Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Czuje sie zalamana nie wiem czy jechac na pogotowie moj lekarz dzisiaj nie przyjmuje wiec i tak dostane sie do niego w poniedzialek:( zmeczona juz tym jestem :( poczekam az piotrek z pracy wroci i zobaczymy co robic mama mowi ze to napewno nic zlego ale ja sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_k26 to wrzucaj :) ja bym może i chciała ale i trochę krępuję się kurczę, ja nie taka szczupła jak wy, niestety. Zresztą wrzuciłam i ja zdjęcie dzisiejsze do galeriusa...hmmm brzuch wielki ale co tam ważne,że dzidzia szaleje i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela pewnie nic złego, ale jak masz jak to pojedź i niech zobaczą, to ty martwić się nie będziesz. Ja wiem, ania_k i wiele dziewczyn wie jakie to są niesamowite nerwy. Jak plamisz na brązowo to niby ok, ale widocznie coś tam się dzieje, ale gorzej jak krew jasna. Ale ja cię nie straszę jakby co, nie pomyśl tak :) Takie jest moje zdanie ale rób jak uważasz. A brzuch cię boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia brzuch mnie boli od poczatku ciazy wiec dla mnie to sie normalne zrobilo nospe biore.. plamienie brazowe wiec tez dodaje sobie otuchy jak narazie przeszlo postanowilam przelezec i brac wiecej luteiny jak sie nic nie bedzie dziac to przeczekam do poniedzialku a jak nie to na pogotowie pojade ale zmeczona jestem tym okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam właśnie z akcji Szczęśliwa Mama. Był dziki tłum, jakaś masakra, zero organizacji...... ale mimo tego, że na listę na usg nie zdążyłam się wpisać, panie zapisały mnie na listę rezerwową i weszłam o 11 :), kolejka była zarezerwowana do 18 :) Wszystko ok. AGATCE siusiak nie urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos super hehe to mówisz tłumy były :) no akcja taka fajna,że nie dziwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina ale brzuszek malutki :) też bym chciała mieć taki, ale mam znacznie większy niż ty , hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna fajna, ale na serio te baby w ciąży były agresywne hehehe Tam się chciały bić o miejsca w kolejce do zapisów. Masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się,że tam to piekło było. A sprzęt ok, widziałaś swoją Agatkę jak trzeba i w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia wcale nie masz wielkiego brzucha! Pela, hm.. może lepiej pojechać na pogotowie? Zawsze to sprawdzą, czy wszystko ok i na pewno się uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co nie wiedzą to pewnie myślą,że przytyłam, bo generalnie to tylko trochę wypchało tego brzucha, a wcześniej taki niestety był już...nie należę to szczupłych więc inaczej się to rozkłada wszystko. Ale ważne,że dzidzia ok i tak ma być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusia :) Wszystkiego naj w to nasze swieto :) Jestem mamuska z topiku pazdziernik 2011 termin mialam na 11 a urodzilam 28 wrzesnia synka przez cc :) w poniedzialek skonczy 8 miesiecy wow jak ten czas leci :) Kochane spijcie ile sie da i odpoczywajcie na maxa :) Ja bylam rannym ptakiem i teraz brakuje mi tego aby sie wyspac :) Pamietam czas oczekiwania przygotowan i liczenia tygodni :) Jesli chodzi o lozeczko turystyczne to polecam takie wlasnie mamy :) Jest wygodne na dwoch kolkach wszedzie mozna nim wjechac :) sa lozeczka 2 poziomowe albo 1 :) lepsze sa 2 bo jak dziecko male to nie musimy bardzo sie schylac :) Synek od jakiegos czasu zaczyna sam siadac wiec musimy obnizyc lozeczko :) Materac dokupilismy kokos - pianka - gryka :) Kochane jesli macie jakiekolwiek planienie to szybko udajcie sie na pogotowie lepiej dmuchac na zimne!!! Zycze powodzenia i duzo radosci z rosnacego brzuszka :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa dziękujemy za życzenia i Tobie również wszystkiego naj z okazji tego święta, obyś mogła się wyspać :D I dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzis od rana porzadki robiłam jak wariatka a teraz umieram .... Dzieci mi prezenciki wręczyły ;-) Powiedziały że za rok o jeden więcej będzie Pela ja to bym chyba jednak jechała gdzies żeby to sprawdzili Zaraz zobacze sobie te wasze zdjecia dodane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tomi.pl/szczegoly/547/baby_ono_zozeczko_turystyczne_z_przewijakiem_287_02_krowka_warszawa mamy takie tylko ze oliwkowe :) U mnie tez