Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ja porobiłam co musiałam i poszłam się zdrzemnąć, bo pogoda taka senna coś :) Dzisiaj mam jakiś mega zmienny nastrój, myśli mi krążą raz optymistyczne a raz mega pesymistyczne.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja już odpadłam za dużo porobiłam i skończyło się to plamieniem :( Zrobiłam sernik sałatke pokroiłam, żur świąteczny, ćwikłe jasną, ciemną no i synkiem musiałam się zająć a córeczka pojechała z moją mamą na cmentarz do mojej kochanej babusi zapalić świeczkę od nas ja niestety nie mogę osobiście. Teraz wykąpałam dzieci i leże koniec na dziś. widziałam proźby o hasło czy nadal aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ja tez juz padam ;) jeszcze na rowerze bylam chwile z malym bo chcial pojezdzic .... cos mnie ostatnio czesto glowa boli ... a wczoraj mnie tak bolalo w pachwinie lewej ze az mi noga dretwiala .. Wiecie co jakas sie taka uczuciowa zrobilam ze sie dzisiaj w konfesjonale poplakalam jak sie spowiadalam hehe ;) szkok normalnie ... Ja juz wiekszosc rzeczy mam zrobionych warzywa na salatke sobie ugotowalam ale juz jutro ja pokroje bo dzisiaj mi sie juz nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_k to kładź się i leż, ja trochę zdrzemnęłam się a jeszcze mi ciut do zrobienia zostało, ale chyba jutro to zrobię. Wesołych i zdrowych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie :) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12.......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.10.1 2.......... i prosze o dane do galerii agniechaaa1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis juz padam od rana sprzatanko potem ta awaria pradu popołudniu zaliczyłam miasto a teraz skonczyłam kroic sałatke i poprostu jestem wykonczona..... Życze wam kochane radosnych świat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co jest z moim e-mailem... reklamy dochodzą, a ważne informacje nie;/ może kto inny spróbuje mi przesłać te dane ... podam jeszcze raz adres: ardelka24@gmail.com ja też padam z sił.... ide do wyrka... dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma moze któras z was luteine pod jezyk bo ja ja iore od 6 tyg jest tak ochydna pattzec na nia nie oge juz teraz jak mi sie rozpuszcza pod jezykiem to mam odruch wymiotny........ bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gragra popatrz czy nie ma sz w skrzynce ale w dziale spam. ja tez tak rz mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam ta luteine i tez miaalm takie odruchy to pogadałam z gin i pozwolił mi ja łykać :) wcześniej miałam dopochwową. jestem wykończona właśnie gotowałam jajaka do święconki i gaz mi się skończył Mąż pojechał wymienić butle.... ufff ciagle coś jutro krojenie sałatek faszerowanie jajek i święta ;) Wesołych Świat życzę wszystkim Mamusią i oczywiście dzieciaczką w brzuszkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o inga dzieki moze tez je bede łykac bo tak sie własnie zastanawiałam dlaczego one sa podjezyk i myslałam ze jak połkne to nie beda miały takiego działania......i czasem przez to rano zdarza mi sie o nich zapomniec bo mówie zachwile wezme zachwile i tak zapominam i przypomni mi sie dopiero o nich o 13 lub 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam jutro ugotuje jajka do swieconki i zrobie baranka z masełka........ dzis miałam sobie zrobic jeszcze paznokcie piling i maseczke nawilzajaca ale juz tak mi sie nie chce..... i brzusze pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz leze pod kaderka bo zimno jakos mi....... i zastanawiam sie czy u mijego maluszka wszystko dobrze.........w srode mam wizyte juz nie moge sie doczekac ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozMama odnosnie własnie tego wesela to mój chłopak tez caly czas mówił ze wesele musi byc huczne, a ja od 3 lat mu powtarzam ze ja takiego niechce......no i oczywiscie tescie tez by chcieli duze wesele... ale to co oni chca to mnie akyrat najmniej interesuje....ale udało mi sie jakos uswiadomic Marcina ze szkoda jest mi tyle pieniedzy wydac w jedna noc i jak bedziemy miec małe przyjecie to przeciez co niebedziemy gorszym małzenstwem niz inni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny masakra jak mi brzuch wywalilo.... wesolych swiat i mokrego dyngusa;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego Świąt dziewczyny,na następne święta nasze pociechy będą już z nami i to całkiem spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wczorajszy dzień zakończył stresem, w zasadzie do dziś jeszcze. Około 23 poszłam do wc bo bołał mi brzuch - mimo wziętej no-spy. A tam na papierze śluz z krwią ale brązową bardziej, ciut czerwonej - nie wiele ale było. No i co panika!!! Wszyscy na drodze krzyżowej, córka śpi w pokoju obok. No i jechać czy czekać, umyłam się i myślę - poczekam aż mi się zechce siusiu. No i tak do 3 w nocy chodziłam kilka razy siusiu i nic, jednorazowe coś było i tyle. Dziś zadzwonię do gina, mało spałam, myslę ,że to przesilenie- za dużo wczoraj se pozwoliłam :( cały czas leżałam, ponad miesiąc a tu nagle lepiej,więc wzięłam się do roboty. I myślę,że to efekt tego. No to Święta leżące zapewne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12 .......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.10.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... emachines.............29......Śląskie..............20.10.12....... SYN:) anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.10.1 2..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
termin masz tak jak ja :-) O i płec juz znasz? Nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) chcialam sie Was zapytac jak to u was wyglada ze swietami ;) U nas od 5 lat ksiadz wymyslil kolecje wielkanocna ale ja tego nie p;rzestrzegam cale zycie jadla soe sniadanie wielkanocne wiec bez sensu z ta kolacja .... A jak jest u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×