Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mamusia to super, że same dobre wieści. I nie trzeba było się tak stresować! :) pazMama może jakieś uczulenie? Mnie z miesiąc temu potwornie brzuch swędział i okazało się, że od oliwki jonhson'a. Jedynie jaka zmiana, to mój brzuch zrobił się twardszy, bo wcześniej trochę tłuszczyku miałam i wiadomo brzuch był miękki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre, ja mam na poniedziałek więc luuuzik :) Ale mamy dużo do gadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wszystko jedno kiedy urodzę. byle by maluch był zdrowy. xd też chyba wcześniej pójdę spać bo głowa mi pęka. ostatnio latam za trzech. kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia no nareszcie ;) A mnie bardzo Ciekawi to o czym nie chcialas napisac ;) Kurde mama na mnie krzyczy ze za duzo siedze przy komputerzea niby nie wolno bo fale itd ... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia i orzechowa przeslalam wam dostęp stronka wiecie www.galerius.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie ten pomysł kompletnie nie podoba z tymi akt.mamusiami,teraz jestem i znow nie da rady pisac jakis czas to znowu wykreslicie,takie to strasznie pomieszane,a nie kazdemu sie chce czytac posty sprzed jakiegos czasu i dlatego maryjka czula sie urazona i wcale jej sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia ale chodzi o to ze na poczatku duzo osob sie wpisalo a niektore niestety juz nie sa w ciazy dlatego lepiej bylo zaktualizowac tabelke. przeciez to nie problem sie dopisac jak cos. Pozatym patrz byla taka jstynka ktora weszla zrobila zamieszanie ze otwiera prywatne forum i wiecej sie nie pojawila ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym pozniej juz nikt nikogo nie bedzie yrzucal ale sama wiesz ze pierwszy trymestr nalezy do najtrudniejszych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nic fajnego, przeżyłam szok, jak przede mną dziewczyna z brzusiem większym wyszła zapłakana ... no i zawołali mnie, a przez telefon pielęgniarka mówi do kogoś: - wysłałiśmy do was na oddział dziewczynę w 26 tc, ciąża obumarła - należy wywołac poród, by urodziła... Słuchajcie, widoczny brzuch, dziewczyna młoda ... zapytałam gin czy to się zdarza a ona,że tak i ostatnio dość często :( Nadal myślę o niej,że dziewczyna gdzieś płacze :( biedna, ten brzuszek duży dość i taka wiadomość...szok No ale to nei musimy brać do serca, ja wzięłam, ale nie kojarząc ze swoją ciążą a bardziej,że dziewczyny mi strasznie żal. Bardzooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam fotki ale cholera mnie wezmie nie moge znalesc starych fotek z brzuszkiem:(((( musze je znalesc bo to cenna pamiatka dla mnie, ale poszukam jutro bo dzisiaj bedzie to grozilo rzuceniem laptopem o sciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba ze tak....:)juz teraz kumam,ja mykam wziąść kąpiel..moje myszki spia...wiec wieczor dla siebie...jutro o 11 mam wizyte..wiec trzymajcie kciuki;)dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety wiem ze to sie zdarza ...:( Ale wiesz mamusia ja jestem straszna optymistka ;) i wierze ze wszystko bedzie dobrze i nie dopuszczam do siebie zlych mysli ;) to naprawde dzisiala cuda takie pozytywne myslenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh mamusia, straszna historia:( biedna dziewczyna, biedne dzieciatko, przyznam ze nie lubie dowiadywac sie o takich sytuacjach, za duzo wtedy mysle a teraz jeszcze ciaza i hormony daja mi w tylek bo jestem bardzo tkliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia normalnie super wieści :) I ten brak krwiaka zazdroszczę teraz trzymajcie kciuki za mnie żeby i ode mnie sobie poszedł. Jeśli chodzi o anemie to ja miałam w poprzedniej ciaży i miałam jakies dodatkowe leki bo spadała ciągle ale faktycznie natka pietruszki, buraki, szpinak tak jest dużo żelaza. Tusia tabelka myślę, że teraz obecnie będzie juz na stałe z mamami, które się dopiszą bo bardzo dużo mam już wogóle nie pisze i nie chodzi o pisanie codziennie ale raz na czas to nie chodziło o to by się teraz ktoś obrażał czy coś przecież jesteśmy dorosłe