Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witajcie nowe mamusie :) chętnie bym z wami popisała,ale stres mnie dopada, idę może coś zjem, potem do fryzjera i zaraz potem córcię zawieźć i na wizytę. Dodam,że córcia rozchorowała mi się bardziej - mega katar, lekka temperaturka w nocy i właśnie powiedziała mi,że ją gardełko boli :( no więc jeszcze dojdzienam dziś lekarz rodzinny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja juz od wczoraj trzymam kciuki ;) Juz sie nie moge doczekac kiedy wrocisz hehe ;) Witam nowe mamy bardzo milo ze nasze grono sie poszerza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia trzymam kciuki :) ja dzisiaj w planach sprzatania ciąg dalszy :) Szkło chcę pomyć z regału i łazienke zacząć sprzatać .. zobaczymy co z tego wyjdzie :) wieczorem z M na zakupy i jakoś dzień zleci. odezwe się jeszcze pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to ja mocno zaciskam kciuki:) napewno wszystko będzie dobrze. Witam nowe mamusie:):) graga007 wiesz ulżyło mi jak napisałaś o tym bólu pleców bo ja się czuje jakby miał mi kręgosłup pęknąć już myślałam, że to tylko ja tak mam i że coś ze mną nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja też zaciskam kciuki i czekam na dobre wieści! Nowe mamusie :) Witajcie i piszcie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela - ja miała takie bóle kręgosłupa w 9-10 tygodniu i też panikowałam. Mój gin powiedział, że to rozciągające się więzadła i mięśnie i żebym brała nospę i magnez - minęło po 3-4 dniach i teraz czasem czuję, ale to znacznie lżejszy ból niż tamten - chodzić się nie dało, ani leżeć ani siedzieć :) Głowa do góry i oby szybko puściło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Diana dziękuje za to co mówisz ja normalnie się ruszać nie mogę całą noc chodziłam siadałam i leżałam na przemian dziękuje za podpowiedź z tą nospą i magnezem;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Witajcie Mnie wczoraj tez dopadło... straszny ból kregosłupa ale na samym dole po jednej stronie Moze jakis ucisk nie wiem ale chodzic nie mogłam ,leżeć nie mogłam ,noge mi blokowała ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny galerus założony namiary będe wysyłała na meila aby było bezpiecznie. Zapisałam tak jak w tabelce jeśli kogoś pominęłam bardzo przepraszam i upominać się to dopisze. Witam nowe mamusie was jeszcze nie dopisałam bo niema was w tabelki warunek taki ( i chyba każda się ze mną zgodzi) to pisanie z nami od czasu do czasu bo wiele mam pisze i potem znika a my się martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak boli was kręgosłup, to wykonujcie delikatne ćwiczenia rozciągające mięśni kręgosłupa. A to dlatego, żeby później nie złapała was rwa kulszowa. Ja w poprzedniej ciąży miałąm rwę i trzymała mnie jeszcze 3 miesiące po porodzie. KOSZMAR. Nic nie można koło dziecka zrobić, bo człowiek sparaliżowany. Na prawdę, lepiej teraz dmuchać na zimne i jeśli jakieś problemy się pojawiają to trzeba się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Chodze nawet do reumatologa ale teraz nie moze mi leków ani zabiegów przepisac niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela myślę że jak ktoś ma ochotę to może dać swoje zdjęcie i brzuszka jeśli juz jakas może się brzusiem pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
A do mnie nic nie doszło ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuszek to jeszcze troszke poczekam hehe juz odstaje ale poczekam az jeszcze urosnie a wtedy bede go ciagle fotografowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi kupiła ogórki i kapuste kiszone całe duże wiaderka mniam mniam więc na obiad dziś ogórkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja na śniadanie zjadłam cały słoik ogórków babcia mówi że tak się na chłopca je;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś już poszły bardzo przepraszam ale dopiero jak się upomniałaś zobaczyłam meila twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dodałam moje ostatnie zdjęcie maluszka :) Dziewczyny teraz dodawać zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela no niby tak mówią ja w ciąży z synkiem faktycznie lubiłam ogórki konserwowe, kiszone, kapuste ale wtedy od słodyczy mnie odrzuciło a teraz jem jedno i drugie więc wielka niewiadoma :) Ale też mam koleżanke, która jadła słodycze a synka urodizła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Dzięki ;-) zdjecie pózniej dodam musze skan zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×