Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Nie bardzo malutki i skromniutki w gronie najblizszych :) nie jestem fanka takich imprez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
dzien dobry przyszlym mamusiom. mam pytanie, czy z was tez sie leje taki rzadki śluz?? bo ze mnie strasznie, co chwile sprawdzam czy to przypadkiem nie krew bo tak mi sie momentami mokro robi, czy to normalne ?? w sobote tez sie wzielam za sprzatanie, okna, firanki przesadzilam kwiatki, zrobilam z mama 400 pierogów :) rekord:) i powiem wam ze takie prace to chyba nie sa mi wskazane bo cala noc bolal mnie brzuch. wczoraj mialam odwiedziny szwagra z zona maja 2 córki 5 letnią i 7- miesieczna no i wczoraj sie okazal ze 3 w drodze wiec oprocz tego ze bede mama to jeszcze swieza ciocią :) ale im sie trafilo, no ale po porodzie najlatwiej zajsc w nastepną ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka ja tez mam taki sluz .... Dziwne to takie ale czasami mi tak leci .... A co do boli brzucha to jak kaszlam czasem to mnie taki skurcz lapie dosc bolesny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki śluż ja też miewam i biegam do łazienki myśląc,że znów plamić zaczynam :( dla mnie to nie fajnie :( stres prawie przy każdej wizycie w łazience. Uciekam do lekarza, powoli przygotowywać się. Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja o ciąży dowiedziałam się jak byłam w 5 tyg. Teraz mija już 10. Mdłośći mi troszke ustąpiły i zaczynam się cieszyć dzidziusiem. To moja 1 ciąża pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie odwiedzić jakieś forum bo kompletnie nie wiem jak powinnam się czuć:) A tutaj dowiaduje się wiele i jakoś mi spokojniej. Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ten śluz :/ Szczególnie pojawia się przy wysiłku albo zwykłym spacerze :/ Co do jedzenia, to byleby nie słodkie.. często też nie wiem, co bym zjadła. U nas z rana mrozik, ale chociaż słonecznie :) Mamusia będzie na pewno wszystko ok. Daj znać później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to, że lekarz przepisał mi luteine oznacza, że dzieje się coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide na 13 do lekarza trzymajcie kciuki dziewczyny zeby wszystko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
witam drogie przyszłe mamusie:) ale dzisiaj pospałam:) mamusia trzymam kciuki:) na pewno będzie wszystko dobrze:) jeśli chodzi o kupowanie ciuszków to mam takie samo zdanie co mamusia orzechowa:) tylko że ja jednak poczekam aż będę wiedziała czy chłopiec czy dziewczynka;) wtedy zaszaleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia dziękuję za artykuł i widzisz ja myślałam że lekarka mówiąc leżeć ma na mysli odpoczynek i ja np siedzą myślałam że odpoczywam bo n ic nie robie atu jednak o leżenie chodzi za tem już się poprawiam i od dziś dużo leżę. I doczytałam, ze zamienili ci luteine na duphaston tak? U mnie brzuszek mały jest ale wygląda to raczej jakbym miała tłuszczyk a w spodnie jeszcze się mieszczę a na wadze czasem wychozi tyle samo a czesem kg więcej No a weekend żyganko wrrr mam dośc tych wieczornych mdłości. jeśli chodzi o znaki typu niema mdłości coś jest nie tak na prawdę nie koniecznie ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych mdłości nic a dziecko zdrowe i z ciążą ok wszystko było. pela nie chcę cię wprowadzać w błąd jak to jest z tą luteina najlepiej spytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
Vivii będzie wszystko ok;) a, śluz też mam wodnisty. myślałam że to przez luteinę ale widzę że większość tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zapytam lekarza w następny poniedziałek zobaczymy co mi powie. U mnie brzuszek zaczyna sie troszke uwypuklac ale na wadze nie widze żadnych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela1992 - lekarz nie powiedział dlaczego ją masz brać? Nie musi dziać się coś złego. Ja brałam duphaston bo miałam brązowe plamienia a moja znajoma brała do 3 miesiąca hormony mimo, że nie miała żadnych plamień. Więc tutaj bardziej pytanie do lekarza czy podał to dla bezpieczeństwa czy z jakiejś istotnej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze wizyty - meldujcie jak tylko wrócicie :) Pela, jeśli lekarz przypisał luteinę, to wcale nie musi oznaczać nic złego. Profilaktycznie, niektórzy lekarze zalecają jej stosowanie, ale to wcale nie znaczy, że u Ciebie jest coś nie tak. Głowa do góry i powodzenia! A ja już nie mogę wytrzymać - chcę piątek i chcę zobaczyć mojego bobaska :) denerwuję się bardzo, bo tak bym chciała by było wszystko w porządku. Bóle piersi wróciły, ale są słabsze niż na początku ciąży. Miłego dnia! Miałam iść na zakupy, ale wieje i słonka brak, więc odwlekam to i odwlekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagu24