dziewczynki i już sama zakładając galeriusa z góry przepraszałam jesli kogoś pominęłam i można dopisać żaden problem teraz też doszły nowe mamusie i też je przyjmiemy do tabelki i galeriusa ale bez urazy tam sa nasze zdjęcia i bynajmniej ja bym nie chciała by ktoś się wpisał tylko po to by pooglądać fotki i nara więcej go nie widziano. I namiary posyła kilka dziewczyn więc czasem trudno nadążyć która namiary dostała jak coś upomnieć się jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi z tą aferą o tabelkę. co za różnica czy się na niej jest czy nie. jak ktoś chce pisać to niech pisze, przecież z forum go nikt nie wyrzuca czy jest w tabelce czy nie. a tak wgl to przestraszyła mnie ta historia z ta obumarłą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia o rany biedna dziewczyna juz ruchy dziecka czuła, ten brzuszek widoczny i dla niej i dla innych o masakra :( Mamusia a odnośnie tego krwiaka to teraz jest duże ryzyko że się będą nowe pojawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj bylam u ginka i moj Matti tak rosnie ze przesunal termin znow ... Z 4 na 1 tym razem jeszcze troche to we wrzesniu urodze...:) zartuje ale dzidzia ma juz 7.5 cm macha skacze ssie paluszka i siurak mu stal hahaha... Lekarz na anemie polecil falvit mama 2 razy dziennie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.10.12..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo jestem w polsce i nie czytalam was ..., o co chodzi z tymi fotkani co to za strona ..,?? Ja tez chce noi jak trzeba to do tabelki tez sie wpisze jak uaktualnialyscie tylko mi dajcie namiar jakis..! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewka ten termin może się zmieniać co usg bo dzidiza rośnie zwłąszcza jak jeszcze zapowiada się duże dziecko. A z tym siusiakiem to fajnie piszesz jejku to ja bym tez już chciała wiedzieć :) Pooglądałam wszystkie fotki oj duzo się nazbierało :) Ale jak miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa mamy stronke na www.galerius.pl gdzie mamy nasze zdjecia : napisz swojego maila to wyslemy Ci login i haslo;) Ale ja juz ide dzisiaj do wyrka wiec miles nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa założyłyśmy galeriusa gdzie każda moze dodawać swoje zdjęcia hasła wysyłamy na meile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy tez macie bole nog? czasami mam wrazenie jakby mi cale puchly..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, kiedyś tam słyszałam o obumarłych ciążach ale jak się widzi wybiegającą dziewczynę z brzuszkiem dużym i płaczącą, to wiece, a potem głos pielęgniarki informującej że do porodu przygotować, bo musi martwe dziecko urdozić. No masakra :( Jestem dobrej myśli ale są chwile,że podłamuję się. Co do krwiaka powiedziała,że jeśli będę się przemęczać to może tak być,że pojawi się następny. Ja tam nie wiem, poczytam jutro na ten temat jak coś znajdę ale lepiej dmuchać na zimne :D A i zaczynam fotki oglądać a jutro podeślę może jakieś swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia mnie nogi jeszcze nie bolą ale brzuch tak dziewczyny tak na pocieszenie najgorsze jeszcze przed nami :) Czeka nas wielki brzuch, upalne lato, obolałe plecy :) ja w każdej ciąży musiałam spać z poduszką między nogami wtedy było mi wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiew poszło :) graga007 a do ciebie doszły namiary? Mamusia no współczuje tej dziewczynie wiesz że idziesz rodzić martwe dziecko :( W takim układzie nawet jak krwiak zniknie trzeba się oszczędzać oj trudno będzie ale dla maleństwa wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie brzuch tez boli..nawet bardziej niz jeszcze np 2-3 tygodnie temu..az sie ostatnio przestraszylam czy moze cos jest nie tak..to moja pierwsza ciaza wiec wszystko jest dla mnie nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rozmawiałam o bólu brzucha, powiedziała gin że jest to normalne , dopóki da się znieść go. Jeśli nasila się i jest ciągły i trwa ciągle dobę czy więcej to lepiej skontaktować się z lekarzem. Mi każe brać no-spę 3x1 tabl. bez względu czy boli czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×