Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość mamaparyzanka
eljotka jestem tego samego zdania. nie chciałabym mieszkać z bratową. wiadomo każdy swój charakter ma i czy prędzej czy później jakieś sprzeczki są nieuniknione. a jak można temu zapobiec to po co się w coś takiego pchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
my naszczescie mieszkamy dopiero 2 rok ze soba i na zime wyprowadzaja sie do swojego domu, wiec to niedlugo a jakby przyszlo nam mieszkac kilka lat to chyba bym osiwiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
hehe wygrałam aukcję spodnie ciążowe jeansy za 26,99 + 15,00 za przesyłkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
i to w dodatku nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dziś prZyszły spodnie jeansy i pizamka dla córki :) spodnie 10,09 zł a piżamki 2 po 5,90zł i to NOWE :) spodnie zajebiste, fajniejsze niż te co wczoraj kupiłam :D no i z regulacją, myslę,że jak dobrze pójdzie to i wsytarczą na całą ciążę, hihihi :) ja kupiłam takie : http://moda.allegro.pl/k238-sliczne-spodnie-jeansowe-ciazowe-44-i2204686150.html wczoraj inne materiałowe a dzis kurier przywiózł te :D regulacja u góry pasa, i na dole, serio , dla mnie rewelacja bo lubię jeansy :D no i rzecz gustu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaparyzanka zerknij se, naprawdę można cos znaleźć taniego, tyle że przesyłka 15-20zł, ale to i tak wychodzi taniej niż spodnie w sklepie, i rozmiar ok bo ciut większe teraz ale potem jak znalazł :) teraz są na mnie luźniejsze w udzie , ale potem kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
hehheh mamusia ja te same dzisiaj wylicytowałam:D ty namiar dałaś i licytowałam bo mi się spodobały:) jak mówisz że są zaje***te to pewnie są:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dziś przysłali, od razu wskoczyłam, no są luźne, nie jest to typ rurek ale są fajne, miękkie, no mi przypadły do gustu :) nałozyłam je, zwęziłam i nie wyglądają jak typowo ciążowe pod bluzką, ale przynajmniej w brzuszek nic mi nie ciśnie :D A o to mi chodziło głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas obserwuję co nowego dorzucą, mam w domu czas :D a cos jeszcze krótkiego - rybaczki by się przydały. ale z tym jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
ja narazie nic nie kupuje , czekam na paczuszke od cioci :) mieszka w stanach i miala wyslac jakies ciuszki dla dziecka po swoich wnukach i jakies ubrania ciazowe po corkach, a rzeczy po nich nigdy nie sa zniszczone bo one jak cos kupia to ubieraja gora dwa razy wiec ciuchy jak nowe, ale oglądalam na allegro super sukienki , normalnie sliczne i bardzo tanie, jak znajde to wysle wam link,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniutka, tyle,że ja nóg takich ładnych nie mam :( A spodnie musiałam kupić bo w legginsach nie chodzę, a zwykłe spodnie cisnął mi w brzuszek, więc kupić musiałam. I jestem bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki ze wyraziłyscie swoje opinie na temat mojej sytuacji mysle ze musze porozmawiac se swoim chłopakiem jeszcze i przekonac go na ta osobna kuchnie.... a dzis jestem taka spiaca ze szkoda gadac moze to cisnienie bo mam zawsze niskie.......ale bym sobie kawke taka mocna wypiła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
oj tam nogi na pewno nie sa zle a w ciazy chodzi o to zeby sie dobrze i wygodnie czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, ale rozejrzę się. Na razie za wcześnie, głównie chodziło mi o spodnie , dresy też nie sa wygodne :) ale sukienki sobie pooglądam :) jak coś będziesz mieć albo wynajdziecie coś dziewczyny to dawajcie linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
a teraz arbuzika sobie wcinam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
mamusia piszesz że zwęziłaś te spodnie, w jaki sposób? można je jakoś samemu zwęzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o pas na brzuch - ba są spodnie i do tego przyszyty pas rozciągliwy na brzusio, zabrakło mi słów... no i tam w okolicy opaśnicy jest gumka do ściągania - taka na guziczek z dziurkami i sobie przesuwasz ile chcesz ściągnąć czy popuścić - może widziałaś często w spodniach dziecięcych tak jest. I jest też to samo u góry tego całego pasa - mi teraz aż pod cycki podszedł... więc sobie ściągnęłam :) I jest ok :D Nie wiem czy mnie zrozumiesz, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dzisiaj kupiłam sobie 3 bluzki z krótkim rękawem bo tak ciepło ostatnio