleka już mało miałam i mały się nie najadał. Ale z perspektywy czasu myślę że ten czas był ok, nie miałam problemu by później odstawić rozumnego już dzieciaka od piersi. Tak więc głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie oby wszystko bylo dobrze. Trzymaj sie tam. ja jestem w 11 -tym tygodniu. Co do wagi to 1 kg na plus i czasami mysle ze widze juz brzuch pilke a czasami jest normalny wiec to bardziej wzdecia chyba. Mam apetyt ale ostatnio jakos mnie tak muli i boli brzuch. Zoladek jakby. Tez mam ten dylemat z wlosami ale 2 tygodnie jeszcze wytrzymam. Czytalam ze ilsoc amoniaku na farbowanie wlosow jest mala i nie szkodliwa dla dzidzi ale wytrzymalam tyle to i wytrzymam 2 tygodnie. Tez jakos blada jestem. Jakis samoopalacz delikatny chyba zastosuje bo jak trup wygladam. Juz niedlugo powinnam miec badania zrobione bo tu w Anglii to jeszcze nawet jeszcze mnie nie umowili na wizyte. Jedynie prywatnie bylam w 7mym tyg na USG zeby zobaczyc ze wszystko ok. Moj facet wczoraj stwierdzil ze on uwaza ze w 6-tym miesiacu juz musimy miec wozek i wyprawke bo sie wczesniaki rodza i przyjdzie dzidzia a my nic nie bedziemy mieli. Smiac mi sie z niego chce bo ja mysle ze to za wczesnie. Kupilam sobie taki pas ciazowy w ktorym mozna nosic swoje ciuchy - rozpiete spodnie i koszulki te same. Ale nie wydaje mi sie ze na cala ciaze wystarczy bo jakis taki ciasny ? Rzodkiewa :) hi hi ja nie wchodze nawet do sklepow jeszcze bo tez sie nie powstrzymam i kupie ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
Aniu juz wszystko załatwione na 21 kwietnia:) także już niedługo:) U mnie jak na razie 1 kg do tyłu... nie mam jak przybrać bo tak jak już wcześniej pisałam, wszystko idzie z powrotem do kibelka... dziś troszkę lepiej. ciuszki na razie oglądam na internecie bo po sklepach też boję się rozglądać bo na pewno coś bym od razu kupiła:) im więcej oglądam te różowe ciuszki dla dziewczynek tym bardziej mam nadzieję że to właśnie będzie dziewczynka:) wczoraj byłam na solarium ale mam pozwolenie od lekarza tylko na twarz i dekolt. muszę troszkę bo za miesiąc wesele a ja blada jak ściana hehe:) miałam małe opory ale jak lekarz pozwolił to myślę że nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny pomozcie nie wiem co sie dzieje dzis byłam w miescie oj ładny kawalak pieszo zrobiłam ale wracajac do domu strasznie zaczeło mnie bolec zaraz na poczatku spojenia łonowego i wargi sromowe i boli do teraz to dziwny bol jak by mnie tam cos cisło albo sie rozciagało trudno okreslic najbardziej boli jak chodze i przy wstawaniu. nie mam pojecia co mi moze byc moze któras z was miała takie dolegliwposci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, ja już po wizycie. Pani doktor ok, znajoma mojej bratowej, więc naprawdę zajęła się mną jak trzeba. Zrobiła usg najpierw normalne przez brzuch, ale mało widziała dlaczego plamię, więc zrobiła dopochwowo. Dzidzia ma 13,7 mm, jestem w 7 tyg i 5 dniu, termin z 27 przeskoczył na 30 października, ale w tabelce zostaję przy 27 póki co. Serduszko bije, wsio ok z dzidzią, tylko mam krwiaka, który uaktywnia się i stąd są plamienia i jeszcze będą- tak mi powiedziała. Każde plamienie , nawet najmniejsze mam z nią konsultować, obserwować siebie itd. CO NAJGORSZE !!! Nie mogę na razie wrócić do pracy :( szczerze to załamałam się, bo ja nie wiem co mam robić w domku, jak nic nie mogę podnosić, do kilograma tylko. Spacerować, odpoczywać dużo, funkcjonować normalnie ale nie przesilać się, zero sprzątania, mycia okien, podnoszenia zakupów, i inne :( wiem że dzidzia