Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja za to termin mam 27 lub 30.10.2012r. więc i równie dobrze mogę załapać się na listopad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ma któraś z was bóle pleców? ja zawsze miałam problemy z kręgosłupem zreszta chuda też nie jestem ale teraz od tyg strasznie mnie bolą plecy a raczej kręgosłup nie daje rady. Czytałam że to przez to ze się kości rozsuwają i takie tam ale to chyba za wczesnie sama juz nie wiem czy mam sie tym martwic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA MAM AKTYWNYCH ;))) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa(?) orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............8.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poprawiam termin porodu. Teraz wg USG mam 7 pazdziernika ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadko to zadko ale czasem cos skrobne Ale czytam was codziennie a do tabelki nie wiem czy jest sens sie wpisywac bo i tak za kazdym razem ktos mnie wywala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale się nasprzatałam dzisiaj plecy mnie troche bola :( a wiecie co mój maż jak oglądał zdjęcia z usg to stwierdził że dzidzia ma jego kształt głowy :) i mówi że na pewno bedzie chłopczyk bo dziewczynka nie może mieć takiej główki :) hehehe coś w tym jest bo jak moja siostra oglądała dzidzię to też tak stwierdziła :) a zdjęcie wisi na honorym miejscu na lodówce bo ma rączkę podłożoną pod bródke jakby pozowało do zdjecia :) humor super decyzja o amniopunkcji odwołana fałd maleje więc jestem pewna że dzieciaczek będzie zdrowy dzwoniłam do 3 lekarza zapytac o norme NT to mówi że jest do 4mm i zalezy od wieku ,wagi matki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga - super :) koniec zamartwiania się :) asia - dopisz się, bo za każdym razem, każdy bierze inną tabelkę i dlatego tak jest. dopisz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nawet Cie nie wywalilam bo jakos Cie i tak nie bylo ;) Ale zaraz naprawimy blad ;) tylko dane poprosze hehe ;) Inga moj syn jak ogladal zdjecie z usg to powiedzial ze dzidzius jest bardzo do niego podobny hehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii ale to nie ty To juz jakis czas temu bylo i pozniej sie juz nie dopisywalam Lubie was czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bardzo lubie to forum ;) nawet jak siedze w domu i sie nudze to mozna spedzic czas w milym towarzystwie ;) fajnie ze istnieje takie forum serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bardzo lubie to forum ;) nawet jak siedze w domu i sie nudze to mozna spedzic czas w milym towarzystwie ;) fajnie ze istnieje takie forum serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie spędzać tu czas a szczególnie już teraz jak pozostało mi leżenie i odpoczywanie, a dzisiaj miałam taką ochote pograć z chłopakami w noge , że aż mnie nosiło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorakk dziewczyny już ci odpisały ale i ja Cię uspokoję ( tez tak mam) macica tyłozgięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tu lubię być , nie tylko dlatego,że przeważnie leżę ale dużo dowiedzieć się można :D To i teraz powiedzcie mi : kłuje mnie z prawej strony - jakby jajnik, ale to ciągły ból a nie przerywany, choć może na chwilę ustępuje ale na chwilę i znów ból :/ co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też tak kuło i niekiedy powraca ale byłam u lekarza nawet nie pomyślałam żeby o to zapytać bo słyszałam ze takie kłucie normalne jest w ciąży no ale nie wiem mamusia ja sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja propozycja to założyć album gdzie będziemy dodawać nasze zdejęcia i moja propozycja to gallerius a hasło możemy przesyłać na nasze e meile. Mamusia nie pomogę niestety bo mnie raz jak tak kuło to samo przestało a częściej mnie pobolewa dół brzucha i wtedy biore no spe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się ale i cieszę ,że jutro wizyta :D kolejne pytanie zapisane na kartce - żeby nie zapomnieć o niczym. Ja jestem za albumem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia to jutro nam referat caly napiszesz ;) o co pytalas i co odpowiedzial lekarz ;) trzymam kciuki za Ciebie ;) a na ktora wizyta /???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na spokojnie spróbuję to założyć a teraz dobrej nocki :) Ajeszcze jedno mążył był w aptece i chyba 100% zapłacił mimo recepty za dyphaston prawie 70zł masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 11.30 ale córcię muszę zawieźć do babci najpierw, więc i rano będzie bieganina, plus fryzjer, bo miałam iść tydzień temu ale pomyliłam dni i to na jutro mam strzyżenie :D ale referat napiszę zapewne, bo ja tak potrafię:) najwyżej czytać nie będzieci ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k to fAktycznie dużo bo ja płaciłam cos 35 zł za 1 opakowanie , a może to więcej tabletek ???? U mnie było ich 20szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą tabelką super pomysł! :) Zmienię datę na 1 października, choć wg miesiączki mam na 29 września. Zauważyłam dzisiaj, że mój brzuch zrobił się bardziej twardy. Ale nie że skóra, bo skóra jest miękka od używania oliwki, ale właśnie taki twardy w środku. To normalne? Mamusia trzymamy wszystkie mocno kciuki za wizytę i koniecznie zdaj relację :) Co do kłucia, to ja w okolicach 9 tygodnia (akurat byłam u lekarza i pytałam o to) je miałam raz po prawej raz po lewej. Obecnie mam czasem podbrzusze. A dzisiaj takie lekkie coś czułam parę razy w brzuchu, ale nie wiem, czy to ruchy czy rozciąganie. Przy następnej ciąży będę mądrzejsza i bardziej doświadczona:) Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moj termin na 30 pazdziernik :) Jak sie czujecie przyszle mamusie? pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) od jakiegoś czasu obserwuje wasze forum i jest bardzo ciekawe :) Ja mam termin na 29 Października, ale wydaje mi się, że zachaczy o listopad :P Jeżeli chodzi o samopoczucie to nie chce narzekać, ale w pierwszej ciąży nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży bo było bardzo mało dolegliwości a teraz szkoda gadać;/ mdłości, ból piersi, kłucie w brzuchu tak jak niektóre z was pisały - tyle, że ja jestem przyzwyczajona do takiego kłucia bo miałam je przed ciążą... oprócz tego ból pleców nie do zniesienia... palce mi puchną, nogi drętwieją :P można by było narzekać bez końca... a co najlepsze zachcianki nie z tej ziemi :P jestem w 11 tc, a wygłądam jakbym była już w 5 miesiącu - taki mam brzuch wydęty:P mam już synka 4,5 letniego... ta dzidzia była bardzo wyczekiwana - dwa razy nam się nie udało (ciąża pozamaciczna z usunięciem jajowodu i później poronienie), ale próbowaliśmy dalej i proszę tu miłe zaskoczenie :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki i napewno będę dodawała swoje 3 grosze od czasu do czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×