brzuzek bylo widac pozniej bo jestem przy kosci :) Ale przez cala ciaze schudlam 15 kg a po poradzie jeszcze 5 wiec w sumie 20 kg :) A dziecko cale i zdrowe :) Ciaza zadzialala odchudzajaco zartuje ze jeszcze 2 takie ciaze i wystapie w TOP MODEL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooowwwwwww schudłaś 15 kg??? rety :) a jeśli można spytać to dlaczego urodziłaś wcześniej ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa witaj Czytałam wasz temat na kafe ... ja tez mam aniołka 24tc Najczęściej właśnie widziałam twoje posty... Ucieszyłam się jak doczytałam że szczęśliwie urodziłaś ;-) Dziękujemy za rady mamusia ale ty chuda jestes nie przesadzaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, proponuję okulistę hihihihi nie przesadzaj z tym,że chuda, popatrz na te nasze szkieletorki z kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia w porównaniu ze mna chuda hehhehe ....nie wiem czy swoje zamieszcze teraz zdjecie hihihi Wygladam jak słonica ;-) A swoja droga okulista to by sie przydał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzilam w 38 tc przez cc poszlam do szpitala na obserwacje gdyz mialam malo wod skakalo mi cisnieneie i mialam cc podlaczyli mi oxytocyne ale cisnienie zaczelo wariowac i zdecydowali ze robia cesarke synus urodzil sie z waga 3010 kg 55 cm i 10 punktow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zartowałam z tym okulistą, wiesz ja świeżo po wizycie u okulisty z córką :) Zamieszczaj, jak ja się odważyłam to i ty dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki mamuśki :) Trochę się musiałam naczytać Was od wczoraj. :) Ładne macie brzuszki a kanapki wyglądają przepysznie :) Ja dziś bez męża - właśnie siedzi na lotnisku w Londynie i czeka na lot do Polski. Był z tą koleżanką, która u nas nocowała. Pojechał ją odstawić do rodziny jej faceta a potem ona już z nimi poleciała do Indii. Ja dziś wstałam o 5. W sumie nawet wcześniej się obudziłam ale wstałam o 5 zrobić im śniadanie. Dziś miałam u siebie siostrę cioteczną z narzeczonym - dostaliśmy zaproszenie na ślub w czerwcu - to, na które już szukałam sukienki. Doszłam do wniosku, że już nic nie kombinuję - mam sukienkę sto lat temu kupioną w reserved. Jest z bardzo rozciągającego się materiału więc ładnie się opina na brzuchu a nie wyglądam jak słoń. Jest podobna do tej tylko ma dekolt w kształcie trójkąta, bardziej opina się w biodrach i jest ciemno zielona. http://allegro.pl/sukienka-bombka-tulipan-z-paskiem-trendy-mama-m-l-i2345714129.html Powinnam się w nią zmieścić pod koniec czerwca ale w sierpniu może być już ciężko (mam wtedy drugie wesele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa 15 kg?? Nieźle :) A ja myślałam, że moje - 8 to dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszecie - zaraz wszystko nadrobie tylko chciałam się podzielić informacją :) BĘDZIE CHŁOPAK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga - byłaś u lekarza czy na akcji w PLAZIE? Gratuluję synka :) Technicznie z dwoma chłopakami chyba będzie łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mi juz lepiej plamienia brak. Brzuch mnie nie boli wiec mam chwilowy odpoczynek psychiczny leze sobie w lozku. Graga gratuluje synka:) Mamusia ty naprawde chuda jestes wiec nie przesadzaj ja grubiej od ciebie wygladam a brzuch juz mam raz taki jak twoj:p bardzo ladnie wygladasz;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na akcji - normalnie masakra jakaś :D przyjechałam już po 9, i czekałam, a później jak się zaczęły zapisy to lepiej było nie podchodzić bo jedna drugiej skakała do oczu :D potwierdzam że nie było organizacji :) jak już się zapisywałam to się dowiedziałam że nie mogę mieć usg 4D i miałam 2D.. a ze na 13.20 to pojechalam do domu i pozniej drugi raz przyjechalam :) no ale musze przyznac ze sprzet maja bardzo dobry:) widac było wszystko dokładnie... ręce, paluszki, nóżki, serducho mocno biło:) no i mały tak pięknie rozkładał nogi że nie sposób nie zauważyć pięknie zwisającego siusiaka :P Ale powiem wam że męczy taki dzień :) no ale teraz już mam swoją ciekawość zaspokojoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nawet miejsca zabrakło na 2D hehe a byłam tam o 9:30. Ale za to byłam pierwsza na liście rezerwowej i pani poprosiła mnie na USG o 10:50, więc nawet CCC nie zdążyłam oblecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×