Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Po południu pogoda lepsza, ale znowuż z alergią jest jakaś masakra.. Średnio 80 chusteczek na dzień :((( znalazłam tabletki homopeatyczne Coryzalia, będą jutro w aptece. może pomoże.. już chwilami mi się płakać chce z bezsilności :( Ech.. już sama nie wiem pewnie w domu byłoby jeszcze gorzej, w końcu wszystko mnie uczula w największej fazie pylenia :(( Do Pepco w takim razie przejdę się jak wrócę do domku, bo superaśne te ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mamusia - mi położna poleciła laktuloze syrop. Jedna łyżka co drugi dzień, jest to bardzo łagodny środek, podawany już niemowlaką. NIe przeczyszcza jak herbatki, ale ściąga wodę do jelita co pomaga w wypróżnianiu. Koszt około 8 zł, zależnie od firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie Cukrzyca ciążowa Wynik ponad norme ..powinien spadać Mam iść do diabetologa Dzidzia szybko rośnie Pomiary mam nowe i jedne nawet 25 tydzień zachaczają Termin z usg na 11 październik W karcie ciąży mam wpisane 23 tydzień skończony a mam 21,6 dni... Szyjka ok :-) Mam Izoptin brać na tą arytmie Luteine nadal i Aspargin Wagowo jestem 2 kg na plusie ;-) I jak się tu nie załamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmusia :)
nata_lie pocieszę cię,że ja też się męczę z alergią, z nosa mi leci to zatyka - na zmianę, oczy w większości dnia załzawione, uczucie okropnego swędzenia. No kiedyś minie chyba :) justa, dzięki za radę - właśnie na jakimś forum piszą o tym. A zastanawiam się czy jutro jak kupię bez wiedzy gina to nic nie stanie się ? Kurczę zawsze jakieś zastanawianie się :P może spytam jutro na tym połówkowym gina. Agulka rety, normalnie myślałam,że jest ok z tymi normami, a mocno ponad normę?? A ja tu mówiłam wczoraj,że moje dziecię duże - hihihih to twoja dziewczyna duża :) i super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele ale w ciązy nieprawidłowo... Zobacze co mi tam w tej poradni diabetologicznej powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Agulka ja mialam cc wykryta w 7 tc :O musialam przejsc na diete i mialam insuline najpierw na noc bo na czczo mialam za wysoko a po 20 tc juz do posilkow bo tez bylo za wysoko :O Mierzylam cukier 6 razy na dobe :O palce byly jak sito ale przez to Gracjan jest caly i zdrowy a cc poszla u mnie w sina dal :) Musisz uwazac co jesz najlepiej ciemny chleb chuda wdline miesa i ryby duzo warzyw z owocami i nabialem uwazac ... wiadomo u kazdego jest inaczej ... najlepiej jesc wszystko aldente ziemniaki mozna kasze ryz makaron ciemne no i najlepiej zero cukre ;) Jak najwiecej na parze i gotowane a nie smazone i pieczone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka1976 spokojnie nie jest to dużo ponad normę. Pewnie diabetolog będzie kazał stosować dietę. zanim poszłam na to badanie glukozy to czytałam co nie co, więc z takim wynikiem nie jest źle! :) Mamusia mi minie za miesiąc, teraz jest najgorszy horror. Jak zdejmę soczewki to nie potrafię opanować tarcia oczu i mam całe czerwone. boję się, że maluszek ma zatrzęsienie gdy zaczynam kichać, a czasem to i 10 razy i nie mogę się zatrzymać.. juz i tak czytałam, że przez to, że w ciąży mam alergię to maluszek też ją może mieć.. ale miej tu szczęście i zajdź w ciążę kiedy Ty chcesz dokładnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:) Dziś wstałam o 5 rano-zjadłam śniadanko.Oczywiście krwotok z nosa był standardowo. A teraz szykuje się na obronę pracy ....br..... trzymajcie kciuki....boję się jak