a mi wszystkie się już opinają na brzuchu i biuście i nieestetycznie to wygląda. No a teraz wiosna już idzie. Na te bluzeczki narzucę tylko żakiet jak będzie chłodno i już. Z typowo ciążowych spodni to mam tylko to co mi dała bratowa ale to raczej będzie jak mi brzuch całkiem wysadzi. W swoje już się nie mieszczę, oprócz biodrówek. Po domu chodzę w krótkich spodenkach takich bawełnianych jak od piżamy bo mamy strasznie ciepło. Jutro idę na badania, może się czegoś nowego dowiem. Spytam się gin kiedy już będzie coś widać między nóżkami:) Już nie mogę się doczekać aż się dowiem. Nie wiem jak kobiety kiedyś wytrzymywały do samego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
a co myslicie o łozeczkach turystycznych?? takie z materiału nie drewniane, podobno można je zlożyć i np wziac ze soba na wakacje czy gdzies?? spotkal sie ktos z takim łozeczkiem?? bo moi znajomi to tradycyjne drewniane maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Ja mam łóżeczko turystyczne i od 2 lat leży w pawlaczu :/ Kupiłam je myśląc, że mój synek będzie w nim spał i wyszła z tego kompletna klapa. Jak go do niego wkładałam, nawet jak był bardzo malutki, to dotykając rączkami materiału, łóżeczko starsznie szeleściło. W nocy go to budziło, a w dzień starszyło. Ogólnie, to kupując takie łóżeczko napaliłam się na bajery typu: moskitiera, wiszące misie, jakieś wibracje. EFEKT: mały w ciągu swoich 2 lat życia spał w nim łącznie 2 godziny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bratowa ma turystyczne i drewniane. To drewniane ma w domu a turystyczne biorą jak jadą do jej rodziców na kilka dni. My chyba też takie kupimy bo często jeździmy do teściów na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Ano i zapomniałam napisać, że do łóżeczka, jeśli chce je się używać na codzień, trzeba dokupić porządny materacyk. Kolejna sprawa, to może i łóżeczko da się złożyć, ale ono waży ze 20kg, więc nie wiem czy tak zawsze można je ze soba zabrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w samochodzie waga nie jest taka odczuwalna;) Co do materacyka to właśnie bratowa mówiła, że zawsze ze sobą bierze materacyk z łóżeczka drewnianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Ale apropos zakupów, ja serdecznie polecam Wam zainwestowanie w porządny fotelik do karmienia, takiego w którym można rozłozyć oparcie do leżenia. Ja mam Chicco Polly, ale na allegro można znaleźć takie same, niefirmowe, dużo tańsze. Krzesełko sprawdza nam się od samego początku - najpierw mały w nim leżał, a teraz będzie służył drugiemu maluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
dzieki, zatanawialam sie nad takim ,ale pewno tez zostane przey drewnianym, zreszta na zdjęciach takie turystyczne wyglada troche malo estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
orzechoowa - no w samochodzie waga nie ma znaczenia, ale do samochodu trzeba to zanieść, a potem wynieść :) a do tego jeszcze materac i miliardy innych rzeczy dla dziecka (w moim przypadku dzieci). Ogólnie to ja chyba jestem leń hehehheh, a mój mąż też unika noszenia miliona rzeczy do auta, jak gdzieś jedziemy. Poza tym, chyba musielibyśmy kupić większe auto hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny po wizycie serduszko bije ładnie no ale krwiak ma 3cm więc ciąża wysokiego ryzyka jak to powiedziała lekarka mam leżeć najgorszy ten okres do 12 ty więc jeszcze kawałek przede mną . Już nawet nie kazała mi iść do niej do gabinetu na badania tylko mówi ze ona wypisze recepty i skierowania na mocz morfologie i mąż ma odebrać. Co do ubrań ciążowych ja mam jedne spodnie z poprzedniej ciaży, które właściwie w biodrach były duże i mi z tyłka leciały no ale szkoda mi było kupować jak to na chwile tylko teraz ponieważ ja tak lubie chodzić ubrana to tunika, leginsy ale obecnie jeszcze chodzę w spodniach normalnych. Jedyne co mnie zastanawia czy dziecko nie za duże ma 18mm? http://suwaczki.maluchy.pl/li-52680.png http://suwaczki.maluchy.pl/li-52687.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o łóżeczko turystyczne to ja mam takie ale typu kołysko łóżeczko i ma dwa poziomy, można ustawić kołyske, od razu przewijak na którym małego do dziś przebieram a ma 14 miesięcy. jestem zadowolona mały ma fajne wyjście z boku więc sam wychodzi i wchodzi kiedy chce. Tylko oczywiście dałam materac inny bo ten z łóżeczka to cieniutki reszta ok :) Jak będziecie chciały poszukam na alllegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×