Hej dziewczyny, ja mam termin na poczatek listopada, chcialam sie zapytać czy wam tez waga rośnie! Dowiedzialam się o ciąży w 4 tym tygodniu, zrobilam najwczesniejszy dostepny test i wyszedl pozytywnie, od tamtego dnia przytylam juz 3 kilo. Mdlosci mam, ale rzadko i w ogole nie wymiotowalam i chyba za duzo jem! Jak jest u was? Z góry dziekuję za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma żadnych plamień. Lekarz dał mi luteine kiedy poszłam do niego z bólem brzucha. W sumie to nie powiedział mi nic poza tym że boli bo naciągają mi się jakieś ściegna trzymające macice która sie rozszerza. W poniedziałek mam wizyte u mojej pani doktor dopytam sie co i jak ale widziałam juz bijace serduszko dzidzia rośnie wiec raczej wszystko powinno isc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dagu24 ja mam termin na 14 października. Jeszcze wcale nie przytyłam na początku wręcz schudłam 2 kg bo miałam mdłości teraz już coraz rzadziej. Stałam się strasznie wybredna mam ochote tylko na owoce i chleb z masłem albo ziemniaki z koperkiem nic więcej całkiem odrzuciło mnie od mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagu24
kurcze a mnie ciągnie do wszystkiego, nawet jak mam mdlosci to jestem glodna i wymyslam, co bym zjadla :/ w pracy musze jesc co godzine bo inaczej mi slabo i mnie mdli. jak tak dalej pojdzie to na porodówke beda mnie wpychac przez drzwi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj przegryzać coś mniej kalorycznego, jabłka albo inne owoce. Na mdłości mi pomagało chrupanie migdałów. Ja teraz też często zaczynam odczuwać ssanie w żoładku ale już mam nadwage i niezdrowo będzie dla mnie przytyć więćej niz 11 kg dlatego staram się wtedy jeść jak najwięcej owoców i warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny, ja tez mam taki apetyt niestety... budzę się rano i czuję taką mega pustkę w brzuchu, jakbym z tydzień nie jadła... Siedzę w pracy i też co chwilę myślę co by tu zjeść, staram się opanować ale czuję taką nieprzyjemną pustkę w brzuchu... staram się jeść jabłka, kiwi, banany, mandarynki... albo jem jogurt+płatki... ale i tak po nich nadal czuję się pusta... Mam nadzieję, że niedługo to minie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj śniadanie zjadłam o 10, pojechałam na zakupy i taka głodna jestem.. na jogurcie sie chyba nie skończy :) A pisza zeby tylko 300 - 400 kalorii więcej jeść. Aż niemożliwe, że tak mało :) chociaż u mnie nadal waga bez zmian a wręcz na minusie. dzisiaj też mnie podbrzusze boli.. Piszcie dziewczyny jak tam po wizytach. Ale wam zazdroszczę ja mam kolejną dopiero 19 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja mam dzisiaj bardzo leniwy dzień wstałam o 10 zjadłam sniadnie i połozyłam się znowu i dopiero wstałam ;) wybieram sie na zakupy ale nic ni sie nie chce leń mnie dopadł .... Diana ja tez mam wizytę w piatek nareszcie o ludzkiej godzinie 10.15 więc nie będe jak zwylke czekac na nia cały dzień :) nie moge się juz doczekać :) Dajcie znać jak po wizytach zmykam na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga :) zazdroszczę tej godziny... ja idę na 18.30... a dziś jest dopiero poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
to fajnie z tym sluzem myslama ze tylko ja tak mam i ze to znowu cos nie tak , ale na szczescie plamieia mi sie skonczyly, krwiak zszedl a wizyte mam dopiero po swietach, mam nadzieje ze wszystko tez bedzie dobrze bo to juz bedzie koniec 3miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
tak się zastanawiam czy któraś z was która już urodziła wcześniej dziecko obliczała sobie płeć dziecka i sprawdziło się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :)))) Jestem po wizycie i baaaaardzo szczesliwa ;) Maluszek sie pieknie rozwija serduszko pieknie pracuje raczki nozki kregoslup i to co sie da zobaczyc jest w porzadku. Lekarz powiedzial ze ryzyko wystapienia wady wrodzonej jest zerowe wiec jestem bardzo bardzo szczesliwa ;) Jak robilismy badanie to mial otwarta buzie i jedna reke trzymal za glowe hehe smiesznie wygladalo ;) ciesze sie ze jest zdrowy i ze wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×