cholera..... POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam sie skoro świt:-) Idę robić kawkę i wypiję ją w wyrku, a co!:-) Marla trzymam mocno kciuki, też przez to przechodziłam w tamtym roku więc wiem jaki to stres ale jak się później okazało nie taki diabeł straszny, powodzenia:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Agulka bądź dobrej myśli, tak jak wspomniałam, mnie pewnie też to czeka :( jestem potworem od słodyczy...najpierw odrzucało mnie na początku ciąży ale powrócił apetyt. Ehhh ale może diabetolog coś tylko każe ci odstawić ze słodkości,musi być ok :) nata_lie a mnie czekają całe wakacje z katarem i dolegliwościami. Co do maluszka to też obawiam się,że będzie alergikiem, córcia też niestety jest...no ale nie poradzę nic na to. A może weźmie geny taty i nie będzie :D hihihihi Marla, to powodzenia i trzymamy kciuki :) na pewno będzie ok !!! Ania3107 tak z rana kawka? jej ja bym nie dała rady :) No i ja zbieram się do szykowania na wizytę. Dziś idę prywatnie i z córcią. Mam nadzieję,że będzie wszystko ok i na tym sprzęcie również potwierdzą chłopca :D i że zdrowy. Miłego dnia wszystkim życzymy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MArla trzymam kciuki za obronę,właściwie to podwójne bo z moim Maleństwem ;) Agulka może diabetolog ograniaczy trochę słodycze lub lekką dietę zaleci,będzie dobrze. Ja czasami o bym chciała żeby mi powiedział ze mam ograniczyć bo normalnie to jak MAMusia pochłaniam duuużo słodkiego. Dziś już rano waga wskazywała 65 kg :( a wiem że to dopiero początek przybierania bo końcówka jest za 3,5 m-ca .... Reszcie mamusiek udanych wizyt życzę,ja dziś mam ślub siostry i przyjecie ,wczoraj znowu posprzeczaliśmy sie z moim...oczywiscie walnął focha że nie pójdzie dzis na wesele ze pojdę sama...ale dziś śniadanie zrobił i miły.a ja mam czasami dosć takiego zachowania.Ma większe huśtawki chyba hormonów jak ja. Nie wiem ale może to wiek(42l.) moze tez ma jakieś kryzysy bo inaczej tego nie wytłumaczę...w każdym bądź razie dołują mnie takie sytuacje,kiedyś jakos rozmawialiśmy a teraz to nie mogę wtrącić nawet swojego zdania bo już kontratak No nic ja już nie zanudzam,zmykam bo muszę jakieś buty chyba kupić inne i pewnie do jutra kobietki :) Miłego dnia :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawia polamania jezyka!!!trzymam kciuki!!! Mama coreczki straaj sie nie denerwowaj,dzis jest piekny dzien,postaraj sie wyciszyc i dobrze bawic na slubie siostry... Niestety czasem tak jest ze nam za skore zaleza....brr Milego dznia babki,obysmy Pepikow pokonali:)juz wyobrazam sobie jaka radosc by byla na ulicach:0masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja wstałam w miare szczesliwa do kiedy stanelam na wage bo mi kilogram do gory skoczyl a ja tak nie lubie ale cóż.... wczoraj mój maż pierwszy raz zobaczyl jak mi brzusio faluje fajnie ucieszyl sie:) Dzisiaj jedziemy do teściów a raczej Piotrek bo ja sie z moimi przyjaciolkami umówilam na ogladanie meczu a on z tatem wiec wrocimy pewnie jutro:) Milego dnia wam zycze a za Marle trzymam kciuki;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBRONIONE NA 5 :D Tak się ciesze:) idę coś zjeść....chyba ....zjem całą lodówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marla gratulacje:-) Dziękuje za rady odnośnie tej cukrzycy zobaczę co mi diabetolog powie Wynik nie najgorszy ale dziecko wielkie w stosunku do wieku ciążowego Ale upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja po wizycie :) napiszę więcej wieczorem, teraz po prostu nie mam jak przez tą nieszczęsną kuchnię :D Marla