najważniejsza ale nie jestem typem osoby co to by seriale oglądała czy lubiła siedzieć w jednym miejscu :( na dzień dzisiejszy ryczeć mi się chce i tyle. Najgorsze jest to,że nie ma mego partnera i w zasadzie nawet wieczory są samotne. Dobrze,że mam córeczkę, ale ona to już lubi z koleżankami się pobawić, a to na komputerze pograć a dziś to cały dzień jeździ rowerem. I wiAdomo jak to jest. Co do farbowania - lekarz powiedział,że nie wskazane w I trymestrze. Później już można ale uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don;t
omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia 13,3mm ?? nie za duzo troche? do 11 tyg dzieci mieza do 6cm maks. moze cos pomylilas?? albo to dwojka :P hihi trzymamkciuki za wszytskie zestresowane mamusie. oby bylo ok. a ja zaczynamw pon 13 tydzi. i mam w czwartek genetyczne juz. skonczylam sprzatac caly dom bodzis goscie beda, zostalami tylko lazienka. i takodpoczywam i znalazlam wozek marzenie, ktorego niestety nie kupie bo tylko bialy mi sie podoba a coz z perspektywy czasu i wychowania jednegodziecka wiem ze ten kolor sie nie spisze :( ale daje linka moze ktorasbogatsza i bedzie mogla sobie kupic dwa :) http://allegro.pl/nowosc-wozek-carino-fotel-torba-mega-gratis-i2210780201.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzia wózeczek superańcki szkoda że biały.... chyba mało praktyczny kolor a co do dzidziusia mamusi to ma 1cm i troche miara była w mm i po przecinku ;) ja przez to słoneczko dostałam powera i wysprzatałam cały domek ;) a teraz wcinam pyszny serniczek od teściowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
no naprawdę piękny:) i gdybym miała dziewczynkę to skusiłabym się na ten róż, a co tam:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
ola niestety nic takiego nie miałam także nie wiem co to jest:( nie możesz zadzwonić do swojego lekarza prowadzącego? ja o każdej porze mogę do niego dzwonić a tym bardziej jak coś się dzieje, czy błahostka czy coś większego. także dzwoń chyba do lekarza, niech ci powie co robić i czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już się przestraszyłam,że coś nie tak z tą miarą. Ale na zdjęciu własnie nawet tak pisze. 13,7 mm , noi chyba ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia niby mierza od dupki do glowki :) ale nogi tonasze dieci tez maja baddz bada miec :) wozek teoretycznie gondola tak do pol roku bo dzidzia zaczyna siadac i nie chce juz lezec :) fotelik tak do 9/10 miesiecy sie urzywa w zaleznosci jak rosnie :) moj szybko odrzucil z tego wzgledu ze montuje sie go w samochodzi tylem do kierunku jazdy i mu sie nogi nie miescily, w wozku moze inaczej :) a spacerowka... moj jezdzil do 18 misiecy potem to juz nozki i tak mu zostalo :) choc i nieraz bralam do wozka, chocy w te wakacje i tez mogl godzinami siedziec. moje dziecko to wogole fenomen byl i jest, bo jak sie w grudniu urodzil 08r. to jak wychodzilam z nim na dwor okolo 10, tak o 16 wracalam do domku a on spal i spal. kazdy sie dziwil bo normalnie pracowalam a dziecko z boku spalo (praca na swoerzym powietrzu-bazar) co do piersi mnie bolaly juz nie bola, mialam zawsze 70a.czyli plaskajak decha, z pierwszym urosly do okolo c ale to w dzien po porodzie tak nabraly, a teraz to takie male c mamjuz teraz a dopiero poczatek 4 miesiaca :) i badzo mi sie topodoba :D a wozek pokazalam mojemu i tez mu sie podoba moze namowie na ten kremowy, choc bialy piekny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia jest w porządeczku ja też na poczatku nie wiedziałam jak mam to odczytywać ale to