Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hejka ale sie dziewczyny rozpisałyscie na temat tych wózkow.......nie było mnie przez niedziele wiec szybko przejrzałam wasze posty i obejrzałam pare wózków....... mi sie ogólnie podobaja wózki które sa wysokie zeby nie trzeba było sie ciagle schylac do maluszka..... .. dzis na dworze troszke zimno..... i zaczełam robic porządki tak pod katem swiatecznym ....... ale szybko sie zmeczylam wiec postanowiłam sobie zrobic przerwe i własnie zauwazyłam ze bardzo szybko sie mecze az dostaje zadyszki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzisiaj nie wyspana meza ząb bolał pól nocy i zamiast do dentysty to on do pracy!!!! Ale nie wytrzymał długo i wraca do domu... ja czuje sie świetnie to co złe już mineło (mdłosci) więc teraz tylko sie cieszyc z tego pięknego stanu :) ehh ja to mam pecha do tej tabelki:) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ adza1987.............24.........Słubice..........25.09.1 2........ orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Miiiśka...............36.........Rzeszów......... 1.10.12........ czarnulka90..........21 ........Anglia............4.10.12........ Katasha84............28........Rzeszów..........4.10.12. ....... Borntoride............23 .......Wlkp..............5.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ maryjka..............35........Kraków............6.10.12 ........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23...............23........mazowieckie......6.10.12......... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Jordan.pl.............25 .......Poznań............7.10.12......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............8.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... saradella..............33.......Anglia.............8.10.1 2......... szczęśliwa Gosia.....24.......Łódź...............9.10.12......... Ja-Marta..............27.......Wyszków.........11.10.12. ....... Julietta24 ............25...... Wellingb......... 12.10.12........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Szczęściara ...........31.......Wlkp.............16.10.12........ eljotka.................26 ......Krosno...........17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Macro..................31 ......podlaskie........23.10.12......... jagusia1308...........21 ......Wlkp.............24.10.12......... mamusia ..............32 .....podlaskie........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz.......27.10.12..... .... barbe77................24.......Belgia........... 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń............28.10.12. ........ jstynka................24........wroclaw......... 30.10.12........ emilia23...............23........Katowice.........30.10.1 2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups Inga prze[raszam wzielam ostatnia tabelke nie wiem czemu cos ucieklo ale teraz juz mamy ladna ;) Wiec po kolei bedziemy dopisywac płec ;) jak tylko sie dowiemy ;) fajnie bo juz powoli sie pierwsze trymestry koncza ;) ja 12 tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNE DLA KOBIET, DZIECI
A jak wcześnie można płeć podejrzeć :)) No młode mamusie pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem. Prz pierwszej ciąży dowiedziałam się późno, cos koło końca 7 miesiąca ciąży. Słuchajcie, a jakie kremy można stosować - chodzi mi o cellulit i rozstępy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem. Prz pierwszej ciąży dowiedziałam się późno, cos koło końca 7 miesiąca ciąży. Słuchajcie, a jakie kremy można stosować - chodzi mi o cellulit i rozstępy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
czesc babeczki, wczoraj rozpoczelismy sezon grilowy :) normalnie boczus z grila chodzil za mna juz od dluzszego czasu , niby nic a taki raj dla zołądka :) ale przed zjedzeniem sie zwazylam no i w ciagu 3 tyg przybylo mi 60 dag, na szczescie to nieduzo bo troche mi odjeło mój wczesniejszy wilczy apetyt wiec i kilgramy wolniej przybywaja :) \ co do podejżenia plci, raczej tak wczesnie sie nie da ale sa w necie takie rozne kalkulatory i tabelki można sie pobawic, mi we wszystkim wychodzi ze bedzie dziewczynka, zobaczymy za pare miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bawiłam się w kalkulatory i niby chłopiec :) Szczerze to chciałabym chłopczyka bo mam już córeczkę , ale co będzie to będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepów to mi ciotka poradziła ze kremy to wiecie jednym pomoga drugim nie no i zalezy od uwarunkowań genetycznych i najlepiej smarować się zwykłą oliwką dla dzieci bambino bo generalnie chodzi tylko o to żeby skóra była dobrze nawilzona bo jak jest sucha i się napina i rośnie brzusio to peka i właśnie tak robią się rozstepy.... ( bo to nic innego jak peknięcia na skórze) u mnie na szczęście w rodzinie nie było rozstepów :) zobaczymy jak będzie u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