gratulacje :D No u mnie na 100% chłopiec - córka szczęśliwa, chodzi ze zdjęciem "siusiaka" i wszystkim pokazuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka tzn ze niektóre pomiary według usg na 25 tc skończony a ja mam 22tc ... nie wiem waga 575 Będe w tej poradni diabetologicznej to wszystkiego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka Gracjan w 23 tc wazyl 575 gram a urodzil sie z waga 3010 tylko ze mialam kontrolowana cc ... dzieci ponad 4 kg rodza sie jesli cc jest niekontrolowana takze spokojnie Ty nie masz duzego przekroczenia :) Pewnie bedziesz miala zlecona diete :) Ja dzieki niej w ciazy schudlam 15 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) mam nadzieje zemnie jeszcze pamietacie ;) Widze przygotowania wyprawki ida pełna para fajnie... bardzo przyjemne jest to wydawanie pieniedzy ;) ciesze sie ze u Was wszystko dobrze i ze nie ma zadnych komplikacji a problemy z serduszkiem corki Agulki okazaly sie bldne :) Agulka mysle ze z ta cukrzyca tez wszystko bedzie dobrze :) bardzo wspolczuje alergiczka pogoda niestety nie sprzyja ;) marla gratuluje 5 ale z Ciebie zdolna dziewczyna;) to dzisiaj jak Polska wygra bedzie podwujne swietowanie ;) mamusia gratuluje synka tak bardzo chcialas ze ciesze sie ze sie spelnilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Vivii cieszę się bardzo, ale bardziej będę jak już na pewno będzie wszystko ok. No i fajnie,że odezwałaś się :) Alergia - dokucza mi dziś okropnie, kichałam 16 razy na raz, szczerze to aż "popuściłam" bo tak mnie rwało na kichanie i mimowolnie. Masakra i nikomu nie życzę... Nosa takiego to nawet alkoholik nie ma, czerwony itd...Nie wspomnę,że mało co widzę, tak mnie swędzą oczy i łzawią. Nawet sobie zdjęcia ładnego nie mogę zrobić jak ma Monis :P bo się wszyscy wystraszą, dosłownie... Później napiszę więcej, lecę na imieninki do siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii milo ze sie Odezwalas co u Ciebie..?? Ja dzisiaj jestem taka slaba ze juz mialam prodic mojego zeby mnie wiozl na pogotowie..!! Nie wiem od czego to zalezy wypilam magnez teraz mi kawe zrobili i czekam zobacze czy mnie troche wzmocni.. Boje sie czy to nic wspolnego z cukrem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Mamusia gratuluję, widzisz jednak na 100% chłopak! Marla wielkie gratulację!!! Mnie to czeka, ale już zapewne we wrześniu :)) Może jak przyjdę z wielgaśnym brzuchem to bez niczego dadzą mi 4 :D Vivii fajnie, że się odezwałaś! Mamusia my dzisiaj jechaliśmy specjalnie 15km do kołobrzegu po tabletki coryzalia, który my ciężarne możemy brać. Wzięłam narazie 2 tabletki. Po 1 było lepiej. Po 2 nie widziałam rezultatu, ale zapewne to dlatego, ze dzisiaj cały dzień spędziliśmy na dworze. Nareszcie ciepło było, choć pochmurno. Też chodzę z czerwonym nosem, czuję że wyglądam potwornie.. ja też mam czasem tak, że jak kicham to popuszczę, ale to raczej ten śluz, którego mam baaardzo dużo.. Teraz chwilka relaksu i lecimy z mężulkiem na gofry z bitą śmietaną i polewą, mniami :) No i na meczyk rzecz jasna, ale nie mogę się tak denerwować, bo maluch szaleje później pół nocy. Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa no najpierw muszę do tego diabetologa iść bo kompletnie nic nie wiem Vivii super że w końcu sie odezwałaś Myślałam o tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa :* Vivii :* Marla - Gratuluję Kochana! Mamusiu - super, że będzie synek! Agulka - nie załamuj się..ja idę na badanie we wtorek... brrr P.S. Leonka też coś milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×