Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamusia czwartek juz blisko więc spokojnie. To niecałe 2 dni a nie miesiąc! :) I na pewno będzie ok! Nasze mamy, babcie rodziły bez usg, bez wiedzy, że mają krwiaka i się nie martwiły. I lepiej nie czytaj żadnych artykułów, Twój maluszek na pewno nie jest z tego powodu zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja dzis tez jak balon. Masakra normalnie. Dziewczyny do mnie jeszcze tak naprawde nie dotarlo ze jestem w ciazy. Czy wy mowicie juz do dzidziusia bo ja jakos nie robie tego jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie chyba dotrze ze jestem w ciazy dopiero jak poczuje ruchy i zobacze wielki brzuch narazie czestto zapominam o tym ze w ciazy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba poczuję że jestem w ciąży jak na usg pojawi się coś większego niż fasolka xD bo na razie nie miałam praktycznie żadnych objawów ciąży ani nic. żadnych mdłości, złego samopoczucia. w czwartek mam usg. ciekawa jestem czy coś będzie widać. i mam nadzieję że wchłonęła mi się ta gigantyczna torbiel. Pela1992 - wreszcie ktoś młodszy niż 21 lat ;> wszystkie dziewczyny mają tu już więcej i czułam się samotna. planowałaś ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastkozkremem tak planowalam ciąże i udalo sie po 2 miesiącach więc bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wizycie zbadał mnie i stwierdziła że przeziernośc ałdu karkowego się zmniejszyła 2,82,6 dzidzius bardzo sie wiercił i stad te rozbieżności ... sama już nie wiem co myśleć tamtan gin mówi że jest w porządku 1,9mm a ten że zmniejsza sie ale dalej nieznacznie powyżej normy... wydaje mi się że tak to zostawie bede dobrej myśli i zobaczymy co ma być to będzie... Gdyby amniopunkcja nie niosła za sobą ryzyka to zgodziła bym się bez wahania ale co będzie jeżeli ją zrobie (nie daj Boże) poroniłabym a za tydzień po tym dostałą bym wyniki że dzidzia (była) zdrowa? nie zniosła bym tego nie chce amniopunkcji na pewno dam czas losowi i Woli Boskiej i co ma być to będzie nie widać jeszcze płci ale mam piękne zdjęcie w 4D twarzyczki mojego skarbelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, rozbieżności są bo może inne sprzęty, inaczej mierzą??!! Poczekaj na wyniki z krwi, bo robiłaś tak? No i zapewne będzie wszystko ok. I tylko nie denerwuj się, co ma być to będzie ale to nasze kochane dzieciaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś źle spałam, wczoraj ze swoim wymieniłam kilka nie fajnych zdań i plus stres przed wizytą - no i już spania nie ma. Generalnie kłótliwa nie jestem, ale jak nazbiera się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) wczoraj juz nie dalam rady tak mam duzo energii w ciagu dnia ostatnio ze wieczorami padam ;) dzisisiaj jade na swiateczne zakupy najwyzszy czas ;) moj maly od poniedzialku juz chce pisanki malowac ;) Milego dnia Wam zycze jak bym nie zdazyla juz sie pojawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia nie robiłam testów z krwi... nie wiem może iść do 3 na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. inga nie idz juz nigdzie bo jak tak zaczniesz chodzic od lekarza do lekarza to juz calkiem zglupiejesz, a stresu ci to nie ujmie, jeden powiedzial ze jest dobrze, drugi ze juz prawie dobrze wiec uwierz ze bedzie super dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, myślałam,że może od razu zrobili, ale dobrze eljotka mówi - nie idź już nigdzie. Jest ok , to ok :D ciesz się ciążą, świętamia - jeśli obchodzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga odradzam trzeciego lekarza tylko tak jak sama napisałaś trzymasz się dobrej myśli my również trzymamy kciuki za was na pewno dzidziuś jest zdrowy :) Mamusia nie chciałam by ten artykuł cię przestraszył tylko wiesz lekarze mi nie tłumacza co to skąd to itp tylko ciąża zagrożona ma pani leżeć i tyle a ja sama się zastanawiam co to jest i skąd się to bierze i na czym polega to ryzyko teraz po przeczytaniu wiem np widzisz ja myślałam że pani doktor ma na myśli leżenie jako odpoczynek a nie powiedziała mi że taka pozycja pomaga wchłanianiu się krwiaka. Teraz wiem, ze te tabletki nie tyle podtrzymują ciąże a pomagają się pozbyć krwiaka. Ale musi być dobrze już tyle tyg wytrzymałyśmy to damy razem radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko wiem, każdemu radzę nie denerwować się bo szkodzi dziecku - a od trzech dni sama jakoś w nerwach :( dobrze w miarę się czuję, częściej wychodzę na dwór, ale i leżę - tak jak mi kazali. A mimo wszystko boję się bardzo jutrzejszej