Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

A ja właśnie dostałam telefon od mego :) i urodził się przed chwilą chłopczyk Kacper u naszej bratowej. Poród szybki, w UK, kilka dni po terminie ale wszystko ok :D No i złość mi na mego przeszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ale zazdroszczę pogody! :) ja tylko codzień patrzę na pogodę długoterminową kiedy wreszcie ciepło :) W świeta to chyba najgorzej ma być. Dzisiaj miałam sen, że nasz maluszek jest już z nami.. mogłabym codziennie mieć takie sny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Dzisiaj zabrałam się za porządkowanie szuflad z wszelkimi dokumentami. Tyle miałam różnych teczek czy kopert, że zajmowało to 4 takie niewielkie szuflady a po porządkach i po posortowaniu zmieściło mi się to wszystko tylko w 2 segregatorach. A ile zbędnej makulatury wyrzuciłam... Na 14 idę do gin:) Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoje dzieciaczki:) Może już będzie co nieco widać jaka płeć. Tak bardzo chciałabym już się dowiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to super, że złość ci już przeszła :) A jak mąż tez chce synka? Co dziś na obiadek robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pogoda u mnie też do bani, od rana to trochę popada, to przestanie, ale ogólnie utrzymuje się mżawka. Nawet się człowiekowi nie chce na spacer wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
u nas piękna pogoda ...ale tak mi się chce spać że zaraz się kłade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa to daj później koniecznie znać! Ania ja jeszcze nie wymyśliłam, może jakieś roladki ze szpinakiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chce synka, a po dzisiejszym spotkaniu z siostrzeńcem nowo narodzonym, zapewne potwierdzi swoje chęci :D No i zapowiedział,że wieczorem nie pogadamy - pępkówka u brata na chacie :D hihihi u mnie na obiad - schabowe z ziemniaczkami i do tego rzodkiewka z jogurtem :) taki pospolity obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, czekamy na relacje z wizyt oczywiście :D no i ja jadę dziś na pępkowe, hihihi do drugiego brata - chyba raczej sok będę piła,hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ja bylam dzis na USG genetycznym i pomiary karku NT to 1.7mm wiec wszystko dobrze i jeszcze krew pobrali i za 2 tygodnie przyjda wyniki jakie jest ryzyko dziecka z syndromem Downa. To bylo nasze drugie USG i widac bylo juz cale dziecko hi hi. Glowke nozki, raczki mniej. Stalo na glowie i babka nie mogla dobrze zmierzyc i kazala mi sie na lozku obrocic o 180 stopni i dzidzia sie przestawila. Termin mi sie z 8-go pazdziernika przesunal na 7-go. Nastepne USG 21 maja i wtedy juz napewno sie dowiemy czy chlopczyk czy dziewczynka. Nie mila byla ta babka co robila USG. Powiedziala tylko tu glowka tu raczki nozki serce i tyle. Nawet mi terminu nie podala tylko na karcie wpisala. Nie pytala czy mamy pytania. Wredny babsztyl. Byly jeszcze 3 dziewczyny ze mna a 2 to myslalam ze beda mialy USG w 20-tym tyg a one w tym samym czasie co ja a brzuszki mialy juz calkiem duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na obiad jarzynowa i już zjadłam a na drugie pizza ale to dopiero jak mąż wróci z pracy. No to ja się już zbieram, jak tylko wrócę to dam znać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianakarina no co zrobisz,że kobietka niesympatyczna, tacy ludzie też są , grunt ,że z dzidzią ok :D czekamy na relacje z innych wizyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina super że iu ciebie wszystko ok :) A babaka no niestety nie każda jest milutka a niech się pocałuje w s=nos a ty się nią nie przejmuj a ciesz, że wszystko ok :) Ja też zjadłam właśnie zupkę brokułowa a za chwilkę chyba na mały spacerek na osiedle wyjdę przewietrzymy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie tez okropna pogoda wieje,pada...../. ja na obiadek gulasz ziemniaczki i buraczki..... zjadłam troche tego obiadu ale znów załądek szwankuje na dodatek dzis byłam u spowiedzi stałam w kolejce 45min myslałam ze tam padne duszno babki wypsikane perfumami..nigdy mito nie przeszkadzała a teraz masakra jak wróciłam wziełam sie za sprzatanie a teraz brzuch mnie boli po lewej stronie ostatnio cos czesto mie tam boli.......... dzis zaczynam 14tydz :-) za tydzien mam lekarza i mu sie spytam dlaczego mi nie robi tych pomiarów karku boje sie ze bo to juz bedzie 15 tydzien i na takie badanie moze byc juz za późno........... a co do matki małej madzi to ona jest dla mnie jakas chora psychicznie,,,,,, bo naprawde