Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

dziewczyny, jak czytam jakie macie dolegliwosci to az sie zaczelam martwic. jedna ma lezec, druga wymiotuje, trzecia mdlosci, czwarta zgage, jescze inna jakieg bole itp itd, a mnie zupelnie nic nie dolega, poza drobnym przeziebieniem, zaczynam sie zastanawiac czy moja dzidzia jeszcze zyje i czy wogole w ciazy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
eljotka to tylko sie cieszyc Nie wszystkie kobiety w ciazy maja dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka nawet tak nie mow ;) ja juz tez nie mam dolegliwosci zadnych :) a w pierwszej ciazy wogole ich nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka, to tylko się cieszyć - ja miałam pierwszą ciążę taką i nie czułam,że jestem w ciąży i naprawdę bylo ok. Teraz jak leżę to zastanawiam się czy wszystko ok. Także spokojnie, ciesz się tą dobrąstroną ciąży i że biedna nie musisz się męczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka - no tak ja wymiotuję, mam zgagę, wzdęcia i bóle żołądka... Ale przez to bardzo się martwię co z dzidzią bo przez te dolegliwości mam już na minusie ponad 8 kg! Dziś się też ważyłam i w dwa dni spadło o 0,6. Skąd dzidzia ma czerpać to co jej potrzebne jak ze mnie to schodzi zamiast przybywać. Dzidzia potrzebuje uśmiechniętej mamy a jak tu się uśmiechać jak co chwilę coś dolega. Ciesz się ciążą i nie narzekaj, że dobrze się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejlotka ja mam to samo, zero dolegliwości i tez zastanawiam się czy wszystko ok, jeszcze z miesiąc temu to mnie chociaż mdliło z rana i spać się chciało a teraz to kompletnie NIC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja od rana w biegu wlasnie skonczylam robic paznokcie zmeczona jestem tym wszystkim poszla bym sobie spac chetnie a tyle mam jeszcze do zrobienia ale teraz czekam na tesciowa do 14:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce to ciacho z truskawkami :) w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych dolegliwości, a teraz;/ masakra... zgage miałam od początku - teraz odpukać ale troche przeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały śpi, więc wskakuję na chwilkę. Dziś wizyta ta dammm!!!! :) Aktualizuję tabelkę: ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12 .......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... maryjka..............35........Kraków............6.10.12......... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........SYN Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .......podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.1 0.1 2.......... Nha.....................24.......kuj-pomorskie....11.11.2012. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ,że przestałaś być obrażona na nas wszystkie :D może ktoś jeszcze jest, czyta nas a po aktualizacji zniknął z tabelki - to dopisywać się :) przecież to forum dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka II trymestr zaczyna się gdy skończysz 12 tygodni. Za bardzo nie moge odczytać Twojego suwaczka ... Jak już masz np 12 tyg i 1 dzień tzn, że to już II trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejny raz wywalilyscie mnie z tabelki...po co ona skoro ktos kto udziela sie na forum jest z niej usuwany? moze lepiej jakby jej w ogole nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia przez przypadek poprostu wzielam ostatnia do przypomnienie ale zaraz to naprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja się nie obraziłam tylko poczułam się pominięta, nie dość, że mialam kilkadziesiąt stron do nadrobienia to jeszcze kompletnie o mnie zapomniano :( zresztą jak widzisz nie ja jedna się burzę o wywalanie z tabelki :P a to, że ktoś na jakimś etapie przestaje pisać to chyba tak bardzo nam tego miejsca w tabelce nie zajmuje nie? ;) nie musimy co chwila aktualizować w sensie pisać jej od nowa, sama sie będzie aktualizować choćby przez dodanie płci, jak ktoś jej nie doda to będzie wiadomo, ze na razie jest nieaktywny. No chyba, ze są jeszcze mamy które wolą mieć niespodziankę, ale ja takich nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie...:) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa adza1987............24.........słubice..........25.09.12 .......... orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... maryjka..............35........Kraków............6.10.12... ...... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........SYN Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .......podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.1 0.1 2.......... emilia23................23...........śląskie.........30.10.12....... Nha.....................24.......kuj-pomorskie....11.11.2012 . ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o aktualizacje tabelki to ja ja zauktulizowalam bo np kilka mam napisalo ze poronilo kilka zapisalo sie i tylko raz odezwalo .... Ja poszerzylam tabelke o Płec ja ja zaktualizowalam wiec jak jakies pretensje czy zale to do mnie;) wszystko biore na klate heheheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Agulka - mam pytanie do co badań prenatalnych, które robiłaś w Feminie - pamiętasz może nazwisko lekarza, który Ci je robił? Ja mimo tego, że sie nie wybierałam, byłam tam wczoraj tylko dlatego, że lakarka z NFZ'tu dała mi skierowanie - bez wskazań, ale za darmo, więc poszłam - szkoda mi go było nie wykorzystać. Okazało się, że na podstawie tego skierowani, badanie w 20 tygodniu też mi zrobią z kasy - jestem zaskoczona bardzo. Poza tym jestem w szoku - jaki oni mają zaje.....sty sprzęt :) lekarz (bardzo miły) pokazywał mi nawet paluszki u stóp... i mam piękne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten suwaczek to chyba przez przeglądarkę. Mam bardzo niewyraźne litery i mogę się jedynie domyślać co się wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Mnie robił je Doktor Szwaczka i mam nadzieję, że do niego pójde w tym 20 :) Płci nie znam, niestety - nic nie powiedział jak pytałam, więc liczę tym razem na dziewczynkę, bo dziewczyny, kótre mają chłopaków, to na pierwszych prenatalnych już czasem wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Mnie też przez brzuch... i dał mi piękne zdjęcia :) Nawet mąż się nimi zainteresował hehe Te w 20 tygodniu będę mieć w pierwszym tygodniu czerwca, pewnie tak jak Ty, ale mam dzwonić po weekendzie majowym, bo nie było jeszcze grafiku. Płytkę zamówię wtedy, bo pewnie będzie fajnie wszystko widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×