wizyty... jak nigdy. Sama siebie nakręcam, to i dostało się memu facetowi ;p tak na zaś, niech poczuje działające hormony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula 76 fajnie, że z dzidzią ok no i wage trzymasz na minusie fajnie ja jeszcze też ale przypuszczam, ze to kwestia czasu niestety :) Zwłaszcza, że święta się zbliżają te sałatki, ta kiełbasa wiejska, którą uwielbiam, ciasta o rany mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Witajcie Waga na minus ale do spodni już sie nie mieszcze Chodze w ciazowych W nocy spac nie umiałam ... dusznosci mnie dopadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj mam kiepski poranek. Nie dość, że wczoraj pokłóciłam się z moim, to jeszcze dzisiaj cały poranek przy kiblu, a do tej pory nie miałam problemu.. zresztą mdłości i wymioty to nie powinny się skończyć do 12 tygodnia? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie hehe ja wczoraj swemu też dałam popalić trochę, a dziś mi kiepsko z tym. Tak wczoraj chyba był dzień :D nie chcę cię pocieszać , ale moja siostra do 6 miesiąca miała wymioty i mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Ci faceci, dlaczego czasem w ciąży tak bardzo denerwują? :) Kurde a ja akurat witaminy brałam na czczo i moje hormony na tarczycę a po śniadaniu.. i teraz nie wiem czy te hormony brać czy już sobie odpuścić dzisiaj. W ogóle to jestem w 15 tygodniu a waga ani drgnie do przodu. Brzuszek widać, choć pewnie gdyby ktoś nie wiedział, że w ciąży jestem to by się nie domyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata ja zawsze jak wezmie tabletki a zwymiotuje to nie biorę drugi raz mimo wszystko bo nie wiem ile zdążyło się wchłonąć ale to moje zdanie może niech wypowiedzą się też inne dziewczyny a wagą się nie przejmuj a ciesz bynajmniej mniej do zrzucania zbędnych kg będzie po ciąży ja w poprzedniej tez tak mało przybierała do samego końca:) Ale mam też przykład koleżanki, która jak ją widziałąm w 5-6 miesiacu to taki brzusio malusi piłeczka tylko a potem nagle przytyła i finisz 16kg. Ja wczoraj tez warknęłam na mojego o to, że się przytulił a ja chciałam, sie położyć bez sensu prawda ale przeprosiłam grzecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj to prawie cały dzień przeleżałam w łóżku, fatalny dzień. Dzisiaj jest lepiej nie wiem może dlatego , że rano musiałam wstać i iść po zakupy, chociaż to nie reguła bo za chwilę mogę poćuć się źle. Od czego to zależy hmm. Ale wiem, że jak mnie coś denerwuje lub ktoś zdenerwuje to źle się czuję. Ale nie tak łatwo być ciągle zadowolonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę się doczekać aż mój wkońcu przyleci :) ale naprawdę jestem raczej spokojną, ugodową osobą, ale są dni ,że i ja nie wytrzymuję. A ,że trzasnąć "drzwiami "nie mogę bo go nie ma, to wyłączenie skypa jest zastępstwem :D a jak ulżyło ;P co do leków - moja mama, pracująca w szpitalu, twierdzi,że nie powinno się po raz drugi brać żadnej tabletki - tak jak mówi ania_k, nie wiesz ile mogło się wchłonąć i czy aby na pewno tabletka została zwrócona, a może jedynie tylko podrażniła i została sobie :D no i ja się tak stosuję do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, to nie będę brała. Głodna jestem potwornie, ale co zjem.. no jakiś ciulowy ten dzień. Właśnie sobie włączyłam tvn24 i patrzę, a tu matka Madzi zniknęła.. brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne show z jej udziałem, nie rozumiem tego co się dzieje - to chyba specjalnie ludzi denerwują, serio ja wymiekam jeśli chodzi o tą całą sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cała sprawa z malutką Madzią masakra jak ona była w stanie oszukać całą Polskę, rodzine, męża ja bym ni\e potrafiła tak a jaka kolwiek krzywda mojemu dziecku by się stała to pierwsze co wołam o pomoc a nie zakopuje ciałko więc tej kobiety jako matki nie rozumiem a ta sprawa teraz to taki piękny pokaz teraz z ich udziałem. Dobrze, że ciałko tego aniołeczka spoczywa teraz w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po prostu brakuje słów.. jeszcze to wystąpienie w telewizji u drzyzgi. Szkoda nerwów na to dziewczyny. Jak u was z pogodą? Bo ja jestem w tej deszczowej i ponurej części kraju, ale na południu ponoć wiosna :) Chwilowo mi złe samopoczucie ustąpiło, ale z wielkich planów nici i dzisiaj się wyleguję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata to ja jestem tą szczęściarą i u nas pogoda dziś ok pranie na balkonie się suszy ale ogólnie zapowiadają niezbyt ładne święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×