jej zachowania nie mozna inaczej wytumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja niedawno wstatalam. Pogoda u mnie piekna ale ja nie czuje sie za dobrze wiec nigdzie sie dzis nie wybieram. Ciastkozkremem uwielbiam dzieci,a ile ty masz lat? Mam taka straszna ochote na fasolke szparagowa ze masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Ja po wczorajszej wizycie jestem wkurzona. Lekarz zachował się jak gbur. Zbadał mi szyjkę, włączył usg, stwierdził że krwiak jest i będzie do końca ciąży :/ i po 2 min wyłączył aparat. Ja mu mówię że chciałam zmierzyć przezierność karkową, a on że już za późno na takie badanie, ale jemu wyglądało na ok. Jak to wyglądało????? nic nie zmierzył, nic nie sprawdził i kasę wziął. Dodam, że zakładając mi kartę wpisał mi datę porodu wyliczoną z OM, gdzie mu powiedziałam że nie pamiętam, więc kazał mi strzelić. I wczoraj powiedział że to 15 tydz, a u mnie max końcówka 13. Będę szukała innego lekarza :/ Olka, u ciebie też już będzie za późno, po badanie takie się przeprowadza do końca 13 tyg. Czas ciągnie się niemiłosiernie, jak człowiek musi leżeć. Tyle roboty w domu, nie ma kto ogarnąć tego przed świętami, a tu leż i wypoczywaj. Ale ile można wypoczywać, jak człowiek niezmęczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotiuszka ja cię rozumiem doskonale, leżeć a ile już można , ale wiesz robisz to dla dzidzi :) co do lekarza,może faktycznie poszukaj innego, tobie będzie lżej, po co masz się denerwować... a z tym badaniem to nie do 14 tc się robi???? ja już się pogubiłam. moja rada - umawiaj się do innego,może cię jeszcze zbada dokładnie z mierzeniem, a może tamten ma super wzrok i twierdzi,że ok to OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! termin mam na 22 pazdziernika, obecnie jestem w 11 tyg wczoraj bylam na drugim usg i lekarz mowil ze wszystko jest ok tylko macice mam jakos nie na miejscu gdzies z tylu i kazal mi lezec na brzuchu jak najwiecej, wiecie cos wiecej moze na ten temat?moze ktoras z was slyszala o czyms takim? niby powiedzial ze to nic zlego ze napewno wroci na miejsce tylko przez lezenie na brzuchu moge to ulatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie słyszałam o czymś takim , ale może dziewczyny coś ci podpowiedzą :) no i jak kazał leżeć to leż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola25ul
Diotuszka naprawde trafiłas na mega palanta a chociaz widziałas swoje malenstwo......i jeszcze taki debil bierze za takie byle jakie badanie kase....... naprawde szukaj innego lekarza bo to w głowie sie nie miesci.... ja tez tak mysle ze to za pózno ale mu sie zapytam ciekawe co mi powie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia, nie musze lezec caly czas tylko jak juz leze to mam lezec na brzuchu tak to zrozumialam, mam nadzieje ze to pomoze:) czekam na informacje od was jesli cos wiecie na ten temat:) i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak leż kiedy możesz :D a ja naprawde nie pomogę ci na ten temat, no chyba ,że może cos w necie znajdziesz, ale dziewczyny z naszego forum mają dużo informacji :) więc może ci pomogą, zaglądaj tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:) anilorakk - zapewne masz tyłozgięcie macicy a leżeć na brzuchu masz po to, żeby macica ci się szybciej naprostowała. To jest w ogóle niegroźne. Też mi tak gin kazała leżeć jak śpię. U moich skarbeczków wszystko w porządku, szyjka macicy ok i na 75% jedna dzidzia będzie chłopcem, druga się nie chciała pokazać:D Może następnym razem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było, bo obie płcie za jednym zamachem:) Zawsze chciałam mieć synka i córeczkę więc może się spełni:D No oczywiście jak będzie dwóch chłopców to też nie będzie źle:) I tak muszę jeszcze trochę poczekać żeby mieć większą pewność bo te 75% to też nie jest aż tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa, super wieści. No to już coś wiesz, ja podejrzewam, że u mnie może być dziewuszka, bo ciąże przechodzę zupełnie inaczej niż z SZymkiem, cera mi strasznie poleciała, włosy wychodzą garściami, no okaże się :) Co do lekarza, to zapewne zmienię, tylko czy ten drugi lekarz mnie przyjmie tak w połowie ciąży? anilorakk też myślę, że chodzi o tyłozgięcie macicy. Nie jest to groźne, chociaż podobno gorzej zajść w ciążę :) ale tobie już to nie grozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianakarina, tak, pzrezierność bada się do końca 13 tyg, czyli do 13 i 6 dnia. o to mi chodziło, może niejasno się wyraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×