ja mam balsam na rozstepy od kolezanki, bo ona kreci rozne kremy balsamy masci itp z naturalnych skladnikow, zadnych ulepszaczy czy chemii, smaruje sie ale raczej nie wiem czy mi to pomoze bo ja juz mam mnostwo rozstepow bo mialam okres ze bylam dośc przy kości a potem w momencie strasznie schudlam i zrobily mi sie niestety ale tylko na bokach i tylku wiec brzuch jest jeszcze do uratowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepów to mi ciotka poradziła ze kremy to wiecie jednym pomoga drugim nie no i zalezy od uwarunkowań genetycznych i najlepiej smarować się zwykłą oliwką dla dzieci bambino bo generalnie chodzi tylko o to żeby skóra była dobrze nawilzona bo jak jest sucha i się napina i rośnie brzusio to peka i właśnie tak robią się rozstepy.... ( bo to nic innego jak peknięcia na skórze) u mnie na szczęście w rodzinie nie było rozstepów :) zobaczymy jak będzie u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz to tylko tak profilaktycznie po kąpieli oliwką się smaruje ... zacznę intensywne nawilżanie może i kupie jakis krem jak zacznie mi rosnąć brzuszek albo jak zobaczę pierwszy rozstęp :) heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nastepna srode mam usg genetyczne to bedzie 13 hm.... moze cos mi juz lekarz powie czy to chlopiec czy dziewczynaka ale watpie bo to jeszcze chyba za wczesnie.... ale w sobote byłam w miescie no i nie mogłam sie oprzec i kupiłam rózowe body.....albo sie przyda albo jak bedzie synek to wydam komuś.......... ale moja kolezanka mówila ze lekarz jej powiedział juz w 11 tyg... ze chlopczyk i faktycznie urodziła synka ale cos mi sie wydaje ze ten lekarz to chyba zmyslal bo to jakos nie mozliwe zeby tak wczesnie okreslic co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za podwójny post... ja teraz to tylko tak profilaktycznie po kąpieli oliwką się smaruje ... zacznę intensywne nawilżanie może i kupie jakis krem jak zacznie mi rosnąć brzuszek albo jak zobaczę pierwszy rozstęp :) heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nastepna srode mam usg genetyczne to bedzie 13 hm.... moze cos mi juz lekarz powie czy to chlopiec czy dziewczynaka ale watpie bo to jeszcze chyba za wczesnie.... ale w sobote byłam w miescie no i nie mogłam sie oprzec i kupiłam rózowe body.....albo sie przyda albo jak bedzie synek to wydam komuś.......... ale moja kolezanka mówila ze lekarz jej powiedział juz w 11 tyg... ze chlopczyk i faktycznie urodziła synka ale cos mi sie wydaje ze ten lekarz to chyba zmyslal bo to jakos nie mozliwe zeby tak wczesnie okreslic co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje trzy kolezanki wiedzialy plec juz w 13- 14 tygodniu po badaniu genetycznym wszystko widac bo widziaalm plytki z nagraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje trzy kolezanki wiedzialy plec juz w 13- 14 tygodniu po badaniu genetycznym wszystko widac bo widziaalm plytki z nagraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce isc na spacer ubieram sie i co masakra wszystkie spodnie za małe tylko jedne dobre kt óre kupiłam 3 tyg temu......... kurtka wiosenna sie opina bo cycki mi urosły....... mam 3 kg na plus..... mysle ze to duzo jak na 11tydz i 4 dni ...... ja kiedys miałam problemy z waga jako nastolatka byłam grubasem.......wazyłam 85 kg potem sie wziełam za siebie i schudłam do 60 w ciagu roku zgubiłam 25kg ale to była straszna meczarnia i przez 6 lat lat utrzymuje utrzymywalam wage 63 kg przy wzroscie 172cm ibez diet juz..... boje sie ze nie zrzuce tych kg przybedzie w ciazy........ a wy po porzednich ciazach wróciłyscie do wagi z przed ciazy wiadomo ze jak mi zostanie z 3 kg wiecej to spoko ale jak z 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mnie niema na tabelce ale szczerze jeszcze nie znam terminu porodu może lekarka założy mi kartę bo póki co jak szłam do lekarza to z powodu krwawienia dlatego jeszcze karty nie mam. Ale jak sprawdzałam w książce to wychodzi ok 28 październik więc będę jedna z ostatnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilam sie na usg prenatalne na czwartek ... :) nie wiem czy dobrze i co moj lekarz na to ale tak mnie jakos korci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilam sie na usg prenatalne na czwartek ... :) nie wiem czy dobrze i co moj lekarz na to ale tak mnie jakos korci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja w pierwszej ciąży przytyłam prawie 20 kg a w drugiej tylko 10 kg i w obu ciążach szybko wróćiłam do wagi z przed ciąż czyli ok 53 kg teraz póki co ważę 53-54 a nie stosowałam żadnej diety jedyne co piłam dużo wody mineralnej i starałam się nie objadać zwłąszcza wieczorem ale ja ogólnie lubie warzywa np z ryżem, gotowane mięsko no ale słodycze też lubię i już włąśnie zjadłam 4 ptasie mleczka a wczoraj czekoladę :) Jak byłąm w ciąży z synkiem to odrzuciło mnie od słodkiego ciekawe..... Jeśli chodzi o rozstepy to ja nie mam a smaruje się zwykłymi balsamami do ciała. Adza oglądałam filmik z twoim chodzącym synkiem no i musze powiedzieć, że mój synek ma obecnie 14 miesięcy i on jest właśnie na takim etapie jak twój szkrab a powiedz mi mówi coś twój synek? Bo mój nie czasme jak płącze mówi mamamma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja w pierwszej ciąży przytyłam prawie 20 kg a w drugiej tylko 10 kg i w obu ciążach szybko wróćiłam do wagi z przed ciąż czyli ok 53 kg teraz póki co ważę 53-54 a nie stosowałam żadnej diety jedyne co piłam dużo wody mineralnej i starałam się nie objadać zwłąszcza wieczorem ale ja ogólnie lubie warzywa np z ryżem, gotowane mięsko no ale słodycze też lubię i już włąśnie zjadłam 4 ptasie mleczka a wczoraj czekoladę :) Jak byłąm w ciąży z synkiem to odrzuciło mnie od słodkiego ciekawe..... Jeśli chodzi o rozstepy to ja nie mam a smaruje się zwykłymi balsamami do ciała. Adza oglądałam filmik z twoim chodzącym synkiem no i musze powiedzieć, że mój synek ma obecnie 14 miesięcy i on jest właśnie na takim etapie jak twój szkrab a powiedz mi mówi coś twój synek? Bo mój nie czasme jak płącze mówi mamamma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez bede mama w pazdzierniku,dzis zaczelam 9tydzien a termin mam na 22.10 ,tydzien temu na usg moja fasola miala 14,2mm i pieknie bilo jej serduszko,tyle czekalismy na tego skarba ze czasami boje sie ze to tylko piekny sen... zycze Wam spokojnej ciazy. przygarniecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli obawiacie sie rozstepow to zacznijcie sie smarowac juz teraz bo skora musi byc juz teraz nawilzona a bie jak juz zacznie brzuch rosnac... Z innej beczki dziewczyny mam straszne zaparcia sorki ze o tym pisze a czy wy tez tak macie strasznie sie mecze nie chodze do ubikacji bo pare dni a jak juz to krwawie z odbytu i boli atrasznie... Staram sie jesc duzo warzyw i owocow ale to widocznie nie pomaga... Macie tez tak..?? Moze jakies sposoby domowe..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
rzodkiewa, ja tez to mam i ostatnio staram sie pic duzo kwasnego mleka i jem jogurt z otrebami pszennymi , tzn kupuje zwykly jakis owocowy jogurt i wsypuje pol na pol otrebow, tylko potem trzeba pic duzo wody bo otreby lubia przyklejac sie do jelit i jest jeszcze gorzej ale mi troche pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewka współczuję ci bo wiem jakie to kłopotliwe ja kiedyś miałam te problem i piłam dużo wody mineralnej niegazowanej i dobrze jest jeść potrawy zawierające błonnik np świeże i suszone owoce, chleb pełnoziarnisty wiem, ze to mało przyjemne ale może to doprowadzić do hemoroidów ja miałam po pierwszej ciąży i dopiero chyba maść na to mi pomogła bo inaczej ciężko było nawet usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna witaj i gratulację :) Ciesz się kochana ciążą i pisz z nami ja niekiedy mam problem i zanim zdążę coś napisać któraś już porusza ten temat a pisałam też na kafe w poprzednej ciąży mam nadzieję, że tu zżyjemy się ze sobą tak jak poprzednio tam do dziś piszemy ze sobą, wymieniłyśmy się numerem telefonu mamy nawet swoją galerie zdjęć. Wspólnie przezywałyśmy trudne chwile i zawsze się wspierałyśmy a ile mam nowych przepisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna witaj i gratulację :) Ciesz się kochana ciążą i pisz z nami ja niekiedy mam problem i zanim zdążę coś napisać któraś już porusza ten temat a pisałam też na kafe w poprzednej ciąży mam nadzieję, że tu zżyjemy się ze sobą tak jak poprzednio tam do dziś piszemy ze sobą, wymieniłyśmy się numerem telefonu mamy nawet swoją galerie zdjęć. Wspólnie przezywałyśmy trudne chwile i zawsze się wspierałyśmy a ile mam nowych przepisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×