Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Agulka76
Własnie znalazłam ... ale zeby w 13 tygodniu juz to sie pojawiło Martwie sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
stopy mnie nie swędzą tylko nogi (łydki) poniżej kolan Pije dużo soków cytrusowych Jem pomidory ,ogórki(na drob nie moge patrzeć ) zażywam hormony ( luteina) Będę chyba musiała zrobić badania z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam,że brzuszek może swędzieć ale żeby nogi :( zrób badania, bo chyba na razie maści sama żadnej nie stosuj. Ale tylko (albo aż) nogi cię swędzą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka - mnie również swędzą łydki - dokładnie z przodu w miejscu kości. Ale zdarza mi się to sporadycznie. Po wysmarowaniu jakimś tłustym kremem odczuwam ulgę. Już zdążyłam zaliczyć wizytę w toalecie - ledwo pół kanapki zjadłam... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
dopisuje się po raz drugi... ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12 .......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.10.1 2.......... Nha........24..........kuj-pomorskie..........11.11.2012....... Proszę o dane do galerii d-girl@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
monis mnie własnie łydki strasznie swędza i z przodu i z tyłu tak je wczoraj drapałam ze mam kropeczki czerwone A tak to nic mnie nie swędzi Ale ja przed ciażą pamietam tez czasem miałam takie swędzenie http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3skjog5bhkjmy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam i badania krwi, toksoplazmozę,mocz zrobiłam. Doszłam do wniosku,że lepiej dziś jak dobrze się czuję niż czekać do jutra, gdzie różnie może być... Zajechałam przed 7 parę minut a ludzi przede mną było z 20 osób... spać nie moga czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia dlatego ja zawsze jeżdżę koło 10, bo już jest pusto :D Ale fakt, że teraz ciężko tyle godzin na głodniaka wytrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, dopiero doczytałam. Może masz uczulenie na coś, bo to co wymieniłaś akurat może bardzo uczulać (cytrusy i pomidory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tabelki uciekł mój syn więc ponownie dopisuję :) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12 .......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........SYN Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.1 0.1 2.......... Nha........24..........kuj-pomorskie..........11.11.2012. ...... Agulka - zgłoś to swojemu lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym i pojechała o 10, ale przy okazji mamę wiozę obok do szpitala do pracy, więc po co ma jechać mpkiem :) a i sama potem głodna jestem. I tak wychodząc i czekając aż mi krew przestanie lecieć to zawsze już wcinam wafle ryżowe :D i wszyscy się gapią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepuszczą w przychodni kobiety w ciąży? Chyba te 20 osób to nie wszystkie ciężarne :) Ja chodzę prywatnie i na szczęście nigdy nie ma kolejki a przy moim samopoczuciu bałabym się, że zemdleję. Kiedyś stałam w sklepie w ogromnej kolejce, było mi niedobrze, dopiero jak dochodziłam do kasy to mnie olśniło, że przecież ja w ciąży jestem a jest coś takiego jak kolejka pierwszeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha sprawdź pocztę :) Agulka mnie tez tak swędza nogi od kolana w dół ale to od wysuszonej skóry, która teraz w ciaży mi się wysuszyła i jak ją porządnie natłuszcze to czuje ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka mnie też swędzą łydki, znaczy kości z przodu. Myślę, że skóra jest przesuszona. A drapię się często. 4 dzień z rzędu boli mnie głowa.. a ciśnienie mam w normlanie, znaczy większe niż kiedyś miałam bo przed ciążą to 90/60 a teraz 1120/70. ale wkurza mnie to potwornie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mi kiedys wspominała ze jak była ze mna w ciazy i były wielkie kolejki w sklepach gdzie nawet za papierem taletowym sie stało to kobiety w ciazy nigdy nie stały bo mialy pierwszenstwo...... i czasem sie tez zdarzało ze oszukiwaly i wkladały cos pod płaszcz zeby nie stac w kolejkach........ odnosnie swedzenia to mnie swedza cycki :-) ze tak powiem ogolnie to mi urosły zawsze mialam biust dosc duzy czyli 80 C ale jakos mi sie nawet podobal a teraz ostatnio kupiłam wiekszy stanik 85 C bo jak w obwodzie wiekszy to miska tez jest wieksza..... no i oprócz tego swedzenia sa jeszcze takie ciezkie ze jak wieczorem sciagam stanik to strasznie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie chcę Was straszyć z tym swędzeniem ale u mojej koleżanki tak właśnie zaczęła objawiać się cholestaza:-( najpierw swędziały ją nogi, później stopniowo całe ciało aż w końcu tak się drapała że nie dość że nie mogła normalnie funkcjonować to w dodatku ma do tej pory blizny bo drapała aż do krwi:-( Może więc warto zrobić jakieś badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam to uczucie, że piersi są jakieś ciężkie. A do tego od początku ciąży mam pełno żyłek widocznych na piersiach, coraz bardziej bym powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_ile ja tez sie dzis obudziłam okropnym bólem głowy, mysle ze jak mi nie przejdzie do popoludnia to wezme apap........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie wieczorem zaczęła potwornie boleć, zasnęłam ale co się budziłam to czułam ból, teraz jest mniejszy ale w ciągu dnia się nasili, bo właśnie od 4 dni mam tak samo :/ CO do cholestazy, to jak czytam to głównie skarżą się kobiety w III trymestrzec, myślę że to po prostu przesuszona skóra. Zresztą przed ciążą też mnie poniżej łydek czasami swędziało jak skóra była sucha,a a w ciąży jeszcze bardziej się wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Nasmaruje te nogi bo rzeczywiscie sa przesuszone ale badania zrobie przy okazji wątrobowe Cały czas stres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepsuzczą ???? Same babcie i dziadki i ja jedna "młoda" to wiesz jak to jest. Ja chodziłam prywatnie to mi w gabinecie pobierali od razu ale mówię, jak zaczęły się problemy, i wydałam w niespełna 1,5 miesiąca 1000zł na wizyty i badania to zrezygnowałam, zwłaszcza ,że chodzę często na wizyty ze względu na krwiaka. Mój kazał mi chodzić tam, nie patrzeć na kasę, ale mi szkoda było aż tyle płacić....zwłaszcza,że mogłam się przenieść do kogoś innego. Teraz chodzę do znajomej i jest ok. A postać niestety trzeba, ale nie długo, 3 miejsca do pobierania krwi to i w miarę szybko poszło. Co do swędzenia - to może zróbcie badania dziewczyny, bo to nie żarty. A co d piersi, moje są ciężkie wieczorem i rano - aż bolą a w dzień jako tako :D A macie czasami taki smak dziwny w ustach - nie raz piszą,że metalowy - ja właśnie czasami mam. Dziwne to ale jakoś przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Dzieciusie w święta zrobiły mi prezent i tak w niedzielę poczułam ruchy córeczki(?) a w poniedziałek odezwał się synek :D ależ to fajne uczucie. adza1987 wózeczki bardzo ładne i w fajnej cenie w dodatku, ale nie dla mnie :( niestety żaden z tych jeden obok drugiego nie zmieści się w mojej windzie (74cm!) orzechoowa a gdzie Ty się podziewasz, wszystko ok? masz juz wypatrzony jakiś dyliżans? ;) agulka - ja mam takie swędzące łydki, ale bardziej doskwiera mi swędzenie przedramion, aż zrobiły się strupki :( Wydaje mi się, że to nie cholestaza, ale jak będę miała wizytę to dopytam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja na poczatku tez miałam taki smak teraz juz mi przeszło.... Wiecie co wchodze na te rózne strony odnosnie wagi i rozne kalkulatory bo mam juz 4 kg na plus i tak sobie myslałam ze to juz duzo ale z obliczen wynika ze w 1 trymestrze tyje sie srednio od 2 do 3 kg najwiecej w drugim bo z6 kg no a wtrzecim tak ok4.... ale to jest tylko kalkulator ja i tak pewnie bede miala wiecej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka nie przejmuj się tym co pisze kalulator bo ty np mpgłąs więcej w pierwszym trymestrze przybrać a w drugim mniej wiadomo ja też bym chciała przybrać jak naj mniej ale w pierwszej ciąży przytyłam 18-20kg a zrzuciłam całą wagę bardzo szybko ( urodziłam 22 czerwca a mam zdjęcie z września gdzie jestem już chudzielec) :) Teraz waga waha się 54-55 a czasem 53 jak mam większe mdłości. Zobaczymy jak będzie na finiszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Dzięki dziewczyny za hasło..;) dodałam też kilka fotek.. póki co tylko moich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha ale ty masz długie nogi na tym zdjeciu ślubnym widać :) Moniś takie masz naturalne kręcone włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Obejrzałam Wasze fotki i niektóre z Was mają już całkiem ładne brzuszki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalne - czasami się bardziej kręcą czasami mniej - zależy w jakim są nastroju ;) Jakoś nie mogę się zebrać do zrobienia zdjęcia brzuszka. Może się dziś uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×