Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mamusia zwykłe wapno możesz brać. Tak jest 180 (czegoś w jednostkach) a w ciąży wtedy co mi podałaś i co czytałam można brać 1000. Jak jest ładna pogoda, to ja biorę choć to jedno spokojnie. Zresztą w I trymestrze też brałam jak byłam chora i wszystko ok. Ważne że te kropelki pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do bolu plecow mnie napierdzielaja praktycznie od poczatku ciazy. odcinek ledzwiowo krzyzowy nad tylkiem. masakra! jak siedzie dluzej albo leze.czasami nie wiem jaka pozycje przyjac zeby nie bolaly. a co bedzie pozniej... co do spania na plecach. ja czesto jak sie klade to wlasnie na plecach bo wtedy najbardziej czuje dzidziusia jak sie rusza i kopie:) a w nocy to nie jestem w stanie kontrolowac wiec jak sie przebudze na plecach to przekladam sie na bok. noge zarzucam na meza i jest mi fajnie:) wiecie moze jak to jest z ulozeniem dziecka? chodzi mi o to ze jak czuje kopniecia to mam wrazenie ze zawsze jakos tak nisko...jestem w 21 tyg i wydaje mi sie ze powinno byc juz w okolicach pepka...nie bardzo tez wiem o co chodzi z tym dnem macicy. nie potrafie sama sobie "wymacac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines a mnie boli kręgosłup po lewej stronie bardziej. Ale z rana jest ok, gorzej gdy pochodzę więcej. Dzidzia pewnie szaleje, bo jej ciasno może być. Też tak ją czuję, gdy się położę. Nie wiem też jak to jest z tym dnem macicy, ale może cię kopię tak nisko bo nie jest odwrócona główką na dół. A tylko na dole czujesz kopniaki? Pytałam się lekarza czy jeszcze się obróci, bo u mnie dobrze leży, to powiedział, że spokojnie może jeszcze kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines moja dzidzia tez jest bardzo nisko że ciężko siedzieć i czuje ruchy pod pępkiem albo nóżki ma tam wsadzone albo rączki jakoś od początku ciąży tam się dzidzia zlokalizowała bo zawsze na usg właśnie głowica tak nisko mi lekarz badał bo tam dzidzia była chyba niema się czym martwić tylko, z ejest to uciążliwe bo czasem boli zwłaszcza jak muszę gdzieś iść o niekiedy tak mnie kuje dziwnie. No i plecy też mnie bola na samym dole właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta jak bym nie stracila to bym nie pisala!! widzisz nawet nie wiesz co ludzie przezyli! Widac TY masz tylko z gorki w zyciu ... jak bys wiedziala co mnie spotkalo to bys tak nie gadala Ty... ok dziewczyny nie ma sensu zebym tu wchodzila bo to chyba nie dla mnie taka zawisc i wredota ludzi... zycze Wam wszystkim udanych lekkich porodow i zdrowych slicznych dzieci... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii olej głupie gadanie, serio nie ma się co przejmować jadem żmij, tak jak napisałam, i reszta dziewczyn - każdy ma prawo się wypowiedzieć ale nie "jedźmy po sobie". To nie ma sensu. Jak sama zauważyłaś piszą tak, bo nie wiedzą nic... I zawsze ktoś znajdzie się kto będzie coś pisać żeby wkurwić - dosłownie... Więc śmiało pisz tu i nie zwracaj uwagi, ja już swoje napisałam do lolitejszyn i nie zamierzam już więcej dyskutować z nią czy innymi co tu będą się mądrzyć i jeszcze obrażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyg temu na wizycie lekarz powiedzial ze dzidzius ulozony jest glowka do dolu, glowica tez raczej nisko byla przy badaniu... mowil ze poki co ma duzo miejsca i kazda pozycja jest ok. popytam przy nastepnej wizycie za tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! czasami zdarza sie ze lekkie kopniaki czuje troszke ponizej pepka, tak lekko z bokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bóli pleców, to miałam na początku włącznie z rwą kulszową :( boląca sprawa, ale teraz jak więcej leżę to i rzadziej boli, jedynie boki mnie bolą od ciągłego leżenia. A na plecach w ciągu dnia jak najbardziej się kładę, na trochę żeby odciążyć boczki :P A wapno brałam, potem usłyszałam wypowiedzi,że lepiej nie, No więc poczekam do wizyty, na razie radzę sobie :D U mnie maluszek jest nisko, głowica usg zawsze nisko. I kopniaki czuję też nisko, wcześniej z prawej strony a teraz w dole. Nie chcę doszukiwać się kolejnej nieprawidłowości i mam nadzieję,że