Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

witam wszystkich :) alez dzisiaj cieplo az nic sie nie chce ... wczoraj caly dzien spedzilismy nad jeziorem a dzisiaj sie bedziemy smazyc w domu hehe obu do weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam 3 prania - włącznie z moją kołderką, bo tyle czasu leżę to i kołderkę uprałam. Okazja bo schnie bardzso szybko. Uprałam też ciuszki dziecięce, które zamówiłam przez allegro - używane, potem upiorę je w proszku dla dzieci ( już moja mama zakupiła Lovelę, ale trzyma u siebie , hehe). Na obiad nie mam zupełnie pomysłu, serio nie wiem co już gotować. Mam chyba z dwa mielone, więc może jakiś makaron z sosem do tego dla odmiany. No i zupę może ugotuję. Na razie leżę, bo boję się,że za szybko po takim leżeniu podnoszę się, a już w sklepie byłam po 7 rano, więc do końca dnia leżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rosolek z wczoraj i filety z kurczaka wiec nic nie robie, zreszta mam takiego lenia ze od 9 sprzatam a dopiero poscieralam kurze nastawialm pranie ;) teraz odkurzacz idzie w ruch ale jak by mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce to by bylo dobrze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wróciłam. Synek zdrowy, tak tak SYNEK!! Jestem w lekkim szoku no ale 100 procent pewnosci tak wiec bedzie Franek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela :D Ale numer! Gratuluję synka! Tak się zastanawiam, czy u mnie się nie zmieni ta Księżniczka w Księciunia :D U mnie dziś leniuchowanie na maxa... obiad z wczoraj :) Zajmę się porządkami w szafie...za dużo ciuchów już - sporo z nich nie nadaje się do noszenia, więc trzeba je out... Leonka :) Wspaniałe wieści :) U mnie też córeczka! Miłego dnia! Vivii :D Fajnie, że jesteś z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tez mam jakiegoś powera...nosi mnie-okna umyłam,firanki piorę....prasuje...upał-już nie daje rady.....przerwa na LODY :D PELA GRATULACJE:) Franek-super tez mi się podoba ;) ale nie mojemu M:) U mnie na obiad sztuka mięsa-pyszna szynka z sosikiem i mizerią....mamusia przywiozła też gołąbki:D więc jak na razie mam z głowy gotowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela gratulacje Tez miał być u mnie Franek ale jest dziewczynka i jeszcze bezimienna Ide do lekarza rodzinnego po skierowanie do diabetologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciekawe co u mojego malucha sie w piatek pokaze:)jak to mowi moj dr hamburger czy hot dog:) upal straszny,jakis mam wisielczy nastroj,jakby mi ktos na odcisk nazdepnol...ech.... nie mam koncepcji co do obidu,mysle i mysle i nic nie wymyslilam jak do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pela - ale numer :) hihihi fajnie :) a u mnie zdecydowaliśmy się jednak na Filipa :) przegrałam z moją rodzinką co do imienia, no więc zostaje Filipek :P Pranie wywieszone, obiad jest, glazura się kładzie - tylko jedną szafkę mam za mało, no ale trudno. Trzeba będzie dokupić :) Nie zmieściła mi się tam gdzie chciałam, bo okazało się,że rury przeszkadzać będą - no i kolejny mały problemik. Ale zaraz będę dzwonić, czy domówić mogę. A jak nie, to coś się półokrągłego domówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synus wazy 400 gram a wymiary wachaja sie od 21 tyg i 5 dn do 20 tyg i 4 dn ale lekarz mowi ze wszystko w pozadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) No ładnie się dzieje - tyle chłopaków :) A ja dziś miałam podejście nr 1 do glukozy. Nr1 bo jutro mam znowu spróbować. Z wypiciem problemów nie było. Dumna z siebie byłam bo ja nie przepadam za jakimiś dziwnymi miksturami. Ale po ok 5 minutach wszystko wylądowało w kubku i na podłodze. A przez te 5 minut próbowałam to w sobie utrzymać. Było mi tak niedobrze, słabo, że nie dałam rady i zwymiotowałam. Wróciłam do domu z bólem żołądka i głowy. Okropnie się czułam. Położyłam się spać ale Tadeo nie pozwalał zasnąć. Obawiam się, że jutro będzie to samo... Całą ciąże nie za bardzo przepadam za słodkim bo jest mi po nim niedobrze więc może być kiepsko. Ciekawe ile razy każą mi próbować. A jak się nie uda to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, na jednym badaniu 422g a na drugim 389 g hihihi więc pewnie coś pomiędzy tym :D Ale gorąco u mnie w rejonie, nie da się siedzieć na dworze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety Moniś :( To uświadomiłaś mi,że lepiej żebym wzięła kilka reklamówek ze sobą, niby lubię słodkie ale rano zazwyczaj czuję się fatalnie, wczoraj też śniadanko w wc, a co mówić słodkie... Oj biedna, znów jutro musisz to coś pić :( A szczerze powiem Ci,że nie mam pojęcia co jak nie uda się zrobić badania. Ale może jutro będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro też jadę na badanie... i będę musiała to pić ... bleeee Moniś damy radę jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypicie tego nie było czymś strasznym. Smakowało jakbym miała do wypicia bardzo dużo rozcieńczonego miodu. Wypiłam to powoli ale cały kubek na raz. Ale mój żołądek się zbuntował. Może jutro małe porcje będę przyjmować bo trzeba to wypić najdłużej w ciągu 10 minut. Może to coś da. A może jest jakiś sposób na powstrzymanie wymiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jedynie pomaga zjedzenie wafla ryżowego - to jedyny sposób żeby w miarę powstrzymać - choć nie zawsze działa. Ale w wypadku picia glukozy to jedzenie chyba nie wskazane. Dacie radę dziewczyny :) A potem ja będę panikować hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będzie dobrze z tym piciem będę trzymała za was jutro:-) Mamusia u nas tez straszny upał a ja do rodzinnego musiałam biec Mam skierowanie zaraz będę dzwonić do tej poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Agulka daj znać na kiedy tam ustaliłaś wizytę. Ja dopiero skierowanie na zrobienie glukozy dostane w czwartek - bo mam kolejną wizytę. A zrobię jakoś po weekendzie bo moja koleżanka też dostanie, to razem pójdziemy :) Zawsze to raźniej siedzieć we dwie :D i wspierać się lepiej - u nas też 2 godziny się siedzi, a takie upały to i lepiej z kimś iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim co za duchota! nie funkcjonuje! jedyny plus to taki ze 2 prania juz prawie wyschly:) pytanie do dziewczyn po badaniu z glukoza: na to badanie trzeba na czczo? bo mi chyba lekarz mowil ze 12 godz przed nic nie jesc...bo jeszcze bede robic badanie na posiew moczu i zakrecilam sie przed ktorym badaniem trzeba na głoda isc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale zalatwiam oststnie sprawy w zwiazku z zamknieciewm firmy, ja tez mam skierowanie na badania mocz krew i glukoze ale w nastepny poniedzialek ide do mojego gina do przychodni po nowe skierowanie bo wypisal mi skierowanie z prywatnego gabinetu a mi nie usmiecha sie jeszcze za badania placic, a na kase to tylko z przychodni i przy okazji po l4 , tak straszycie ta glukoza ze zaczelam sie bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. tyle co pamietam :) mamusia gratuluje synka a co z tym idzie parki. jednak te nasze dzieci tez maja cos do powiedzenia, moj tez nie chcial siosrty i co ma brata :) pieknie zdanych egzaminow marli chyba tez gratuluje :) pela-jaja jak nic. chyba bym sie zalamala... ale to ja ty masz pierwsze dziecko wiec pewnie i tak sie cieszysz o tatusiu juz nie wspomne co :) powiem ci tyle tez urodzilam synka w twoim wieku i bardzo sie ciesze ze to byl syn :) jest kochany, mam nadzieje ze drugi bedzie taki sam :) co do glukozy, ja juz dawno jestem po, przeszlam to bezproblemowo i wyniki tez super. tylko waga masakra bo 5 kg, w 3 tyg. przywalilam... masakra. a ja teraz dwa tyg. siedze u rodzicow w domku bo polecieli na urlop a ja z psem wychodze itp. odpoczywam w necie siedze duzo i szukam wozkow i mebli. meble biore firmy KLUPŚ polecam jak ktoras szuka a wozek taki http://allegro.pl/concordia-design-ypsilon-alu-2012-wyslka-europa-i2403331787.html moze ktorejs sie spodoba? dla dziewczynek maja rewelacyjne kolory, ale i dla chlopca ten nieb-brazowy jest sliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza niby pierwsze ale i tak nastawilam sie strasznie na coreczke a moj maz to juz wogole nie umiem przewidzeic jego reakcji jak mu powiem... co nie zmienia faktu ze co by nie bylo to mojego dzieciaczka bardzo kocham. Adza 5 kg w 3 tyg to duzo wydaje mi sie ze mozesz poprostu zatrzymywac duzo wody i ona tyle wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pela wsumie to i racja bo nie zalatwiam sie prawie wcale , a nogi mam jak dwie beczki. ale w pierwszej bylo tak samo tylko na plusie bylo 35kg. narazie jest 10. pela nie wiem jak ci poprawic humorek ale uwiez mi naprawde chlopcy sa boscy. a maz, wezmie to na klate :) zawsze inaczej patrza na faceta co zrobil chlopaka :) wiem bo kolede dogaduja bo ma 3 corki ostatnia po15 latach przerwy zrobiona, a moj robi chlopakow i mowia o nim duzo lepiej niz o tamtym :) nie bede cytowac bo sie chlopy naszych mam dziewuszek poobrazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego badania glukozy to trzeba być na czczo Straszny upał ,nie wiem już co ze sobą robić Co do płci to moje zdanie takie nieważne czy chłopiec czy dziewczynka ważne ze zdrowe.... W domu mam 2 chłopaków i córę a teraz córeczka wiec będzie równowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No z tą wodą i zatrzymywaniem się to tak może być, zwłaszcza latem kiedy ciepło. Ale potem zejdzie z nas. Ja już nie przeżywam wagi, trudno co ma byc to będzie. Dziś stanęłam na wagę a tu już 4,2kg eeee tam, zejdzie pewnie. Ale pochłaniałam troszkę słodyczy więc co tu dziwić się hihihi ale już ograniczę te słodkości bo to na dobre nikomu nie wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×