jest podane dokładnie do jakiś tam części tysięcznych czy cos... czyli tak z polskiego na nasze Twój dzidzuś mierzy prawie 1,4 cm :) czyli jest ok moje w 7tc +2dni 1,15mm czyli ok 1,2cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomnialam dodac na tych swoich 70a wykarmilam malego przez 18 miesiecy, po roku tylko jedna piersiom, druga wypychalam sparpetka :P byl zdrow jak rydz. dopiero jak zaczol odwiedzac zlobek zaczol chorowac ale to skupisko dzieci wiec normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechodzilam to tylko warczalam i darlam sie na malego. przeszlo :) tobie tez przejdzie :D powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z humorem różnie, kilka dni fajnie i ok, a jak podłapię gorszy dzień to chodzę zła, ale nie jest źle :) z nikim nie pokłóciłam się , więc jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż oszalał właśnie mi zapowiedział że przychodzi do nas para przyjaciół ( też w ciąży :)) i że robimy grilla !!! :) chyba to słoneczko dzisiejsze uderzyło mu do głowy heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka ja wiem o jakim bolu mowisz bo tez taki mialam ..moj lekarz powiedzial ze sie tam wszystko rozciaga ale dla pewnosci zapytaj swojego lekarza...teraz mam 18tc i tez mnie tak czasami tam kluje..sama nie potrafie tego opisac ale mysle ze ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jesli to Twoja pierwsza ciaza to mozliwe ze sie wszsytko rozciaga tez tak mialam w pierwszej ciazy ;) teraz na szczescie nie ale ponoc pezy drugiej juz latwiej bo wszystko rozciagniete :) Ja dzisiaj siedzialam na placu zabaw 3 godzinki i sie troche opalilam ;) fajnie nie hehe siedzialabym dluzej ale jechalismy na impreze urodzinowa wiec niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój partner :) przysłał mi kilka wózków ,które mu się podobają :) normalnie zszokowana byłam, hihihih To i Wam wysyłam linki, a co tam popatrzeć można, mi się podoba pierwszy i drugi :D http://allegro.pl/nowe-kolory-x-trall-3w1-2w1-gratisy-wysylka-europa-i2174865609.html http://allegro.pl/a-l-b-viking-3w1-fotelik-gondola-pompy-2x-skora-pl-i2187044056.html a ten podoba się dla nas obojga :) http://allegro.pl/twing-super-promocja-super-zestaw-4gratisy-karex-i2157524610.html tylko coś słabo mi się stronka otwierała :/ http://allegro.pl/a-l-b-anew-aluminium-lekki-top-model-7x-gratis-pl-i2212269673.html Waga wózków taka sobie ,ale w sumie to ja znosić i wnosić nigdzie nie muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mamusia widac kto rano wstae i to jeszcze w niedziele :) pierwszy najlepszy, kolorystyka super i wogole :) i ceny tez naprawde kozystne... jeszcze trzy lata temu to nie dosc ze wyboru nie bylo to jeszcze drogo... milej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym spaniem to ja się mam :/ ale potrafię o 20 iść spać to potem wstaję nie wiadomo po co tak wcześnie, no ale moja córcia od 6 już na nogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz rosolek nastawiony obiad naszykowany i przyszlam na plotki ;) mamusia ja mialam podobny 7 lat temu jak pierwszy syn sie urodzil ale z firmy Tako i powiem Ci ze w zime jak dziecko ubrane i jeszcze zakupy w wozku jakies to mega ciezko sie nim poruszac :) Chyba ze Ty silna dziewczyna jestes i nie ma problemu hehe ;) Ja kupie na pewno albo Gracco symbio albo Mutsy 4rider ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mustym nie podobaja mi sie skretne kola... i to ze spacetowka jest mala i chyba nie rozkladana. moze zle kojaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×