skoro mu tam dobrze to i jest ok. A że naciśnie czasami to uuuuuuuuuuuuu ból i bieg do wc :) Moja córcia pobiegła na procesję - taką długą, 5 km, no zobaczymy czy dojdzie. A ja leżę sobie, nie mogę pójść jak co roku ale co tam, posłucham śpiewu jak będą szli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii nie przejmuj się takim gadaniem. Niestety piszemy na forum publicznym i zawsze się znajdzie ktoś, kto chce poobrażać innych i powyzywać nie wiedząc nic. Już ostatnio stwierdziłam, że chyba lepsze by było prywatne forum. Przecież o to im chodzi i to sprawia radość, że napiszą głupoty, żeby dosrać. Pisz z nami i tyle. I po prostu nie odpisujmy na posty pomarańczówek bo to im dodaje tylko energii żeby nasze forum rozpieprzyć i skłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines to spokojnie, może rączkami rusza i tam Ci majtruje na dole :) U mnie też różnie było po prawej stronie, po lewej teraz ponad pępkiem. Wczoraj mi jeździł tą sondą w okolicach pępka, a dzisiaj mnie tam swędzi. Ostatnio też tak miałam. Jakby mnie coś uczulało bo później dookoła pępka mam czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę, a zawsze można tutaj napisać jakby która dziewczyna chciała się dołączyć. Ale jeżeli dziewczyny będą chętne, to wtedy się dopiero założy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, i nie będzie nikt psuć tego wszystkiego. A zawsze i tu można pogadać. Wiadomo ile nas jest tyle różnych poglądów i opinii - to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny Mam pytanie czy jezeli sie dlugo spi w ciazy to czy ma to zly wplyw na dziecko?Bo moja tesciowa tak twierdzi, a nigdzie takiegos czegos w necie nie moglam znalezc, ze dziecko niby potem leniwe czy cos i ze zoltaczke moze miec nie wiecie czy to prawda? A ja to sobie i pospie dluzej , ale tylko ze wzgledu na to, ze jak moj wychodzi po 5 to leze a nie spie a jak uda mi sie w koncu usnac no to sie spi do 9:30 lub 10 Ania_k26 przepraszam nie chcialam robic smaka, to z tej radosci, ze w koncu cos jadlam normalnego:):):) Vivi nie przejmuj sie co pisza przeciez kazda z nas ma swoje zdanie , ja stracilam jedno dziecko boga za to nie przeklelam , ja jestem innej wiary , ale wiem jedno bog jest jeden . Cierpialam ,ta strata bardzo mimo ze inaczej wiem nie moglo byc bo byla to ciaza pozamaciczna, ale niedlugo po stracie zaszlam kolejny raz w ciaze i nie ze nie mysle o tym dziecku ktore bylo wczesniej , bo zawsze bedzie sie myslec, ale jakos ukojilo moj bol i chyba wlasnie bog widzac cierpienie pozwolil mi byc szybko mama . O pierwsze dziecko staralismy sie z mezem 2 lata , chodzilismy do lekarzy , mialam robiona laparoskopie z powodu cysty na jajniku, bralam leki i gdy w koncu sie udalo nawet nie wiecie jaki to dla mnie byl cios, teraz jak pisze o tym lzy mam w oczach, ale teraz wiem ze tak musialo byc. A w boga wierze dalej mimo tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem tak ,ze po 2 latach staran nie wierzylam , ze po poronieniu ciazy pozamacicznej, tak szybko zajde w kolejna ciaze i do tego zdrowa. Dziewczyny po poronieniu mialam tylko jeden okres a juz kolejnego nie dostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja straciłam 2 dzieci .Jedne obumarło i samoistnie poroniłam w 10 tc a drugie to wiecie ..moja córeczka 24tc żyła niecałe 2 tygodnie i powiem tyle że gdyby nie moja wiara w Boga , wsparcie najbliższych to bym dawno w psychiatryku wylądowała Tyle na temat A u nas słoneczko wyszło Dzieci na procesji były a ja teraz obiad szykuje :-) No i w końcu zaczęłam przybierać na wadze cały 1 kg w ciągu tygodnia .... Zobaczymy jak będzie dalej a wyglądam juz naprawde ogromnie :-) W poniedziałek mam prenatalne juz czuje strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki bylismy wczoraj,, ogladac ''z mezem nowe auto, jechalismy specjalnie ponad 130 km w jedna strone, a jak zajechalismy na miejsce to okazalo sie, ze 10 min wczesniej dostalismy smsa , ze auto jest sprzedane:/ale bylam zla bo jak bysmy chociaz obejrzeli to auto i zdecydowali sie nie kupowac to inaczej , a tak tyle drogi za nic:/ No ale mojemu to tak nie specjalnie sie podobalo, wiec tak widocznie mialo byc, kupi sie moze lepsze mamy czas , a nasze na razie pomimo , ze stare jest to chodzi bez zarzutow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic uciekam cos na obiadek robic sama jeszcze nie wiem co , ale cos bez miesa to na pewno , mam smaka na mizerrie, ziemniaczki i do tego jajko sadzone:p ale zrobie je tak ,zeby nie bylo takie surowe , lejace, bo podobno nie mozna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnomacicy
Dno macicy to (odwrotnie niż wskazuje nazwa) górna jej cześć. Czyli Dno macie u góry - nad pępkiem i w tych tygodniach dziecko moze miec w tych okolicach głowe, a rece i nogi zostaja na dole!! stąd kopniaki w tych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnomacicy
http://dzieci.pl/tydzien,24,kalendarz_ciazy.html?smgputicaid=6e964 zdjecie z 24 tygodnia, widzicie gdzie ma nogi?, w tych tygodniach dziecko jeszcze nie jest ułożone do porodu, także luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii nie badzniemadra .ty z nami jestes od poczatku a pomaranczki to nie wiadomo kto, moze jedna z nas moze obce? dlatego ja nieukrywajac sie nie zgodzilam sie z toba i chyba nigdy sie nie zgodze, nawet w kryzysowych sytuacjach nie zwracam sie do boga a mimo to nie krytykuje ciebie i twoich pogladow, jestesmy doroslymi kobietami i kazda ma prawo do swoich zdan. licze sie z twoim i jak ktos proboje zmienic je to sie poprostu nie dawaj. i z nami zostawaj. trzeba naprawde przemyslec to prywatne forum :) a ja dzis z racji wolnego w polsce a w niemczech nie o 14 jade do berlina na te chinskie hale :) moze cos fajnego upatrze, ostatnio moj kupil mp3 z glosniczkiem za 4 euto.okolo 16zl. pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, szkoda, że pojawiają się tu niesnaski, ale z kolei kobiety w ciąży to idealne kandydatki do kłótni ;) ech te hormony... zawsze się znajdzie ktoś o odmiennych poglądach, ale czy nie po to właśnie jest forum, żeby się tymi poglądami dzielić, a nie wyśmiewać że ktoś ma inne niż my? bądźmy tolerancyjni, tego się będą uczyć od nas nasze dzieci. ciaztek bardzo mi przykro z tego powodu co się stało, musisz teraz być bardzo dzielna. Mam nadzieję będziesz mieć wsparcie w rodzinie i chłopaku. Trzymam kciuki, żeby wszystko się poukładało!!!! Ja po poronieniu bardzo szybko doszłam do siebie, ale nim trafiłam do szpitala na wywoływanie myślałam, że już nigdy nie przestanę płakać... A jak było po wszystkim to tylko ulga i wielka wiara w to, że teraz musi być dobrze. No i jest, mam ślicznego wesołego chłopaczka w domu i czekam na następne dzieciątko. Tobie też tego kiedyś życzę :) vivii nie obrażaj się, rozumiem co czujesz przez te ataki i to jeszcze od osób, które się wcześniej nie udzielały, mam nadzieję będziesz tu zaglądać mimo wszystko. Teraz jest taka moda na ateizm, zauważ, że osoby, które się przyznają do wiary w Boga często są wyśmiewane i atakowane. Bądź ponad to. Pozdrawiam dziewczyny i proszę nie przenoście się na prywatne forum, wtedy to już kompletnie nie będę miała czasu do was zaglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierwszy znalazlam w sklepie za 189 euro a ten drugi za 299 przy tym drugim nie ma fotelika ,ale ja mam do auta fotelik juz, kupywalam ostatnio uzywany, ale tylko pare razy i wyglada jak nowy plus do tego taki jak spiworek z tej samej firmy za 12 euro a normalnie nowy kosztuje min 80 i plus 30 za spiworek, wiec bardzo sie oplacalo, a ze rodzimy jak bedzie zimno to sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbe mi podoba się bardziej ten drugi :) co prawda nie czytałam co i jak, jakie wymiary i waga, ale ten drugi fajniejszy - dla mnie zgrabniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pakowanie, kurcze jakbyśmy na miesiąc wyjeżdżali.. ale jak i ciepłe rzeczy i letnie trzeba mieć. Berbe mi też ten drugi bardziej się widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam fajnie, wyjeżdżacie sobie :) a ja w domku nadal leżę ... Udanego odpoczynku wszystkim co wyjeżdżają albo już są na odpoczynku :) Moniś wszystkich pozdrawia bo się gości u rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×